X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara tak musiałam pobrać poprawny wypis, ale niestety moja historia choroby po nie całych 14 dniach od wypisu poszła do archiwum. Gdyby nie mój cięty jezyk musiałabym czekać około 7-10 dni , na szczęscie udało się po 2 godzinach.

    Również jestem ciekawa jak u Czecha wygląda IUI, wolę lekko psychicznie już się nastawiać.
    Jaki jest koszt inseminacji? jakie badania trzeba zrobić wczesniej ?

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Przykro mi dziewczyny :( jakby mnie ktos zpytal co jest najgorsze na swiecie, to uwazam ze niesprawiedliwosc! no ku...pol rocznego chlopca gosc skatowal i tego typu historie co chwile, a ktos bardzo pragnie dziecka i takie problemy?? nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie nie ma, jak slysze takie rzeczy to mam zaraz ku...pępka :( co za swiat!

    Anciaa, dr Cz. bardzo fajny!..zreszta chyba Hałasianka byla zmuszona isc do niego niedawno, i to potwierdzi. Przede wszystkim jego najlepsza cecha jest komunikatywnosc..duzo gada, az nie sposob czasem zapamietac wszystkiego ;)
    potwierdzam!!!! w 100%
    ide do niego znowu w poniedziałek i wiecie co....chyba zmienie lekarza i jak miałabym wybierac to albo Skweres albo Czech. Ni eujmując innym naprawde ale...jakos u nich się czuje najlepiej. Trochę przypał będzie co? jak zmienię ale....w sumie to ja mam sie dobrze czuć...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, powiem Ci, że w rejestracji powiedziano mi, że on już od piątku idzie na urlop :) Tak, ja zaczęłam od 0,5 tabl. w 3-7dc. Moja czwartkowa wizyta akurat będzie w 3dc więc może się załapię jeszcze na stymulację, wolałabym nie odpuszczać cyklu. Wiesz - to ma sens, jak przestymuluje to cykl idzie do kosza. Ale spodobało mi się np. to, że Dostinexu wypisał mi tylko 2 tab, "bo może więcej nie będzie trzeba" - w ciąży mam go odstawić.

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a taka ciekawostka.....

    wiecie , że dr Ś ma 4 dzieci z czego jednym rzutem to było trojaczki?:)

    kotek87, anciaa, Asia87 lubią tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    a taka ciekawostka.....

    wiecie , że dr Ś ma 4 dzieci z czego jednym rzutem to było trojaczki?:)
    no słyszałam któs już wcześniej pisał. a skąd o tym wiesz?
    słyszłam tez że ma rękę do ciąż mnogich :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    no słyszałam któs już wcześniej pisał. a skąd o tym wiesz?
    słyszłam tez że ma rękę do ciąż mnogich :)
    trafiłam tam z polecenia od znajomych którzy chodzili do niego kilka lat, mają pierwszego syna bo...tak wpadlo nagle mimo iz wszystkie ciaze byly poronione (9 z rzędu z tego co pamietam naturalnie zapładniane) a potem juz zdecydowlai sie na invitro , za 1 razem sie udało i mają roczną córke obecnie. Bardzo sie z nim zżyli i kolezanka mi opowiadała niedawno własnie o tym

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pacjentka Cz od 4 lat( co w sumie nie brzmi dobrze ;), ale mi czasami tez przypadala wizyta u innego lekarza..i inseminacje czasami mi robil inny i transfery zdazalo sie ze tez..generalnie nie mam do zadnego zastrzezen, ale tez nie zdazalo mi sie z innym wiecej wspolpracowac..Hałasianka jak Ci nie pasi u jednego lekarza co, to zmien, nic sie z tego tytulu nie stanie na pewno.

    Koraa, jak ja robilam kiedys inseminacje, to wychodzilo mi ok 900zl chyba..bo koszt zabiegu+ wizyty+ badania przed.. ale to bylo z 3 lata temu, nie wiem jak to teraz wychodzi.

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    no słyszałam któs już wcześniej pisał. a skąd o tym wiesz?
    słyszłam tez że ma rękę do ciąż mnogich :)

    Widac nie tylko ręke.. :P

    kotek87, Hałasianka, anciaa, Asia87 lubią tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Ja jestem pacjentka Cz od 4 lat( co w sumie nie brzmi dobrze ;), ale mi czasami tez przypadala wizyta u innego lekarza..i inseminacje czasami mi robil inny i transfery zdazalo sie ze tez..generalnie nie mam do zadnego zastrzezen, ale tez nie zdazalo mi sie z innym wiecej wspolpracowac..Hałasianka jak Ci nie pasi u jednego lekarza co, to zmien, nic sie z tego tytulu nie stanie na pewno.
    no pewnie nie...zobaczymy jak wyjda te wszystkie badania i wtey pomysle

    Koraa, jak ja robilam kiedys inseminacje, to wychodzilo mi ok 900zl chyba..bo koszt zabiegu+ wizyty+ badania przed.. ale to bylo z 3 lata temu, nie wiem jak to teraz wychodzi.
    jest tak 140 zl wizyta i jak cie zakwalifikuje danego dnia na wizyte to doplacasz do 800 zl resze czyli 660 a jezeli wynaczy inseminacje nast dnia to placisz samo 800;)
    ja jestem na bieżąco ;)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Widac nie tylko ręke.. :P
    buhaha :P

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Widac nie tylko ręke.. :P
    ej..ciekawe czy to tez bylo stymulowane czy naturalnie?:P
    chyba ciezko naturalnie co?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam na stymulowane..ale 3 od razu? kurcze to jest szok co? widzialam kiedys w Gdyni matke z chyba babcia jak prowadzily 3 takich samych chlopcow ok 3 letnich...ja pierdziele, nie wiadomo bylo na ktorego trzeba bylo patrzec, kazdy chcial isc w inna strone :) Cz "zrobil" jedej pani z Rosji tez 3, a najlepsze ze mialy byc 4! ma na swojej tablicy te 3 dziewczynki..

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Ja stawiam na stymulowane..ale 3 od razu? kurcze to jest szok co? widzialam kiedys w Gdyni matke z chyba babcia jak prowadzily 3 takich samych chlopcow ok 3 letnich...ja pierdziele, nie wiadomo bylo na ktorego trzeba bylo patrzec, kazdy chcial isc w inna strone :) Cz "zrobil" jedej pani z Rosji tez 3, a najlepsze ze mialy byc 4! ma na swojej tablicy te 3 dziewczynki..
    no wiecejniz 2 to juz jest gruba akcja;)
    bliźniaki to juz hardcore i podziwiam rodziców (Asiu szczególnie Ciebie teraz;))ale 2 bym dała rade jeszcze ale więcej....masakra;)) haha tyle radości

    Asia87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 , Hałasianka - dzięki . będzie trzeba rozbić skarbonkę :)

    Hałasianka, lena7 lubią tę wiadomość

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, przygotowujemy się do inseminacji. Mamy zlecone komplet badań.
    W kolejnym cyklu zaczynam brać CLO, ale tylko po pół tabletki, żeby zmniejszyć ryzyko ciąży mnogiej. Doktor woli jedno porządne jajeczko niż kilka średnich. Czasem sobie myślę, że wolałabym kilka, bo to większa szansa na zapłodnienie, ale rozumiem jakim obciążeniem jest ciąża bliźniacza. Muszę się zadowolić bliżniakami-żółtkami w jajkach, które ostatnio mi się ciągle trafiają ;)

    Jutro jadę ponownie, aby zbadać chlamydie. Potem zostaną nam tylko badania z krwi.

  • tinka30 Koleżanka
    Postów: 46 29

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Przyszła małpa. Umówiłam się na kolejną IUI ale niestety nie miał już Ś. miejsc więc mnie zapisała do Czecha. Gdyby @ przyszła dwa dni później tak jak miała to nie było by problemu. Nie pamiętam czy któraś z Was leczy się u niego albo miała robioną u niego IUI? Powiecie mi coś o nim?


    Ja chodzę do dr Czecha :) u nas naprawdę miał dobrą rękę, bo pierwsza IUI udana :D choć muszę przyznać, ze idealnie wyczułam owu i dosłownie rzutem na taśmę po telefonicznej konsultacji mieliśmy ostatnią IUI tamtego dnia (dopiero po 20.00).
    ja nie uważam, żeby on był jakiś bardzo rozmowny, ale to co musi powie. Natomiast faktycznie podczas IUI był bardzo sympatyczny i żartowaliśmy i śmialiśmy się dla rozluźnienia sytuacji :)

    Koszty. Same badania przed nie pamiętam dokładnie, ale te wszystkei HIV-y, rózyczki i inne takie muszą być (my płaciliśmy z mężem razem za badania chyba ok 600zł) a potem jeszcze jakieś przed samą IUI chyba ok 150 zł + zastrzyk.
    IUI kosztuje 800 zł o ile jest w tym samym dniu co wizyta, jak była wizyta, a IUI będzie np. następnego dnia to trzeba zapłacić normalnie za wizytę i potem następnego dnia te 800zł. Więc kasiory idzie spooro. Ale było warto :)

    Dziś byłam na wizycie. Skończyłam właśnie 10 tc i nasze Szczęście ma 4 cm, a fika że ho ho.

    Trzeba wierzyć, mocno wierzyć :) Powodzenia :)

    anciaa lubi tę wiadomość

    qb3c3e5et8tzr3qb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniała wiadomość :) Gratuluję :)

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, to fajnie ze startujesz :) te dwa zółtka to po prostu dobry znak ;)
    Tinka gratulacje :)

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • tinka30 Koleżanka
    Postów: 46 29

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Czara, to fajnie ze startujesz :) te dwa zółtka to po prostu dobry znak ;)
    Tinka gratulacje :)


    lena- dziękuję ☺ Ty chyba jesteś ciut dalej z zaawansowaniem ciąży niż ja, nie? Miałaś juz prenatalne? Ja mam 14 sierpnia.

    qb3c3e5et8tzr3qb.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale o tydzien tylko :) na prenatalne jestem umowiona na 11 sierpnia, ale jak sie uda do Gamety, to moze 8, w co watpie..

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ