Gameta Gdynia
-
WIADOMOŚĆ
-
Ile masz lat? Masz uz dzieci?Dzika93 wrote:No właśnie doktor Śliwiński potraktował nas po dwóch latach udokumentowanych starań jakbyśmy naszą drogę dopiero zaczynali..
Stwierdził że męża wyniki nasienia nie są tragiczne, bo plemników jest dużo i powinno się udać naturalnie. Zalecil powtórkę badania nasienia i ja miałam powtórzyć amh.. I zjawić się za 3 miesiące w 8-10dc.. To wszystko po dwóch latach nieudolnych starań. O zaleceniach immunologa nawet nie chciał słuchać.. Poczułam się bardzo olana z mężem.. Bo poszliśmy do kliniki z nadzieją, nastawieni na jakieś konkretne działania.. a tak mijaja kolejne 3 miesiące i ciąży dalej nie ma. Chcemy iść po tycj 3 miesiącach na kolejna wizytę, ale chcialabym pójść na wizyte z nadzieja ze otrzymam pomoc, a nie z zaleceniami zrobienia badań, których zrobiliśmy juz mnóstwo i tylko nieprawidłowości byly w immunologi właśnie..Starania na luzie- 2023
Starania konkretne-styczen 2024
♀️Ona:35
PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
Amh:3.3(09'2024)
Jajowody drozne
Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
4.cykl na clo+ovitrelle
♂️:36
http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url] -
Rozumiem.Podejrzewam,ze lekarz uznał,ze skoro bez problemu udało się zajść w 1.ciaze i Twojbwiek nie jest jakoś bardzo zaawansowany,to dał Wam jeszcze chwilke(właśnie te 3miesiace)na naturalne starania.Mysle,ze na kolejnej wizycie zaproponuje juz jakaś formę ingerencji medycznej(stymulacja owulacji lub ivf).Ja dra polecam,ale decyzja jest niestety w 100%na Waszych barkach.Powodzenia!
Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 21:29
Dzika93, Alina Malina lubią tę wiadomość
Starania na luzie- 2023
Starania konkretne-styczen 2024
♀️Ona:35
PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
Amh:3.3(09'2024)
Jajowody drozne
Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
4.cykl na clo+ovitrelle
♂️:36
http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url] -
Być może tak, nie mniej jednak poczułam się troszkę olana i szkoda ze nie bierze pod uwagę immunologi. Faktycznie w pierwsza ciążę zaszlismy bez problemu, ale synek urodził się przedwcześnie przez zawały łożyska..Nusia89 wrote:Rozumiem.Podejrzewam,ze lekarz uznał,ze skoro bez problemu udało się zajść w 1.ciaze i Twojbwiek nie jest jakoś bardzo zaawansowany,to dał Wam jeszcze chwilke(właśnie te 3miesiace)na naturalne starania.Mysle,ze na kolejnej wizycie zaproponuje juz jakaś formę ingerencji medycznej(stymulacja owulacji lub ivf).Ja dra polecam,ale decyzja jest niestety w 100%na Waszych barkach.Powodzenia!
-
Dr sam nie drąży immunologi,ale jeśli przyjedziesz z zaleceniami od immunologa,to raczej je zaakceptuje(kilka dziewczyn,przynajmniej juz tu tak pisalo).A z tego co wiem,to żaden lekarz z Gamety Gdyni nie diagnozuje i prowadzi pacjentek pod kątem immunologi.Wiec ewentualnie.musialabys szukać w innych klinikach.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 08:36
Dzika93, Alina Malina lubią tę wiadomość
Starania na luzie- 2023
Starania konkretne-styczen 2024
♀️Ona:35
PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
Amh:3.3(09'2024)
Jajowody drozne
Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
4.cykl na clo+ovitrelle
♂️:36
http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url] -
Przyszłam z zaleceniami od immunologa i nie chciał o tym słuchać.. Mam zalecona dawke od 5dc neoparin 0.6 . Póki co nie stosuję jej, bo poszłam do kliniki niepłodności z nadzieją że w końcu ktoś nam pomoże..Nusia89 wrote:Dr sam nie drąży immunologi,ale jeśli przyjedziesz z zaleceniami od immunologa,to raczej je zaakceptuje(kilka dziewczyn,przynajmniej juz tu tak pisalo).A z tego co wiem,to żaden lekarz z Gamety Gdyni nie diagnozuje i prowadzi pacjentek pod kątem immunologi.Wiec ewentualnie.musialabys szukać w innych klinikach.
Może faktycznie lepiej znaleźć inna kliniki, chociaż z drugiej strony po dwóch latach bezowocnych starań nie mam sil na kolejne szukanie i zaczynanie w innych miejscach jeszcze bardziej od nowa, mimo ze w tej tez po takim czasie zostalam tak potraktowana jakby to byl poczatek staran 😞 -
Dzika93 wrote:Przyszłam z zaleceniami od immunologa i nie chciał o tym słuchać.. Mam zalecona dawke od 5dc neoparin 0.6 . Póki co nie stosuję jej, bo poszłam do kliniki niepłodności z nadzieją że w końcu ktoś nam pomoże..
Może faktycznie lepiej znaleźć inna kliniki, chociaż z drugiej strony po dwóch latach bezowocnych starań nie mam sil na kolejne szukanie i zaczynanie w innych miejscach jeszcze bardziej od nowa, mimo ze w tej tez po takim czasie zostalam tak potraktowana jakby to byl poczatek staran 😞
Zaraz Ci odpisze 😉.
Dzika93 lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Hej dziewczyny ❣️
Oj widzę, że trochę się działo 💔😔 Przytulam 🫂
Mam jednak nadzieję, że do końca się nie podajecie 💔🌻
U nas można powiedzieć proza życia.. Dzidzia ma trochę problemów brzuszkowych, które wprowadzenie stałych posiłków tylko nasiliło 🤦♀️ Byliśmy nawet w szpitalu, ale niczego nowego tam się nie dowiedzieliśmy..
Ja nadal karmię piersią, więc nadal w nocy nie śpimy 😅😄 Jestem totalnie niewyspana, mylę słowa, zapominam coś ciągle 🙉 Wiele spraw mnie zaskoczyło, nie sądziłam też, że można być aż tak zestresowanym, stres w pracy jest mały przy odpowiedzialności za bobasa 😅😅 Ale wiem, że nie wypada narzekać, więc żeby była jasność, niezmiennie każdej z Was życzę, aby prędko doświadczyła uroków macierzyństwa 🤞🤞
Krysia, Chomiczek- ostatnia prosta 💝, walizki spakowane? 👜 😊
Chomik_mandżurski, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość
Starania od 2020
Diagnoza: wodniak jajowodu
♀️ KIR AA
♂️ HLA-C - C2
Gameta Gdynia od 2024
08.2024-> laparoskopia,
obustronne usunięcie jajowodów 😢
10.2024 -> IVF
26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
orgalutran
6.11-> Punkcja, 4 🥚
11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
12.12 ✨️-> FET 4.1.2
8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
6+5 -> accofil
7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
38+3-> 👶🎀🎉

-
MaDi wrote:Krysia, Chomiczek- ostatnia prosta 💝, walizki spakowane? 👜 😊
Tak, w końcu w weekend to zrobiłam, zostały mi bieżące drobiazgi... I za 2 tygodnie szpital 😱
MaDi lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Hej MaDi, milo ze sie odezwalas
Jak ten czas leci, ciezko uwierzyc, ze Twoja kruszyna juz ma 9 miesiecy. Tez juz jestem spakowana, ale musze regularnie uzupelniac zapasy przekasek w plecaku na porodowke, bo ciagle je wyjadam 🤣 Ja jestem ciagle w niedowierzaniu, ze to sie dzieje. Po przebudzeniu sprawdzam, czy na pewno mam brzuch. Zagladam tu czesto, z nadzieja i wiara ze dziewczyny napisza jakies dobre wiesci z Ich strony.
MaDi, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Ja też nadal nie wierzę że tu jestem... 😉 gdyby nie to że wstaje z bólem bioder, nóg i pleców to by było jeszcze trudniej... 😂
Zostały mi 2 tygodnie do planowego szpitala 😱 jak to możliwe, nie wiem, mam wrażenie że dopiero się szykowałam do transferu... 😱
Chomik_mandżurski, MaDi, Trinity_Nea lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Hej Dziewczyny!
Dawno nie zaglądałam, a tu już faktycznie Chomiczek i Krysia na ostatniej prostej 🙈 jeszcze chwila i będziecie tulić swoje wyczekane bobasy!
Madi, łączę się w bólach 😅 ale przede wszystkim urokach macierzyństwa 🥰 moje wcześniaki już za chwilę kończą 4 miesiące i nie mam pojęcia kiedy to zleciało. Jest ciężko, ale też pięknie i nie zamieniłabym tego nigdy za nic, chociaż chłopaki dają nieźle popalić 😅
Chomik_mandżurski, MaDi, Trinity_Nea lubią tę wiadomość
♀️ 35
- RZS, ANA 1:160
- hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
♂️ 30
- morfologia - 2% ❌️
- fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️
Starania od 2023, klinika od 2025
02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
20.01.25 - I procedura - protokół długi
14.02.25 - punkcja (1❄️)
19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
27.03.25 - histeroskopia + biopsja
CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
06.05.25 - II procedura - protokół krótki
17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
❤️ M&M już z nami ❤️ -
Domi0307 wrote:Hej Dziewczyny!
Dawno nie zaglądałam, a tu już faktycznie Chomiczek i Krysia na ostatniej prostej 🙈 jeszcze chwila i będziecie tulić swoje wyczekane bobasy!
Madi, łączę się w bólach 😅 ale przede wszystkim urokach macierzyństwa 🥰 moje wcześniaki już za chwilę kończą 4 miesiące i nie mam pojęcia kiedy to zleciało. Jest ciężko, ale też pięknie i nie zamieniłabym tego nigdy za nic, chociaż chłopaki dają nieźle popalić 😅
No dobra, to mnie teraz totalnie zaskoczyło 😯😯 Ty już urodziłaś! I to nie wczoraj 😅😅🙈 Gratulacje!!! 🥳🥳 szok 😁😁
👶👶❣️
Domi0307 lubi tę wiadomość
Starania od 2020
Diagnoza: wodniak jajowodu
♀️ KIR AA
♂️ HLA-C - C2
Gameta Gdynia od 2024
08.2024-> laparoskopia,
obustronne usunięcie jajowodów 😢
10.2024 -> IVF
26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
orgalutran
6.11-> Punkcja, 4 🥚
11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
12.12 ✨️-> FET 4.1.2
8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
6+5 -> accofil
7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
38+3-> 👶🎀🎉

-
Chomik_mandżurski wrote:Hej MaDi, milo ze sie odezwalas
Jak ten czas leci, ciezko uwierzyc, ze Twoja kruszyna juz ma 9 miesiecy. Tez juz jestem spakowana, ale musze regularnie uzupelniac zapasy przekasek w plecaku na porodowke, bo ciagle je wyjadam 🤣 Ja jestem ciagle w niedowierzaniu, ze to sie dzieje. Po przebudzeniu sprawdzam, czy na pewno mam brzuch. Zagladam tu czesto, z nadzieja i wiara ze dziewczyny napisza jakies dobre wiesci z Ich strony.
Ojej, też tak robiłam z brzuchem, szczególnie jak miałam jakiś dziwny sen 🙈 Hahah na porodówkę miałam pełno przekąsek, tubek itp, a zjadłam tylko drożdżówkę która w zasadzie mąż przyniósł dla siebie 😂 Później miałam stracha, że po znieczuleniu jeszcze będzie mi niedobrze 😅🙈🙈
Teraz taki ciężki czas przed Wami, bo to oczekiwanie jakby nigdy się nie kończy 😅 Najdłuższe 2 tygodnie w życiu 🙈🙈 🤞🍀
Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość
Starania od 2020
Diagnoza: wodniak jajowodu
♀️ KIR AA
♂️ HLA-C - C2
Gameta Gdynia od 2024
08.2024-> laparoskopia,
obustronne usunięcie jajowodów 😢
10.2024 -> IVF
26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
orgalutran
6.11-> Punkcja, 4 🥚
11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
12.12 ✨️-> FET 4.1.2
8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
6+5 -> accofil
7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
38+3-> 👶🎀🎉

-
Haha, dziękuję ❤️ u nas trudne początki dlatego info z opóźnieniem 😅🙈MaDi wrote:No dobra, to mnie teraz totalnie zaskoczyło 😯😯 Ty już urodziłaś! I to nie wczoraj 😅😅🙈 Gratulacje!!! 🥳🥳 szok 😁😁
👶👶❣️♀️ 35
- RZS, ANA 1:160
- hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
♂️ 30
- morfologia - 2% ❌️
- fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️
Starania od 2023, klinika od 2025
02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
20.01.25 - I procedura - protokół długi
14.02.25 - punkcja (1❄️)
19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
27.03.25 - histeroskopia + biopsja
CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
06.05.25 - II procedura - protokół krótki
17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
❤️ M&M już z nami ❤️ -
Cześć

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i postanowilam dołączyć, jako że jestesmy po pierwszej wizycie w klinice u dr. Ś.
Dostalam zastrzyk Zivafert przy pecherzyku 18mm i endo 11mm, zalecenie starań przez trzy dni licząc od dnia podania. No i teraz czekamy, probuję zajac sobie czymś głowę. Testować mam 10.06.
Co u mnie do tej pory nie grało - od 18 roku życia wysoka prolaktyna, mialam też robione badanie z obciążeniem, brałam na początku bromergon, potem dostinex bardzo dlugo i efektów brak.
Niedlugo przed 30stką lekarz zalecił mi badanie wit D i potem po uzupelnieniu niedoboru prolaktyna wreszcie zaczęła miescic się w normie.
Przez ten czas większośc cykli byla bezowulacyjna.
Juz pomijajac, ze w związku z plamieniem dluzszy czas przed miesiaczką i kłuciem wewnątrz, chodzilam po lekarzach, cytologia niby cały czas ok i teksty typu " przejdzie po ciąży", ale wreszcie trafiłam na lekarza, ktory zrobił LBC i wyszlo, że pilnie trzeba zrobić leep, bo jest źle. Od tamtej pory czysto. Dlatego tez wybór padł na dr Ś, bo jest ginekologiem onkologiem.
Jeszcze do ubiegłego roku jajniki w obrazie mialam policystyczne, przy czym moja ginekolog zlecila mi badania i nie potwierdzilo się pmos, jak rowniez insulinoopornośc. TSH od zawsze mialam w okolicach 2,2, więc bralam euthyrox. Nigdy nie spadło, nawet po podwyzszeniu dawki.
Po całkowitej rezygnacji ze zbóz wreszcie zeszło do 1,46 i musialam ostawic leki, bo czułam się źle.
Na unormowanie cyklu dostalam Ovosicare Fertility i w ciagu roku stety niestety mielismy dwie ciąże biochemiczne. Pierwszą stratę bardzo przeżyłam, drugiej się spodziewalam, bo bóle mialam praktycznie non stop i bardzo złe samopoczucie. Czułam, że to nie moze się udać.
Do Gamety moja ginekolog wysyłala nas juz rok temu, bo szkoda czasu (mam 35 lat).
Na wizycie dr był bardzo rzeczowy, przeprowadził z nami pelny wywiad, a zastrzyk dostałam, bo okazalo sie w trakcie usg, że mam całkiem ładną naturalną owulację i szkoda tracic szansę (byłam przekonana, że jest już po).
Jeśli się nie uda w tym cyklu to w kolejnym kroku mamy zrobić kariotypy, czywiscie amh i badanie nasienia rownież, a od 3 do 7 dnia kolejnego cyklu Aromek i umowic sie na wizytę 12-15 dc.
W dalszym planie jest HSG.
-
Hej Natko, witamy na Gametowym wątku 😊 My trafiliśmy do Dr Ś 3 lata temu w sierpniu i dzięki Jego zaangażowaniu jestem obecnie w donoszonej ciąży. Ciążę prowadziliśmy też u Dr, mając poczucie bezpieczeństwa związane z tym, że najlepiej zna naszą historię medyczną. Trzymam kciuki za powodzenie w leczeniu i szybkie rezultaty!♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Chomiczku ja się nic nie odzywam bo staram się nie czytać forum w ogóle, czasem przeczytam jakąś złą wiadomość i przeżywam bardzo długo. Jakoś stałam się bardzo wrażliwa na wszystko, przewrażliwiona. Ale jak widać u nas wszystko dobrze
) jak przygotowania do porodu? Jak się czujesz
Natka ale nie pietruszki - trzymamy kciuki! Jesteś w dobrych rękach
Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość
-
Ja uważam że lepszego nie ma, miałam chwile zwątpienia i rozmawiałam dużo z ludźmi z tego wątku. Konsultowałam się z wieloma specjalistami. Naprawdę, po małym momencie zawahania po prostu uznałam że trzeba w 100% zaufać i robić dokładnie to co lekarz mówi, i widzisz, dzisiaj odebrałam wynik badań i jest zdrowy chłopiec. Nigdy nie myślałam że będę w tym miejscu w którym jestem dziś i dalej mi się wydaje że to mi się śni, a jednak, chomik mandżurski pewnie zaraz rodzi:))Natka, ale nie pietruszki wrote:Dziękuję ❤️ jakoś mi tak cieplej na sercu, chyba potrzebowałam potwierdzenia, że to był dobry wybór.
Dajecie nadzieję, naprawdę 🥹




