X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkad zaczelam starac sie o ciaze i badac hormony to tez zawsze wychodzil mi podwyzszony testosteron, ale tylko troche byl ponad norme zawsze, natomiast jak lekarza pytalam o zbicie go lekami, to odpowiedzial mi ze zbijanie testosteronu uniemozliwia zajscie w ciaze :/ ale badan dodatkowych o ktorych piszecie, nikt mi nigdy nie zlecil.
    ..ja to dopiero jestem owlosiona! jak małpozwierz :P

    Anciaa i Kinga trzymam mocne kciuki! :)

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to z moim wynikiem już dawno powinnam być w ciąży ;) A tak serio, to mocno mi już to przeszkadza. Wyglądam jak nastolatka, a 30stka prawie na karku:) Mogę chodzić na bógwiejakie zabiegi, a i tak potem wszystko wraca do poprzedniego stanu...

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Hałasianka - ja robiłam tutaj: 330 zł: http://www.testdna.pl/choroba_zakrzepowo-zatorowa/
    no właśnie...
    a to nei powinno być to?

    http://www.testdna.pl/pakiet-badan-po-poronieniu/?gclid=Cj0KCQjwqvvLBRDIARIsAMYuvBFqZTB_bKFeOZ6AYgBudNTIHrFZq0F5HoEK3j9FTDprvQuBgoUOnBoaApeIEALw_wcB

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania typu nk, ana, przeciwciała i inne chyba najtaniej w uck.
    Wydaje mi się, ze w tym testdna najtaniej zrobisz genetykę. Ja za same dwa geny i kariotyp zapłaciłam w invicta coś około 1000 zł. A nie mam zrobionego np pai-1.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wypryszczona i codziennie muszę myć włosy. Aż sprawdzę czy badałam testosteron!

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Jestem wypryszczona i codziennie muszę myć włosy. Aż sprawdzę czy badałam testosteron!

    Hehe zapomniałam o włosach :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    no właśnie...
    a to nei powinno być to?

    http://www.testdna.pl/pakiet-badan-po-poronieniu/?gclid=Cj0KCQjwqvvLBRDIARIsAMYuvBFqZTB_bKFeOZ6AYgBudNTIHrFZq0F5HoEK3j9FTDprvQuBgoUOnBoaApeIEALw_wcB

    Z tego co pamiętam, pakiet badan po poronieniu i na trombofilię wrodzoną niczym się nie różnił, aż pytałam na ich czacie online.

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja też jestem mega owłosiona a na moje nieszczęście, jestem brunetką - wosk i maszynka to moje drugie oblicze. Muszę sprawdzić czy badałam ten testosteron...


    Dzięki dziewczyny, ale ja raczej rezygnuję z testowania, plemienia na @ się zaczęły, już wiem, że jutro sie rozkręci :(

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja pojechałam trochę na działkę do babci. Tu odpoczywamy i korzystamy z natury. Upały straszne ale jakoś dajemy rade.

    Ja niestety też mam problem i z trądzikiem i z włosami i owłosieniem :/ także ten... testosteronu w sumie też nigdy nie badałam.

    Ancia kciuki za jutro! Kinga szkoda... ale wiesz może jest jeszcze szansa. ..

    A czy będę prowadzić ciążę u Ś? Hm chyba tak. Choć zastanawiam się nad lekarzem ze szpitala...

    kotek87 lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Dziewczyny ja pojechałam trochę na działkę do babci. Tu odpoczywamy i korzystamy z natury. Upały straszne ale jakoś dajemy rade.

    Ja niestety też mam problem i z trądzikiem i z włosami i owłosieniem :/ także ten... testosteronu w sumie też nigdy nie badałam.

    Ancia kciuki za jutro! Kinga szkoda... ale wiesz może jest jeszcze szansa. ..

    A czy będę prowadzić ciążę u Ś? Hm chyba tak. Choć zastanawiam się nad lekarzem ze szpitala...
    Powiedziałaś już rodzinie o dzidziach?

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój testosteron w normie. A więc pryszcze to nie wina tego hormonu, ale może psa śpiącego na poduszce? ;)

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj odebrałam badania na nietolerancje pokarmowe i uczulona jestem na pomidory, mleko krowie(najbardziej) i wszystko co z niego jest robione, mleko i ser owczy, maliny, orzeszki i słonecznik
    ja codziennie jadłam pomidory i płatki z mlekiem, mozzarelle i inne sery...
    no ale przynajmniej wiem czego nie jesc, może biegunki mnie opuszcza.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Wczoraj odebrałam badania na nietolerancje pokarmowe i uczulona jestem na pomidory, mleko krowie(najbardziej) i wszystko co z niego jest robione, mleko i ser owczy, maliny, orzeszki i słonecznik
    ja codziennie jadłam pomidory i płatki z mlekiem, mozzarelle i inne sery...
    no ale przynajmniej wiem czego nie jesc, może biegunki mnie opuszcza.

    A gdzie robiłaś te badania?

    kotek87 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    A gdzie robiłaś te badania?
    w endomedzie na Żabiance,
    a krew wysyłają do Instytutu do Poznania

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Mój testosteron w normie. A więc pryszcze to nie wina tego hormonu, ale może psa śpiącego na poduszce? ;)

    haha no mój to w nogach śpi, to nie mogę na niego zwalić winy :D

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek, ile płaciłaś za te badania?

    kotek87 lubi tę wiadomość

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Badania typu nk, ana, przeciwciała i inne chyba najtaniej w uck.
    Wydaje mi się, ze w tym testdna najtaniej zrobisz genetykę. Ja za same dwa geny i kariotyp zapłaciłam w invicta coś około 1000 zł. A nie mam zrobionego np pai-1.
    no własnie...to faktycznie tam zadzwonie i zapytam o cene

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Kotek, ile płaciłaś za te badania?
    450 pln za 44 składniki pokarmowe

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    w endomedzie na Żabiance,
    a krew wysyłają do Instytutu do Poznania
    ja zrobiłam sobie w zesżłym roku kompleksowe ( prawie ) badania na nietolerancje pokarmowe. Wysyłaja to do Poznania właśnie bo tam jest najlepsza klinika

    https://instytut-mikroekologii.pl/
    dostałam pakiet do pobrania od dietetykak ale oni tez wysylaja i potem kurierem sie do nich wysyla. Pobierali mi to w Brussie

    zaplacilam 900 zl ( full pakiet kosztuje 1700)
    jestem uczulona na milion rzeczy ktore jadłaam całe zycie, jajka, gluten, laktoza, pestki dyni, marchewka, seler , por, czosnek, papryka, mięso- kurczak, indyk....i wiele wiecej

    pilnowalam sie jakis czas ale....czasami sie nie da. Musze znowu sobie zrobic wlasnie rygor bo odczuwam to inaczej faktycznie
    Ja mam chore jelito więc jeszcze pod tym kątem barziej to robilam i czuje róznicę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 10:03

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    450 pln za 44 składniki pokarmowe
    ja robiłam na 90 skl pokarmowych
    https://instytut-mikroekologii.pl/produkt/imupro100-badanie-alergie-pokarmowa-opozniona/

    żałuje w sumie bo jestem uczulona na jajko kurze ale pełen pakie by pokazal czy na całe czy moze tylko na białko albo żółtko..itd z innymi składnikami więc....

    No ale jak wiemy...to wszystko strasznie duzo kosztuje

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ