X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrzalam na ostatnie wyniki mojego meza fakt ze z zeszłego roku ale morfologia tylko 4%:( widząc te wyniki ani doktor i invimedzie ani w gamecie na pierwszym spotkaniu nie wspomniał ze sa słabe. Niby w normie ale słabe. Czytałam na innych forach ze z takim wynikiem trudno zajść naturalnie. We wtorek mam wizytę w gamecie i pewnie od nowego cyklu zacznę być stymulowana ale się teraz zalamalam bo czy to ma sens się szprycowac jeśli szanse są marne?? Kinga wiem co czujesz,u mnie już pozachodzili wszyscy w ciążę zarówno ci którym się to udało szybko jak i tym co mieli lekkie problemy. Ja się staram od kilku lat i widzę jak znajomi już zachodzą w ciążę z drugim dzieckiem a ja nadal nie mam ani jednego i w dodatku nie widzę światełka w tunelu:( zalamka totalna

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 procent to dobry wynik!! A pamiętasz ilość i ruch? Jak najbardziej jest szansa na naturalne zapłodnienie. Badał mąż fragmentację dna, wiązanie z kwasem hialuronowym? Mieliście test po stosunku? Badalas kariotypy, mutacje, immunologie, krzepliwość? Mąż coś łyka? Witamina c, l arginina, kwas liponowy działają podobno na uszkodzenia plemników.
    Nie skupiaj się na tej morfologii, bo nie jest zła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    K.wa, przed chwilą dowiedziałam się, że moja bliska przyjaciółka jest w ciąży (3 miesiące starań). Nie umiem się cieszyć. Nie mogę sobie wyobrazić, jak będę widziała jej rosnący brzuszek... Po prostu sobie tego najzwyczajniej nie wyobrażam. Pogratulowałam, ale serce przebiło kilka ostrzy w tym czasie.

    Doskonale rozumiem co czujesz, moja przyjaciółka zaszła w ciążę w 1. cyklu. Doskonale wie, że mamy probem, a mimo to ciągle do mnie narzeka jak to jej źle, jak ciągle ją mdli, zapachy przeszkadzają i nie wie jak wytrzyma te 9m-cy..

    Odpowiedziałam jej w końcu, że ja marzę o takich dolegliwościach i zgadzam się na rzyganie i leżenie przez całe 9m-cy byle tylko zajść w ciążę, dopoiero to podziałało i przestała się odzywać..

    Pogratulowałam.im i naprawdę życzę im jak najlepiej, ale gdzieś tam w środku jest takie poczucie niesprawiedliwości, że głowa mała :(

  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara objętość (ml)-6,5 czas uplynnienia (min) 15 ph 7,2 wygląd prawidłowy,żywe 61%, koncentracją 21,6 ml/ml,140,8 mln/ejakulat,ruchliwe 60%,ruch postepowy 50 niepostepowy 10

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic z tych rzeczy puki co nie badalismy bo żaden lekarz puki co nie kierował nas na takie badania,kazali tylko zrobić badanie nasienia.dawkuje mu teraz witaminę d.myślałam żeby zakupić mu salfazin.

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • tinka30 Koleżanka
    Postów: 46 29

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mojemu na polepszenie dawałam Fertilman oraz dobry tran. Wyniki po kilku miesiącach były znacznie lepsze ☺ moze i u Was sie sprawdzi.

    qb3c3e5et8tzr3qb.png
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Tinka poczytam o tym specyfiku:)

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotkaaaa wrote:
    Nic z tych rzeczy puki co nie badalismy bo żaden lekarz puki co nie kierował nas na takie badania,kazali tylko zrobić badanie nasienia.dawkuje mu teraz witaminę d.myślałam żeby zakupić mu salfazin.

    Moj mąż brał Salfazin i wyniki się poprawiły

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tinka30 wrote:
    Dziewczyny ja mojemu na polepszenie dawałam Fertilman oraz dobry tran. Wyniki po kilku miesiącach były znacznie lepsze ☺ moze i u Was sie sprawdzi.

    Mój mąż też łykał fertilman i wyniki polepszyły się po 3-4 miesiącach.. Drogi jest ten sumplement, ale na mojego faceta podziałał :)

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia super ze wszystko OK. Szkoda ze Ci lekarze nie chca prowadzic ciazy do konca.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek, bardzo dobrze ze nie chcą. To w końcu klinika leczenia niepłodności. Gdyby mieli prowadzić każda z ciąż pacjentki, która u nich zaszla, to na pierwsza wizytę nie czekałoby się miesiąc, a ze 3. Już teraz jest czasem problem z terminami.

    Jestem za samodzielnym odbieraniem witamin. Jeśli facet nie ma większych problemów to taki salfazin czy fertilman podwyzszy parametry. Przy większych problemach nie pomoże, bo dawki są za małe! Trzeba czytać składy :) Stokrotko, Twój mąż ma dobre wyniki. Możesz mu dołożyć witaminy na zwiększenie ilości czy poprawę jakości, ale wyniki jakie ma teraz chciałby mieć nie jeden facet :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 02:07

  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny,widocznie moje obawy pojawiły się bo nie umiałam zinterpretować wyników męża i skupilam się wyłącznie na 4% morfologii.Powiem Wam że mnie uspokoilyscie bo już się zalamalam ze problem jest po obu stronach.Odzyskalam nadzieję. Jednak jeśli nie zaszkodzi to chyba mu zakupie witaminki,żeby wspomóc zolnierzyki:)

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Jestem. Ale głupio mi już tu pisać. Wiem dziewczyny co przeżywacie i czujecie... dlatego nie chce tu wyjeżdżać z relacją.
    Wszystko jest ok, mają po 4cm I... cudny widok, każdej z Was tego życzę i wierzę że Wam się uda!

    Ś odsyła mnie do gina pracującego w szpitalu także dziś była u niego ostatnia wizyta. Teraz mam zagwostke i szukam kogoś. Ale czułam ze tak może być. ..
    Wizyta w szpitalu dala mi jednak jakieś pozytywy. Poznałam 3 fajne laski i...pomoglam hindusce robiąc za tłumacza przez 3 dni wiec... :) co.do lekarzy to Asiu słuchaj, zaraz podam Ci gdzie możesz iść. Tu codziennie są ci lekarze, słyszałam juz kilka opinii które się powtarzają. Ja sama jiz do Gamety nie wrócę z wielu względów a po tym co mnie spotkało teraz będę chodzić do lekarza tu ze szpitala (na pryw oczywiście) a potem jadę do Białegostoku. Podobno najfajniejszy jest dr.Dariusz Szczypek - ja akurat go tu nie widziałam bo ma.3 tyg urlop, młody konkretny fajny. Przyjmuje razem z dr Jańczewskim ( fajny, widze go tu co 2 dni a robił mi HsG tutaj wcześniej) obaj przyjmują na Patrio-róży na wiczlinie - budynki hossy nie wiem czy kojarzysz, ja tam mieszkam niedaleko wiec okazało się ze mam ich pod nosem. Tam się udaj :) mnie ty prowadzi taki starszy lekarz dr Świątkowski ( z mega przystojnym synem którego uczy) haha i do niego ja pójdę po szpitalu żeby doprowadził mój przypadek do końca. Mega fajny i szarmancki elegancki lekarz ( syn młody piękny i tak samo fajny) eh eh.. :) wstyd było się rozebrać do badania ale podaje rękę żeby pomóc zejść z fotela :) szok. Miej lekarza prowadzącego ze szpitala i potem masz komfort przy porodzie ze.lepiej się tobą zajmą naprawdę.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Janczewski mi też robił Hsg i polecam,bardzo fajny lekarz.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka bardzo Ci dziękuje, kurde... ale o Gdyni nie myślałam :( raczej Kliniczna albo Zaspa. Masakra nie wiem co robić i gdzie iśc, u tych wszystkich lekarzy z Klinicznej są kosmiczne ceny :/ a tych co polecasz jakie mają stawki?

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wysłałam Ci zaproszenie proszę przyjmij, chciałam Cie podpytać o Świątkowską-Freund. Bo do niej chodziłaś prawda?

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka jak sie czujesz? beta spadła? wiadomo kiedy wychodzisz?

    Asia priv..

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Hałasianka bardzo Ci dziękuje, kurde... ale o Gdyni nie myślałam :( raczej Kliniczna albo Zaspa. Masakra nie wiem co robić i gdzie iśc, u tych wszystkich lekarzy z Klinicznej są kosmiczne ceny :/ a tych co polecasz jakie mają stawki?
    A jesteś z Gdyni czy Gdańska? Odpuść sobie Kliniczna naprawdę jeżeli nie ma ryzyka i podstaw do obaw. Serio tam jest dramat w sensie opieki i miejsca nie mowie o lekarzach. Redlowo ma.super opinie, lekarze są też super, podorowka odnowiona naprawdę jak miałabym wybierać to tylko ty!! Stawek nie znam niestety jeszcze :) dowiem się niedługo na wizycie ale pewnie ok 120-150 zł jak wszędzie ale w Gamecie to samo przecież

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Hałasianka jak sie czujesz? beta spadła? wiadomo kiedy wychodzisz?

    Asia priv..
    Mam nadzieję że jutro ta beta spadnie do 1000 i wyjdę. Tak lekarz obiecał i mówi z e.wierzy ze.tak będzie :) czuje.sie odmożdzona po 12 dniach tutaj, wszyscy już wyszli tylko ja tu kwitne...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Justyna87 wysłałam Ci zaproszenie proszę przyjmij, chciałam Cie podpytać o Świątkowską-Freund. Bo do niej chodziłaś prawda?

    Asia, jak coś, możesz już pisać :) Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, choć ja u niej byłam z cztery razy

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ