X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • NieTakaNowa Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po 9 ICSI, nieudanym oczywiście.
    2 razy byłam w ciąży z ICSI ale zle się to kończyło.

    Pisze, żeby zapytać czy jakieś szczęściary nie maja Puregonu żeby mnie poratować bo refundacji już dawno nie mam, moje endo nie rośnie na żadnych innych lekach a mam jedynaka na zimowisku i nie moge po niego nawet wrócić bo wszelkie koszty nas już przerosly, a tu jeszcze PUREGON bez refundacji.

    Także jeśli jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby mi pomoc/ odsprzedac uczciwie lek (niektóre kobiety kupuja na refundację i odsprzedają za cene 100%) to byłabym ogromnie wdzięczna bo już nie mam pomysłu skad brac na to pieniądze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieTakaNowa wrote:
    Hej, jestem po 9 ICSI, nieudanym oczywiście.
    2 razy byłam w ciąży z ICSI ale zle się to kończyło.

    Pisze, żeby zapytać czy jakieś szczęściary nie maja Puregonu żeby mnie poratować bo refundacji już dawno nie mam, moje endo nie rośnie na żadnych innych lekach a mam jedynaka na zimowisku i nie moge po niego nawet wrócić bo wszelkie koszty nas już przerosly, a tu jeszcze PUREGON bez refundacji.

    Także jeśli jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby mi pomoc/ odsprzedac uczciwie lek (niektóre kobiety kupuja na refundację i odsprzedają za cene 100%) to byłabym ogromnie wdzięczna bo już nie mam pomysłu skad brac na to pieniądze
    Jaki jest koszt puregonu bez refundacji?

  • NieTakaNowa Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Jaki jest koszt puregonu bez refundacji?

    350 zł za 300 jednostek :(
    Ja na cykl potrzebuje 900 jednostek także jest to nierealne żeby kolejny raz sobie na to pozwolić...

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam ok 690zł za 600 j.m

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieTakaNowa wrote:
    350 zł za 300 jednostek :(
    Ja na cykl potrzebuje 900 jednostek także jest to nierealne żeby kolejny raz sobie na to pozwolić...
    Zamieściłaś ogłoszenie na innych forach? Proponuję jeszcze na „ogłoszenia24”

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieTakaNowa wrote:
    Hej, jestem po 9 ICSI, nieudanym oczywiście.
    2 razy byłam w ciąży z ICSI ale zle się to kończyło.

    Pisze, żeby zapytać czy jakieś szczęściary nie maja Puregonu żeby mnie poratować bo refundacji już dawno nie mam, moje endo nie rośnie na żadnych innych lekach a mam jedynaka na zimowisku i nie moge po niego nawet wrócić bo wszelkie koszty nas już przerosly, a tu jeszcze PUREGON bez refundacji.

    Także jeśli jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby mi pomoc/ odsprzedac uczciwie lek (niektóre kobiety kupuja na refundację i odsprzedają za cene 100%) to byłabym ogromnie wdzięczna bo już nie mam pomysłu skad brac na to pieniądze

    Przepraszam, nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Puregon jest zdaje się lekiem do stymulacji. Skoro ty masz mrozaczka, to czemu nie robisz najpierw transferu, tylko piszesz o leku do kolejnej stymulacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 13:22

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieTakaNowa wrote:
    Hej, jestem po 9 ICSI, nieudanym oczywiście.
    2 razy byłam w ciąży z ICSI ale zle się to kończyło.

    Pisze, żeby zapytać czy jakieś szczęściary nie maja Puregonu żeby mnie poratować bo refundacji już dawno nie mam, moje endo nie rośnie na żadnych innych lekach a mam jedynaka na zimowisku i nie moge po niego nawet wrócić bo wszelkie koszty nas już przerosly, a tu jeszcze PUREGON bez refundacji.

    Także jeśli jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby mi pomoc/ odsprzedac uczciwie lek (niektóre kobiety kupuja na refundację i odsprzedają za cene 100%) to byłabym ogromnie wdzięczna bo już nie mam pomysłu skad brac na to pieniądze

    Mam Menopur 600j prawie cały bo musiałam tylko ściągnąć 187j. Wiem, że moja wiadomość nic nie pomoże, ale w razie czego pomogę pomoc menopurem :)

    Polly_love lubi tę wiadomość

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Polly Twoja historia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVA wrote:
    A jak Polly Twoja historia?
    Po transferze 11stego zarodka oczekuję narodzin córki :)

    Martoszka, Koliberek, aniab2205 lubią tę wiadomość

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati
    Kiedy transfer?4

  • NieTakaNowa Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 wrote:
    Przepraszam, nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Puregon jest zdaje się lekiem do stymulacji. Skoro ty masz mrozaczka, to czemu nie robisz najpierw transferu, tylko piszesz o leku do kolejnej stymulacji?


    Dlatego ze moje endo nie rośnie na innych lekach, miałam już plastry, zelie, inne estrofemy itd... endo u mnie rośnie tylko przy lekach na stymulację.

  • NieTakaNowa Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Mam Menopur 600j prawie cały bo musiałam tylko ściągnąć 187j. Wiem, że moja wiadomość nic nie pomoże, ale w razie czego pomogę pomoc menopurem :)


    Musiałabym spytam Pani dr czy można menopur połączyć z purogenem, jeśli tak to byłabym Ci wdzięczna...

  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Nati
    Kiedy transfer?4
    Czekam na @
    11-14dc mam jechać do kliniki i się okaże mam nadzieję, że jak najszybciej

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieTakaNowa wrote:
    Musiałabym spytam Pani dr czy można menopur połączyć z purogenem, jeśli tak to byłabym Ci wdzięczna...
    Jeśli będzie można, to nie ma problemu :)

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z was miała podawane 2 zarodki i nie było z tym problemu? Mi się marza dwa, ale PR odmówił..

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Któraś z was miała podawane 2 zarodki i nie było z tym problemu? Mi się marza dwa, ale PR odmówił..
    Ja miałam dwukrotnie. Za pierwszym razem zaszłam w ciążę z jednym. Ta ciąża zakończyła się w 8 tygodniu. Za drugim beta nie drgnęła. Jestem pacjentką dr Połacia, nie było z tym problemu aby wziąć dwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 18:27

  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Ja miałam dwukrotnie. Za pierwszym razem zaszłam w ciążę z jednym. Za drugim beta nie drgnęła. Jestem pacjentką dr Połacia, nie było z tym problemu aby wziąć dwa.
    Mi mówił, że jestem za młoda to fakt. Ale boję się właśnie ze jeden się nie zagniezdzi i znowu się zalamie, a już mam dość jeżdżenia do kliniki...

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Mi mówił, że jestem za młoda to fakt. Ale boję się właśnie ze jeden się nie zagniezdzi i znowu się zalamie, a już mam dość jeżdżenia do kliniki...
    Musisz być przygotowana na wszystko. Każdy stający do walki o dziecko tą metodą liczy, że zdarzy się tak, że pierwszy transfer, najdalej drugi zakończy się happy endem. To się oczywiście zdarza, także na tym forum. Nie mniej jednak, czasem to dłuższa droga i nie będę Cię czarować, że jest kolorowo. Musisz uzbroić się w cierpliwość i być przygotowana na wszystko. Ivf uczy pokory i właśnie cierpliwości. Jeśli się jej nie ma to lepiej „zostać w domu”... życzę Ci sukcesu, ciąży za pierwszym razem. Niech się tak właśnie zadzieje. Ale Ty musisz być gotowa na wszystko.

    Nati000 lubi tę wiadomość

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Polly i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!! Mi tak się marzy corcia, chociaż syna mojego kocham nad życie!!!

    Polly_love lubi tę wiadomość

  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Musisz być przygotowana na wszystko. Każdy stający do walki o dziecko tą metodą liczy, że zdarzy się tak, że pierwszy transfer, najdalej drugi zakończy się happy endem. To się oczywiście zdarza, także na tym forum. Nie mniej jednak, czasem to dłuższa droga i nie będę Cię czarować, że jest kolorowo. Musisz uzbroić się w cierpliwość i być przygotowana na wszystko. Ivf uczy pokory i właśnie cierpliwości. Jeśli się jej nie ma to lepiej „zostać w domu”... życzę Ci sukcesu, ciąży za pierwszym razem. Niech się tak właśnie zadzieje. Ale Ty musisz być gotowa na wszystko.

    Wiem, wiem i dziękuję :*
    Ja niestety jestem pesymistka :( i zawsze myślę o najgorszym i jestem panikara. Po tych trzech latach nie powodzen już mam w głowie, że nigdy w ciążę nie znajdę.. Powidziam bardzo mocno pary które po mimo nie udanych prób dalej nie tracą nadziei i walczą.. Uczę się tej cierpliwosci i że kiedyś zdarzy się ten cud :)

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
‹‹ 874 875 876 877 878 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ