Chomik_mandżurski wrote:
Gametowe Ciocie, wczoraj w nocy urodzil sie nasz maly Synek. Po 2 latach w klinice i wielu chwilach zwatpienia, mozemy teraz cieszyc sie rodzicielstwem 💖 Mam nadzieje, ze i Wasze marzenia niebawem sie spelnia.
Jak Wasze bety Alexis, aga?
Gratulacje 🎉To teraz cieszcie się sobą i tulcie ile wlezie ❤️
Alexis no maluch się wgryzł, teraz niech umości się wygodnie na najbliższe 8 miesięcy 🍀🤞🏼
Dziękuję ❤️ U mnie wczoraj beta prawie 1200. Badałam do momentu aż przekroczy 1000. Więc koniec kłucia, czekam na USG ☺️ udało mi się dostać na NFZ na poniedziałek, do lekarki u której prowadziłam poprzednią ciążę, a w przyszły piątek będę miała serduszkowe w klinice.