X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Kropka_93 Ekspertka
    Postów: 132 130

    Wysłany: 14 sierpnia, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Kropka_93 to wynika z art 9 ust 2 ustawy o leczeniu nieplodnosci:
    "W przypadku zapłodnienia pozaustrojowego dopuszcza się zapłodnienie nie więcej niż sześciu żeńskich komórek rozrodczych, chyba że ukończenie przez biorczynię 35. roku życia lub wskazania medyczne wynikające z choroby współistniejącej z niepłodnością lub dwukrotnego nieskutecznego wcześniejszego leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego uzasadniają zapłodnienie większej ich liczby."
    Aha Oki 😀 dzięki za info, nie doczytałam tego 🤪 dobrze wiedzieć

    Ona: 31 🙋‍♀️
    On: 34 🙋

    Starania od 2017
    4 IUI - nieudane
    04.10.2023 transfer blastki 🍀
    09.11.2023 pusty pęcherzyk 20 mm, w 7t - odstawiam leki, poronienie.

    Lipiec 2024 - zaczynamy przygotowanie ivf ☺️
    03.08.2024 punkcja 🥚 mamy 3 ❄️
    💖4.1.1., 💖4.1.1., 💖4.1.2.
    09.08 - 3 torbiele po punkcji, transfer odroczony 🙄
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 14 sierpnia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka_93 wrote:
    Aha Oki 😀 dzięki za info, nie doczytałam tego 🤪 dobrze wiedzieć

    A nie zamroziłaś tych pozostałych?

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • Katia29 Autorytet
    Postów: 878 631

    Wysłany: 18 sierpnia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Nie było mnie bardzo dawno także tym co osiągnęli cel gratuluję a tym co nadal walczą trzymam kciuki za pozytywne zakończenie historii.

    Planujemy powoli wracać po kolejnego kropka. Może ktoś niedawno wracał do kliniki i powie mi w jakim dniu cyklu sie zapisać, czy jakieś badania robić żeby nie iść na pusto itd wogole jak podejść do tematu?

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 18 sierpnia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które podchodziły do kd albo az - mam do was kilka pytań. Kiedy uznałyście, że to już ten moment? Że nie ma sensu robić kolejnej stymulacji? Jestem po 2. procedurze i nie mamy żadnego nawet najsłabszego zarodka. Nie wiem, co się dzieje, trudno mi uwierzyć, że mam aż tak słabe komórki, ale pewnie tak jest.

    Generalnie jak wygląda dobór zarodka wiem, ale czy jest opcja dostać więcej niż 1 zarodek?

    No i czy z perspektywy czasu nie żałujecie decyzji?

    Ja czuję się trochę bezsilna, najbardziej na świecie chcielibyśmy już cieszyć się rodzicielstwem i nie wiem, czy mam siłę na kolejną całą procedurę.

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 47 59

    Wysłany: 18 sierpnia, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 tak bardzo mi przykro :( jak tę sytuację skomentował lekarz prowadzący? Miałaś przy drugiej procedurze zmianę protokołu, dawek leków? Możliwe, że w trakcie tej stymulacji komórki poddane zapłodnieniu nie były "wystarczająco dojrzałe"? Może przez przebyte w ostatnich miesiącach ewentualne infekcje pogorszyła się ich jakość? Może jeszcze za szybko, żeby się poddawać? Jesteś młoda :*
    My z obu procedur mieliśmy tylko jeden zarodek, ale poprzednio z 7 zapłodnionych jaj - jeden a tym razem z 4 - jeden. Może to zbytnio upraszczam ale ja to widzę jako prawie dwukrotnie lepszy wynik jeśli chodzi o liczbe zarodków do liczby oocytów. Pierwsza stymulacja dlugi, druga krotki protokol.

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    aleks.123 tak bardzo mi przykro :( jak tę sytuację skomentował lekarz prowadzący? Miałaś przy drugiej procedurze zmianę protokołu, dawek leków? Możliwe, że w trakcie tej stymulacji komórki poddane zapłodnieniu nie były "wystarczająco dojrzałe"? Może przez przebyte w ostatnich miesiącach ewentualne infekcje pogorszyła się ich jakość? Może jeszcze za szybko, żeby się poddawać? Jesteś młoda :*
    My z obu procedur mieliśmy tylko jeden zarodek, ale poprzednio z 7 zapłodnionych jaj - jeden a tym razem z 4 - jeden. Może to zbytnio upraszczam ale ja to widzę jako prawie dwukrotnie lepszy wynik jeśli chodzi o liczbe zarodków do liczby oocytów. Pierwsza stymulacja dlugi, druga krotki protokol.

    Nie widziałam się jeszcze z lekarzem, bo to świeża sprawa. Zgłoszę się na spokojnie dopiero po miesiaczce, bo nawet jeszcze po punkcji nie dostałam. Dawki leków były zmienione, protokół nie. Myślę jeszcze o podejściu raz na własnych ale najpierw chce pogadać z lekarzem i też dowiedzieć się jak jest z az żeby mieć też jakąś wiedzę i móc ewentualnie nawet za pół roku czy rok podjąć decyzję.

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 18 sierpnia, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Bardzo mi przykro 😔 U mnie był podobny scenariusz miałam trzy procedury z czego tylko jedna blastocysta i transfer nieudany. Zaczęliśmy myśleć o AZ po drugiej nieudanej procedurze ja miałam już dość leczenia stymulacji i wykańczało nas to wszystko finansowo nie mieliśmy żadnego dofinansowania ale po rozmowie z dr Ś zdecydowaliśmy się jeszcze na jedną ostatnią już próbę która zakończyła się niepowodzeniem. Dziś wiem że potrzebowałam tej trzeciej procedury żeby zamknąć tamten rozdział za sobą w pełni pogodzić się z sytuacją ale nigdy nie uważałam że AZ czy KD to jakaś przegrana w życiu ostatnia szansa czy coś z tych rzeczy dla mnie to zawsze była kolejna szansa na dziecko, szczęście i pełną rodzinę. Z perspektywy czasu to najlepsza decyzja w życiu i nie wyobrażam sobie już innego scenariusza. Nasze dziecko nie mogłoby być bardziej nasze. Kochamy go bezgranicznie.
    My dostaliśmy dwa zarodki od tej samej pary mamy jednego syna w domu drugi jest jeszcze w moim brzuszku to rodzeństwo biologiczne. Możesz poprosić embriologa żeby dopasował do Was takich dawców którzy oddali więcej niż jeden zarodek moja znajoma też z Gamety dostała aż cztery zarodki. Myślę że potrzebujesz jeszcze czasu żeby poukładać sobie to wszystko skoro procedury są dofinansowane może warto rozważyć trzecią stymulację ?

    Co do doboru zarodka to dawcy są dopasowywani pod względem grup krwi i cech fenotypowych.

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Pocieszające , że da się poprosić o parę która oddała więcej zarodków do adopcji. Bo zawsze chcieliśmy z mężem dużą rodzinę. A ja chciałabym, żeby chociaż dzieci były ze sobą w stu procentach spokrewnione. Ja pewnie podejdę do jeszcze jednej stymulacji, ale nie teraz, pewnie za jakiś czas, może po nowym roku, program i tak trwa, nie ma pośpiechu. Embriolog podsunęła mi, że może warto gdzieś w głębi duszy rozważyć az w zależności od naszych zasobów psychicznych i emocjonalnych. Ja wiem, że są kobiety które wytrwale starają się i po 10 lat, ale ja tak nie chce. Nie chce prowadzić takiego życia podporządkowane pod starania a cieszyć się życiem.
    Teraz miałam dużo więcej komórek, aż 25 kumulusow i strasznie zniosłam punkcje. Dwa dni w zasadzie tylko łóżko i toaleta i to z mega bólem, nie mogłam się wyprostować w pełni. Więc muszę najpierw sama odetchnąć. A czy u Ciebie był znany powód tych niepowodzeń?

    MaDi lubi tę wiadomość

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 19 sierpnia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Rozumiem przechodziłam przez to. U mnie było podobnie mimo pcos i wysokiego AMH słaba odpowiedź na stymulację w ostatniej procedurze miałam podawane duże dawki leków udało się uzyskać 26 kumulusow ale niestety zarodki mimo że do trzeciej doby rozwijały się wzorowo nie dotrwały do stadium blastocysty. Nikt nam ostatecznie nie powiedział gdzie leży przyczyna podobno jak rozwój zatrzymuje się po 3 dobie to można doszukiwać się problemu w plemniku ale mąż nie miał złych wyników nasienia zmienił styl życia przyjmował suplementy w tej trzeciej procedurze to nawet miał bardzo dobre wyniki więc jednak myślę że to były moje komórki kiepskie. Lekarze proponowali nam procedurę pół na pół z nasieniem dawcy żeby się przekonać na sto procent gdzie leży problem ale ja już nie miałam siły na czwartą stymulację i zdecydowaliśmy się na AZ.

    Ja mam dokładnie to samo, do trzeciej doby jest wszystko pięknie książkowo a przychodzi trzecia doba i wszystkie padają. U nas nie można winić nasienia bo korzystamy z dawcy, więc to raczej moje komórki są słabe. Szczególnie że mieliśmy dwie procedury z dwoma różnymi dawcami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia, 11:11

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2131 2982

    Wysłany: 19 sierpnia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks.123 moja historia w stopce.
    Pierwsze dwie procedury w jednej klinice, ale potrzebowałam zmiany. Tak trafiłam do Gdyni (nie mam pierwszej klinice nic do zarzucenia, z tamtym lekarzem rozmawiałam otwarcie, zresztą prowadził moją ciążę po Ś- do Gamety mam 3h drogi, więc Ś mówił żeby przenieść się gdzieś bliżej domu).
    Trzecia procedura była na naszą prośbę. Ś mówił, że w moim wieku i przy takich wynikach KD lub AZ to lepsza droga. Chcieliśmy spróbować 3x "każdej opcji". Jak widać w stopce miał rację- mimo zmiany na podwójną stymulacji, zmiany leków itp.- fiasko...
    Ś mówił, że mała ilość zarodków/zamieranie na wczesnym etapie, to wynik słabego potencjału energetycznego komórki. Póki co nie ma na to rady.
    Poszliśmy drogą KD. Efekt pierwszego transferu śpi właśnie przy cycu 🩷
    Musiałam odbyć swego rodzaju żałobę. Kolejną... Najpierw bolało mnie, że nie zaszłam naturalnie, potem że ze wspomaganiem, potem że jestem skazana na in vitro, a potem genetyka (choć ok.4% genomu matki podczasciąży trafia do dziecka- dużo? mało?).
    Jednak dla mnie najważniejsze było zostać matką. Sposób to już sprawa drugorzędna. Gdyby nie wyszło z KD, poszlibyśmy w AZ. A jak i tu by się nie udało, to w adopcję standardową.
    Też nie jesteśmy ludźmi, którzy przez 10lat żyliby od procedury do procedury. No po prostu nie.

    Nigdynie żałowałam decyzji.
    Kocham Córeczkę najbardziej na świecie. Jest Naszym Cudem 🩷

    Przemyśl to sobie. Zróbcie tak jak jest w zgodzie z Wami.
    Trzymam kciuki za pozytywny efekt 🍀

    Ewuszek, MaDi lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 20 sierpnia, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Aleks.123 moja historia w stopce.
    Pierwsze dwie procedury w jednej klinice, ale potrzebowałam zmiany. Tak trafiłam do Gdyni (nie mam pierwszej klinice nic do zarzucenia, z tamtym lekarzem rozmawiałam otwarcie, zresztą prowadził moją ciążę po Ś- do Gamety mam 3h drogi, więc Ś mówił żeby przenieść się gdzieś bliżej domu).
    Trzecia procedura była na naszą prośbę. Ś mówił, że w moim wieku i przy takich wynikach KD lub AZ to lepsza droga. Chcieliśmy spróbować 3x "każdej opcji". Jak widać w stopce miał rację- mimo zmiany na podwójną stymulacji, zmiany leków itp.- fiasko...
    Ś mówił, że mała ilość zarodków/zamieranie na wczesnym etapie, to wynik słabego potencjału energetycznego komórki. Póki co nie ma na to rady.
    Poszliśmy drogą KD. Efekt pierwszego transferu śpi właśnie przy cycu 🩷
    Musiałam odbyć swego rodzaju żałobę. Kolejną... Najpierw bolało mnie, że nie zaszłam naturalnie, potem że ze wspomaganiem, potem że jestem skazana na in vitro, a potem genetyka (choć ok.4% genomu matki podczasciąży trafia do dziecka- dużo? mało?).
    Jednak dla mnie najważniejsze było zostać matką. Sposób to już sprawa drugorzędna. Gdyby nie wyszło z KD, poszlibyśmy w AZ. A jak i tu by się nie udało, to w adopcję standardową.
    Też nie jesteśmy ludźmi, którzy przez 10lat żyliby od procedury do procedury. No po prostu nie.

    Nigdynie żałowałam decyzji.
    Kocham Córeczkę najbardziej na świecie. Jest Naszym Cudem 🩷

    Przemyśl to sobie. Zróbcie tak jak jest w zgodzie z Wami.
    Trzymam kciuki za pozytywny efekt 🍀

    Dziękuję za odpowiedź. Tak, ja też te żałoby mam już za sobą - że nie będę mieć nigdy dziecka naturalnie i nie z moim mężem. Na razie chce trochę odetchnąć, na spokojnie zastanowić się co dalej no i zobaczę co usłyszę na wizycie.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • aga12345 Autorytet
    Postów: 999 1918

    Wysłany: 20 sierpnia, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź. Tak, ja też te żałoby mam już za sobą - że nie będę mieć nigdy dziecka naturalnie i nie z moim mężem. Na razie chce trochę odetchnąć, na spokojnie zastanowić się co dalej no i zobaczę co usłyszę na wizycie.
    Aleks, bardzo mi przykro, kibicowałam Ci bardzo 🫂 jakąkolwiek podejmiecie decyzję, to będzie dobra decyzja, bo Wasza. Daj sobie czas i przestrzeń, poukłada się trochę w głowie to i łatwiej będzie skłonić się ku konkretnemu kierunkowi. 🍀

    2x cb, 2x poronienie (w tym ciąża bezzarodkowa), 1x cp - naturalsy

    1 IVF
    31.03.22 - ET 3.1.1 - mój Mały Cud 🩵
    5 dpt - 4,52 / 6 dpt - 16,8 / 9 dpt - 72,06 / 11 dpt - 86,1 / 12 dpt - 107,7 / 15 dpt - 233,3 / 19 dpt - 1195 / 21 dpt - 2380 / 25 dpt - 7600 jest ❤️
    12.22 🎁🥰

    02.24 - FET 4.1.1 cb 💔
    03.24 - FET 4.1.2 💔

    2 IVF
    30.07.24 - ET 4.1.1
    6 dpt - 31 / 8 dpt - 109,8 / 10 dpt - 321,5 / 13 dpt - 1247 / 15 dpt - 2531 / 22 dpt - 12100 / 24 dpt - 17860 i mamy ❤️
    9+1 2,5 cm słodkiego Żelka 😍
    preg.png

    "Bo czasami szczęście jest duże i idzie do nas powoli."
  • Liliak Ekspertka
    Postów: 150 115

    Wysłany: 20 sierpnia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks, przykro mi bardzo :( Trzymam mocno kciuki za dalszą walkę, cokolwiek postanowisz 🍀

    Chomiczku a jak Twój kropek?



    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 47 59

    Wysłany: 20 sierpnia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj obsikuje patyczki. Wczoraj rano 6dpt myslalam ze moze sobie dopowiadam, ale jakby cien cienia cienia cienia byl... wieczorem juz bardzo blada kreseczka i dzis tez. Kreci mnie w brzuchu w zasadzie od transferu, troszke jak w trakcie miesiaczki tylko delikatniej. Dzis poszlam na bete i czekam. Staram sie nie nastawiac, nigdy wczesniej nie widzialam drugiej, nawet najbledszej kreski na tescie i ciagle zadaje sobie pytanie czy to sie dzieje naprawde, czy moze testy zepsuly sie w zaparowanej lazience. Czy Wy tez to widzicie? To z dziś rana 7dpt https://zapodaj.net/plik-xye8BEfISb

    Trinity_Nea, aga12345, Lucy91 lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • Liliak Ekspertka
    Postów: 150 115

    Wysłany: 20 sierpnia, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzimy, widzimy :)
    Super ! :)

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 47 59

    Wysłany: 20 sierpnia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik. Bhcg 38.50 mIU/ml <3

    Liliak, AgZa, Hania1990, Trinity_Nea, aga12345, Maszonek, Lucy91, Żabka🐸, Inviciible, Kaśik lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • Hania1990 Koleżanka
    Postów: 46 37

    Wysłany: 20 sierpnia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Mam wynik. Bhcg 38.50 mIU/ml <3
    Ale super, teraz tylko niech rośnie 🙏🏼🧡

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 47 59

    Wysłany: 20 sierpnia, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Trzymam emocje na wodzy bo moze bedzie biochem, puste jajo, a moze akcji serca bedzie brak. Haniu, a jak sie masz Ty i Twoj kropeczek? Wszystko dobrze?

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2395 1946

    Wysłany: 21 sierpnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Mam wynik. Bhcg 38.50 mIU/ml <3
    Piękny wynik 💓 rośnij Kropku :*

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Hania1990 Koleżanka
    Postów: 46 37

    Wysłany: 21 sierpnia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Dziekuje :) Trzymam emocje na wodzy bo moze bedzie biochem, puste jajo, a moze akcji serca bedzie brak. Haniu, a jak sie masz Ty i Twoj kropeczek? Wszystko dobrze?

    Na razie jest wszystko w porządku, ma już centymetr i mocne serducho :) ale jak myślałam, że na becie się kończy stres, to tam się dopiero zaczyna zabawa 🫣

    Chomik_mandżurski, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 47 59

    Wysłany: 22 sierpnia, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 9dpt bhcg 107,00 mIU/ml 😍 Nie wytrzymalam do jutrzejszej weryfikacji bety w klinice. Od rana migrena i mdłości, nogi jak z waty ale to moze z emocji ☺️

    Hania1990, Inviciible, Liliak, Żabka🐸, Maszonek, Trinity_Nea, AgZa lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
‹‹ 3855 3856 3857 3858 3859 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ