Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi pamiętaj co się odwlecze to nie uciecze. Jak nie w przyszłym tygodniu to za miesiąc. Napewno będzie dobrze.

    Lenonki u mnie ok. Jedynie co mnie przeraża to znowu obawy jakie mam w sobie przed porażka. Ten miesiąc nie myślenia o transferze był dobrym dla mnie czasem.

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po, Ania dzielnie zniosła szczepienie. Mieliśmy dzis hexacime.

    Lenonki, Marzenka85, Zola89, alicjaaa_d, Aśka32, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Pini Autorytet
    Postów: 552 605

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hej Dziewczyny

    Hałasianko jak tam u Was? Mam nadzieję, że lepiej i już jesteście w domku.

    Dziewczyny, mam takie pytanko. Któras z Was (mam rodzących w okresie luty-marzec;)) wrzuciła kiedyś zdjęcie swojego synka lezącego na pleckach, dzidziol miał na stópkach nałożone takie kółeczka/obręcze. Poratujcie,gdzie można coś takiego kupić , chodzi mi bardziej o sklep internetowy bo do Trójmiasta to mam 2 godziny jazdy :P Moja mała musi trenować brzuch i wczoraj nasza fizjo zaleciła takie kółeczka do nakładania na nózki.

    To chyba ja wrzucałam takie zdjęcie. Kółeczka mamy akurat z maty edukacyjnej, ale jak tylko wpiszesz na allegro Kółeczka lub łańcuszek gryzak to na pewno znajdziesz :) zabawę podpatrzyłam u mamafizjoterapeuta.pl

    Dziewczyny faktycznie fajne i duże te Wasze dzieciaczki :) skoro faktycznie są gotowe na zjadanie nowości to niech im idzie na zdrowie :) to chyba klucz, że każde dziecko gotowe jest do zjadania w innym czasie. Grunt to patrzeć na potrzeby malucha :) rozszerzenie diety jest fajnie, szczególnie w takich sytuacjach jak dziś kiedy jestem już rano gotowa do wyjścia, a Stasiowi nagle coś przeszkadza w porannej kaszce, postanawia sobie parskac i wykorzystać moja chwilę nieuwagi by wywalić mi całą miseczkę na spodnie ;D

    HanaMontana, Lenonki, mag87, kinga27.30, cyqada lubią tę wiadomość

    dqprqps6x517rzr2.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann wg moich notatek rozszerzanie zaczęłam od marchewki później brokuła a następnie dyni. Najlepiej weszła marchewka, a dynia strasznie nie smakowała 🤮😁

    AnnMari lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi, no nie... Ale najważniejsze, żeby jutro usłyszeć dobre informacje. I takie na pewno będą! ✊
    I będziemy miały transfer razem, przed świętami! ❤️ (o ile @ kiedyś do mnie przyjdzie...).
    Bądź dobrej myśli!

    Ann, Wojtuś uroczy! 😍

    Hana, Marzenka, Wasze Dziewczyny piękne! 😍 I jakie stylowe 😉

    Kuczka, HanaMontana, Marzenka85, Pomi lubią tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szczepieniu, ale Jerzyk mało przybrał :( tylko 100 g przez tydzień. Nie wiem co się stało, przybierał jak smok :(

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie sterydy zaczęły już działać - gardło boli, chrypa. Oj dawno tego nie było.

    Pomi, Zola stworzycie kolejna parę :D

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po wizycie wszystko ok. Maleństwo dzisiaj robiło takie fikołajki, że Pani dr musiała zrobić mi usg przez brzuch. Ma już 5 cm a serce bije jak dzwon.❤️😍
    Co do tsh mam powtórzyć badanie i jeśli wartości będą takie same jak ostatnio to mam brać Euthyrox 125 na przemian ze 100 mg.
    Dziewczyny wiecie może do kiedy dr S ma urlop?

    alicjaaa_d, Anovi, Pomi, agm, Aśka32, tupciu, Zola89, elinkagd, Tinka1, Marzenka85, Margot, Justyna87, lena7, Lenonki, Lunitari lubią tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia cudownie!! 5 cm to już kawał dzieciaczka 🥰 Ja też czekam z niecierpliwością na środę i podglądanie naszego brzdąca 😁

    Kasia2602 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • sialalaKoniczynaDwa Autorytet
    Postów: 1345 888

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Elinka, jak się czujesz przed jutrem? Swirujesz czy spokój? 🙂

    Koniczynko i co postanowiłas z balonowaniem? Bo to chyba by było już w następnym tygodniu? 🤔

    Tak...jade 20...brrr mega sie boję...
    Pisalam do S, ale nie odpisal...

    2007 - syn.
    Starania 10lat o rodzeństwo.
    2018-nieudane hsg, histeroskopia( usunięcie 2 polipow z szyjki, lyzeczkowanie, zrosty w macicy - część uwolniono)
    Laparoskopia diagnostyczna - obustronna niedroznosc jajowodów.
    2019.05 - start IVF krótki protokół.
    17.05 punkcja: z 6 zaplodnionych sa 2 blastki 4aa i 4bb ❄❄
    FET- może kiedyś się doczekam..
    Cienkie endometrium
    Mutacje Pai-1 i Mthfr
    14.08.2019 - SIS- cała macica w zrostach, zrosniety prawy róg.
    Pojemność macicy bez zrostow 0.3ml..
    5.11.2019 - histeroskopia operacyjna - usuniete zrosty, udalo sie otworzyć macice.
    20.11 c.d.leczenia - balonowanie macicy
    26.01 NATURALNY CUD...9tc[*]

    02.05.2022 beta hcg 3164
    04.05.2022 beta hcg 6466
    05.05.2022 beta hcg 8698
    13.05.2022 beta hcg 19949
    19.02.2022 beta hcg 37821, prog.26,50
    06.06.2022 serduszko nie bije [*]
    Aniołek 10tc
    20.06 poronienie zatrzymane, zabieg.

    Koniec przygody ze staraniami
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi przykro mi że transfer się dzisiaj nie odbył, ale jutro na pewno usłyszysz dobre informacje odnośnie zarodków 😉✊

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Kasia cudownie!! 5 cm to już kawał dzieciaczka 🥰 Ja też czekam z niecierpliwością na środę i podglądanie naszego brzdąca 😁
    Miesiąc temu jak byłam na wizycie to miało dopiero 14 mm a dzisiaj już 5 cm. 😱😱😱Pewnie Twój bobasek też będzie takiej wielkości bo między naszymi ciążami nie ma dużej różnicy.
    A Pani dr bardzo sympatyczna. Szkoda, że nie idę do niej na prenatalne. 😕

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sialalaKoniczynaDwa wrote:
    Tak...jade 20...brrr mega sie boję...
    Pisalam do S, ale nie odpisal...
    Koniczyna dr S jest na urlopie. Pisałam do niego też ostatnio i nie dostałam odpowiedzi 😕

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale jakoś dobiła mnie ta wiadomość. Jestem raczej źle nastawiona na jutrzejsze wiadomości. Z resztą Ś nie brzmiał jakby było wszystko ok.
    Wydaje mi się, że jakby było w porządku, to chociaż jeden z tych czterech zarodków doszedłby do stadium blastocysty, przecież dziś piąta doba.
    Ehh no pozostaje mi czekać do jutra.

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kasia! Mały mocarz z Twojego bobaska <3

    Kasia2602 lubi tę wiadomość

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi wrote:
    Dzięki dziewczyny, ale jakoś dobiła mnie ta wiadomość. Jestem raczej źle nastawiona na jutrzejsze wiadomości. Z resztą Ś nie brzmiał jakby było wszystko ok.
    Wydaje mi się, że jakby było w porządku, to chociaż jeden z tych czterech zarodków doszedłby do stadium blastocysty, przecież dziś piąta doba.
    Ehh no pozostaje mi czekać do jutra.
    Pomi ja w piątej dobie też miałam informacje od dr S że mamy 4 zarodki ale ostateczną informację miałam 2 dni później i zostały nam 3.

    Pomi lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    My po szczepieniu, ale Jerzyk mało przybrał :( tylko 100 g przez tydzień. Nie wiem co się stało, przybierał jak smok :(
    My za tydzień 😀a jakie brałaś szczepionki? A jak Jerzyk z jedzeniem coś się zmieniło ? Ile waży?

  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi, moja koleżanka w 5 dobie miała 2 zarodki, też musieli czekać do 6tej doby. Ostatecznie z tych dwóch zamrozili jedną blastkę. Wiem, że nie takich informacji dziś oczekiwałaś, ale jeszcze jest szansa na ładne zarodeczki ❤️

    Pomi lubi tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, jaki duży już Twój Maluch! Pewnie przypomina już małego misiaczka?😁 Masz jakieś ładne zdjęcie usg? ☺️

    Kasia2602 lubi tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zdjęcia z usg wyszły takie niezbyt wyraźne 😕Maluszek się tak kręcił, że Pani doktor nie mogła go zmierzyć na początku. Śmiała się, że wytrzęsłam go podczas jazdy samochodem. 🤭🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 18:27

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
‹‹ 1804 1805 1806 1807 1808 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ