X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1615 1844

    Wysłany: 22 września, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Dr Polać jest naprawdę dobrym lekarzem, ma też dużo empatii w sobie. Wierzę że znajdzie na Was pomysł

    Od siebie dodam, że dla doktora nie ma rzeczy niemożliwych i sytuacji bez wyjścia 🙂

    Elza1234, Gama81 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Gama81 Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 22 września, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy. Będę pisać po wizycie. Wyszukałam, że w Krakowi jest jakiś lekarz, chyba dr Wyroba, od niskiego AMH, ale daleko ode mnie, tu zaczęłam od dr Połacia te stymulację. Z kolei strach, że mam już 43 lata i czas działa na niekorzyść. Też mogę potwierdzić, że dr Polać super w odbiorze, poczucie humoru, jakieś też zaufanie podświadomie do niego.

    zosiaaaa, Elza1234 lubią tę wiadomość

  • Anka43 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 września, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś robiła ostatnio w Rzgów badanie pgt-a zarodków? Ile czeka się na wyniki? Czy krótko po dobrych wynikach badań genetycznych można podejść do transferu? Czy to się znów odkłada na kolejny miesiąc? In vitro to okres ciągłego czekania i to jest najgorsze....

  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 681 616

    Wysłany: 25 września, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Od siebie dodam, że dla doktora nie ma rzeczy niemożliwych i sytuacji bez wyjścia 🙂

    A jakie jest jego podejście do CC ?

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1615 1844

    Wysłany: 25 września, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    A jakie jest jego podejście do CC ?

    Do cesarskiego cięcia? A nie wiem. Prowadziłam u niego ciążę do 20tyg, potem w swoim mieście. U mnie CC było z powodu nieudanej indukcji porodu. Nie miałam wcześniejszych wskazań zdrowotnych.

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Gama81 Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 26 września, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po podpisaniu umowy na in biuro. Jednak zapytałam o mezoterapię jajników i dr od razu polecił specjalistę z Krakowa i odesłał w tej sprawie do niego. Oprócz mezoterapii jest jakiś inny zabieg polegający na pobieraniu fragmentu jajnika i ponownym wszczepianiu. Za ok 2 tyg mam wizytę już w Krakowie i dowiem się, czy w ogóle się kwalifikuję do takiego zabiegu i czy coś by to dało. Ponoć mezoterapia przynosi pozytywne efekty, no utworzenie blastki. Po konsultacji w Krakowie i ewentualnie mezoterapii , mam od razu stawić się u doktora i działamy już z in vitro. Dobrze, że zapytałam doktora jak on to widzi i mega naprawdę ma podejście , aż chce się coś robić o razu. Nie muszę kombinować z jakimiś wizytami na własną rękę i się stresować co z tego wyniknie .

    Sas lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2762 2605

    Wysłany: 26 września, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama81 wrote:
    Jestem po podpisaniu umowy na in biuro. Jednak zapytałam o mezoterapię jajników i dr od razu polecił specjalistę z Krakowa i odesłał w tej sprawie do niego. Oprócz mezoterapii jest jakiś inny zabieg polegający na pobieraniu fragmentu jajnika i ponownym wszczepianiu. Za ok 2 tyg mam wizytę już w Krakowie i dowiem się, czy w ogóle się kwalifikuję do takiego zabiegu i czy coś by to dało. Ponoć mezoterapia przynosi pozytywne efekty, no utworzenie blastki. Po konsultacji w Krakowie i ewentualnie mezoterapii , mam od razu stawić się u doktora i działamy już z in vitro. Dobrze, że zapytałam doktora jak on to widzi i mega naprawdę ma podejście , aż chce się coś robić o razu. Nie muszę kombinować z jakimiś wizytami na własną rękę i się stresować co z tego wyniknie .
    A do u którego dr w klinice ostatecznie będziesz pacjentka? Widzę że jesteś zadowolona z wizyty :)

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Gama81 Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 26 września, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U dr Połacia. Naprawdę miła
    Wizyta i sposób współpracy.

    Elza1234 lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2762 2605

    Wysłany: 27 września, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama81 wrote:
    U dr Połacia. Naprawdę miła
    Wizyta i sposób współpracy.
    Cieszę się że jesteś zadowolona :)

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Sas Autorytet
    Postów: 1734 1324

    Wysłany: 30 września, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama81 wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy. Będę pisać po wizycie. Wyszukałam, że w Krakowi jest jakiś lekarz, chyba dr Wyroba, od niskiego AMH, ale daleko ode mnie, tu zaczęłam od dr Połacia te stymulację. Z kolei strach, że mam już 43 lata i czas działa na niekorzyść. Też mogę potwierdzić, że dr Polać super w odbiorze, poczucie humoru, jakieś też zaufanie podświadomie do niego.
    Amh nie da sie leczyc mialam podobnie wiec radze sie oswajac z mysla ze moze sie nie udac wychodowac jajeczek,po prostu przy duzej dawce lekow one nie beda rosly i ich nie bedzie. i szukanie tu innego lekarza nie pomoze szkoda czasu i kasy to jest po prostu biologia.
    im szybciej sobie czlowiek to pouklada w glowie tym jest prosciej. Wiem ze to boli, ale takie sa realia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września, 23:44

‹‹ 1232 1233 1234 1235 1236
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ