Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 23:53

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia90 wrote:
    Dziewczyny, w nocy obudził mnie ogromny ból miesiączkowy. Wzięła 2 nospy max i jakoś zasnęłam. Od rana dalej boli ale lżej. Myślicie, że pisać do Ś. czy brać profilaktycznie tą nospę? Jestem 2dpt.
    Ja miałam takie mocne skorcze po transferze. Z zaleceń Brałam zawsze 3x2 nospe. Podejrzewam że raczej Ci relanium nie zleci..

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżyc, powodzenia na prenatalnych ✊

    Izula, dziś pierwszy zastrzyk? Obyś wyhodowała dorodne jajeczka ✊

    Ewuszek, a jak u Ciebie? @ przyszła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2020, 09:13

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi któregoś razu Cz. powiedział że relanium absolutnie nie mogę brać po transwerze, bo jest to lek, który może przechodzić na zarodek, a nigdy nie wiem kiedy moje połączenie z zarodkiem się wytworzy (kiedy dojdzie do zagnieżdżenia).
    Ogólnie znalazłam informacje, że przez początkowy czas można brać, bo jeszcze nie ma łożyska i trochę nie przenika, ale Cz. stanowczo odradził.

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyqada wrote:
    Księżyc, powodzenia na prenatalnych ✊

    Izula, dziś pierwszy zastrzyk? Obyś wyhodowała dorodne jajeczka ✊

    Ewuszek, a jak u Ciebie? @ przyszła?

    Cisza 🤷 jak @ nie było tak nie ma mam bóle w podbrzuszu to pewnie coś się szykuje ale kiedy ??męczy mnie te oczekiwanie tym bardziej że w pracy z wolnym będzie problem bo koleżanka która mnie zastępuje poszła na UW

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Cisza 🤷 jak @ nie było tak nie ma mam bóle w podbrzuszu to pewnie coś się szykuje ale kiedy ??męczy mnie te oczekiwanie tym bardziej że w pracy z wolnym będzie problem bo koleżanka która mnie zastępuje poszła na UW
    A test robiłaś? 😉

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyqada o tym samym pomyślałam 😉 Jeszcze ten śluz płodny... Ewuszek może zatestuj, takie cuda się już tutaj zdarzały 😊

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przez 7 lat starań nigdy nie byłam w ciąży 🙂 a takie spóźnia @ zdarzały się szczególnie jeśli się czeka dochodzi stres 🙂 przed rozpoczęciem stymulacji też mi się spóźniał ale coś czuję że lada chwila przyjdzie bo brzuch zaczął mnie boleć niemiłosiernie 😝

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda 😔 My tutaj niepoprawne optymistki, szczególnie jeśli nie chodzi o samą siebie (bo do siebie też mam zawsze duży dystans 😉), ale przynajmniej niech już 🐵 przyjdzie, bo wszystkie na nią czekamy. Wrzesień musi przynieść dużo dobrych wieści i zapełnić wolne brzuszki ✊🏻

    Ewuszek, Mała S lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 23:53

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek to jak 🐒 ma przyjść to niech przychodzi, a nie sobie pogrywa. Najgorsze jest to czekanie, jak już czuje się w powietrzu, że będzie, wszystko na to wskazuje, a ona idzie i dojść nie może. Też tego nie lubię.

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek, jak już przyjdzie dzisiaj 🐒, to uderzaj bezpośrednio do Ś., może Cię zaprosi na koniec dnia✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2020, 10:25

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro Ś jest jeszcze ?

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek tak jeszcze dopytam. U Ciebie cykle są regularne? Masz swoje owulacje?

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libby współczuję przeżyć na ip i doskonale Cię rozumiem, bo jak 2 razy w ciąży tam byłam to spędziłam tam po 8h (w tym za pierwszym razem bez jedzenia). Ich standard opieki na tym etapie jest fatalny :/ Mam nadzieję, że szybko opuścisz szpital z dzidziusiem na ręku 🥰✊

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    A jutro Ś jest jeszcze ?
    Niestety nie😔

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Księżyc91 Znajoma
    Postów: 26 81

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ciocie :)
    Ja relanium brałam w dzień transferu, a potem jeszcze 3 dni po transferze. Raz zdarzyło mi się plamienie to był z 7 tydzień ciąży to też mi Ś kazał wziąć 1 relanium .
    Dziękujęmy za kciuki, wszytko jest dobrze i chyba będzie dziewczynka :)

    Magnolia90, Jaksa, Ewuszek, mother84, DarlAa, AnnMari, cyqada, Niezapominajka 🍀, HanaMontana, Kasia2602, libby7, Marzenka85, Kosmamitka, agm, tupciu, Mała S, Lenonki lubią tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Ewuszek tak jeszcze dopytam. U Ciebie cykle są regularne? Masz swoje owulacje?

    Cykle miałam bardzo regularne odkąd zaczęłam miesiączkować do czasu podejścia do pierwszego in vitro moje cykle były 28-29 dniowe owulację zawsze miałam wszystko się popsuło jak zaczęłam procedury czyli jakieś półtora roku a ostatnie pół roku to w ogóle jakaś masakra dziś 42dc pierwszy raz w życiu mam taki długi cykl i nikt mi nie powie że te wszystkie stymulację hormonami nie mają wpływu na nasze zdrowie ech 🙂

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Niestety nie😔

    No to trudno 😉 to teraz nie czekam już na okres bo nieważne czy przyjdzie jutro czy w poniedziałek i tak u Ś się nie załapie na wizytę

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libby i jak😬😬😬 takie nudne to ktg powiadasz😎 spij spij ile sie da 😬 zaraz odkryjesz ze mozna nie spać i żyć 🤭

‹‹ 2341 2342 2343 2344 2345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ