Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalach mają taki sprzęt, ze głowa boli. Przecież u mnie widzieli w poprzedniej ciąży zarodek w macicy z bijącym serduszkiem, a nie zobaczono zapchanego jajowodu. Doświadczenie lekarki tez swoje zrobiło pewnie.

  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora a jak dzisiaj się czujesz?? Mniej boli? Teraz to najważniejsze by walczyć o każdy dzień :) mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koraa trzymam kciuki zeby maluszek troszje posiedzial w brzuszku i podrosl.

    Eszkilu mam do Ciebie pytanie techniczne ;) w ktorym miejscu lapiesz dzidzie detektorem? Jeszcze nisko czu juz kolo pepka ma przyklad? Ja jeszcze do niedawna nad spojeniem lonowym po prawej, pozniej juz troche wyzej na srodku, a teraz znowu nizej. Moze to zalezy od ruchliwosci?

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora nie stresuj się. Może to być wina sprzętu. Idź na wizytę do swojego lekarza prowadzącego i zobaczysz czy mały faktycznie jest za mały. Do tej pory nie stresuj się bo to tylko szkodzi i Tobie i maluszkowi :) lekarz na pewno coś poradzi, przecież noe jesteś jedyna w takiej sytuacji :)

    Kotek, duża różnica między maluszkami, ale najważniejsze ze z nimi wszystko ok. Ja tez będę miała cc ze względu na złe ułożenie malucha. Nie przekręcił się glowka w dół :(

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eszkilu wrote:
    Super podejście! :) Leczysz się już w gamecie?

    Eliszku, nie leczę się jeszcze w Gamecie, jak się zapisywałam to były bardzo odległe terminy i teraz jestem umówiona na 23.04, ale będę już wtedy w ciąży więc pewnie będę musiała odwołać wizytę :P

    kinga27.30, Stokrotkaaaa, Lunitari, Oranda lubią tę wiadomość

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosiaczku, myślałam że Ty już po! ;) A tu suwaczek dalej jest ;)

  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosiaczku a masz jakiś termin wyznaczony na CC?

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko urodzę to dam Wam znać :P na dzień dzisiejszy nic się nie dzieje. Miałam tylko dwa skurcze takie bolesne, ale nie bolało tak mocno- miesiączki miałam o wieeeeeele mocniejsze. Czop tez na swoim miejscu, wiec maluch się nie spieszy :P termin na cc będę miała dzisiaj wyznaczony na wizycie, ale mój lekarz mówił, ze chce mnie trzymać do terminu z OM czyli do 18 kwietnia

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tetno bardzzo różnie. Czesto gdzies w polowie miedzy pepkiem a spojeniem, czasem niżej. No i po różnych stronach. Także nie ma reguły, na poczatku było tylko nisko a teraz w sumie musze szukac na wiekszym polu :)

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie tak samo, myslalam ze systematycznie bedzie sie przesuwac ku gorze i srodkowi, ale chyba nie bo dzidzia sie rusza w ta i z powrotem.

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora wg sprzętu i lekarza w szpitalu, mała miała mieć 3700, a urodziła się 3260..nie martw sie, wszystko będzie dobrze.

    Moja położna zawsze badała nam wszystkim detektorem tętno z boku, lekko pod skosem w dół od pępka..w szpitalu też w tym miejscu, i tak do końca ciąży.

    Tupciu kciuki!! :-)

    tupciu lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko, co u Ciebie?

  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś czuję się ok, ale sama po sobie czuję że skacze mi ciśnienie. Od rana mały tylko 5 ruchów mial i to mniej odczuwalne niż te do tej pory. Staram się o tym nie myśleć ,spotkałam się z koleżanką , pojechałam na ogród do rodziców. Jutro z rana mam wizytę i listę pytań do lekarza zobaczymy co powie . Ta ciąża to pasmo histerii i nerwów

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy już po wizycie. Maluch wazy 3600g i w środę jedziemy do szpitala, a w czwartek mamy mieć cc :)

    Stokrotkaaaa, Lunitari, kinga27.30, Aśka32, Pomi, lena7, Asia87 lubią tę wiadomość

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jest pęcherzyk ciążowy 23 mm i początki żółtkowego 6 mm. Nie wygląda to dobrze. Nie powinny być takke duże w 5w0d. Następne usg dopiero 27. Jest też wielka torbiel.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz coś mówił? Może owulacja była szybciej.

  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika a co mowil lekarz?

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, napisz proszę więcej. Dlaczego nie wyglada to dobrze ? Co powiedział lekarz ? Torbiel może się wchłonąć, a moja koleżanka miała cała ciaze, urodziła śliczne zdrowe dziecko

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka - trzymaj się. Podbijam koleżanki, co powiedział doktorek? Moja koleżanka utrzymała ciążę (i zaraz będzie rodzić) z krwiakiem 5cm obok zarodka. Także mam nadzieję, że będzie dobrze :*
    Najgorsze jest to czekanie...

    Laski, my jutro jedziemy po kariotypy...

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika kochana odezwij sie.

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ