X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 45 58

    Wysłany: 26 sierpnia, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciolko, nam w 10dpt zerowej bety Dr kazal przyjsc 'za jakies 2 tygodnie' na omowienie calej procedury. Powiedzial wtedy ze mozemy zaczynac od razu, juz w kolejnym cyklu. Ja odczekalam zeby dac sobie odpoczac psychicznie, zrobic cos dla siebie (urlop, wyjazd) i poczekac juz na dofinansowanie, ale to nie bylo ze wskazan medycznych. Bardzo chcialam juz w marcu zaczac kolejna procedure. Dr mowil ze to jest bezpieczne, ze nawet w niektorych przypadkach mozna robic podwojne stymulacje, jedna za druga, a dopiero potem transfery.

    Haniu, Inviciible, mam nadzieje ze te dolegliwosci potrwaja jak najkrocej. Zastanawialam sie ostatnio jak Wy, ktore macie dzieci, to robicie - stymulacje, regeneracje po punkcji, ciaze... Bohaterki, podziwiam Was, ze dajecie rade <3

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 26 sierpnia, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 wrote:
    Wydaje mi się, że można rozpocząć od razu kolejną procedurę. Że medycznie nie ma przeciwwskazań. A ile miałaś komórek dojrzałych? Może warto ewentualnie nad tym popracować albo nad nasieniem? Nie wiem jak u was z tym. Ale jeśli wszystko jest okej i czujecie się psychicznie to raczej można już od następnego cyklu. Też zależy od strategii doktora, bo może najpierw dać tabletki anty na jeden cykl i potem dopiero stymulacja.
    Miałam poranne 22 kumulusy i 15 było prawidłowych komórek, 6 zapłodnili dwie się nie zapłodniły prawidłowo, 4 przestały rozwijać jakoś około 4 doby i dotrwał jeden do końca :(

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 146 109

    Wysłany: 26 sierpnia, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciolka wrote:
    Miałam poranne 22 kumulusy i 15 było prawidłowych komórek, 6 zapłodnili dwie się nie zapłodniły prawidłowo, 4 przestały rozwijać jakoś około 4 doby i dotrwał jeden do końca :(

    Ja miałam punkcję w pierwszych dniach lipca i od razu pytałam kiedy może być następna stymulacja gdyby nie było zarodków. Lekarz powiedział, że najwcześniej we wrześniu bo jajniki muszą dojść do siebie bo było dużo nakłuć, więc wszystko pewnie zależy jak tam Twoje jajniki się zregenerowały :)

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Stokrotka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 75

    Wysłany: 27 sierpnia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciolka wrote:
    Miałam poranne 22 kumulusy i 15 było prawidłowych komórek, 6 zapłodnili dwie się nie zapłodniły prawidłowo, 4 przestały rozwijać jakoś około 4 doby i dotrwał jeden do końca :(
    Hej Przyjaciółko,
    a nie planujesz zapładniać pozostałych komórek? Kolejna stymulacja jest na pewno bardziej obciążająca dla organizmu.
    Powodzenia i trzymam kciuki za dalsze działania ;)

  • Talka Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 27 sierpnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam punkcję 🫣Proszę o trzymanie kciuków,pierwsza zakończyła się 6 pobranymi komórkowymi ale tylko jedna prawidłową 🥹Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej

    Inviciible, Lucy91, Chomik_mandżurski, Hania1990, Trinity_Nea, Przyjaciolka, Stokrotka92, AgZa lubią tę wiadomość

    AMH -0,62
    IO
    Nasienie OK
    Starania 12 miesięcy
    Punkcja 01.06.24 r.-6 komórek ,jedna nadawała się do zapłodnienia 🥹
  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 27 sierpnia, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka92 wrote:
    Hej Przyjaciółko,
    a nie planujesz zapładniać pozostałych komórek? Kolejna stymulacja jest na pewno bardziej obciążająca dla organizmu.
    Powodzenia i trzymam kciuki za dalsze działania ;)
    Chciałabym i chcę właśnie porozmawiać o tym z doktorem na wizycie ale nie wiem czy będąc w programie MZ tak można.. wiecie coś na ten temat? Bardzo dziękuję za trzymanie kciuków 🫶🏽🥹

    Stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 27 sierpnia, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talka wrote:
    Jutro mam punkcję 🫣Proszę o trzymanie kciuków,pierwsza zakończyła się 6 pobranymi komórkowymi ale tylko jedna prawidłową 🥹Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej
    O widzę że pierwsza punkcje miałaś 1 czerwca, czy to już był program a więc teraz podchodzicie do drugiej procedury z programu? Trzymam kciuki i daj znać. Dajesz mi tym nadzieję że może nie będę musiała długo czekać. Chociaż widzę że masz niskie amh stąd też pewnie taka decyzja lekarza, u nas nieco lepsza sytuacja ale nie chciałabym długo czekać bo wolę żeby coś już się działo :( ale po pierwszej procedurze i punkcji którą miałam w lipcu również mieliśmy tylko jeden zarodek który przetrwał do 5 doby

  • Żabka🐸 Ekspertka
    Postów: 183 349

    Wysłany: 27 sierpnia, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciolka wrote:
    Chciałabym i chcę właśnie porozmawiać o tym z doktorem na wizycie ale nie wiem czy będąc w programie MZ tak można.. wiecie coś na ten temat? Bardzo dziękuję za trzymanie kciuków 🫶🏽🥹
    Można zamrażać oocyty w ramach programu MZ :)

    👩31
    06.2024- AMH 5.56
    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, hiperprolaktynemia
    🧑37
    Obniżone parametry nasienia
    🟢Kariotyp
    🟢AZF
    🟢CFTR

    Starania od 2018

    14.07.2024 rozpoczęcie IVF
    25.07 9°° punkcja, 22 kumulusy, 15 dojrzałych 🥚🥚, 6 zapłodnionych, 9 zamrożonych
    25.07 23°° SOR, krwotok po punkcji, operacja na CITO...

    Mamy ❄️❄️❄️🥹🥰

    09.2024 transfer?? 🥹🥹
  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 28 sierpnia, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka🐸 wrote:
    Można zamrażać oocyty w ramach programu MZ :)
    A czy to nie osłabia przez to komórki? Bo gdzieś coś rzuciło mi się w oczy :(

  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 632

    Wysłany: 28 sierpnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciolka wrote:
    A czy to nie osłabia przez to komórki? Bo gdzieś coś rzuciło mi się w oczy :(

    Tak, osłabia. Lepiej zapłodnić więcej komórek. Prawdopodobnie lekarz przy tym wyniku 1. procedury zgodzi się na zapłodnienie większej liczby komórek. Warto o tym pogadać z lekarzem, może nie wszystkie jeśli będzie np. 15 ale chociaż 10. Bo niestety rozmrożone komórki mają słabszy potencjał.

    Przyjaciolka lubi tę wiadomość

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • AgnieszkaW Przyjaciółka
    Postów: 61 53

    Wysłany: 29 sierpnia, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Na jakim jesteście etapie, co u Was słychać?
    Ja czekam aktualnie na telefon (jak na szpilkach) z informacją czy mamy zdrowe zarodki i będzie co transferować. Z dnia na dzień coraz bardziej się stresuje i obsesyjnie spoglądam na telefon (czy aby nie przegapiłam ;p).

    Liliak lubi tę wiadomość

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 146 109

    Wysłany: 29 sierpnia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaW wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Na jakim jesteście etapie, co u Was słychać?
    Ja czekam aktualnie na telefon (jak na szpilkach) z informacją czy mamy zdrowe zarodki i będzie co transferować. Z dnia na dzień coraz bardziej się stresuje i obsesyjnie spoglądam na telefon (czy aby nie przegapiłam ;p).

    Hej, hej :)
    Ostatnio o Tobie myślałam, jak tam Twoje zarodki. Ja czekałam 16 dni, więc myśle że już zaraz zadzwonią. Może nawet dzisiaj?
    Ja biorę estrofem i czekam na wizytę w poniedziałek. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i zaraz będzie transfer, ale jakoś pobolewają mnie cały czas jajniki, a chyba teoretycznie na cyklu sztucznym nie powinno się nic dziać? Trochę się tym martwię.
    Dziewczyny, które były na sztucznym, jak to u Was wyglądało? Mam wizytę 14 dnia cyklu, jeśli endo będzie ok to dostanę proga od następnego dnia czy od tego samego? Co jeśli estrofem nie zablokował owulacji?

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • AgnieszkaW Przyjaciółka
    Postów: 61 53

    Wysłany: 29 sierpnia, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak wrote:
    Hej, hej :)
    Ostatnio o Tobie myślałam, jak tam Twoje zarodki. Ja czekałam 16 dni, więc myśle że już zaraz zadzwonią. Może nawet dzisiaj?
    Ja biorę estrofem i czekam na wizytę w poniedziałek. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i zaraz będzie transfer, ale jakoś pobolewają mnie cały czas jajniki, a chyba teoretycznie na cyklu sztucznym nie powinno się nic dziać? Trochę się tym martwię.
    Dziewczyny, które były na sztucznym, jak to u Was wyglądało? Mam wizytę 14 dnia cyklu, jeśli endo będzie ok to dostanę proga od następnego dnia czy od tego samego? Co jeśli estrofem nie zablokował owulacji?
    A ja myślałam o Tobie :). Nie wiem czy powinny boleć, bo dopiero będę zaczynać (jak przyjdzie okres) - też będę na cyku sztucznym.
    i tak dzwonili dzisiaj.. zdążyłam napisać na forum. Wszystkie 3 zarodki są zdrowe!
    Jutro badanie kontrolne tarczycy i prolaktyny - wysłać do dr i czekać na okres, aby zacząć cykl transferowy :))
    a na ten moment, zacisnąć jeszcze mocniej ząbki i wrócić do zdrowego tryby (siłownia, suple, woda, dieta itd... :)) Przyznaję się, że po punkcji ciutkę odpuściłam, ale po dzisiejszej wiadomości wracam do działania!

    Chomik_mandżurski, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 146 109

    Wysłany: 29 sierpnia, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaW wrote:
    A ja myślałam o Tobie :). Nie wiem czy powinny boleć, bo dopiero będę zaczynać (jak przyjdzie okres) - też będę na cyku sztucznym.
    i tak dzwonili dzisiaj.. zdążyłam napisać na forum. Wszystkie 3 zarodki są zdrowe!
    Jutro badanie kontrolne tarczycy i prolaktyny - wysłać do dr i czekać na okres, aby zacząć cykl transferowy :))
    a na ten moment, zacisnąć jeszcze mocniej ząbki i wrócić do zdrowego tryby (siłownia, suple, woda, dieta itd... :)) Przyznaję się, że po punkcji ciutkę odpuściłam, ale po dzisiejszej wiadomości wracam do działania!


    oo ekstra! Super wieści ! A co u Was było wskazaniem do pgta?

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • AgnieszkaW Przyjaciółka
    Postów: 61 53

    Wysłany: 29 sierpnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak wrote:
    oo ekstra! Super wieści ! A co u Was było wskazaniem do pgta?

    wcześniejsze straty - 1 poronienie zatrzymane w 9tc, 3 ciąże biochemiczne, 1 ciąża pozamaciczna.
    Nie wiem skąd dr S bierze liczby (do tej pory się jego założenia sprawdziły), że przy zdrowym zarodku szanse wzrastają do 80 % prawidłowej ciąży - oby u Nas te założenia się sprawdziły!

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 146 109

    Wysłany: 29 sierpnia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaW wrote:
    wcześniejsze straty - 1 poronienie zatrzymane w 9tc, 3 ciąże biochemiczne, 1 ciąża pozamaciczna.
    Nie wiem skąd dr S bierze liczby (do tej pory się jego założenia sprawdziły), że przy zdrowym zarodku szanse wzrastają do 80 % prawidłowej ciąży - oby u Nas te założenia się sprawdziły!

    80% ? chyba trochę go poniosło, ale fajnie by było..

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2130 2982

    Wysłany: 29 sierpnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak- nie umiem odtworzyć czy mnie jajniki bolały czy nie, ale...wiem, że mnie zawsze boli prawy z nerwów 🫣

    Agnieszka W- gratulacje i trzymam kciuki za transfer🍀

    AgnieszkaW lubi tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 45 58

    Wysłany: 30 sierpnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaW wspaniały wynik, gratulacje! 😍 Czekamy na transfer!
    Liliak, ja mialam 2 transfery na cyklu sztucznym, na estrofemie. Ostatnio 6.08.24 - 14dc wizyta i dwa dni pozniej, 16dc wlaczony progesteron, ktory biore juz na stale od tamtej chwili. Mnie nic nie bolalo na estrofemie, Dr mowil ze on powinien miec dzialanie euforyzujace, a ja raczej czulam ze mam wahania nastroju i krzyczalam na meza 😆 Po pierwszej punkcji zaczelam czuc incydentalne bardzo mocne, chwilowe klucie w podbrzuszu, ale jakby w troche innym miejscu niz jajniki. Mocne na tyle ze przy kichaniu potrafilam zawyc z bolu. Dr nie widzial nic niepokojacego w usg, nie wyjasnilismy tego. W tej chwili juz tego nie czuje ale to trwalo kilka miesiecy.
    Estrofem zablokowal u mnie owulacje za kazdym razem, wiec niestety nie wiem jak wyglada sytuacja jesli w obrazie usg bedzie pecherzyk w jajniku.

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • Stokrotka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 75

    Wysłany: 30 sierpnia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam pytanie, czy badanie beta hcg po transferze jest również w ramach programu i jest bezpłatne, czy robiłyście prywatnie? I jak jest z tą pierwszą wizytą, też jest refundowana? Zapomniałam zapytać lekarza 😁

  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 45 58

    Wysłany: 30 sierpnia, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bhcg 10dpt i teleporada w ramach programu ministerialnego. Podobnie 27dpt wizyta z badaniem bhcg, prg i usg tez ministerialna, bezplatna :) Pozostale bety robilam sobie odplatnie we wlasnym zakresie w innym punkcie diagnostyki.

    Stokrotka92 lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
‹‹ 3857 3858 3859 3860 3861 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ