X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • moniaa_88 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze chyba wyjdzie tak że punkcję będę miała w długi weekend... Mam nadzieję że Ferti medica działa wtedy normalnie...

    moniaa_88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynałam monitoringi w majówkę i w każdy dzień pracujący klinika działała normalnie, zdarzyło się tylko że byłam u innego lekarza na badaniu, nie u prowadzącego. Więc jeśli punkcja wypadnie Ci w najbliższy piątek czy sobotę, myślę że odbędzie się normalnie, jedynie może ją wykonać inny lekarz niż Twój prowadzący.

  • moniaa_88 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za uspokojenie

    moniaa_88
  • moniaa_88 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda wolałabym żeby mój lekarz był przy punkcji no ale muszę ufać że inni lekarze zajmujący się ta procedura to również świetni specjaliści

    moniaa_88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, a może akurat tego dnia Twój lekarz będzie na dyżurze. Jeśli ma się udać, to choćby się paliło i waliło, uda się - staram się tak myśleć jak dzieje się coś nieprzewidzianego ;)

  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 23 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl1990 i Grosia dziekuje za mile slowa.
    Stymulowana byłam w pierwszej procedurze Ovaleapem a teraz Elonvą. Do tego zawsze orgalutran i menopur po kilku dniach.
    Dosyc dobrze odpowiadalam na stymulacje jak na moje amh 0,24.
    Co do dlugich weekendów w klinice to ja równiez zaczynalam w majowke i potwierdzam ze nie trzeba sie stresowac bo lekarz na pewno nie zostawi pacjetki tylko tak poprowadz cala procedure zeby sie wszystko zgralo

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpytuje sie bo ja byłam na menopurze 300 przed całą stymulację i nic więcej nie dostałam. W odpowiedzi miałam 12 pęcherzyków z czego tylko dwie komórki aktualnie jestem siedem dni po transferze dziś robiłam bete i niestety nic z tego. Będziemy podchodzić jeszcze drugi raz w Invicta jeśli nie wyjdzie to trzeci raz chcemy w Ferti :). Czy możecie mi jeszcze powiedzieć ilu dniowe zarodki transferuje Fertimedica?

  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Podpytuje sie bo ja byłam na menopurze 300 przed całą stymulację i nic więcej nie dostałam. W odpowiedzi miałam 12 pęcherzyków z czego tylko dwie komórki aktualnie jestem siedem dni po transferze dziś robiłam bete i niestety nic z tego. Będziemy podchodzić jeszcze drugi raz w Invicta jeśli nie wyjdzie to trzeci raz chcemy w Ferti :). Czy możecie mi jeszcze powiedzieć ilu dniowe zarodki transferuje Fertimedica?


    5 dniowe :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • moniaa_88 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z dziewczyn była na stymulacji bemfola + orgalutran ?

    moniaa_88
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 25 maja 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w obu procedurach pobierali po 6 komórek z czego w pierwszej dotrwala jedna i sie nie udało a teraz jedną 5dniową piękną blastocystę mi podali a 2 zostaly zamrozine w 6 dobie. To naprawde dobry wynik. Teraz staram sie spokojnie czekac na potwierdzenie, ze wszystko dobrze sie rozwija.

    Grosiaa jaosobiscie polecam Ci ferti.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leelou trzymam kciuki :-)

    Ja w ferti robiłam 4 inseminacje, ale niestety nie byłam zachwycona...za każdym razem inny lekarz i zero terminów. Ale jak Was podczytuje to każda jest zadowolona wiec może to ja robiłam cos nie tak ;D. W każdym razie chyba wrócę...mam nadzieje ze nie i ze 2 podejście się uda <3. napiszcie mi proszę mniej więcej jaki miałyście łączny koszt procedury z dofinansowaniem.

  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 25 maja 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam inseminacji przed ivf wiec nie mam porównania. Przy ivf zawsze zajmowala sie wszystkim moja p. Dr. Ona robila punkcje i transfer ona zawsze monitoringi i z nia mialam staly kontakt dlatego czulam sie zaopiekowana. Niestety nie mialam dofinansowania wiec nie moge powiedziec nic o kosztach.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • Motyl1990 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 26 maja 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczyłam się w Ferti około roku i zawsze byłam tylko u swojej Pani Dr. nigdy u innego lekarza. Jak już jesteś stałą pacjentką to jesteś pod opieką w 100% danego lekarza, ewentualnie jakieś zdarzenia losowe. Ale jak ma być dobrze to będzie dobrze u każdego innego ;)

  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leelou wrote:
    Mi w obu procedurach pobierali po 6 komórek z czego w pierwszej dotrwala jedna i sie nie udało a teraz jedną 5dniową piękną blastocystę mi podali a 2 zostaly zamrozine w 6 dobie. To naprawde dobry wynik. Teraz staram sie spokojnie czekac na potwierdzenie, ze wszystko dobrze sie rozwija.

    Grosiaa jaosobiscie polecam Ci ferti.


    Przy drugim podejściu zmienili Ci leki/zastrzyki? Jakie brałaś za pierwszym razem a jakie za drugim?

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 26 maja 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zmienili. W pierwszej Oveleap a w drugiej Elonva. Tą Elonve podaje sie tylko raz i działa przez 7 dni.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 28 maja 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyslałam, ze zajrzę tutaj do was bo dawno nie zaglądałam i tu takie fajne wiadomości :) lelou beta super wysoka gratulacje serdeczne. Kiedy pierwsze usg? Któraś z was pytała o bemfole - ja na niej byłam. Dziewczyny wasze historie sa dla mnie tak bliskie, niedawno byłam na waszym miejscu a tu zaraz bobas bedzie ze mną!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzis zobaczylam bijące serduszko. Jestem kłębkiem emocji..

    Madlenka dziękuję serdecznie. Faktycznie beta wysoka co tez mnie stresowało dodatkowo. Jakbys mogla przyjac ode mnie zaproszenie to bylabym Ci wdzieczna, chciałam Cie podpytac o kilka rzeczy.

    Grosiaa lubi tę wiadomość

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytaj śmiało.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście zadowolone z Fertimedica? Bo koleżanka ma dylemat zastanawia się nad moją kliniką i Waszą. Ja nie umiem obiektywnie ocenić tego, a ona nie jest mobilna. Pomożecie? Plusy i minusy waszej kliniki plisss

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 30 maja 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było tutaj sporo wypowiedzi juz. Ja osobiscie cenie sobie kameralny klimat i wyjątkowo troskliwą opiekę. Bylam tez w Novum przez pewien czas i tam bylo zbyt anonimowo. Do kompetencji tez moglabym sie przyczepic.. Tutaj jestem ze swoim lekarzem w stalym kontakcie i w kazdej chwili moge sie skonsultowac na tel. Poza tym mam zaufanie do mojego lekarza. To nie byl przypadkowy wybór.

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ