X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka, ja jestem z Gdańska, powiem Ci,że na mnie ogólnie Kliniczna też zrobiła złe wrażenie jak byłam na sor-ze teraz ostatnio jak byłam chora. Ale ogólnie mówią,że tam jest najlepsza opieka nad noworodkami i wcześniakami... Wiesz teraz komplikacji nie ma, ja mam 2k2o czyli dzieci są osobno i niby taka ciąża bliźniacza jest najmniejszego ryzyka ale wiadomo co to będzie... Boje sie, mam gdzieś siebie i jak mnie będą traktowali, najważniejsze są dzieci i opieka nad nimi. No i chciałabym cesarke, też ze względu na ryzyko... Jak byłam na HSG w Redłowie to w sumie mi się podobało, sympatyczne babki, lekarz też był spoko Boże nie wiem co robić :(
    Bardzo Ci dziękuje za te opinie i za polecenie lekarzy. Stawki obawiam się że mogą być wyższe :/
    A Ty bidaku, mam nadzieje,że jutro będziesz miała już wypis...

    Lena zaakceptowane
    Justyna poszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 15:30

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Hałasianka, ja jestem z Gdańska, powiem Ci,że na mnie ogólnie Kliniczna też zrobiła złe wrażenie jak byłam na sor-ze teraz ostatnio jak byłam chora. Ale ogólnie mówią,że tam jest najlepsza opieka nad noworodkami i wcześniakami... Wiesz teraz komplikacji nie ma, ja mam 2k2o czyli dzieci są osobno i niby taka ciąża bliźniacza jest najmniejszego ryzyka ale wiadomo co to będzie... Boje sie, mam gdzieś siebie i jak mnie będą traktowali, najważniejsze są dzieci i opieka nad nimi. No i chciałabym cesarke, też ze względu na ryzyko... Jak byłam na HSG w Redłowie to w sumie mi się podobało, sympatyczne babki, lekarz też był spoko Boże nie wiem co robić :(
    Bardzo Ci dziękuje za te opinie i za polecenie lekarzy. Stawki obawiam się że mogą być wyższe :/
    A Ty bidaku, mam nadzieje,że jutro będziesz miała już wypis...

    Lena zaakceptowane
    Justyna poszło
    no to juz zrobisz jak czujesz;) Na klinicznej zajmują sie takimi trudnymi przypadkami i dolegliwościami a Redłowo ma na prawde tez dobre opinie jezeli chodzi o noworodki i neonatologię więc...no kwestia tego jak czujesz.
    Ja czekam do rana na bete i wynik i Boże....mam nadzieję, że już sie nacierpiałam i wyleżałam tu 2 tyg prawie więc pojdę do domu.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolega z pracy prowadzi ciążę u Szczypka, poleca, tego drugiego Janczewskiego tez, wiec chyba jednak się do nich wybiorę. I koszt 150zl wiec tak samo jak w gamecie. Przegadam dziś jeszcze z M.
    Dzieki dziewczyny naprawdę!

    Halasianka juz naprawdę swoje wycierpialas. Mam nadzieje ze beta ładnie spadnie i juz puszcza Cię do domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2017, 07:18

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto jutro ma wizytę w gamecie?

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środę! :)

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Kolega z pracy prowadzi ciążę u Szczypka, poleca, tego drugiego Janczewskiego tez, wiec chyba jednak się do nich wybiorę. I koszt 150zl wiec tak samo jak w gamecie. Przegadam dziś jeszcze z M.
    Dzieki dziewczyny naprawdę!

    Halasianka juz naprawdę swoje wycierpialas. Mam nadzieje ze beta ładnie spadnie i juz puszcza Cię do domu.
    To super :) widzisz :) moja beta spadła ale za mało tylko o 100. Teraz jest 1145 wiec wyprosilam płaczem :) i idę o 12 na kejna dawkę chemii.to spada ale wolno i lekarz mówi ze może to być przez torbiel na jajniku która niestety urosła z 2.4 cm do 6. Poza tym mówią mi,że tak jak ciąża rozwija się powoli tak teraz trzeba dać szansę zadziałać w drugą stronę. Dziś jest. Mój 13 dzień w szpitalu. Autentycznie czuje się psychicznie jak wrak!!!

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasinka, lekarz mi mówił, że przy CP beta tak wolno spada... U mnie średnio na początku w miarę szybko, a potem średnio o jedną jednostkę dziennie. 2 cykle spadała!

    Doktor Janczewski robił mi chyba HSG - bardzo fajny lekarz. Zapraszał mnie też na porodówkę ;) Szpital naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie i chciałabym tam kiedyś rodzić, ale jak same wiecie, marzenia nie zawsze idą w parze z planem na nas ;) Do Redłowa od siebie z domu mam kawał drogi więc szczerze wątpię, abym tam dojechała ;)

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wierzę w to co się właśnie stało, lekarz zadecydowal o kolejnej dawce chemii, na cito zrobili mi wszystkie badania, o 12 wziela mnie karetka i siedzialam tam do 15. 30 az sam aposzlam zapytac co jest nie tak? rozumiecie ze ZJEBANA ( bo inaczej nie mozna tego okreslic) młoda onkolog...kurwa che komus cos udowodnic czy nie wiem co, powiedziala ze nie da mi tego zastrzyku i chuj!! bo nie!!! bo nie!!!
    mowie ze ja jestem z ginekologii i lekarze mnie tu przysłali, podalam nazwiska itd , ona twierdzi ze nikt nie dzwonil ( gowno prawda bo rozmawialam z pielegniarka i ona mowila ze lekarz wie ze ja czekam i nic nie zrobila , a mnie jeszcze opieprzyla czemu a siedze i czekam a nie zajrze do niej) no Kurwa nie wierze w to co sie stalo wlasnie. Lekarzy juz nie ma jakis inny jest na dyżurze bedzie wieczorem.ale co z tego>
    On apowiedziala ze nie poda i koniec bo ona ma schemat ze po tygodniu podaje!! jak mozna podważac decyzje lekarza prowadzącego z oddziału???No mi się to w pale nie mieści .a wam??
    p.s przepraszam za język ale naprawde jzu nie wytrzymuję tu!!!
    to jest jakies chore!!!!!!!!!!!!

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Hałasinka, lekarz mi mówił, że przy CP beta tak wolno spada... U mnie średnio na początku w miarę szybko, a potem średnio o jedną jednostkę dziennie. 2 cykle spadała!

    Doktor Janczewski robił mi chyba HSG - bardzo fajny lekarz. Zapraszał mnie też na porodówkę ;) Szpital naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie i chciałabym tam kiedyś rodzić, ale jak same wiecie, marzenia nie zawsze idą w parze z planem na nas ;) Do Redłowa od siebie z domu mam kawał drogi więc szczerze wątpię, abym tam dojechała ;)
    no i co ja mam tu lezec 2 miesiace az spadnie??nosz kurde bez jaj
    autentycznie zaraz sie wypiszę na wlasne zyczenie bo to juz nic nie daje bez lekow bez niczego leze tu

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka ja i tak Cie podziwiam ze tyle wytrzymałas. Ja z cp trafiłam do szpitala w środę a w sobotę rano juz wychodziłam! Byłam 4 dni! Fakt ze miałam laparoskopię, a nie podawane jakieś zastrzyki, ale dobrze sie mną zajmowali i ciagle robili mi badania. Ja leżałam w Wejherowie i mimo tego ze mam bliżej do Redłowa to zawsze bede jeździć do Wejherowa. A dlaczego u Ciebie nie zrobili laparoskopi? Mi w weju zrobili juz po dobie od przyjęcia do szpitala, jeszcze przez 4 tygodnie beta spadała- wolno bo wolno ale w końcu spadła, ranki po laparoskopi sie ładnie zrosły i jedyna rzeczą która została mi to te małe blizny. Przez te 2 tyg co leżysz w redlowie to byłabyś po laparoskopi i zdążyłoby Ci sie wszystko zrosnąć itd. Do tego w dniu ściągnięcia szwów miałam wizytę u lekarza na NFZ i dostałam miesiąc zwolnienia zeby psychicznie wszystko sobie poukładać.

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    Hałasianka ja i tak Cie podziwiam ze tyle wytrzymałas. Ja z cp trafiłam do szpitala w środę a w sobotę rano juz wychodziłam! Byłam 4 dni! Fakt ze miałam laparoskopię, a nie podawane jakieś zastrzyki, ale dobrze sie mną zajmowali i ciagle robili mi badania. Ja leżałam w Wejherowie i mimo tego ze mam bliżej do Redłowa to zawsze bede jeździć do Wejherowa. A dlaczego u Ciebie nie zrobili laparoskopi? Mi w weju zrobili juz po dobie od przyjęcia do szpitala, jeszcze przez 4 tygodnie beta spadała- wolno bo wolno ale w końcu spadła, ranki po laparoskopi sie ładnie zrosły i jedyna rzeczą która została mi to te małe blizny. Przez te 2 tyg co leżysz w redlowie to byłabyś po laparoskopi i zdążyłoby Ci sie wszystko zrosnąć itd. Do tego w dniu ściągnięcia szwów miałam wizytę u lekarza na NFZ i dostałam miesiąc zwolnienia zeby psychicznie wszystko sobie poukładać.
    ale jakbys wiedziala ze mozna uniknąc operacji i laparoskopii to bys sobie to zrobila?
    wiesz to znowu ingerencja. Ja mam jzu wystarczająco duzo problemow. Cesarka, endometrioza, niedrozen oba jajowody w tej chwili, po cholere mi jakies zrosty jeszczze. tak to ja juz nigdy nie bede miala dziecka. Łatwo się mówi....

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka co Ty musisz przeżywać. .. to jest naprawdę chore, szpitale ich "współpraca" to jakieś nieporozumienie. Karetka Cię wiezie a potem co masz pukac do drzwi i prosić się o podanie zleconych na cito leków? Masakra.
    Priv

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    ale jakbys wiedziala ze mozna uniknąc operacji i laparoskopii to bys sobie to zrobila?
    wiesz to znowu ingerencja. Ja mam jzu wystarczająco duzo problemow. Cesarka, endometrioza, niedrozen oba jajowody w tej chwili, po cholere mi jakies zrosty jeszczze. tak to ja juz nigdy nie bede miala dziecka. Łatwo się mówi....

    Ok sorry, nie wiedziałam ze miałaś cesarkę itd. A lekarz mowil Ci jaki jest powod powiększającego sie torbielą na jajniku?

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    Ok sorry, nie wiedziałam ze miałaś cesarkę itd. A lekarz mowil Ci jaki jest powod powiększającego sie torbielą na jajniku?
    spoko;) tak tylko mowię
    torbielą i krwia w macicy na razie sie nie martwia wcale dopóki nie opanują tej ciązy

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę jutro . Mam nadzieję że będzie ładna owulacja i będę mogła coś działać

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam jutro i lekarz dopiero powie co ma zamiar ze mną robić puki co zrobilam badania co kazał mi zrobić na 1 wizycie,jutro powie jaki plan.Mega się stresuje

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wasze wizyty :)na którą macie?
    dajcie znać :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    update z dzis ;)

    Lekarze na obchodzie rano dopiero sie dowiedzieli co się stało wczoraj na onkologii. BYli tak wkurwieni....tak...dosłownie wkurwieni , że masakra. Lekarz wzial mnei na korytarzu na bok ten Świątkowski , który mnie prowadzi i mowi cytuje: pracuje tu 30 lat, jestem na emeryturze i nie pozwole sobie , żeby jakaś gówniara podważała moje decyzje. Poszedł z tym do Ordynatora , ten zadzwonil do ordynatora onkologii i miła pani dr będzie miała aferę u szefa ;) głupie babsko!!
    zbadali mi teraz bete na cito i zobaczymy jaka jest dzis, lekarz juz sam mowi ze sie zastanawia czy mnie nei wypisac no ale poczekamy na ta bete a jak nie to musze jutro dostać zastrzyk.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka a dziś nie ma szansy na przyjęcie zastrzyku??

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się dziewcze doigrało... i bardzo dobrze, niech postawią ich tam do pionu!

    Ancia a co się z Tobą dzieje? Gdzieś Ty?

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ