Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Nusia89 Ekspertka
    Postów: 200 86

    Wysłany: 12 maja, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzika93 wrote:
    No właśnie doktor Śliwiński potraktował nas po dwóch latach udokumentowanych starań jakbyśmy naszą drogę dopiero zaczynali..
    Stwierdził że męża wyniki nasienia nie są tragiczne, bo plemników jest dużo i powinno się udać naturalnie. Zalecil powtórkę badania nasienia i ja miałam powtórzyć amh.. I zjawić się za 3 miesiące w 8-10dc.. To wszystko po dwóch latach nieudolnych starań. O zaleceniach immunologa nawet nie chciał słuchać.. Poczułam się bardzo olana z mężem.. Bo poszliśmy do kliniki z nadzieją, nastawieni na jakieś konkretne działania.. a tak mijaja kolejne 3 miesiące i ciąży dalej nie ma. Chcemy iść po tycj 3 miesiącach na kolejna wizytę, ale chcialabym pójść na wizyte z nadzieja ze otrzymam pomoc, a nie z zaleceniami zrobienia badań, których zrobiliśmy juz mnóstwo i tylko nieprawidłowości byly w immunologi właśnie..
    Ile masz lat? Masz uz dzieci?

    Starania na luzie- 2023
    Starania konkretne-styczen 2024
    ♀️Ona:35
    PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
    Amh:3.3(09'2024)
    Jajowody drozne
    Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
    4.cykl na clo+ovitrelle

    ♂️:36
    http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url]
  • Dzika93 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 maja, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia89 wrote:
    Ile masz lat? Masz uz dzieci?
    33 lata. Mam synka, udalo się nam zajść w ciążę za pierwszym podejściem 3 lata temu.. Od dwóch lat się staramy o drugie dziscko i nawet biochemicznej ciąży nie było, nic..

  • Nusia89 Ekspertka
    Postów: 200 86

    Wysłany: 12 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem.Podejrzewam,ze lekarz uznał,ze skoro bez problemu udało się zajść w 1.ciaze i Twojbwiek nie jest jakoś bardzo zaawansowany,to dał Wam jeszcze chwilke(właśnie te 3miesiace)na naturalne starania.Mysle,ze na kolejnej wizycie zaproponuje juz jakaś formę ingerencji medycznej(stymulacja owulacji lub ivf).Ja dra polecam,ale decyzja jest niestety w 100%na Waszych barkach.Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 21:29

    Dzika93, Alina Malina lubią tę wiadomość

    Starania na luzie- 2023
    Starania konkretne-styczen 2024
    ♀️Ona:35
    PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
    Amh:3.3(09'2024)
    Jajowody drozne
    Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
    4.cykl na clo+ovitrelle

    ♂️:36
    http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url]
  • Dzika93 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 12 maja, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia89 wrote:
    Rozumiem.Podejrzewam,ze lekarz uznał,ze skoro bez problemu udało się zajść w 1.ciaze i Twojbwiek nie jest jakoś bardzo zaawansowany,to dał Wam jeszcze chwilke(właśnie te 3miesiace)na naturalne starania.Mysle,ze na kolejnej wizycie zaproponuje juz jakaś formę ingerencji medycznej(stymulacja owulacji lub ivf).Ja dra polecam,ale decyzja jest niestety w 100%na Waszych barkach.Powodzenia!
    Być może tak, nie mniej jednak poczułam się troszkę olana i szkoda ze nie bierze pod uwagę immunologi. Faktycznie w pierwsza ciążę zaszlismy bez problemu, ale synek urodził się przedwcześnie przez zawały łożyska..

  • Nusia89 Ekspertka
    Postów: 200 86

    Wysłany: 13 maja, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr sam nie drąży immunologi,ale jeśli przyjedziesz z zaleceniami od immunologa,to raczej je zaakceptuje(kilka dziewczyn,przynajmniej juz tu tak pisalo).A z tego co wiem,to żaden lekarz z Gamety Gdyni nie diagnozuje i prowadzi pacjentek pod kątem immunologi.Wiec ewentualnie.musialabys szukać w innych klinikach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 08:36

    Dzika93, Alina Malina lubią tę wiadomość

    Starania na luzie- 2023
    Starania konkretne-styczen 2024
    ♀️Ona:35
    PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
    Amh:3.3(09'2024)
    Jajowody drozne
    Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
    4.cykl na clo+ovitrelle

    ♂️:36
    http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url]
  • Dzika93 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 13 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia89 wrote:
    Dr sam nie drąży immunologi,ale jeśli przyjedziesz z zaleceniami od immunologa,to raczej je zaakceptuje(kilka dziewczyn,przynajmniej juz tu tak pisalo).A z tego co wiem,to żaden lekarz z Gamety Gdyni nie diagnozuje i prowadzi pacjentek pod kątem immunologi.Wiec ewentualnie.musialabys szukać w innych klinikach.
    Przyszłam z zaleceniami od immunologa i nie chciał o tym słuchać.. Mam zalecona dawke od 5dc neoparin 0.6 . Póki co nie stosuję jej, bo poszłam do kliniki niepłodności z nadzieją że w końcu ktoś nam pomoże..
    Może faktycznie lepiej znaleźć inna kliniki, chociaż z drugiej strony po dwóch latach bezowocnych starań nie mam sil na kolejne szukanie i zaczynanie w innych miejscach jeszcze bardziej od nowa, mimo ze w tej tez po takim czasie zostalam tak potraktowana jakby to byl poczatek staran 😞

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 13 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzika93 wrote:
    Przyszłam z zaleceniami od immunologa i nie chciał o tym słuchać.. Mam zalecona dawke od 5dc neoparin 0.6 . Póki co nie stosuję jej, bo poszłam do kliniki niepłodności z nadzieją że w końcu ktoś nam pomoże..
    Może faktycznie lepiej znaleźć inna kliniki, chociaż z drugiej strony po dwóch latach bezowocnych starań nie mam sil na kolejne szukanie i zaczynanie w innych miejscach jeszcze bardziej od nowa, mimo ze w tej tez po takim czasie zostalam tak potraktowana jakby to byl poczatek staran 😞

    Zaraz Ci odpisze 😉.

    Dzika93 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 19 maja, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ❣️

    Oj widzę, że trochę się działo 💔😔 Przytulam 🫂
    Mam jednak nadzieję, że do końca się nie podajecie 💔🌻

    U nas można powiedzieć proza życia.. Dzidzia ma trochę problemów brzuszkowych, które wprowadzenie stałych posiłków tylko nasiliło 🤦‍♀️ Byliśmy nawet w szpitalu, ale niczego nowego tam się nie dowiedzieliśmy..
    Ja nadal karmię piersią, więc nadal w nocy nie śpimy 😅😄 Jestem totalnie niewyspana, mylę słowa, zapominam coś ciągle 🙉 Wiele spraw mnie zaskoczyło, nie sądziłam też, że można być aż tak zestresowanym, stres w pracy jest mały przy odpowiedzialności za bobasa 😅😅 Ale wiem, że nie wypada narzekać, więc żeby była jasność, niezmiennie każdej z Was życzę, aby prędko doświadczyła uroków macierzyństwa 🤞🤞

    Krysia, Chomiczek- ostatnia prosta 💝, walizki spakowane? 👜 😊

    Chomik_mandżurski, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 19 maja, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    Krysia, Chomiczek- ostatnia prosta 💝, walizki spakowane? 👜 😊

    Tak, w końcu w weekend to zrobiłam, zostały mi bieżące drobiazgi... I za 2 tygodnie szpital 😱

    MaDi lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 334 398

    Wysłany: 20 maja, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej MaDi, milo ze sie odezwalas :) Jak ten czas leci, ciezko uwierzyc, ze Twoja kruszyna juz ma 9 miesiecy. Tez juz jestem spakowana, ale musze regularnie uzupelniac zapasy przekasek w plecaku na porodowke, bo ciagle je wyjadam 🤣 Ja jestem ciagle w niedowierzaniu, ze to sie dzieje. Po przebudzeniu sprawdzam, czy na pewno mam brzuch. Zagladam tu czesto, z nadzieja i wiara ze dziewczyny napisza jakies dobre wiesci z Ich strony.

    MaDi, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 20 maja, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nadal nie wierzę że tu jestem... 😉 gdyby nie to że wstaje z bólem bioder, nóg i pleców to by było jeszcze trudniej... 😂
    Zostały mi 2 tygodnie do planowego szpitala 😱 jak to możliwe, nie wiem, mam wrażenie że dopiero się szykowałam do transferu... 😱

    Chomik_mandżurski, MaDi, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 22 maja, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Dawno nie zaglądałam, a tu już faktycznie Chomiczek i Krysia na ostatniej prostej 🙈 jeszcze chwila i będziecie tulić swoje wyczekane bobasy!
    Madi, łączę się w bólach 😅 ale przede wszystkim urokach macierzyństwa 🥰 moje wcześniaki już za chwilę kończą 4 miesiące i nie mam pojęcia kiedy to zleciało. Jest ciężko, ale też pięknie i nie zamieniłabym tego nigdy za nic, chociaż chłopaki dają nieźle popalić 😅

    Chomik_mandżurski, MaDi, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 25 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Dawno nie zaglądałam, a tu już faktycznie Chomiczek i Krysia na ostatniej prostej 🙈 jeszcze chwila i będziecie tulić swoje wyczekane bobasy!
    Madi, łączę się w bólach 😅 ale przede wszystkim urokach macierzyństwa 🥰 moje wcześniaki już za chwilę kończą 4 miesiące i nie mam pojęcia kiedy to zleciało. Jest ciężko, ale też pięknie i nie zamieniłabym tego nigdy za nic, chociaż chłopaki dają nieźle popalić 😅

    No dobra, to mnie teraz totalnie zaskoczyło 😯😯 Ty już urodziłaś! I to nie wczoraj 😅😅🙈 Gratulacje!!! 🥳🥳 szok 😁😁
    👶👶❣️

    Domi0307 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 25 maja, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Hej MaDi, milo ze sie odezwalas :) Jak ten czas leci, ciezko uwierzyc, ze Twoja kruszyna juz ma 9 miesiecy. Tez juz jestem spakowana, ale musze regularnie uzupelniac zapasy przekasek w plecaku na porodowke, bo ciagle je wyjadam 🤣 Ja jestem ciagle w niedowierzaniu, ze to sie dzieje. Po przebudzeniu sprawdzam, czy na pewno mam brzuch. Zagladam tu czesto, z nadzieja i wiara ze dziewczyny napisza jakies dobre wiesci z Ich strony.

    Ojej, też tak robiłam z brzuchem, szczególnie jak miałam jakiś dziwny sen 🙈 Hahah na porodówkę miałam pełno przekąsek, tubek itp, a zjadłam tylko drożdżówkę która w zasadzie mąż przyniósł dla siebie 😂 Później miałam stracha, że po znieczuleniu jeszcze będzie mi niedobrze 😅🙈🙈
    Teraz taki ciężki czas przed Wami, bo to oczekiwanie jakby nigdy się nie kończy 😅 Najdłuższe 2 tygodnie w życiu 🙈🙈 🤞🍀

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 25 maja, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    No dobra, to mnie teraz totalnie zaskoczyło 😯😯 Ty już urodziłaś! I to nie wczoraj 😅😅🙈 Gratulacje!!! 🥳🥳 szok 😁😁
    👶👶❣️
    Haha, dziękuję ❤️ u nas trudne początki dlatego info z opóźnieniem 😅🙈

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Natka, ale nie pietruszki Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 2 czerwca, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Od jakiegoś czasu przeglądam forum i postanowilam dołączyć, jako że jestesmy po pierwszej wizycie w klinice u dr. Ś.
    Dostalam zastrzyk Zivafert przy pecherzyku 18mm i endo 11mm, zalecenie starań przez trzy dni licząc od dnia podania. No i teraz czekamy, probuję zajac sobie czymś głowę. Testować mam 10.06.
    Co u mnie do tej pory nie grało - od 18 roku życia wysoka prolaktyna, mialam też robione badanie z obciążeniem, brałam na początku bromergon, potem dostinex bardzo dlugo i efektów brak.
    Niedlugo przed 30stką lekarz zalecił mi badanie wit D i potem po uzupelnieniu niedoboru prolaktyna wreszcie zaczęła miescic się w normie.
    Przez ten czas większośc cykli byla bezowulacyjna.
    Juz pomijajac, ze w związku z plamieniem dluzszy czas przed miesiaczką i kłuciem wewnątrz, chodzilam po lekarzach, cytologia niby cały czas ok i teksty typu " przejdzie po ciąży", ale wreszcie trafiłam na lekarza, ktory zrobił LBC i wyszlo, że pilnie trzeba zrobić leep, bo jest źle. Od tamtej pory czysto. Dlatego tez wybór padł na dr Ś, bo jest ginekologiem onkologiem.

    Jeszcze do ubiegłego roku jajniki w obrazie mialam policystyczne, przy czym moja ginekolog zlecila mi badania i nie potwierdzilo się pmos, jak rowniez insulinoopornośc. TSH od zawsze mialam w okolicach 2,2, więc bralam euthyrox. Nigdy nie spadło, nawet po podwyzszeniu dawki.
    Po całkowitej rezygnacji ze zbóz wreszcie zeszło do 1,46 i musialam ostawic leki, bo czułam się źle.
    Na unormowanie cyklu dostalam Ovosicare Fertility i w ciagu roku stety niestety mielismy dwie ciąże biochemiczne. Pierwszą stratę bardzo przeżyłam, drugiej się spodziewalam, bo bóle mialam praktycznie non stop i bardzo złe samopoczucie. Czułam, że to nie moze się udać.

    Do Gamety moja ginekolog wysyłala nas juz rok temu, bo szkoda czasu (mam 35 lat).

    Na wizycie dr był bardzo rzeczowy, przeprowadził z nami pelny wywiad, a zastrzyk dostałam, bo okazalo sie w trakcie usg, że mam całkiem ładną naturalną owulację i szkoda tracic szansę (byłam przekonana, że jest już po).
    Jeśli się nie uda w tym cyklu to w kolejnym kroku mamy zrobić kariotypy, czywiscie amh i badanie nasienia rownież, a od 3 do 7 dnia kolejnego cyklu Aromek i umowic sie na wizytę 12-15 dc.
    W dalszym planie jest HSG.


  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 334 398

    Wysłany: 3 czerwca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Natko, witamy na Gametowym wątku 😊 My trafiliśmy do Dr Ś 3 lata temu w sierpniu i dzięki Jego zaangażowaniu jestem obecnie w donoszonej ciąży. Ciążę prowadziliśmy też u Dr, mając poczucie bezpieczeństwa związane z tym, że najlepiej zna naszą historię medyczną. Trzymam kciuki za powodzenie w leczeniu i szybkie rezultaty!

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 5 czerwca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczku ja się nic nie odzywam bo staram się nie czytać forum w ogóle, czasem przeczytam jakąś złą wiadomość i przeżywam bardzo długo. Jakoś stałam się bardzo wrażliwa na wszystko, przewrażliwiona. Ale jak widać u nas wszystko dobrze :)) jak przygotowania do porodu? Jak się czujesz

    Natka ale nie pietruszki - trzymamy kciuki! Jesteś w dobrych rękach

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Natka, ale nie pietruszki Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 5 czerwca, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ❤️ jakoś mi tak cieplej na sercu, chyba potrzebowałam potwierdzenia, że to był dobry wybór.
    Dajecie nadzieję, naprawdę 🥹


    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 5 czerwca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, ale nie pietruszki wrote:
    Dziękuję ❤️ jakoś mi tak cieplej na sercu, chyba potrzebowałam potwierdzenia, że to był dobry wybór.
    Dajecie nadzieję, naprawdę 🥹
    Ja uważam że lepszego nie ma, miałam chwile zwątpienia i rozmawiałam dużo z ludźmi z tego wątku. Konsultowałam się z wieloma specjalistami. Naprawdę, po małym momencie zawahania po prostu uznałam że trzeba w 100% zaufać i robić dokładnie to co lekarz mówi, i widzisz, dzisiaj odebrałam wynik badań i jest zdrowy chłopiec. Nigdy nie myślałam że będę w tym miejscu w którym jestem dziś i dalej mi się wydaje że to mi się śni, a jednak, chomik mandżurski pewnie zaraz rodzi:))

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
‹‹ 3970 3971 3972 3973 3974
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ