Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Marta_91 Koleżanka
    Postów: 56 73

    Wysłany: 15 lipca, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;) kto podchodzi teraz do in vitro? :)

    Starania od 2021

    Ona - 33 lata
    KIR - ok
    AMH - 3
    ANA - ok
    HSG - ok
    Cytokiny - ok
    ASA - lekko dodatni

    On - 40 l. - ok

    Immunosupresja - 07.2023
    IUI 01.2024 X
    IUI 02.2024 X
    IUI 03.2024 X

    Stymulacja do in vitro - 07.2024 (Bemfola)
    Punkcja - 22.07.2024
  • emyszka Przyjaciółka
    Postów: 102 52

    Wysłany: 16 lipca, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się szykuje do kolejnego podejścoa ale to nie ejst najlepszy moment że względu na pracę. Jak teraz wyglądają kolejki w klinice? Ciężko się dostać do lekarzy?

    Starania od 2019

    34 lata 👩‍❤️‍👨 40 lat

    🍀Start 1 IVF pazdziernik 2021🍀
    10.2021 - punkcja ❄️❄️❄️4BA
    30.12.2021🍀transfer 4BA (embryo glue)
    10.01.2022 Beta 😭
    04.03.2022 🍀 transfer 4BA (embryo glue, nacięcie otoczki)
    11.03.2022 Beta 😭
    12.2022 Histeroskopia, cd56, cd138
    01.2023 🍀 transfer 4BA
    02.2023 Beta😭
    2024: Gameta Rzgów 🍀 zaczynamy od początku
    28.02.2024: punkcja - 9 komórek, tylko 1 przetrwał <3
    03.2024 Beta😭
  • emlenka Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 17 lipca, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_91 wrote:
    Hejka ;) kto podchodzi teraz do in vitro? :)

    My się dopiero szykujemy. Mieliśmy zacząć w czerwcu, ale musieliśmy przełożyć procedurę na jesień. Czytalam, że było troszkę zamieszanie z finansowaniem z PR, czy już się wyklarowało wszystko? Refundowana jest sama procedura, a wszystkie badania są płatne? I czy AH i embryo glue jest refundowany? Czy mozna dopłacić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 21:31

    👱‍♀️ 34 👱‍♂️39
    🏥 drożność jajowodów
    🏥 histeroskopia
    🏥 laparoskopia
    macica jednorożna
    brak prawego jajowodu
    hashimoto
    oligospermia
    IVF - ❄️❄️
    21.11.2023 FET beta<0.2 💔
    24.01.2024 FET beta<0.2 💔
  • Marta_91 Koleżanka
    Postów: 56 73

    Wysłany: 17 lipca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emyszka wrote:
    Hej, ja się szykuje do kolejnego podejścoa ale to nie ejst najlepszy moment że względu na pracę. Jak teraz wyglądają kolejki w klinice? Ciężko się dostać do lekarzy?

    No tak jak patrzę jest dużo większy "ruch" w klinice niż wcześniej i jak chciałam się umówić z 2 tygodniowym wyprzedzeniem do swojej Pani dr miałam jeden termin do wyboru ;p a wcześniej na spokojnie mogłam sobie wybierać godzinę. Więc na pewno jest duże zainteresowanie.

    Starania od 2021

    Ona - 33 lata
    KIR - ok
    AMH - 3
    ANA - ok
    HSG - ok
    Cytokiny - ok
    ASA - lekko dodatni

    On - 40 l. - ok

    Immunosupresja - 07.2023
    IUI 01.2024 X
    IUI 02.2024 X
    IUI 03.2024 X

    Stymulacja do in vitro - 07.2024 (Bemfola)
    Punkcja - 22.07.2024
  • Marta_91 Koleżanka
    Postów: 56 73

    Wysłany: 17 lipca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emlenka wrote:
    My się dopiero szykujemy. Mieliśmy zacząć w czerwcu, ale musieliśmy przełożyć procedurę na jesień. Czytalam, że było troszkę zamieszanie z finansowaniem z PR, czy już się wyklarowało wszystko? Refundowana jest sama procedura, a wszystkie badania są płatne? I czy AH i embryo glue jest refundowany? Czy mozna dopłacić?

    Wiesz co ja nie zauważyłam zamieszania z tą refundacją. My wszystkie badania do kwalifikacji robiliśmy prywatnie wcześniej więc nie wiem czy są refundowane. Badanie w trakcie procedury są refundowane. Nie mam pojęcia co to jest AH i embryo glue więc się nie wypowiem.

    Starania od 2021

    Ona - 33 lata
    KIR - ok
    AMH - 3
    ANA - ok
    HSG - ok
    Cytokiny - ok
    ASA - lekko dodatni

    On - 40 l. - ok

    Immunosupresja - 07.2023
    IUI 01.2024 X
    IUI 02.2024 X
    IUI 03.2024 X

    Stymulacja do in vitro - 07.2024 (Bemfola)
    Punkcja - 22.07.2024
  • emyszka Przyjaciółka
    Postów: 102 52

    Wysłany: 18 lipca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_91 wrote:
    Wiesz co ja nie zauważyłam zamieszania z tą refundacją. My wszystkie badania do kwalifikacji robiliśmy prywatnie wcześniej więc nie wiem czy są refundowane. Badanie w trakcie procedury są refundowane. Nie mam pojęcia co to jest AH i embryo glue więc się nie wypowiem.

    Marta91 a czy to jest tak, że od momentu kwalifikacji w ciągu 30 dni należy podejść do procedury? Jak długo czeka się na te kwalifikacje?

    Jeszcze w czerwcu umówiłam termin na przyszły tydzień ale jednak ze względu na pracę chciałabym zacząć wszystko jesienią. I zastanawiam się czy jest sens iść teraz na wizytę..

    Starania od 2019

    34 lata 👩‍❤️‍👨 40 lat

    🍀Start 1 IVF pazdziernik 2021🍀
    10.2021 - punkcja ❄️❄️❄️4BA
    30.12.2021🍀transfer 4BA (embryo glue)
    10.01.2022 Beta 😭
    04.03.2022 🍀 transfer 4BA (embryo glue, nacięcie otoczki)
    11.03.2022 Beta 😭
    12.2022 Histeroskopia, cd56, cd138
    01.2023 🍀 transfer 4BA
    02.2023 Beta😭
    2024: Gameta Rzgów 🍀 zaczynamy od początku
    28.02.2024: punkcja - 9 komórek, tylko 1 przetrwał <3
    03.2024 Beta😭
  • Bonnieu Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 18 lipca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emlenka wrote:
    My się dopiero szykujemy. Mieliśmy zacząć w czerwcu, ale musieliśmy przełożyć procedurę na jesień. Czytalam, że było troszkę zamieszanie z finansowaniem z PR, czy już się wyklarowało wszystko? Refundowana jest sama procedura, a wszystkie badania są płatne? I czy AH i embryo glue jest refundowany? Czy mozna dopłacić?

    W transferze mrożonym z MZ (zarodki przed 1.06.2024) jest tylko dodatkowo embryo glue, AH nie ma i nie ma możliwości dopłacić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 20:09

    Starania od 2020 r.
    niedoczynność tarczycy
    2022 r ciąża - niestety poronienie 7tc 😭
    08.2023 ciąża biochemiczna 😭, więc skierowanie do immunologa (badania, szczepienia)
    02.2024 niestety znowu ciąża biochemiczna 😭 (dalsze badania immuno)
  • Marta_91 Koleżanka
    Postów: 56 73

    Wysłany: 19 lipca, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emyszka wrote:
    Marta91 a czy to jest tak, że od momentu kwalifikacji w ciągu 30 dni należy podejść do procedury? Jak długo czeka się na te kwalifikacje?

    Jeszcze w czerwcu umówiłam termin na przyszły tydzień ale jednak ze względu na pracę chciałabym zacząć wszystko jesienią. I zastanawiam się czy jest sens iść teraz na wizytę..

    No z tego co wiem to tak jest od kwalifikacji jest 30 dni żeby podejść. My za wcześniej wizyty płaciliśmy ale wydaje mi się że warto się umówić na spokojnie żeby zrobić badania potrzebne do kwalifikacji - też robiliśmy prywatnie.

    Starania od 2021

    Ona - 33 lata
    KIR - ok
    AMH - 3
    ANA - ok
    HSG - ok
    Cytokiny - ok
    ASA - lekko dodatni

    On - 40 l. - ok

    Immunosupresja - 07.2023
    IUI 01.2024 X
    IUI 02.2024 X
    IUI 03.2024 X

    Stymulacja do in vitro - 07.2024 (Bemfola)
    Punkcja - 22.07.2024
  • Sas Autorytet
    Postów: 1655 1286

    Wysłany: 6 sierpnia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do oddania 3 opakowania Orgalutran 0.25, roztwor do wstrzykiwania termin wrzesien ten rok. Jak ktos potrzebuje na juz to chetnie oddam za free.

  • Ewela3 Koleżanka
    Postów: 37 3

    Wysłany: 6 sierpnia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Mam do oddania 3 opakowania Orgalutran 0.25, roztwor do wstrzykiwania termin wrzesien ten rok. Jak ktos potrzebuje na juz to chetnie oddam za free.
    Hej chętnie wezmę orgalutran, wysłałam zaproszenie.

  • Sas Autorytet
    Postów: 1655 1286

    Wysłany: 6 sierpnia, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela3 wrote:
    Hej chętnie wezmę orgalutran, wysłałam zaproszenie.
    A gdzie ja to zaproszenie widze ? :)

  • Ewela3 Koleżanka
    Postów: 37 3

    Wysłany: 6 sierpnia, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    A gdzie ja to zaproszenie widze ? :)
    Wysłałam wiadomość, może coś źle wysłałam zaproszenie nie do końca ogarniam 🙈

  • Sas Autorytet
    Postów: 1655 1286

    Wysłany: 6 sierpnia, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela3 wrote:
    Wysłałam wiadomość, może coś źle wysłałam zaproszenie nie do końca ogarniam 🙈
    Mam dostalam.

  • kfr_89 Koleżanka
    Postów: 49 18

    Wysłany: 7 sierpnia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy po udanym in vitro prowadzicie ciążę w Gamecie? Którego lekarza polecacie do tego?

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1524 1745

    Wysłany: 7 sierpnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfr_89 wrote:
    Hej, czy po udanym in vitro prowadzicie ciążę w Gamecie? Którego lekarza polecacie do tego?

    Ja prowadziłam do 22tc. Gdyby nie odległość od miejsca zamieszkania, prowadziłabym tam ciążę do końca. Moim lekarzem był dr Połać, od samego początku, w ciąży również 🙂

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Muczylando Przyjaciółka
    Postów: 107 97

    Wysłany: 12 sierpnia, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem nowa na forum, ale w temacie starań i ivf obeznana (stety lub niestety). Nie czytałam całego wątku, ani nie przejrzałam całego forum, czy któraś z was jest u dr. Guzowskiego? Jak wrażenia? Jestem po pierwszym (nieudanym transferze ivf) ale z doktorem mam bardzo fajny kontakt. Jednak niepokoi mnie to, że nie zlecono mi badania progesteronu przed transferem, po też nie. Estradiol też nie był badany. Przy stymulacji również nie miałam żadnych badań oprócz usg. Po transferze nie leży się nawet kliku minut, tylko od razu wstać i iść siku. Byłam na cyklu sztucznym i sama dla własnej wiedzy badałam więcej.

    Starania od 2018
    24/06 - kwalifikacja do ivf
    24/07 - punkcja, 5 blastocyst ❄️
    24/07/31 - I FET, cykl sztuczny, beta 14 w 12dpt, cb
    24/09/04 - II FET, cykl sztuczny
  • Sas Autorytet
    Postów: 1655 1286

    Wysłany: 13 sierpnia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Hej, jestem nowa na forum, ale w temacie starań i ivf obeznana (stety lub niestety). Nie czytałam całego wątku, ani nie przejrzałam całego forum, czy któraś z was jest u dr. Guzowskiego? Jak wrażenia? Jestem po pierwszym (nieudanym transferze ivf) ale z doktorem mam bardzo fajny kontakt. Jednak niepokoi mnie to, że nie zlecono mi badania progesteronu przed transferem, po też nie. Estradiol też nie był badany. Przy stymulacji również nie miałam żadnych badań oprócz usg. Po transferze nie leży się nawet kliku minut, tylko od razu wstać i iść siku. Byłam na cyklu sztucznym i sama dla własnej wiedzy badałam więcej.
    Ja po transferze tez nie lezalam, zarodek nie wypadnie.
    Ale estradiol na cyklu sztucznym mialam badany i progesteron w dniu transferu.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2625 2450

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Hej, jestem nowa na forum, ale w temacie starań i ivf obeznana (stety lub niestety). Nie czytałam całego wątku, ani nie przejrzałam całego forum, czy któraś z was jest u dr. Guzowskiego? Jak wrażenia? Jestem po pierwszym (nieudanym transferze ivf) ale z doktorem mam bardzo fajny kontakt. Jednak niepokoi mnie to, że nie zlecono mi badania progesteronu przed transferem, po też nie. Estradiol też nie był badany. Przy stymulacji również nie miałam żadnych badań oprócz usg. Po transferze nie leży się nawet kliku minut, tylko od razu wstać i iść siku. Byłam na cyklu sztucznym i sama dla własnej wiedzy badałam więcej.
    To jakiś nowy lekarz? Wg nie kojarzę nazwiska
    Ja mam zawsze na sztucznym w 10/11 dc zlecany estradiol i prog
    Potem w dniu transferu prog
    Po transferze też od razu wstaje, nie ma możliwości żeby zarodek wypadł ;)
    Przy stymulacji z tego co pamiętam lekarz też opierał się na usg tylko

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2625 2450

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy u nas w klinice można mieć akupunkturę po transferze? Nigdy o to nie pytałam i nikt mi nie proponował

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • mamastasia2020 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 21 sierpnia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć do wątku? Coraz częściej z mężem myślimy o in vitro. Co prawda mamy synka poczętego naturalnie, urodzonego w 2020 roku przez cięcie ( miałam usuwanego wodniaka wtedy o którym nie wiedziałem podczas ciąży jak i starań). Teraz staramy się 3 rok i nic. Badania niby są ok, mam drożne oba jajowody (badanie robione 2 miesiące temu), badanie nasienia też ok, te podstawowe badania nie wykazują niczego co by mogło przeszkadzać a ciąży jak nie było jak nie ma.. Powiecie jak wyglądają takie wizyty kwalifikacje w Gamecie? Ile kosztuje to wszystko i jak jest z dofinansowaniem?

‹‹ 1231 1232 1233 1234 1235
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ