Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Kameleon Koleżanka
    Postów: 54 30

    Wysłany: 28 stycznia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w styczniu mieliśmy kwalifikacje wiec środki są :)

    MaDi lubi tę wiadomość

    👩32 lata
    🧔‍♂️31 lata
    starania od 06.2024
    👩 potwierdzone w 03.2025 Hashimoto -> Euthyrox75
    01.2026 kwalifikacja do ivf
    02.2026 - punkcja
    03.2026 - ❄️❄️❄️ transfer
  • Zofia88 Debiutantka
    Postów: 14 19

    Wysłany: 2 lutego, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 27.01. przyszedł na świat nasz kochany synek💙🩵, jesteśmy w domku mamy się dobrze. Życzę każdej z Was z całego serca takiego cud i wierzę ze każda z Was sie w końcu doczeka. 🥰🥰

    Chomik_mandżurski, Liliak, MaDi, Kasia2602, Nusia89, Alina Malina, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 334 398

    Wysłany: 3 lutego, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia88 najszczersze gratulacje! Piekna wiadomosc ❤️

    Zofia88 lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 11 lutego, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znacie jakiegoś immunologa w Trójmieście? Muszę zmienić immunologa i potrzebuje kogoś, najlepiej z terminem prędzej niż za 100 lat 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • katkas Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 11 lutego, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dziewczyny, znacie jakiegoś immunologa w Trójmieście? Muszę zmienić immunologa i potrzebuje kogoś, najlepiej z terminem prędzej niż za 100 lat 🫣

    ja polecam dr Jarosz, jest konkretna zleca potrzebne badania, na forum jest wątek dedykowany dr J i mozna poczytać więcej. Byłam też u dr z kliniki ale mało konkretny i trochę olał moje KIRy a dr J zaleciła accofil

  • Atkka Autorytet
    Postów: 910 1170

    Wysłany: 13 lutego, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do sprzedania duphastan ważny do listopada. Mogę wysłać przez Olx,Vinted albo odbiór okolice Kartuz.
    Cena 15 zł.

    event.png

    preg.png
    Starania od 06. 2019
    * 11.2020 - 03.2021 4x IUI 👎👎👎👎
    * 05. 2021 start IVF
    * 20.05 punkcja mam ❄❄❄
    * 15.06 transfer 5BA 10 dpt beta 160, 15 dpt beta 636, 21 dpt beta 3927, 28 dpt i czar prysł 💔 puste jajo płodowe
    * 08.2021 star do drugiego transferu -> przerwano, wykryto guzki -> histeroskopia 10.2021 -> guzki okazały się pozostałościami po ciazy.
    * 11.11 transfer 5BB - 👎
    * 10.12 transfer 4CC - 10 dpt beta 267, 19 dpt jest pęcherzyk z ciałkiem, 21 dpt 💔
    ZMAIAN KILINIKI
    * 05.2022 start IVF
    * 06.2022 punkcja mamy ❄❄❄❄
    * 07.07.2022 transfer 4.1 1 👎
    * 08.08.2022 transfer 4.1 1 - 40t2d na świat przyszedł nasz synek
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 17 lutego, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia88 wrote:
    Cześć dziewczyny 27.01. przyszedł na świat nasz kochany synek💙🩵, jesteśmy w domku mamy się dobrze. Życzę każdej z Was z całego serca takiego cud i wierzę ze każda z Was sie w końcu doczeka. 🥰🥰
    Wspaniale ☺️☺️ Gratulacje !! 🥳🥳 Niech maluszek zdrowo rośnie 🌱

    Zofia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 17 lutego, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczek, Krysia- jak samopoczucie? 🤗 😇

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 17 lutego, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dziewczyny, znacie jakiegoś immunologa w Trójmieście? Muszę zmienić immunologa i potrzebuje kogoś, najlepiej z terminem prędzej niż za 100 lat 🫣

    Tylko dr Jarosz. Dzieki niej mam syna.

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 334 398

    Wysłany: 18 lutego, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    Chomiczek, Krysia- jak samopoczucie? 🤗 😇
    Hej MaDi, dzieki ze pytasz 🥰 u mnie 23 tydzien, wiec samopoczucie juz i jeszcze super. Wiadomo, ze to nie to samo co przed ciaza - jest refluks, bol bioder, gorsza kondycja, ale przyjmuje to ze spokojem. Leczenie nieplodnosci bylo duzo bardziej obciazajace, zwlaszcza psychicznie. Czas leci tak szybko, juz blizej do pierwszych przytulasow niz dalej. Dla mnie to jest tak nierealne, ze jeszcze nie kupilam nic do wyprawki 🤣 Nie moge sie nadziwic jak szybko teraz rosnie brzuch 😊 Ciaze prowadzimy tez w Gamecie :)

    A Wy jak sie macie z Maleństwem? Widze w stopce, ze to juz prawie pol roku 🤯

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • PaniKocimiętka Koleżanka
    Postów: 76 14

    Wysłany: 23 lutego, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jakiego lekarza polecanie wybrać w Gamecie w Gdyni i dlaczego? Proszę, pomóżcie

  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 23 lutego, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKocimiętka wrote:
    Hej
    Jakiego lekarza polecanie wybrać w Gamecie w Gdyni i dlaczego? Proszę, pomóżcie
    Miałam do czynienia z każdym z nich i naprawdę wszyscy są kompetentni, zaangażowani i absolutnie godni zaufania, ale doktor Śliwiński jest moim namber łan. Nie zamieniłabym na żadnego innego! Ogrom wiedzy, doświadczenia i realizmu. I poczucia humoru. Polecam.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

  • PaniKocimiętka Koleżanka
    Postów: 76 14

    Wysłany: 23 lutego, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Miałam do czynienia z każdym z nich i naprawdę wszyscy są kompetentni, zaangażowani i absolutnie godni zaufania, ale doktor Śliwiński jest moim namber łan. Nie zamieniłabym na żadnego innego! Ogrom wiedzy, doświadczenia i realizmu. I poczucia humoru. Polecam.
    Co było przyczyną, że leczyli Cię wszyscy lekarze? Zwykle współpracuje się z jednym. A może to nie jest normalne, że ja cały czas leczę się u jednego? W tej chwili planuje zmienić i mocno się zastanawiam na kogo. Niestety mam wrażenie, że lekarz który mnie leczy nie ma już na mnie nowego pomysłu.

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 23 lutego, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Miałam do czynienia z każdym z nich i naprawdę wszyscy są kompetentni, zaangażowani i absolutnie godni zaufania, ale doktor Śliwiński jest moim namber łan. Nie zamieniłabym na żadnego innego! Ogrom wiedzy, doświadczenia i realizmu. I poczucia humoru. Polecam.
    Hej mogę Cię dodać do koleżanek i napisać na priv?

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 24 lutego, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKocimiętka wrote:
    Co było przyczyną, że leczyli Cię wszyscy lekarze? Zwykle współpracuje się z jednym. A może to nie jest normalne, że ja cały czas leczę się u jednego? W tej chwili planuje zmienić i mocno się zastanawiam na kogo. Niestety mam wrażenie, że lekarz który mnie leczy nie ma już na mnie nowego pomysłu.
    Korzystałam z pomocy pozostałych, gdy mój lekarz był na urlopie i nie mógł na przykład zrobić punkcji. Wtedy recepcja zapisuję do innego lekarza z kliniki, a ten dostaje całą historię, informacje na temat pacjenta itd. Bardzo sprawnie to działa.

  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 24 lutego, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Hej mogę Cię dodać do koleżanek i napisać na priv?
    Jasne!

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 24 lutego, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Jasne!
    Mam nadzieję że udało mi się wysłać zaproszenie ale wiadomości jeszcze wysłać nie mogę

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 24 lutego, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Mam nadzieję że udało mi się wysłać zaproszenie ale wiadomości jeszcze wysłać nie mogę
    Zaglądam w wiadomości, ale nic nie ma... Nie wiem, dlaczego...
    Póki co mogę odpisywać tylko tutaj.

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 24 lutego, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    Zaglądam w wiadomości, ale nic nie ma... Nie wiem, dlaczego...
    Póki co mogę odpisywać tylko tutaj.
    W końcu wyszło, wysłane

    A co do lekarzy w Gamecie to jedyne obiekcje mam do gabinetu doktora S, ilość zdjęć małych dzieci mnie przytłoczyła, psychicznie źle to znoszę, ale to są pierdoły - nie mam żadnych zastrzeżeń.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Nusia89 Ekspertka
    Postów: 200 86

    Wysłany: 24 lutego, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKocimiętka wrote:
    Hej
    Jakiego lekarza polecanie wybrać w Gamecie w Gdyni i dlaczego? Proszę, pomóżcie
    Polecam dr Śliwińskiego.Jest specyficzny,ale ja w pewnym momencie sie przełamałam i w 100%mu zaufalam-obecnie 25 tydzien ciazy.Zycze Ci powodzenia!

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    Starania na luzie- 2023
    Starania konkretne-styczen 2024
    ♀️Ona:35
    PRL,tsh,ft3,ft4,fsh,lh,dheas,testosteron glukoza,insulina✅
    Amh:3.3(09'2024)
    Jajowody drozne
    Problem z naturalna owulacja❌wystepuja falami, kilka mscy są, potem nie ma
    4.cykl na clo+ovitrelle

    ♂️:36
    http://s3.suwaczek.com/202606136851.png[/img][/url]
‹‹ 3964 3965 3966 3967 3968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ