X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

FAMSI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore duzo suplementów ale z nim jedt ciezko,gorzej jak z dzieckiem,bierze na sile to co mu kupie,skonczyl 1 op.Fertilmen plus i juz marudzi,ze go zoladek boli i zr nie chce wiecej i dake mu astaksantyne i d3.Mysle zeby moze teraz Androvit kupic,bo to tylko 2 tabl,a Fertilmen az 4 dziennie,kiedys bral Androvit i morfologia sie poprawila do 6%,z 1%.Pije tez dlugo juz olej lniany,to.omega 3.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze tylko jedną tabletkę Androvitu.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Mój bierze tylko jedną tabletkę Androvitu.
    Tak ale te inne tabletki tez bierze .Chyba mu kupie teraz Androvit,bo dawka Fertilmen to 4 tabl dzienmie i to takie wielkie ,musze porownac sklad.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 13:30

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,jak myslisz co mam robic z dhea?Badalam poziom i mam 456,a norma do 337 dla mojego wieku,testosteron mam 52,a norma do 48.Na razie zmniejszyłam dawke do 25 mg.Zapytam mojego lekarza czy brac dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 13:53

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,jak myslisz co mam robic z dhea?Badalam poziom i mam 456,a norma do 337 dla mojego wieku,testosteron mam 52,a norma do 48.Na razie zmniejszyłam dawke do 25 mg.Zapytam mojego lekarza czy brac dalej.
    Absolutnie bym nie brała. Dużo testosteronu uszkodzi komórki jajowe. Do tego jeśli jeszcze dostaniesz Menopur do stymulacji to będziesz miała zmarnowane podejście in vitro.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Absolutnie bym nie brała. Dużo testosteronu uszkodzi komórki jajowe. Do tego jeśli jeszcze dostaniesz Menopur do stymulacji to będziesz miała zmarnowane podejście in vitro.
    Czyli co?Odstawić w ogole czy brac 25 mg dziennie.Mi Jakubow mowil zebym brala 50 mg,widzial te wyniki ale to i tak dużo... Zobaczę co moj powie we wtorek. To jaki powiniem byc poziom dhea i testosteronu zeby komorek nie uszkodzic,a byly lepsze?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Ogorek z Invicty mowila mi o nowym lelu do srymulacji,Rekovelle,ktory ponic działa dobrze na starsze kobiety. Slyszalas o nim?

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Czyli co?Odstawić w ogole czy brac 25 mg dziennie.Mi Jakubow mowil zebym brala 50 mg,widzial te wyniki ale to i tak dużo... Zobaczę co moj powie we wtorek. To jaki powiniem byc poziom dhea i testosteronu zeby komorek nie uszkodzic,a byly lepsze?
    Ja bym odstawiła. Suplementowałabym tylko w przypadku niedoboru. Ty masz ponad normę to po co suplementować jeszcze. DHEA jest takim hormonem, że jak go brakuje to niedobrze i jak za dużo też niedobrze. Jeśli mówisz po angielsku to poczytaj blog dr Sher. To jest amerykański specjalista. On mówi że u starszych kobiet nie używa DHEA a Menopur tylko w małych dawkach (maksymalnie 75 jednostek dziennie). Ja mam teraz taki protokół gdzie stymulacja opiera się głównie na Gonalu, a Menopur jest tylko na 4 dni przepisany, w dawce 75 jednostek dziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 16:16

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,znam angielski dobrze,skonczylam anglistyke,dziękuję;poczytam.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,znam angielski dobrze,skonczylam anglistyke,dziękuję;poczytam.
    Ja się inspiruję tym blogiem teraz przy kolejnej stymulacji.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ