Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola to teraz byle szybko minęło do pozytywnego testu 😁✊

    Zola89 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • libby7 Autorytet
    Postów: 832 1284

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola kciukasy mocne:) ✊✊✊ niech się kropek zadomowi ☺️

    Zola89 lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️39l
    🙍🏻‍♂️41l

    Starania od 08.2016
    Hashimoto
    Drożność ok
    nasienie raz lepiej raz gorzej

    Gameta od 10.2018

    3 cykle stymulowane - Aromek + Ovitrelle

    1 IUI 4. 04. 2019 ;(
    2 IUI 29.06.2019 :(
    # 1IVF : 08.11.2019 start ; punkcja 28 kumulusow - > 13 dojrzałych ; mamy ⛄⛄⛄⛄ 😍😍

    FET 18.12.2019 4.1.1.
    Beta 9dpt : 82.8
    12dpt : 260.1
    15dpt : 654
    20dpt : 3772,3
    33dpt : ❤️
    👧🏻 28.08.2020 😍

    01.2025 —> wracamy po rodzeństwo

    FET 04.03.2025 4.1.1
    8 dpt beta hcg 59,61
    10 dpt beta hcg 122,80
    13 dpt beta hcg 468
    20 dpt beta hcg 4742
    27 dpt ❤️❤️❤️ CRL 0,72 cm😍😍
    05.2025 - prenatalne 6cm zdrowo wyglądającej córki 🩷
    preg.png
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola a kiedy betujesz? 10 dpt- sb?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka, do 10 tego dnia na pewno nie wytrzymam 😋 Postaram się wytrzymać chociaż do 8dpt, czyli w czwartek 12go grudnia dopiero 😱

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha dobrze z góry opracować plan 😂 no to czekamy 😘

    Zola89 lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola tylko nie rób sikancow!!

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Tinka1 Autorytet
    Postów: 439 687

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola89 wrote:
    Kuczka, do 10 tego dnia na pewno nie wytrzymam 😋 Postaram się wytrzymać chociaż do 8dpt, czyli w czwartek 12go grudnia dopiero 😱

    O! W moje urodziny:) liczę na miły prezent w formie wiadomości, ze się udało:) i bardzo bardzo trzymam kciuki:)

    Zola89 lubi tę wiadomość

    qb3cx1hpt5if3uh6.png
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, chyba nie będę się katowała sikańcami. Chociaż sama sobie nie ufam w tej kwestii 😋

    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki i mile słowa 😘 To na prawdę podbudowuje!

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tupciu media już krzyczą, żeby nie przerywać brania metforminy... ze wykryta substancja jest skutkiem ubocznym procesu produkcji... pisałaś do lekarza? Bierzesz?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-na-temat-lekow-na-cukrzyce?fbclid=IwAR0OIEW24dfagEZZx_zLY4HTHszljxIEeQqvETTBbjrLB3CW67m48pLIXAE

    To odnośnie metforminy.

    Elinka, Madaa, o nieee :( Nie poddawajcie się, walczcie! Wierzę, że zaraz przyjdzie kolej na Was :)

    Zola, gratulacje :) Sytuacja z oburzeniem Ś zabawna i już widzę ją oczami wyobraźni. Ale... niestety ma trochę racji, bo ZUS się mega, mega, mega czepia. I ściga.

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka jak Twoje samopoczucie? Widzę, że dziś już 11 tydzień 😍 czad!

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Kuczka jak Twoje samopoczucie? Widzę, że dziś już 11 tydzień 😍 czad!

    12 się zaczął, tylko ten suwaczek tak jakoś dziwnie pokazuje 😂 twój chyba tez co? Bo 3 tygodnie roznicy pomiędzy nami z tego co pamietam :)
    Samopoczucie spoko, trochę się nudzę na tym zwolnieniu, ale w pracy nerwowa atmosfera, wiec wole przeczekać 🙈 poza wzdęciami i dużym apetytem nic mi nie jest. Ale przez te cholerne wzdęcia ciasno mi w spodniach... a jem naprawdę lekkostrawnie! Wzdyma mnie nawet po surowej marchewce, jabłkach... no ochujeć można 😅 ale staram się jakoś radzić i nie marudzić- aż wstyd przy tak wyczekiwanej ciąży narzekać 🤦‍♀️ Za tydzień prenatalne (13 tc+1) strasznie się boję...
    A jak u Ciebie? Co mnie czeka za jakiś czas? 😂

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    12 się zaczął, tylko ten suwaczek tak jakoś dziwnie pokazuje 😂 twój chyba tez co? Bo 3 tygodnie roznicy pomiędzy nami z tego co pamietam :)
    Samopoczucie spoko, trochę się nudzę na tym zwolnieniu, ale w pracy nerwowa atmosfera, wiec wole przeczekać 🙈 poza wzdęciami i dużym apetytem nic mi nie jest. Ale przez te cholerne wzdęcia ciasno mi w spodniach... a jem naprawdę lekkostrawnie! Wzdyma mnie nawet po surowej marchewce, jabłkach... no ochujeć można 😅 ale staram się jakoś radzić i nie marudzić- aż wstyd przy tak wyczekiwanej ciąży narzekać 🤦‍♀️ Za tydzień prenatalne (13 tc+1) strasznie się boję...
    A jak u Ciebie? Co mnie czeka za jakiś czas? 😂


    No dziś jak masz pierwszy dzień 12 tygodnia to znaczy że masz pełne 11 tygodni skończonych. Jutro jak będzie 11+1 to po prostu będzie leciał 12 tydzień już. Rozkminilam to 😂
    Ja jestem w trakcie 15 tygodnia :)

    To super masz, że tylko wzdecia!!! Ja to w 1 trymestrze miałam mdłości, wzdecia i zgage 🤷‍♀️ Za to teraz czuję się super 😁 wzdecia mi się zdarzają cały czas, ale chyba się przyzwyczaiłam 🤣 pomaga na to ruch!! Jak mam dzień z treningiem, basenem albo spacerem to spokojnie spodnie dopinam 😁
    A i zgage mam często bo mam chcice na cytrusy i to masakra potem jest 🙈

    Ja też panikowalam przed prenatalnymi. Bałam się, że znowu zobaczę to co poprzednio...
    3mam kciuki, żeby wszystko było dobrze!! Ale Twój kropek to dzielny zuch, więc na bank będzie wszystko prawidłowo!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2019, 21:32

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruch zdecydowanie jest pomocny :) cytrusozerna zawsze byłam, zgagi nie mam, ale kto wie czy się nie pojawi 😂 jak to moj małżon mawia- oczekuj nieoczekiwanego!

    Kurczę a Jamniki milczą jak zaklęci... mam nadzieję, ze ich jedyny mrozaczek okaże się strzałem w dziesiątkę! Mogliby czasem się odezwać co nie? 😂

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Margot Autorytet
    Postów: 850 1248

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola ananasa jedz ;-)

    Zola89 lubi tę wiadomość

    I ciąża naturalna - Maja 05/2015 <3
    od 12/2017 - starania o 2 dziecko
    03/2019 - Gameta Gdynia
    04/2019 - jajowody drożne
    05/2019 - AMH 0,713 ;(
    05-07/2019 - Stymulacje Aromkiem :(
    08-10/2019 4x IUI - nieudane :(
    01/2020 IVF długi protokól; punkcja ( 11 kumulusów, 7 MII, 6 zapłodnionych, 0 zarodków :( )
    02/2020 - AMH 0,456 :(
    03/2020 - cud II kreski! 13dpo bhcg 141 mIU/ml; 15dpo bhcg 304 mIU/ml; 18dpo 1279 mIU/ml; 24dpo 11630 mIU/ml; 🥰
    30/03 jest <3
    21/11/2020 Dorotka jest z nami <3
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde jak mi się ananasa zachciało jak Margot tak napisałaś! Nie wytrzymam, kij że zgagą wysyłam M. do sklepu 🤣 już 22 ciekawe czy w żabce będzie 🙈

    Margot lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka mam nadzieję, że zgagą Cię ominie! Tak jak mdłości 😉

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Margot Autorytet
    Postów: 850 1248

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja haha 😂

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    I ciąża naturalna - Maja 05/2015 <3
    od 12/2017 - starania o 2 dziecko
    03/2019 - Gameta Gdynia
    04/2019 - jajowody drożne
    05/2019 - AMH 0,713 ;(
    05-07/2019 - Stymulacje Aromkiem :(
    08-10/2019 4x IUI - nieudane :(
    01/2020 IVF długi protokól; punkcja ( 11 kumulusów, 7 MII, 6 zapłodnionych, 0 zarodków :( )
    02/2020 - AMH 0,456 :(
    03/2020 - cud II kreski! 13dpo bhcg 141 mIU/ml; 15dpo bhcg 304 mIU/ml; 18dpo 1279 mIU/ml; 24dpo 11630 mIU/ml; 🥰
    30/03 jest <3
    21/11/2020 Dorotka jest z nami <3
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Kuczka mam nadzieję, że zgagą Cię ominie! Tak jak mdłości 😉
    Alicja ja myślałam że mnie ominą mdłości a tu zonk. 🤷‍♀️Ale oczywiście życzę Kuczce nudnej ciąży 😉😁

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Tupciu media już krzyczą, żeby nie przerywać brania metforminy... ze wykryta substancja jest skutkiem ubocznym procesu produkcji... pisałaś do lekarza? Bierzesz?
    No właśnie chyba jednak nie przerwę tak z dnia na dzień przed transferem biorąc pod uwagę te rekomendacje. Jeśli transfer się nie uda to odstawię sama, a jak się uda to będę robić to co lekarz zaleci.
    Jak napisałam do kliniki to odpowiedzieli (po konsultacji z lekarzem), że mam się w aptece zapytać czy partia, która mam jest zanieczyszczona...

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
‹‹ 1846 1847 1848 1849 1850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ