Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa dziękuję Ci bardzo za pamięć mimo że rzadko się udzielam to pamiętasz o mnie. Mam takie przeczucie, obawy że ja tu nie pasuje bo Wam się udaje a mi....
    Lenonki gratuluje takie niespodzianki. Takie niespodziewajki są najlepsze bo bez żadnej spiny.
    Tupciu nie przejmuj się tym co inni mówią. Zawsze teoria brzmi lepiej niż praktyka i takim osobom mądrości go głowy przychodzą a w praktyce gdyby mieli swoje to leżą i kwiczą. Najlepiej jednym uchem słuchaj a drugim wypuszczaj.
    AnnMari wielkie kciuki za prenatalne wszystko będzie ok.

    AnnMari, tupciu, Lenonki lubią tę wiadomość

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    Jaksa dziękuję Ci bardzo za pamięć mimo że rzadko się udzielam to pamiętasz o mnie. Mam takie przeczucie, obawy że ja tu nie pasuje bo Wam się udaje a mi....
    Lenonki gratuluje takie niespodzianki. Takie niespodziewajki są najlepsze bo bez żadnej spiny.
    Tupciu nie przejmuj się tym co inni mówią. Zawsze teoria brzmi lepiej niż praktyka i takim osobom mądrości go głowy przychodzą a w praktyce gdyby mieli swoje to leżą i kwiczą. Najlepiej jednym uchem słuchaj a drugim wypuszczaj.
    AnnMari wielkie kciuki za prenatalne wszystko będzie ok.


    Ja jestem tu nowa i pozwolę sobie przyprowadzić Ciebie elinkagda do porządku! Tobie też się uda, musisz w to wierzyć ✊

    Niezapominajka 🍀, Sywi lubią tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadam , taka jestem śliczna 🥰

    f47c4bf3df43.jpg

    Prawdopodobnie przeczucie mnie nie myliło i będzie Dziewczynka 🥰 wszystko jest w porządku , dzidzia zdrowa , jestem taka szczęśliwa ☺️

    Niezapominajka 🍀, Księżyc91, elinkagd, Jaksa, tupciu, Zola89, Aśka32, cyqada, Marzenka85, HanaMontana, lena7, Limoncia, Ewuszek, DarlAa, nick nieaktualny, agm, Kuczka, OlaaM, libby7, Lenonki, Justyna87, Tajka, AgZa, Magnolia90, joasia, Kasia2602, Sywi, Kosmamitka lubią tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann jednak słusznie obstawiałam przy dziewczynce 😊 Cuuudnie! Wojtuś będzie miał piękną siostrzyczkę 😍 Wszystkiego co najlepsze dla Was 🍀

    AnnMari lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnMari, cudownie! Uff wyobrażam sobie jaka ulgę poczułaś, że wszystko dobrze🤗 i do tego jeszcze dziewczynka, świętujemy razem z Tobą 🎉🥰

    AnnMari lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Izula Autorytet
    Postów: 490 1399

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Izula, ja dostałam taka kartkę z badaniami do anestezjologa przed ivf:
    https://zapodaj.net/d7d32813de749.jpg.html

    PS Zostajesz dodana do naszej forumowej listy staraczek😃

    Dzieki, za dodanie mnie do listy :)
    Ja zadnej listy nie dostalam. Jeszcze raz napisze do Dr.
    A czy punkcje przeprowadza sie w znieczuleniu ogolnym? Ja wczesniej mialam IVF w UK i bylo tylko znieczulenie miejscowe.

    Starania od 2013,
    Pierwsze IVF - 2016, udane, Synus
    Kriotransfer na cyklu naturalnym 2019 - nieudany
    Kriotransfer stymulowany 2019 - szczescie trwalo tylko do 8 tc
    Problem- czynnik meski
    AMH-1.3
    Hormony w normie
    Wrzesien 2020 - drugie IVF
    26.10.20 -Kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 4.2.3) - ciaza biochemiczna
    19.12.20 - kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 2.1.2) -betka -10dpt-43, 12dpt-75.7, 16dpt-363, 23dpt-2836
    06.09.21 - przyszla na swiat Malgosia :)
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, cudne wieści! ♥️ Śliczna Dziewczynka 😍

    AnnMari lubi tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinka, tyle tutaj dziewczyn walczyło latami i doczekały się upragnionego 👶 to jest forum dla fighterek💪💪💪 a Ty jesteś waleczną kobietą i bardzo Cię podziwiam, za siłę i wytrwałość. Cały czas Ci kibicuję i czekam na wiadomości od Ciebie.
    Mi starania o dziecko zajęły 8 lat i żałuję, że wcześniej nie odkryłam tego forum, bo byłoby mi znacznie lżej w tamtych ciężkich czasach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2020, 13:25

    elinkagd lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann super, będzie parka :)

    AnnMari lubi tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tupciu, przykro mi, że musicie te pierwsze dni spędzać e szpitalu a nie w domku, ale jeszcze chwilka i będzie dobrze. Dziewczynki na pewno szybko z tego wyjdą i będą zajadać się maminym mleczkiem 🙂 a ocenianiem się nie przejmuj i staraj się tego nie słuchać.

    Ann, gratulacje - sliczne bobo 😁 myśleliście już nad imieniem?😉

    Niezapominajka, ja chyba nie wytrzymam do jutra na Twój test 🤪 jakbyś się jednak skusiła dziś, to daj nam znać 😁

    Izula, punkcja jest w znieczuleniu ogólnym.

    Niezapominajka 🍀, AnnMari, tupciu lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyqada wrote:
    Niezapominajka, ja chyba nie wytrzymam do jutra na Twój test 🤪 jakbyś się jednak skusiła dziś, to daj nam znać 😁
    Rozsądek podpowiada mi, że to nie ma sensu 😜 Dopiero dzisiaj 9dpo, a ja dużo piję to nic w tym moczu nie znajdę, a panicznie boję się bieli 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2020, 13:44

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Rozsądek podpowiada mi, że to nie ma sensu 😜 Dopiero dzisiaj 9dpo, a ja dużo piję to nic w tym moczu nie znajdę, a panicznie boję się bieli 😜
    To jutro na betę pędź z rana. U mnie testy i wcześniej i teraz nic nie pokazywały mimo całkiem wysokiej bety 🤷🏼‍♀️

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, moje gratulacje ❤️❤️

    AnnMari lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Elinka, tyle tutaj dziewczyn walczyło latami i doczekały się upragnionego 👶 to jest forum dla fighterek💪💪💪 a Ty jesteś waleczną kobietą i bardzo Cię podziwiam, za siłę i wytrwałość. Cały czas Ci kibicuję i czekam na wiadomości od Ciebie.
    Mi starania o dziecko zajęły 8 lat i żałuję, że wcześniej nie odkryłam tego forum, bo byłoby mi znacznie lżej w tamtych ciężkich czasach.
    Dziękuję bardzo za takie słowa, są one mi bardzo potrzebne.
    Podziwiam cie za to że tyle wytrzymalas i się nie poddałaś.

    Sywi, Jaksa lubią tę wiadomość

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinkagd a zdecydowałaś kiedy zaczynasz?
    Ja mam mętlik czy we wrześniu czy w październiku...

    Dziewczyny a teraz w dalszym ciągu jest potrzebny test na koronawirusa? Ile wcześniej trzeba go robic?

    AnnMari grstuluje:)
    Tupciu nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze

    Ewuszek, tupciu, AnnMari lubią tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    Jaksa dziękuję Ci bardzo za pamięć mimo że rzadko się udzielam to pamiętasz o mnie. Mam takie przeczucie, obawy że ja tu nie pasuje bo Wam się udaje a mi....
    Lenonki gratuluje takie niespodzianki. Takie niespodziewajki są najlepsze bo bez żadnej spiny.
    Tupciu nie przejmuj się tym co inni mówią. Zawsze teoria brzmi lepiej niż praktyka i takim osobom mądrości go głowy przychodzą a w praktyce gdyby mieli swoje to leżą i kwiczą. Najlepiej jednym uchem słuchaj a drugim wypuszczaj.
    AnnMari wielkie kciuki za prenatalne wszystko będzie ok.

    Elinko po to jest to forum żebyśmy się wspierały 🙂 Ja też walczę już siedem lat mam za sobą trzy procedury i zero ciąż 😣 nie jesteś sama pisz na bieżąco co u ciebie 😉

    Ann gratuluję coreczki😊


    Izula tak punkcja jest w znieczuleniu ogólnym 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2020, 14:11

    AnnMari lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madaa, test potrzebny. Jakoś w trakcie stymulacji trzeba go zrobić, żeby wynik był przed punkcja. Jak w Gdyni w diagnostyce, to polecam być przed 8, żeby uniknąć kolejek.

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinka, wszystkie tu tak samo pasujemy, bo łączy nas wspólny cel. Jednym udaje się szybciej, drugim później ale wierzę, że pomimo trudów i ciezkiej drogi, dla każdej z nas w końcu zaświeci słońce i spełnią się nasze marzenia 🍀

    Ewuszek, Limoncia, Sywi lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinka dokładnie tak jak piszą dziewczyny, jedne czekają "tylko" rok, inne dwa lata, niektóre pięć, a część jeszcze dłużej. Pewna część z nas nadal nie doczekała się ciąży, nie ma dzieci, każda z nas nosi swoją historię. Ale jesteśmy tu dla jednego celu i wszystkie, bez względu na etap życia wspieramy się w tym co przechodzimy 🙂 Warto mieć nadzieję i walczyć, nie poddawać się mimo trudności chociaż wierzę, że jest Ci bardzo ciężko. Jesteśmy w tym wspólnie 🙂 Powodzenia! 🍀

    Ewuszek, Sywi lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie odnośnie protokołu krótkiego. Jak to wyglada czasowo ? Stymulacja jest od 2dc? Kiedy pobranie?
    Cos mi sie wydaje ze pan dr mi zle cos rozpisal

‹‹ 2305 2306 2307 2308 2309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ