X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 15 lutego 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Można nawet po jednym zastrzyku kupować u Pań na górze. Ja tak dokupowałam Decapeptyl, bo do końca nie wiadomo było ile ostatecznie będzie potrzeba :)


    Limonka, powiedz mi proszę, zdecydowaliście się na mrożenie komórek?

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • Limonka8 Autorytet
    Postów: 624 583

    Wysłany: 15 lutego 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Limonka, powiedz mi proszę, zdecydowaliście się na mrożenie komórek?

    Lilou, tak :) Chcieliśmy się zabezpieczyć, głównie ze względu na fatalne wyniki nasienia męża i ewentualny gwałtowny spadek mojego AMH (jestem po dwóch rozległych operacjach na macicy).

    🙎‍♀️ 32 🧔 35 | Gameta Rzgów
    🏥 2xoperacja usunięcia mięśniaków (2017 i 2020)
    🙎‍♀️ Immunologia: ANA 1:320, cytokiny: IL2 - 1200 😱 TNF ALFA 2100 👉 Encorton, Fraxiparina, Acard
    🧔 oligospermia (ciężka) <1 mln/próba, morfologia 0-1%, żylaki powrózka nasiennego IIst.
    IVF-ICSI-IMSI - 11.2021 🎅 6.12.2021 punkcja - 7❄️
    31.01.2022 FET 4AA 7dpt beta 71,2 | 9dpt 191,2 | 11dpt 469 | 14dpt 2214 | 25.02.2022 mamy <3
    19.04.2022 Sanco - zdrowy chłopiec 💙
    17.08.2022 1815 g 31.08 2450 g 28.09 3100 g
    03.10.2022 Oliwier jest z nami ❤️ 3050 g. 53 cm, 10/10
  • Emka_92 Koleżanka
    Postów: 55 62

    Wysłany: 15 lutego 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Chciałam się z Wami podzielić naszą historią i zapytać czy to tylko my mamy takiego pecha, czy tak to u wszystkich wygląda.

    Staramy się stosunkowo krótko bo od września zeszłego roku ale ja mam zdiagnozowane PCOS od wielu lat i nie chcieliśmy czekać i chyba słusznie bo najprawdopodobniej moje cykle są bezowulacyjne i długie strasznie (same się nie kończą bez leków).
    Zgłosiliśmy się do Gamety. Jesteśmy umówieni dopiero na drugą wizytę a już zdążyliśmy mieć je 3 razy przełożone! Trafiliśmy do pani dr Justyny Makowskiej. I moje pytanie, czy tylko my mamy takiego pecha, czy to jest reguła u pani doktor a może w całej klinice?

    Dodatkowo co mnie zdziwiło, dostałam leki na indukcję owulacji i zalecenie że wizyta musi się odbyć 12-13-14 dc, a jeżeli będzie rosło za dużo pęcherzyków to nawet nie będziemy mogli współżyć. Wizytę ustawiłam na 13dc, po czym zadzwoniła pani z rejetracji że pani doktor jednak pracuje wtedy na rano nie na popołudnie, więc musimy wybrać inny termin. Przełożyłam na 14 dc po czym znowu dostałam telefon że p doktor musi wyjść wcześniej i chcą przełożyć wizytę i może odbyć się w sobotę, bo akurat ma dyżuru nich w klinice. Powiedziłam że to już będzie 15 dc i czy są pewni że to może być. Potwierdzili z lekarzem, ale ja trochę czuję się z tym jednak źle. Nie wiem czy mamy współżyć czy nie. I czy nie będzie za późno.

    Co byście zrobiły i czy to normalne w tym miejscu lub u pani Makowskiej?

    29 lat -> już 31
    PCOS stwierdzony od 2012
    początek starań 09.2021
    Luty 2022 Gameta Łódź
    Luty 2022 pierwszy cykl stymulowany Clo (1x50)+Ovitrelle+Luteina 🤞


    Drugi początek starań sierpień 2023
    HSG - 08.2023 jajowody drożne

    Pierwsza procedura IVF - listopad 2023
    45 komórek pobranych 🤯
    30 dobrych
    18 dawstwo
    6 zamrożonych
    6 zapłodnionych
    2❄️❄️ z 5 doby
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1302 1058

    Wysłany: 15 lutego 2022, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka_92 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Chciałam się z Wami podzielić naszą historią i zapytać czy to tylko my mamy takiego pecha, czy tak to u wszystkich wygląda.

    Staramy się stosunkowo krótko bo od września zeszłego roku ale ja mam zdiagnozowane PCOS od wielu lat i nie chcieliśmy czekać i chyba słusznie bo najprawdopodobniej moje cykle są bezowulacyjne i długie strasznie (same się nie kończą bez leków).
    Zgłosiliśmy się do Gamety. Jesteśmy umówieni dopiero na drugą wizytę a już zdążyliśmy mieć je 3 razy przełożone! Trafiliśmy do pani dr Justyny Makowskiej. I moje pytanie, czy tylko my mamy takiego pecha, czy to jest reguła u pani doktor a może w całej klinice?

    Dodatkowo co mnie zdziwiło, dostałam leki na indukcję owulacji i zalecenie że wizyta musi się odbyć 12-13-14 dc, a jeżeli będzie rosło za dużo pęcherzyków to nawet nie będziemy mogli współżyć. Wizytę ustawiłam na 13dc, po czym zadzwoniła pani z rejetracji że pani doktor jednak pracuje wtedy na rano nie na popołudnie, więc musimy wybrać inny termin. Przełożyłam na 14 dc po czym znowu dostałam telefon że p doktor musi wyjść wcześniej i chcą przełożyć wizytę i może odbyć się w sobotę, bo akurat ma dyżuru nich w klinice. Powiedziłam że to już będzie 15 dc i czy są pewni że to może być. Potwierdzili z lekarzem, ale ja trochę czuję się z tym jednak źle. Nie wiem czy mamy współżyć czy nie. I czy nie będzie za późno.

    Co byście zrobiły i czy to normalne w tym miejscu lub u pani Makowskiej?


    Emka_92 a musisz iść koniecznie do niej? Nie możesz iść w terminie, którym powinnaś iść tylko do innego lekarza?
    Ja nie miałam z nią styczności, w sumie nie zdarzyło mi się, żeby tak kręcili z wizytami. Generalnie płacisz za to kupę kasy. Szkoda, żeby przez za późną wizytę zmarnowały się Twoje starania i bezcenne jajeczka...

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Emka_92 Koleżanka
    Postów: 55 62

    Wysłany: 15 lutego 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki, nie proponują mi innego lekarza tylko zawsze zmianę terminu. Więc nawet na to nie wpadłam, żeby zapytać o kogoś innego.

    29 lat -> już 31
    PCOS stwierdzony od 2012
    początek starań 09.2021
    Luty 2022 Gameta Łódź
    Luty 2022 pierwszy cykl stymulowany Clo (1x50)+Ovitrelle+Luteina 🤞


    Drugi początek starań sierpień 2023
    HSG - 08.2023 jajowody drożne

    Pierwsza procedura IVF - listopad 2023
    45 komórek pobranych 🤯
    30 dobrych
    18 dawstwo
    6 zamrożonych
    6 zapłodnionych
    2❄️❄️ z 5 doby
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 15 lutego 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka_92 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Chciałam się z Wami podzielić naszą historią i zapytać czy to tylko my mamy takiego pecha, czy tak to u wszystkich wygląda.

    Staramy się stosunkowo krótko bo od września zeszłego roku ale ja mam zdiagnozowane PCOS od wielu lat i nie chcieliśmy czekać i chyba słusznie bo najprawdopodobniej moje cykle są bezowulacyjne i długie strasznie (same się nie kończą bez leków).
    Zgłosiliśmy się do Gamety. Jesteśmy umówieni dopiero na drugą wizytę a już zdążyliśmy mieć je 3 razy przełożone! Trafiliśmy do pani dr Justyny Makowskiej. I moje pytanie, czy tylko my mamy takiego pecha, czy to jest reguła u pani doktor a może w całej klinice?

    Dodatkowo co mnie zdziwiło, dostałam leki na indukcję owulacji i zalecenie że wizyta musi się odbyć 12-13-14 dc, a jeżeli będzie rosło za dużo pęcherzyków to nawet nie będziemy mogli współżyć. Wizytę ustawiłam na 13dc, po czym zadzwoniła pani z rejetracji że pani doktor jednak pracuje wtedy na rano nie na popołudnie, więc musimy wybrać inny termin. Przełożyłam na 14 dc po czym znowu dostałam telefon że p doktor musi wyjść wcześniej i chcą przełożyć wizytę i może odbyć się w sobotę, bo akurat ma dyżuru nich w klinice. Powiedziłam że to już będzie 15 dc i czy są pewni że to może być. Potwierdzili z lekarzem, ale ja trochę czuję się z tym jednak źle. Nie wiem czy mamy współżyć czy nie. I czy nie będzie za późno.

    Co byście zrobiły i czy to normalne w tym miejscu lub u pani Makowskiej?
    Powiem szczerze, że nie zdarzyło Nam się mieć przełożonej wizyty ani razu więc to pewnie Wasz lekarz ciągle coś zmienia w swoim grafiku. Jak pisze Yuki szkoda kasy i nerwow, może lepiej zmienić?

  • Emka_92 Koleżanka
    Postów: 55 62

    Wysłany: 15 lutego 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę teraz jeszcze do niej i się dopytam o co chodziło. A jeżeli nie będzie umiała ze mną na ten temat porozmawiać to chyba się przepiszemy do kogoś innego. Bo dużo płacimy za te jej konsultacje, a mój czas chyba nie jest szanowany. Bo nie zapominajmy że to ciężko tak co trochę zmieniać termin kiedy chcemy się z pracy zwolnić zarówno ja jak i partner.

    29 lat -> już 31
    PCOS stwierdzony od 2012
    początek starań 09.2021
    Luty 2022 Gameta Łódź
    Luty 2022 pierwszy cykl stymulowany Clo (1x50)+Ovitrelle+Luteina 🤞


    Drugi początek starań sierpień 2023
    HSG - 08.2023 jajowody drożne

    Pierwsza procedura IVF - listopad 2023
    45 komórek pobranych 🤯
    30 dobrych
    18 dawstwo
    6 zamrożonych
    6 zapłodnionych
    2❄️❄️ z 5 doby
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 15 lutego 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Lilou, tak :) Chcieliśmy się zabezpieczyć, głównie ze względu na fatalne wyniki nasienia męża i ewentualny gwałtowny spadek mojego AMH (jestem po dwóch rozległych operacjach na macicy).


    Limonka, dodałam do przyjaciółek - mam kilka pytań :)

    Limonka8 lubi tę wiadomość

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 15 lutego 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przekładania wizyt - absolutnie nigdy nam się to nie zdarzyło. No i sam proceder umawiania wizyt dużo przyjemniejszy niż w sąsiedniej łódzkiej klinice. Także może rzeczywiście kwestia "zalatanego" lekarza?

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 lutego 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dr Makowskiej. Nigdy nie miałam przeniesionej wizyty.
    Raz miałam mieć zmienioną wizytę u dr Guzowskiego, ale od razu zapytałam o kogoś innego, bo akurat wtedy dr miało nie być tydzień.

    M&M
  • ForeverYoung Koleżanka
    Postów: 57 114

    Wysłany: 16 lutego 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, co do dr J. M to taka Lady Chaos :) ale bardzo miła i zaangażowana. W porownaniu do dr R. B która potrafila na nas nakrzyczec, bo zadawalismy pytania... U mnie takie przekładanie wizyt sie raczej nie zdarza, ale jak co do czego to poprostu ide do kogos innego. Przerobilam juz chyba wszystkie lekarki w tej klinice ;)

    Emka_92 lubi tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 16 lutego 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ForeverYoung wrote:
    Cześć, co do dr J. M to taka Lady Chaos :) ale bardzo miła i zaangażowana. W porownaniu do dr R. B która potrafila na nas nakrzyczec, bo zadawalismy pytania... U mnie takie przekładanie wizyt sie raczej nie zdarza, ale jak co do czego to poprostu ide do kogos innego. Przerobilam juz chyba wszystkie lekarki w tej klinice ;)


    My jesteśmy u dr Banach i jak do tej pory nie narzekamy. Zawsze pyta, czy mamy jakieś pytania. Na początku procedury nawet mówiła, żebyśmy sobie jakieś przygotowali.

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 16 lutego 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ForeverYoung wrote:
    Cześć, co do dr J. M to taka Lady Chaos :) ale bardzo miła i zaangażowana. W porownaniu do dr R. B która potrafila na nas nakrzyczec, bo zadawalismy pytania... U mnie takie przekładanie wizyt sie raczej nie zdarza, ale jak co do czego to poprostu ide do kogos innego. Przerobilam juz chyba wszystkie lekarki w tej klinice ;)
    Leczyliśmy się u dr Banach Strużyckiej i wydaje mi sie, że wręcz kładła nacisk, aby zadawać jak najwięcej pytań i zawsze dokładnie wszystko tłumaczyła. W razie wątpliwości pisałam SMS i zawsze dostałam odpowiedz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 21:19

  • ForeverYoung Koleżanka
    Postów: 57 114

    Wysłany: 16 lutego 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Leczyliśmy się u dr Banach Strużyckiej i wydaje mi sie, że wręcz kładła nacisk, aby zadawać jak najwięcej pytań i zawsze dokładnie wszystko tłumaczyła. W razie wątpliwości pisałam SMS i zawsze dostałam odpowiedz.
    Pani dr Banach jest bardzo mila, mialam u niej IUI-pelen profesjonalizm. Ale to nie jedyna lekarka w tej klinice o inicjalach R. B (nazwisko jednoczłonowe) i w kwestii podejscia do pacjenta tej Pani mam wiele zastrzeżeń. Stracone 5 msc chodzenia do niej... Potem bylismy u pani M. B i bylismy bardzo zadowoleni, ale poszla na urlop i trafilismy to dr J. M ( bardzo miła, empatyczna i o wszystko mozna zapytać) :)

    Nika1, Lilou lubią tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 17 lutego 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr J. M. wiedziała, że poroniłam i nie była zainteresowana już moją osobą i sytuacją.

    M&M
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 17 lutego 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ForeverYoung wrote:
    Pani dr Banach jest bardzo mila, mialam u niej IUI-pelen profesjonalizm. Ale to nie jedyna lekarka w tej klinice o inicjalach R. B (nazwisko jednoczłonowe) i w kwestii podejscia do pacjenta tej Pani mam wiele zastrzeżeń. Stracone 5 msc chodzenia do niej... Potem bylismy u pani M. B i bylismy bardzo zadowoleni, ale poszla na urlop i trafilismy to dr J. M ( bardzo miła, empatyczna i o wszystko mozna zapytać) :)
    Potwierdzam, dr Banaszczyk jest dość ostra i oschła w kontaktach. Była moim pierwszym lekarzem w Gamecie, nasza współpraca zakończyła się w dniu, w którym pomimo opóźnienia i tego że była moja kolej na wizytę, pani dr. zaprosiła do gabinetu pacjentkę - koleżankę. Na moją uwagę, że teraz ja powinnam wejść odpowiedziała "ja o tym decyduje, proszę czekać" - w rejestracji poprosiłam o wzrot pieniędzy i wizytę u kogoś innego. Pomimo tego, że minęło 6lat, nadal nie mówimy sobie "dzień dobry" w trakcie przypadkowych spotkań na korytarzu kliniki🤷‍♀️

    ForeverYoung lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Agi ;) Ekspertka
    Postów: 245 56

    Wysłany: 17 lutego 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, podpowiedzcie proszę, czy przed rozpoczęciem całej procedury brałyście dodatkowo jakieś suplementy? Jeśli tak to jakie i czy były one z zalecenia lekarza, czy tak sam eod siebie 🙃

    Ja biorę Wit. D -lek bo mam zanizony poziom i kwas foliowy. Nic więcej.

    🍀 "Nigdy nie trać nadziei" 🍀

    👰: 41 lat: AMH 3,4 🆒TSH 1,19 ✔️FSH 0,9 ✔️MutacjaLeiden✔️Kariotypy✔️toksoplazmoza✔️histeroskopia✔️drożność (lewy niedrożny)❌

    🤵: 42 lat: 🆗️

    Leki:
    I. żel androtop,estrofem,menopur 300;orgalutran,ovitrelle,decapeptyl,duphaston,cyclogest
    II. menopur 375,decapeptyl,duphaston,cyclogest

    💔poronienie: 🖤 I.2016r. - 10 tc - ciąża obumarła w 6 tc. (poronienie samoistne); 🖤 VII.2021r. 9 tc - puste jajo płodowe (poronienie farmakologiczne)

    ➡️ START:
    1. VI.22: zaplodnionych=5; transfer=1, ❄=0
    2. X.22: zaplodnionych=7; transfer=1, ❄️ =0

    Procedury:
    1. VI.22 👉 blastocysta 4.2.2 (IVF:HBA+IMSI+AH+EMBRIOGLUE) 《NIEUDANA》
    2. X.22 👉 blastocysta ?
    (IVF:HBA+IMSI+CULTI-AVTIVE+AH+EMBRIOGLUE) 《NIEUDANA》
  • Jola2710 Koleżanka
    Postów: 41 27

    Wysłany: 17 lutego 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Potwierdzam, dr Banaszczyk jest dość ostra i oschła w kontaktach. Była moim pierwszym lekarzem w Gamecie, nasza współpraca zakończyła się w dniu, w którym pomimo opóźnienia i tego że była moja kolej na wizytę, pani dr. zaprosiła do gabinetu pacjentkę - koleżankę. Na moją uwagę, że teraz ja powinnam wejść odpowiedziała "ja o tym decyduje, proszę czekać" - w rejestracji poprosiłam o wzrot pieniędzy i wizytę u kogoś innego. Pomimo tego, że minęło 6lat, nadal nie mówimy sobie "dzień dobry" w trakcie przypadkowych spotkań na korytarzu kliniki🤷‍♀️

    Hej dziewczyny, nie za często się wypowiadam, ale zaglądam tu codziennie :)
    Do Gamety, ponad 10 lat temu trafiłam do dr R. Banaszczyk.. Generalnie bardzo oschła. Przy pierwszej mojej procedurze in vitro (już kilka dni zastrzyki przyjmowałam) (a byłam w czwartek po południu) rozpisała mi stymulację i w poniedziałek miałam przyjechać na badanie. W sobotę po południu zorientowałam się że nie mam wpisanego zastrzyku na niedzielę (gameta zamknięta i brak tel do lekarza) i tego zastrzyku nie wzięłam. W poniedziałek tak mnie tak skrzyczała. że pamiętam do tej pory, a było to 8 lat temu.. Cud zdarzył się że nie wpłynęło to na zarodek, bo jeden się pomimo tego przyjął i urodziłam zdrowego synka.
    Po 1,5 roku wróciliśmy do niej, i zrobiła znowu mi stymulację ale za wcześnie zrobiła punkcję i wszystkie komórki były nieprawidłowe.. Przy tym nas obwiniła o wszystko.
    W kolejnym in vitro miałam podane 2 blastocysty, ale się nie przyjęły..
    Po 5 latach od ostatniego in vitroz w listopadzie podeszliśmy jeszcze raz, tym razem zmieniłam dr na P. Radwana, a ten kazał mi robić, duże ilości zastrzyków, nie robiąc żadnych badań, no i wyszła. tego 1 blastocysta, która się przyjęła i zatrzymała na 6 tygodniu w rozwoju.. Jestem dopiero co po poronieniu.. Ale wizyty u dr to istny chaos, co chwilę zmieniał mi sposób leczenia, nigdy nie pamiętał co mi przepisywał, co ustalił. Chyba nie zapisywał sobie tego, nie wiem. Wkurzało mnie to że muszę mu sama wiele rzeczy przypominać. Ogólnie jestem rozczarowana lekarzami, którzy są nastawieni na kasę, zero empatii. Klinika wyposażona super, ale mam chyba żal i nie wiem czy zmienić klinikę czy znowu lekarza..

  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 17 lutego 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola2710 wrote:
    Hej dziewczyny, nie za często się wypowiadam, ale zaglądam tu codziennie :)
    Do Gamety, ponad 10 lat temu trafiłam do dr R. Banaszczyk.. Generalnie bardzo oschła. Przy pierwszej mojej procedurze in vitro (już kilka dni zastrzyki przyjmowałam) (a byłam w czwartek po południu) rozpisała mi stymulację i w poniedziałek miałam przyjechać na badanie. W sobotę po południu zorientowałam się że nie mam wpisanego zastrzyku na niedzielę (gameta zamknięta i brak tel do lekarza) i tego zastrzyku nie wzięłam. W poniedziałek tak mnie tak skrzyczała. że pamiętam do tej pory, a było to 8 lat temu.. Cud zdarzył się że nie wpłynęło to na zarodek, bo jeden się pomimo tego przyjął i urodziłam zdrowego synka.
    Po 1,5 roku wróciliśmy do niej, i zrobiła znowu mi stymulację ale za wcześnie zrobiła punkcję i wszystkie komórki były nieprawidłowe.. Przy tym nas obwiniła o wszystko.
    W kolejnym in vitro miałam podane 2 blastocysty, ale się nie przyjęły..
    Po 5 latach od ostatniego in vitroz w listopadzie podeszliśmy jeszcze raz, tym razem zmieniłam dr na P. Radwana, a ten kazał mi robić, duże ilości zastrzyków, nie robiąc żadnych badań, no i wyszła. tego 1 blastocysta, która się przyjęła i zatrzymała na 6 tygodniu w rozwoju.. Jestem dopiero co po poronieniu.. Ale wizyty u dr to istny chaos, co chwilę zmieniał mi sposób leczenia, nigdy nie pamiętał co mi przepisywał, co ustalił. Chyba nie zapisywał sobie tego, nie wiem. Wkurzało mnie to że muszę mu sama wiele rzeczy przypominać. Ogólnie jestem rozczarowana lekarzami, którzy są nastawieni na kasę, zero empatii. Klinika wyposażona super, ale mam chyba żal i nie wiem czy zmienić klinikę czy znowu lekarza..
    Jedna czy dwie złe opinie o lekarzu, to może być przypadek, ale i tutaj i na FB o P.R czytam mnóstwo złych opinii i nie rozumiem dlaczego pomimo tego kobiety się do niego zapisują. Moim zdaniem relacje z lekarzem i zaufanie do niego to już naprawdę pół sukcesu. Wybierajcie mądrze dziewczyny, czasem warto przeczytać całe forum i obaczaic temat.
    Ps. Szanuje wybór par, które zdecydowały się leczyć u P.R, z pewnością ma on osiągnięcia w in vitro. Opinia powyżej to tylko moje prywatne zdanie.

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • ForeverYoung Koleżanka
    Postów: 57 114

    Wysłany: 17 lutego 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrazenie niestety, ze od roku jestesmy leczeni poomacku. Uda sie to sie uda, nie uda to trudno. Schemat leczenia i leki u kazdej lekarki takie same-diagnozy brak, choc jestesmy rodzicami Babla o którego staraliśmy sie tylko 3 msc, wiec wydaje sie ze nie jestesmy beznadziejnym przypadkiem... Ale wiadomo, probowac trzeba. Ale skoro za wizyte trzeba placic kupe kasy, to niech chociaz lekarz bedzie komunikatywny, a nie zly na caly świat, bo nikt nie chodzi tam dla przyjemnosci... Powodzenia Dziewczyny, w końcu sie uda, musi :)

‹‹ 1099 1100 1101 1102 1103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ