Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 5 czerwca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Dłuuugo mnie tu nie było.
    Łączę się z każdym rozczarowaniem, każdą negatywną betą. Choć mój Cud ma już ponad 3lata, nadal bardzo dobrze pamiętam ten ból...
    Trzymam kciuki za Was wszystkie.
    Dziewczyny testujące w marcu- jak u Was? Bo nie umiem znaleźć wyników.

    Staraczka- różne drogi prowadzą do macierzyństwa. Odnajdziesz swoją🍀
    Moja też w planach miała wyglądać inaczej. Miało być od razu. Bezproblemowo. Naturalnie.
    Ale to już nie ma znaczenia. Dzięki KD i dr Ś (który od razu wiedział, że nie zachodzę w ciążę ze względu na moje słabe komórki i mówiło dawczyni, ale uszanował chęć spróbowania) mój Cud śpi obok.
    Tylko to się liczy.
    Jest wiele opcji. A tu nie ma rzeczy niemożliwych...

    Alina Malina, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 341 432

    Wysłany: 6 czerwca, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Chomiczku ja się nic nie odzywam bo staram się nie czytać forum w ogóle, czasem przeczytam jakąś złą wiadomość i przeżywam bardzo długo. Jakoś stałam się bardzo wrażliwa na wszystko, przewrażliwiona. Ale jak widać u nas wszystko dobrze :)) jak przygotowania do porodu? Jak się czujesz

    Natka ale nie pietruszki - trzymamy kciuki! Jesteś w dobrych rękach

    Alina Malina piekna stopka, gratulacje!! 😍 Jak znosisz ten stan? 🥰 No czasem trzeba oderwac glowe od tych tematow, bo potrafia wjechac na grubo i nie ma z tego nic dobrego. U siebie zauwazylam ze zazwyczaj zamartwiam sie kompletnie niepotrzebnie, chociaz to nie takie proste wyrzucic z glowy czarne mysli i leki.

    Ja czuje sie dobrze, dziekuje, ze pytasz 😊 Jest troche dolegliwosci ciazowych ale one sa niczym w porownaniu do leczenia nieplodnosci. Sa dni kiedy mam wiecej energii, a nastepnego dnia tylko bym spala, ale jakos sie kulam ;) Podziwiam wszystkie Mamy ktore do ostatniego dnia ciazy pracuja, albo opiekuja sie innymi dziecmi. Teoretycznie do porodu jestem przygotowana ale spodziewam sie, ze wiele rzeczy mnie w tym wydarzeniu mocno zaskoczy, wiec nie nastawiam sie na jakis konkretny scenariusz. Najwazniejsze, ze czuje wewnetrzny spokoj 😊

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 8 czerwca, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam do Was.
    Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
    Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦‍♀️
    Jak się umówić do Ś?
    Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...

    Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Liliak Autorytet
    Postów: 363 260

    Wysłany: 9 czerwca, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Pytanie mam do Was.
    Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
    Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦‍♀️
    Jak się umówić do Ś?
    Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...

    Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi

    Hej, ja akurat nie jestem u Ś ale z doświadczenia wiem ze Panie z centrali to się zbytnio nie znają. Pamiętam że przed pierwszą wizyta dzwoniłam dopytac się czy nie lepiej przesunąć wizytę bo plamie po histeroskopi a babka powiedziała mi że nie trzeba bo lekarz na pierwszej wizycie nie robi usg.. co wiadomo było bzdura i musialam sie umawiac jeszcze raz.
    S zawsze chce TSH i prolaktyne i to bym zbadała na Twoim miejscu a na resztę pewnie Cie pokieruje.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    Starania od 2021r.
    Ona: 34l,
    ❌ MTHFR-hetero, PAI-1 hetero, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza, hashimoto, ANA2 1:640, DFS70, cross match 50,2%>65% > 0% (?)
    ✔️AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp, V Leiden, VR2, KIR Bx, MUCHA, homocysteina 7,31, białko S, białko C

    On: 34l,
    ❌ żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 2,5mln/ml , morfologia 2%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, HlA C2C2
    ✔️kariotyp, CFTR,

    I IVF
    10.23 > 2x🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 ❄️ po pgt
    09.24 transfer - ❌ ciąża o nieznanej lokalizacji
    III IVF
    03 25 > 2 ❄️
    4.1.1 > ET 👼 7tc
    (Acard, encorton, accofil, prograf)
    02.26 4.1.2 > FET ❌️
    03.26FET > 3.2.2 ❌️
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 341 432

    Wysłany: 9 czerwca, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Pytanie mam do Was.
    Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
    Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦‍♀️
    Jak się umówić do Ś?
    Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...

    Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi
    Ja w ostatnim cyklu transferowym (sztuczny) mialam zalecenia - wizyta 2-4 dzien cyklu z badaniem progesteronu (badanie robilam w labie w gamecie 2h przed wizyta). Dzwonilam na infolinie z google maps, czyli te ogolnokrajowa i mowilam zawsze ze jestem pacjentka dr Ś i mam zalecenia, zeby tak sie umowic. Gdyby nie bylo terminu babki mowily ze ktos z Gdyni sprobuje mnie gdzies wcisnac, a w ostatecznosci w przypadku braku terminow sms z info o braku terminow do dr na numer z pieczatki i zawsze jakos sie udawalo :) Wspaniala wiadomosc Trinity_Nea!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 10:05

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • aga12345 Autorytet
    Postów: 1124 2075

    Wysłany: 9 czerwca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Pytanie mam do Was.
    Jak teraz wygląda w Gamecie? Przez te kilka lat sporo się zmieniło...
    Że telefon jest na centralę ogólnopolską, to już się przekonałam 🤦‍♀️
    Jak się umówić do Ś?
    Czy na wizytę przed transferem mogę przyjść z jakimiś badaniami? W centrali usłyszałam, że nie, bo to lekarz decyduje jakie... Tylko, że mam 3h do Gdyni i nie uśmiecha mi się pojechać tylko na samo usg... Wolę być przygotowana...

    Na jesień chcemy wrócić po drugie (i ostatnie) dzieciątko.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi
    Hej, miło Cię widzieć. Ja przestałam się udzielać, przy dwójce czas na samotną toaletę to luksus, a na telefonie staram się nie spędzać przy nich czasu.
    Wychylając się delikatnie zza krzaka dziś mam transfer ostatniego mrozaka, więc jestem w miarę na bieżąco.
    Przyszłam jakoś tydzień przed nowym cyklem i dostałam skierowanie na wirusówki, biocenozę, chlamydie, TSH, ft4, cytologię (ta akurat miałam z września '25 i przyjął jako aktualną). Za tą wizytę początkowo zapłaciłam, ale Ś. powiedział że mają mi zwrócić. Za badania musiałam płacić (więc jak dla mnie można wcześniej, choć u nich i tak szybko wyniki były). Potem wizyta w 2-5 dc z badaniem progesteronu. Tu już za nic nie płaciłam. Cykl sztuczny, więc wjechał Estrofem i potem wizyta około 12-14 dc (progesteron i estradiol przed), USG i decyzja kiedy włączamy proga.
    Co do telefonu to mam jakiś numer że łączy mnie z Gametą w Gdyni, więc jak będziecie chciały to wyślę ☺️

    age.png

    age.png

    Powrót po ostatnią ❄️
    FET 6D 4.1.1
    6 dpt- 20,5
    8 dpt- 50,4
    10 dpt- 120
    13 dpt- 500 🍀💚
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 673 427

    Wysłany: 9 czerwca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Alina Malina piekna stopka, gratulacje!! 😍 Jak znosisz ten stan? 🥰 No czasem trzeba oderwac glowe od tych tematow, bo potrafia wjechac na grubo i nie ma z tego nic dobrego. U siebie zauwazylam ze zazwyczaj zamartwiam sie kompletnie niepotrzebnie, chociaz to nie takie proste wyrzucic z glowy czarne mysli i leki.

    Ja czuje sie dobrze, dziekuje, ze pytasz 😊 Jest troche dolegliwosci ciazowych ale one sa niczym w porownaniu do leczenia nieplodnosci. Sa dni kiedy mam wiecej energii, a nastepnego dnia tylko bym spala, ale jakos sie kulam ;) Podziwiam wszystkie Mamy ktore do ostatniego dnia ciazy pracuja, albo opiekuja sie innymi dziecmi. Teoretycznie do porodu jestem przygotowana ale spodziewam sie, ze wiele rzeczy mnie w tym wydarzeniu mocno zaskoczy, wiec nie nastawiam sie na jakis konkretny scenariusz. Najwazniejsze, ze czuje wewnetrzny spokoj 😊

    Haha dziekuje juz wszystko dobrze mysle ze najgorsze za nami… póki co jak weszłam w drugi trymestr to mi większość negatywnych objawów odpadła no i wszystko zaczęło się układać i NIPT prawidłowe.

    Dawaj znać jak u Ciebie się ułoży z porodem bo jestem ciekawa!

    Jak się dodzownicie do centrali możecie prosić żeby was przeliczyli na Gdynię, może tam Babki bardziej zorientowane są…

    Chomik_mandżurski, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • aga12345 Autorytet
    Postów: 1124 2075

    Wysłany: 9 czerwca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze z ciekawostek, dostałam ich druk do diagnostyki (na program MZ mają osobne) z zaznaczona bhcg i pieczątka i badanie można wykonać w każdej diagnostyce w pomorskim bezpłatnie ❤️

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    Powrót po ostatnią ❄️
    FET 6D 4.1.1
    6 dpt- 20,5
    8 dpt- 50,4
    10 dpt- 120
    13 dpt- 500 🍀💚
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 9 czerwca, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Ja w ostatnim cyklu transferowym (sztuczny) mialam zalecenia - wizyta 2-4 dzien cyklu z badaniem progesteronu (badanie robilam w labie w gamecie 2h przed wizyta). Dzwonilam na infolinie z google maps, czyli te ogolnokrajowa i mowilam zawsze ze jestem pacjentka dr Ś i mam zalecenia, zeby tak sie umowic. Gdyby nie bylo terminu babki mowily ze ktos z Gdyni sprobuje mnie gdzies wcisnac, a w ostatecznosci w przypadku braku terminow sms z info o braku terminow do dr na numer z pieczatki i zawsze jakos sie udawalo :) Wspaniala wiadomosc Trinity_Nea!

    Po cichutku dziękuję.
    Boję się, żeby mój M się nie rozmyślił 🫣

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 9 czerwca, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga12345 wrote:
    Hej, miło Cię widzieć. Ja przestałam się udzielać, przy dwójce czas na samotną toaletę to luksus, a na telefonie staram się nie spędzać przy nich czasu.
    Wychylając się delikatnie zza krzaka dziś mam transfer ostatniego mrozaka, więc jestem w miarę na bieżąco.
    Przyszłam jakoś tydzień przed nowym cyklem i dostałam skierowanie na wirusówki, biocenozę, chlamydie, TSH, ft4, cytologię (ta akurat miałam z września '25 i przyjął jako aktualną). Za tą wizytę początkowo zapłaciłam, ale Ś. powiedział że mają mi zwrócić. Za badania musiałam płacić (więc jak dla mnie można wcześniej, choć u nich i tak szybko wyniki były). Potem wizyta w 2-5 dc z badaniem progesteronu. Tu już za nic nie płaciłam. Cykl sztuczny, więc wjechał Estrofem i potem wizyta około 12-14 dc (progesteron i estradiol przed), USG i decyzja kiedy włączamy proga.
    Co do telefonu to mam jakiś numer że łączy mnie z Gametą w Gdyni, więc jak będziecie chciały to wyślę ☺️

    Wow, to super!
    Szczerze podziwiam, bo na moje możliwości (i wiek...) dwójka to max.
    Przypomnisz wiek i płeć maluchów?

    Numer poproszę 😁 Mam bezpośrednio do dr Ś, ale nie chcę pierdołami mu głowy zawracać.

    A jak wygląda kwalifikacja do dofinansowania?
    Co trzeba zrobić?
    Pytam, bo jeszcze się łapię🫣

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • aga12345 Autorytet
    Postów: 1124 2075

    Wysłany: 10 czerwca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Wow, to super!
    Szczerze podziwiam, bo na moje możliwości (i wiek...) dwójka to max.
    Przypomnisz wiek i płeć maluchów?

    Numer poproszę 😁 Mam bezpośrednio do dr Ś, ale nie chcę pierdołami mu głowy zawracać.

    A jak wygląda kwalifikacja do dofinansowania?
    Co trzeba zrobić?
    Pytam, bo jeszcze się łapię🫣
    Kwalifikacja to tak naprawdę w naszym wypadku normalna wizyta. Ś zna waszą historię, więc nie powinno być problemu. Nie wiem co prawda jak to wygląda z powrotem po zarodek z procedury komercyjnej 🤔
    U nas dwóch chłopców, 3,5 roku i trochę ponad rok. I szczerze, ten zarodek tak mi siedział w głowie, że nie mogłam go zostawić. A jak się nie uda to już chyba nie podejdę do procedury (nie mówię za na 100%, mozg płata mi figle i może mi się odmienić 😅).

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    Powrót po ostatnią ❄️
    FET 6D 4.1.1
    6 dpt- 20,5
    8 dpt- 50,4
    10 dpt- 120
    13 dpt- 500 🍀💚
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 11 czerwca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga12345 wrote:
    Kwalifikacja to tak naprawdę w naszym wypadku normalna wizyta. Ś zna waszą historię, więc nie powinno być problemu. Nie wiem co prawda jak to wygląda z powrotem po zarodek z procedury komercyjnej 🤔
    U nas dwóch chłopców, 3,5 roku i trochę ponad rok. I szczerze, ten zarodek tak mi siedział w głowie, że nie mogłam go zostawić. A jak się nie uda to już chyba nie podejdę do procedury (nie mówię za na 100%, mozg płata mi figle i może mi się odmienić 😅).

    Nigdy nie mów nigdy 😂

    A nr do Gdyni podasz?

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • aga12345 Autorytet
    Postów: 1124 2075

    Wysłany: 11 czerwca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Nigdy nie mów nigdy 😂

    A nr do Gdyni podasz?
    Zapomniałam 🤦🏼‍♀️
    585261002

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    Powrót po ostatnią ❄️
    FET 6D 4.1.1
    6 dpt- 20,5
    8 dpt- 50,4
    10 dpt- 120
    13 dpt- 500 🍀💚
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8054

    Wysłany: 11 czerwca, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Wow, to super!
    Szczerze podziwiam, bo na moje możliwości (i wiek...) dwójka to max.
    Przypomnisz wiek i płeć maluchów?

    Numer poproszę 😁 Mam bezpośrednio do dr Ś, ale nie chcę pierdołami mu głowy zawracać.

    A jak wygląda kwalifikacja do dofinansowania?
    Co trzeba zrobić?
    Pytam, bo jeszcze się łapię🫣

    A ile masz lat?
    Bo ja 41 i przy dwojce zostały mi 3 zarodki 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 11 czerwca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A ile masz lat?
    Bo ja 41 i przy dwojce zostały mi 3 zarodki 🫣

    44...
    To nasz drugi i ostatni zarodek.
    Więcej nie będzie bez względu na efekt.
    Nasze są z KD. Były dwie szanse i obie wykorzystamy -mam nadzieję- w pełni 😍

    Alina Malina, aga12345 lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 11 czerwca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga12345 wrote:
    Zapomniałam 🤦🏼‍♀️
    585261002

    Właśnie na ten numer dzwoniłam i tak łączyło z centralą🥴

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Alexis93 Autorytet
    Postów: 426 613

    Wysłany: 11 czerwca, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę że ten watek ostatnio bardziej aktywny co bardzo mnie cieszy 🥰 czy są tu może jakieś osóbki które w tym miesiącu albo najbliższym czasie podchodzą do transferu? 🍀 u nas pierwszy transfer w środę 17.06

    Trinity_Nea, Chomik_mandżurski, Alina Malina, aga12345 lubią tę wiadomość

    🚺’93
    *AMH 11.10 (brak diagnozy PCOS)
    *jajowody drożne ✅️
    *Euthryox (50) , dostinex (1/4 tygodniowo), sertragen (50) , suplementy
    *kariotypy ✅️
    *Crossmatch (0,50%) ✅️

    🚹’93
    - paramenty nasienia (ogólne) ✅
    - morfologia 2% ❌
    - fragmentacja DNA 89 % ✅
    -kariotypy ✅️

    *Październik 2023 ➡️ najpewniej CB💔 poronienie samoistne przy Becie 180.
    *Grudzień 24 - Maj 25 ➡️ 3xIUI ❌
    *Sierpień 25 ➡️ CB przy Becie 40 ❤️‍🩹

    I IVF 2025 :
    💉22.09 - start stymulacji ➡️ Menopur/Rekovelle. Trigger 2 x Gonapeptyl Daily.
    🐓10.25 punkcja. Pobrano 17 kumulusów, 14 nadaje się do zapłodnienia (11 🪺 zapładniamy, 3 🪺 mrozimy) ➡️ ❄️ ❄️ (5.11 + 4.11)
    🏥10.25 - histeroskopia • CD138(+) – score (+) • CD56/NK = 10%
    🥼leczenie, diagnostyka w kierunku immuno
    🏥 ‼️ 03.2026 - wodniak jajowodu - laparo. usunięcie jajowodu prawego
    🍍⏳ 🍀 06.26 transfer (1) - z obstawą immuno (accofil, encorton)
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 341 432

    Wysłany: 15 czerwca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis93 bede trzymac kciuki za Twoj transfer 💪 Niedlugo zwalniam brzuszek, wiec niech szczescie dopisuje ❤️‍🔥

    Alexis93, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 673 427

    Wysłany: 15 czerwca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Alexis93 bede trzymac kciuki za Twoj transfer 💪 Niedlugo zwalniam brzuszek, wiec niech szczescie dopisuje ❤️‍🔥
    Czekamy na twojego malucha 🙏❤️

    Alexis kciuki dla Ciebie!

    Alexis93, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 341 432

    Wysłany: 17 czerwca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis93 ktora to ta szczesliwa godzina? Powodzenia dzisiaj! 🤞

    Alexis93 lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
‹‹ 3971 3972 3973 3974 3975
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ