Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1666 1293

    Wysłany: 22 sierpnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Radwanowie mają teraz 400 zł za wizytę
    Cała reszta 290 - ja się leczę u Połacia i też go polecam. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem wizyty, zawsze odpisuje na SMS-y, po prostu go z mężem lubimy :)
    Niestety ale uwazam ze Radwanowie sa przereklamowani, a i tak wczesniej czy pozniej spychaja klientow do innych lekarzy bo nie maja czasu albo urlop np. miesieczny.

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1552 1768

    Wysłany: 22 sierpnia, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Radwanowie mają teraz 400 zł za wizytę
    Cała reszta 290 - ja się leczę u Połacia i też go polecam. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem wizyty, zawsze odpisuje na SMS-y, po prostu go z mężem lubimy :)

    Dr Połać cudowny człowiek i specjalista. Nie da się go nie lubić, tak po prostu jako człowieka 🙂

    Elza1234, Sas, mamastasia2020 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2666 2505

    Wysłany: 22 sierpnia, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Niestety ale uwazam ze Radwanowie sa przereklamowani, a i tak wczesniej czy pozniej spychaja klientow do innych lekarzy bo nie maja czasu albo urlop np. miesieczny.
    Nie miałam z nimi styczności. Naczytałam się o nich średnich rzeczy, więc omijałam szerokim łukiem.
    Ale wyboru kliniki nie żałuję.

    Sas lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2666 2505

    Wysłany: 22 sierpnia, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Dr Połać cudowny człowiek i specjalista. Nie da się go nie lubić, tak po prostu jako człowieka 🙂
    Tak, dokładnie to mówimy z mężem, że lubimy go jako człowieka. Choć czasem mam ochotę skończyć za niego jakieś zdanie 😅😂 ale ja to jestem w gorącej wodzie kąpana

    Sas lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • mamastasia2020 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 23 sierpnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🙂 Umówię się we wrześniu, najpóźniej w październiku. Teraz chcę jeszcze spróbować te cykle po drożności. Mam nadzieję, że przed in vitro jednak wymyśli plan na naturalne starania. Chodziłam do dwóch lekarzy i żaden nie ma na mnie pomysłu, bo te podstawowe wyniki są w normie.

  • Sas Autorytet
    Postów: 1666 1293

    Wysłany: 23 sierpnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamastasia2020 wrote:
    Dzięki dziewczyny 🙂 Umówię się we wrześniu, najpóźniej w październiku. Teraz chcę jeszcze spróbować te cykle po drożności. Mam nadzieję, że przed in vitro jednak wymyśli plan na naturalne starania. Chodziłam do dwóch lekarzy i żaden nie ma na mnie pomysłu, bo te podstawowe wyniki są w normie.
    A nasienie ? A wiek ? a czasami tylko szczesliwy traf.
    No i czy jest owulacja wyniki moga byc ok, a nie znaczy ze jest owulacja.

  • mamastasia2020 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 23 sierpnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    A nasienie ? A wiek ? a czasami tylko szczesliwy traf.
    No i czy jest owulacja wyniki moga byc ok, a nie znaczy ze jest owulacja.
    Owulacje mam potwierdzoną monitami. Obaj mamy po 27 lat. Mąż morfologię ma 7%, ogólnie nasienie było okej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia, 20:59

  • Silnaja Autorytet
    Postów: 591 908

    Wysłany: 3 września, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy doktor Guzowski nadal pracuje w Madurowiczu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września, 14:47

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Sas Autorytet
    Postów: 1666 1293

    Wysłany: 4 września, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silnaja wrote:
    Cześć, czy doktor Guzowski nadal pracuje w Madurowiczu ?
    Na necie widnieje ze tak.

  • Anka43 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: Dzisiaj, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podchodzę pierwszy raz do in vitro i mam pytanie. Ile czasu muszę spędzić w klinice na wizytach monitorujących stymulację hormonalna? Wiem, że będzie usg i badania hormonalne z krwi, ale czy to wygląda tak, że idę na wizytę, robię badania w laboratorium i potem lekarz kontaktuje się ze mną telefonicznie? Czy muszę czekać w gamecie na wyniki hormonów? Mam b.duzy problem w pracy, żeby brać wolne na wizyty i badania, więc stąd to pytanie I czy na czas punkcji i po niej a także na transfer lekarz daje zwolnienie lekarskie ?

‹‹ 1231 1232 1233 1234 1235
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ