Gameta Gdynia
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć.
Dłuuugo mnie tu nie było.
Łączę się z każdym rozczarowaniem, każdą negatywną betą. Choć mój Cud ma już ponad 3lata, nadal bardzo dobrze pamiętam ten ból...
Trzymam kciuki za Was wszystkie.
Dziewczyny testujące w marcu- jak u Was? Bo nie umiem znaleźć wyników.
Staraczka- różne drogi prowadzą do macierzyństwa. Odnajdziesz swoją🍀
Moja też w planach miała wyglądać inaczej. Miało być od razu. Bezproblemowo. Naturalnie.
Ale to już nie ma znaczenia. Dzięki KD i dr Ś (który od razu wiedział, że nie zachodzę w ciążę ze względu na moje słabe komórki i mówiło dawczyni, ale uszanował chęć spróbowania) mój Cud śpi obok.
Tylko to się liczy.
Jest wiele opcji. A tu nie ma rzeczy niemożliwych...
Alina Malina, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość
"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
Alina Malina wrote:Chomiczku ja się nic nie odzywam bo staram się nie czytać forum w ogóle, czasem przeczytam jakąś złą wiadomość i przeżywam bardzo długo. Jakoś stałam się bardzo wrażliwa na wszystko, przewrażliwiona. Ale jak widać u nas wszystko dobrze
) jak przygotowania do porodu? Jak się czujesz
Natka ale nie pietruszki - trzymamy kciuki! Jesteś w dobrych rękach
Alina Malina piekna stopka, gratulacje!! 😍 Jak znosisz ten stan? 🥰 No czasem trzeba oderwac glowe od tych tematow, bo potrafia wjechac na grubo i nie ma z tego nic dobrego. U siebie zauwazylam ze zazwyczaj zamartwiam sie kompletnie niepotrzebnie, chociaz to nie takie proste wyrzucic z glowy czarne mysli i leki.
Ja czuje sie dobrze, dziekuje, ze pytasz 😊 Jest troche dolegliwosci ciazowych ale one sa niczym w porownaniu do leczenia nieplodnosci. Sa dni kiedy mam wiecej energii, a nastepnego dnia tylko bym spala, ale jakos sie kulam
Podziwiam wszystkie Mamy ktore do ostatniego dnia ciazy pracuja, albo opiekuja sie innymi dziecmi. Teoretycznie do porodu jestem przygotowana ale spodziewam sie, ze wiele rzeczy mnie w tym wydarzeniu mocno zaskoczy, wiec nie nastawiam sie na jakis konkretny scenariusz. Najwazniejsze, ze czuje wewnetrzny spokoj 😊
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Pytanie mam do Was.
Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦♀️
Jak się umówić do Ś?
Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...
Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
Będę wdzięczna za podpowiedzi"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
Trinity_Nea wrote:Pytanie mam do Was.
Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦♀️
Jak się umówić do Ś?
Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...
Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
Będę wdzięczna za podpowiedzi
Hej, ja akurat nie jestem u Ś ale z doświadczenia wiem ze Panie z centrali to się zbytnio nie znają. Pamiętam że przed pierwszą wizyta dzwoniłam dopytac się czy nie lepiej przesunąć wizytę bo plamie po histeroskopi a babka powiedziała mi że nie trzeba bo lekarz na pierwszej wizycie nie robi usg.. co wiadomo było bzdura i musialam sie umawiac jeszcze raz.
S zawsze chce TSH i prolaktyne i to bym zbadała na Twoim miejscu a na resztę pewnie Cie pokieruje.
Trinity_Nea lubi tę wiadomość
Starania od 2021r.
Ona: 34l,
❌ MTHFR-hetero, PAI-1 hetero, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza, hashimoto, ANA2 1:640, DFS70, cross match 50,2%>65% > 0% (?)
✔️AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp, V Leiden, VR2, KIR Bx, MUCHA, homocysteina 7,31, białko S, białko C
On: 34l,
❌ żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 2,5mln/ml , morfologia 2%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, HlA C2C2
✔️kariotyp, CFTR,
I IVF
10.23 > 2x🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
01.24- histeroskopia, usunięty polip
II IVF
06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 ❄️ po pgt
09.24 transfer - ❌ ciąża o nieznanej lokalizacji
III IVF
03 25 > 2 ❄️
4.1.1 > ET 👼 7tc
(Acard, encorton, accofil, prograf)
02.26 4.1.2 > FET ❌️
03.26FET > 3.2.2 ❌️ -
Ja w ostatnim cyklu transferowym (sztuczny) mialam zalecenia - wizyta 2-4 dzien cyklu z badaniem progesteronu (badanie robilam w labie w gamecie 2h przed wizyta). Dzwonilam na infolinie z google maps, czyli te ogolnokrajowa i mowilam zawsze ze jestem pacjentka dr Ś i mam zalecenia, zeby tak sie umowic. Gdyby nie bylo terminu babki mowily ze ktos z Gdyni sprobuje mnie gdzies wcisnac, a w ostatecznosci w przypadku braku terminow sms z info o braku terminow do dr na numer z pieczatki i zawsze jakos sie udawaloTrinity_Nea wrote:Pytanie mam do Was.
Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦♀️
Jak się umówić do Ś?
Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...
Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
Będę wdzięczna za podpowiedzi
Wspaniala wiadomosc Trinity_Nea!
Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 10:05
Trinity_Nea lubi tę wiadomość
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Hej, miło Cię widzieć. Ja przestałam się udzielać, przy dwójce czas na samotną toaletę to luksus, a na telefonie staram się nie spędzać przy nich czasu.Trinity_Nea wrote:Pytanie mam do Was.
Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦♀️
Jak się umówić do Ś?
Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...
Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
Będę wdzięczna za podpowiedzi
Wychylając się delikatnie zza krzaka dziś mam transfer ostatniego mrozaka, więc jestem w miarę na bieżąco.
Przyszłam jakoś tydzień przed nowym cyklem i dostałam skierowanie na wirusówki, biocenozę, chlamydie, TSH, ft4, cytologię (ta akurat miałam z września '25 i przyjął jako aktualną). Za tą wizytę początkowo zapłaciłam, ale Ś. powiedział że mają mi zwrócić. Za badania musiałam płacić (więc jak dla mnie można wcześniej, choć u nich i tak szybko wyniki były). Potem wizyta w 2-5 dc z badaniem progesteronu. Tu już za nic nie płaciłam. Cykl sztuczny, więc wjechał Estrofem i potem wizyta około 12-14 dc (progesteron i estradiol przed), USG i decyzja kiedy włączamy proga.
Co do telefonu to mam jakiś numer że łączy mnie z Gametą w Gdyni, więc jak będziecie chciały to wyślę ☺️ -
Chomik_mandżurski wrote:Alina Malina piekna stopka, gratulacje!! 😍 Jak znosisz ten stan? 🥰 No czasem trzeba oderwac glowe od tych tematow, bo potrafia wjechac na grubo i nie ma z tego nic dobrego. U siebie zauwazylam ze zazwyczaj zamartwiam sie kompletnie niepotrzebnie, chociaz to nie takie proste wyrzucic z glowy czarne mysli i leki.
Ja czuje sie dobrze, dziekuje, ze pytasz 😊 Jest troche dolegliwosci ciazowych ale one sa niczym w porownaniu do leczenia nieplodnosci. Sa dni kiedy mam wiecej energii, a nastepnego dnia tylko bym spala, ale jakos sie kulam
Podziwiam wszystkie Mamy ktore do ostatniego dnia ciazy pracuja, albo opiekuja sie innymi dziecmi. Teoretycznie do porodu jestem przygotowana ale spodziewam sie, ze wiele rzeczy mnie w tym wydarzeniu mocno zaskoczy, wiec nie nastawiam sie na jakis konkretny scenariusz. Najwazniejsze, ze czuje wewnetrzny spokoj 😊
Haha dziekuje juz wszystko dobrze mysle ze najgorsze za nami… póki co jak weszłam w drugi trymestr to mi większość negatywnych objawów odpadła no i wszystko zaczęło się układać i NIPT prawidłowe.
Dawaj znać jak u Ciebie się ułoży z porodem bo jestem ciekawa!
Jak się dodzownicie do centrali możecie prosić żeby was przeliczyli na Gdynię, może tam Babki bardziej zorientowane są…
Chomik_mandżurski, Trinity_Nea lubią tę wiadomość
-
I jeszcze z ciekawostek, dostałam ich druk do diagnostyki (na program MZ mają osobne) z zaznaczona bhcg i pieczątka i badanie można wykonać w każdej diagnostyce w pomorskim bezpłatnie ❤️
Trinity_Nea lubi tę wiadomość
-
Chomik_mandżurski wrote:Ja w ostatnim cyklu transferowym (sztuczny) mialam zalecenia - wizyta 2-4 dzien cyklu z badaniem progesteronu (badanie robilam w labie w gamecie 2h przed wizyta). Dzwonilam na infolinie z google maps, czyli te ogolnokrajowa i mowilam zawsze ze jestem pacjentka dr Ś i mam zalecenia, zeby tak sie umowic. Gdyby nie bylo terminu babki mowily ze ktos z Gdyni sprobuje mnie gdzies wcisnac, a w ostatecznosci w przypadku braku terminow sms z info o braku terminow do dr na numer z pieczatki i zawsze jakos sie udawalo
Wspaniala wiadomosc Trinity_Nea!
Po cichutku dziękuję.
Boję się, żeby mój M się nie rozmyślił 🫣
Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość
"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
aga12345 wrote:Hej, miło Cię widzieć. Ja przestałam się udzielać, przy dwójce czas na samotną toaletę to luksus, a na telefonie staram się nie spędzać przy nich czasu.
Wychylając się delikatnie zza krzaka dziś mam transfer ostatniego mrozaka, więc jestem w miarę na bieżąco.
Przyszłam jakoś tydzień przed nowym cyklem i dostałam skierowanie na wirusówki, biocenozę, chlamydie, TSH, ft4, cytologię (ta akurat miałam z września '25 i przyjął jako aktualną). Za tą wizytę początkowo zapłaciłam, ale Ś. powiedział że mają mi zwrócić. Za badania musiałam płacić (więc jak dla mnie można wcześniej, choć u nich i tak szybko wyniki były). Potem wizyta w 2-5 dc z badaniem progesteronu. Tu już za nic nie płaciłam. Cykl sztuczny, więc wjechał Estrofem i potem wizyta około 12-14 dc (progesteron i estradiol przed), USG i decyzja kiedy włączamy proga.
Co do telefonu to mam jakiś numer że łączy mnie z Gametą w Gdyni, więc jak będziecie chciały to wyślę ☺️
Wow, to super!
Szczerze podziwiam, bo na moje możliwości (i wiek...) dwójka to max.
Przypomnisz wiek i płeć maluchów?
Numer poproszę 😁 Mam bezpośrednio do dr Ś, ale nie chcę pierdołami mu głowy zawracać.
A jak wygląda kwalifikacja do dofinansowania?
Co trzeba zrobić?
Pytam, bo jeszcze się łapię🫣"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
Kwalifikacja to tak naprawdę w naszym wypadku normalna wizyta. Ś zna waszą historię, więc nie powinno być problemu. Nie wiem co prawda jak to wygląda z powrotem po zarodek z procedury komercyjnej 🤔Trinity_Nea wrote:Wow, to super!
Szczerze podziwiam, bo na moje możliwości (i wiek...) dwójka to max.
Przypomnisz wiek i płeć maluchów?
Numer poproszę 😁 Mam bezpośrednio do dr Ś, ale nie chcę pierdołami mu głowy zawracać.
A jak wygląda kwalifikacja do dofinansowania?
Co trzeba zrobić?
Pytam, bo jeszcze się łapię🫣
U nas dwóch chłopców, 3,5 roku i trochę ponad rok. I szczerze, ten zarodek tak mi siedział w głowie, że nie mogłam go zostawić. A jak się nie uda to już chyba nie podejdę do procedury (nie mówię za na 100%, mozg płata mi figle i może mi się odmienić 😅).
Trinity_Nea lubi tę wiadomość
-
aga12345 wrote:Kwalifikacja to tak naprawdę w naszym wypadku normalna wizyta. Ś zna waszą historię, więc nie powinno być problemu. Nie wiem co prawda jak to wygląda z powrotem po zarodek z procedury komercyjnej 🤔
U nas dwóch chłopców, 3,5 roku i trochę ponad rok. I szczerze, ten zarodek tak mi siedział w głowie, że nie mogłam go zostawić. A jak się nie uda to już chyba nie podejdę do procedury (nie mówię za na 100%, mozg płata mi figle i może mi się odmienić 😅).
Nigdy nie mów nigdy 😂
A nr do Gdyni podasz?"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
Trinity_Nea wrote:Wow, to super!
Szczerze podziwiam, bo na moje możliwości (i wiek...) dwójka to max.
Przypomnisz wiek i płeć maluchów?
Numer poproszę 😁 Mam bezpośrednio do dr Ś, ale nie chcę pierdołami mu głowy zawracać.
A jak wygląda kwalifikacja do dofinansowania?
Co trzeba zrobić?
Pytam, bo jeszcze się łapię🫣
A ile masz lat?
Bo ja 41 i przy dwojce zostały mi 3 zarodki 🫣27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysia1411 wrote:A ile masz lat?
Bo ja 41 i przy dwojce zostały mi 3 zarodki 🫣
44...
To nasz drugi i ostatni zarodek.
Więcej nie będzie bez względu na efekt.
Nasze są z KD. Były dwie szanse i obie wykorzystamy -mam nadzieję- w pełni 😍
Alina Malina, aga12345 lubią tę wiadomość
"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
aga12345 wrote:Zapomniałam 🤦🏼♀️
585261002
Właśnie na ten numer dzwoniłam i tak łączyło z centralą🥴"...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
(...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"
wiek:już po 40...
starania od 2017
niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
AMH 0,5
FSH 13-15
IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
stymulacje 10/11/12.2021
FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
12dpt-1032
16dpt-6703
19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
34dpt (8tc)- jest ❤️
10tc- wszystko ok ❤️
13tc- prenatalne, jest ok ❤️
14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖 -
Dziewczyny widzę że ten watek ostatnio bardziej aktywny co bardzo mnie cieszy 🥰 czy są tu może jakieś osóbki które w tym miesiącu albo najbliższym czasie podchodzą do transferu? 🍀 u nas pierwszy transfer w środę 17.06
Trinity_Nea, Chomik_mandżurski, Alina Malina, aga12345 lubią tę wiadomość
🚺’93
*AMH 11.10 (brak diagnozy PCOS)
*jajowody drożne ✅️
*Euthryox (50) , dostinex (1/4 tygodniowo), sertragen (50) , suplementy
*kariotypy ✅️
*Crossmatch (0,50%) ✅️
🚹’93
- paramenty nasienia (ogólne) ✅
- morfologia 2% ❌
- fragmentacja DNA 89 % ✅
-kariotypy ✅️
*Październik 2023 ➡️ najpewniej CB💔 poronienie samoistne przy Becie 180.
*Grudzień 24 - Maj 25 ➡️ 3xIUI ❌
*Sierpień 25 ➡️ CB przy Becie 40 ❤️🩹
I IVF 2025 :
💉22.09 - start stymulacji ➡️ Menopur/Rekovelle. Trigger 2 x Gonapeptyl Daily.
🐓10.25 punkcja. Pobrano 17 kumulusów, 14 nadaje się do zapłodnienia (11 🪺 zapładniamy, 3 🪺 mrozimy) ➡️ ❄️ ❄️ (5.11 + 4.11)
🏥10.25 - histeroskopia • CD138(+) – score (+) • CD56/NK = 10%
🥼leczenie, diagnostyka w kierunku immuno
🏥 ‼️ 03.2026 - wodniak jajowodu - laparo. usunięcie jajowodu prawego
🍍⏳ 🍀 06.26 transfer (1) - z obstawą immuno (accofil, encorton) -
Alexis93 bede trzymac kciuki za Twoj transfer 💪 Niedlugo zwalniam brzuszek, wiec niech szczescie dopisuje ❤️🔥
Alexis93, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Czekamy na twojego malucha 🙏❤️Chomik_mandżurski wrote:Alexis93 bede trzymac kciuki za Twoj transfer 💪 Niedlugo zwalniam brzuszek, wiec niech szczescie dopisuje ❤️🔥
Alexis kciuki dla Ciebie!
Alexis93, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość
-
Alexis93 ktora to ta szczesliwa godzina? Powodzenia dzisiaj! 🤞
Alexis93 lubi tę wiadomość
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm







