X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 wrote:
    Bella, rozglądałam się, ale nie widziałam Cię :( Może Ty mnie wyłapałaś wzrokiem, byłam z tym moim małym łobuzem (jedyny brzdąc biegający w tym czasie po gamecie ;) Może będzie jeszcze okazja na innym gruncie. Ginka wspomniała, że utrzymujecie kontakt, a my tam z Radziochą czasem zaglądamy.
    Jak bylam to tylko jedna pani byla przy rejestracji. Bylam dokladnie od 17 do 17:15 na gorze.

    No pewnie, jeszcze cale zycie przed nami :P

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie się minęłyśmy. Ja byłam przed czasem i Połać przyjął nas przed 17, bo jakaś pacjentka nie dotarła na swoją godzinę. Byliśmy też krótko,wizyta ekspresowa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 22:06

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem, czy będziemy czy tego nie odwołać. On znowu jest chory. W kółko jest chory, kaszle ale do lekarza nie pójdzie, bo lepiej jest udawać, ze wszystko Ok i teraz antybiotyk. To chyba dla nasienia nienajlepsze.

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po antybiotykach nasienie potrzebuje około 3 miesięcy by dojść do normy

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Po antybiotykach nasienie potrzebuje około 3 miesięcy by dojść do normy
    Właśnie... mój mąż raz oddawał nasienie po azytromycynie. Wszystkie zarodki rozwijały się za szybko i została ona powtórzona. Później się okazało, że to właśnie antybiotyk był najbardziej prawdopodobnym winowajcą.. :/

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochotę go wyprowadzić z domu.

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból. U nas co miało być badanie nasienia kilka lat temu,wiecznie choroba... Dokładnie koło 90 dni następuje produkcja nowych bojowników;)

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tego wszystkiego dość.

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Mam tego wszystkiego dość.
    Co sie odwlecze...

    A tak przy okazji, moim zdaniem pomysl IP o stymulacji na granicy hiperki to nie jest dobry pomysl.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Od 4 lat z mężem staramy się o dziecko i niestety bez skutku. Miałam robionych wiele badań - raczej w większości ok - biorę metformax i clostilbegyt, bo wcześniej nie miałam owulacji.
    Teraz ją mam, nawet czuję kiedy jest, bo czuję pobolewanie jajnika. Miałam HSG - też wszystko ok.
    Mąż badanie nasienia i też wszystko dobrze.

    Dostałam informację żeby może spróbować teraz z Gametą, może uda się ustalić co jest przyczyną tego że nam się nie udaje...

    Możecie mi polecić dobrego lekarza? Planuję zadzwonić i umówić sie na konsultacje

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją przygodę zaczęłam z gametą niedawno bo raptem półtora roku temu. Mogę Ci ze swojej strony powiedzieć,że szłam tam z polecenia do konkretnego lekarza,ale to nie zawsze oznacza,że pacjent jest zadowolony czy ma "wyniki pracy" zadowolące. My chodziliśmy do M.
    Radwana,wizyty długie,sympatyczne. Szereg badań. Potem dwa nie udane transfery z pewnymi komplikacjami, zastanawianie się co dalej, długie namyślanie się i po przekonaniu przyjaciół, którzy mają corę z inseminacji oraz znajomych z forum przenieśliśmy do do dr. Połacia. Transfer(bez żadnych komplikacji trwający 5minut.) i ciąża. Absolutnie nie chcę nikomu mówić czy radzić bo sama tego nie lubię jak jest w stosunku co do mnie stosowane, ale... Jak tu kiedyś napisałam, są wg mnie lekarzy od wiedzy i od praktyki. Ci pierwsi na wiedzy powinni się tylko zatrzymać i pozować do zdjęć. Dlatego z perspektywy czasu, jedyne czego żałuję to że moja przygoda nie zaczęła się wcześniej z tym lekarzem. Może miałabym dwa zarodki więcej? Może nie,tego nie wiemy bo to tylko moje gdybanie. Natomiast 7 ciąż ma na swoim koncie o których wiem ja;)
    Pozdrawiam i życzę owocnej drogi;)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 13:54

    Ewaaa, Polly_love lubią tę wiadomość

  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za opisanie twojej drogi :) To w takim razie muszę przemyśleć do kogo się udać :) ale jak widzę że wy staraliście sie 9 lat to mnie chyba już wszystko przeraża.... u nas są 4 i ja fiksuje non stop i nie mogę o niczym innym myśleć :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 14:44

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja radzę na początek zastanowić się czy wizyty mogą być rano czy raczej w godzinach wieczornych. To ułatwi zdecydowanie się na lekarza. Warto być u jednego przynajmniej przez jakiś czas, a potem ewentualnie zmienić, a nie co wizytę u innego lekarza.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecę dr Połacia. Po 4 latach ciężkiej walki oczekuję narodzin córki. Pomógł mi ogarnąć beznadziejną sytuację, a gdy wyczerpały się pomysły na miejscu, oddelegował do Gamety w Gdyni. Dziś opiekuje się mną w ciąży. Ma tu na forum sporo sukcesów. Jeśli prześledzisz wątek to sama się na nie natkniesz (taka sobie ja, Zielinka, Aniab, Asiamar, Katrina, Koliberek, ja) powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niebawem Czoko :)

    aniab2205, Koliberek, sylvuś lubią tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    A niebawem Czoko :)
    <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ewaa. U mnie tez wszystkie wyniki byly super. U meza tez. Walczylismy 4 lata az wreszcie mamy Tosie :) Udalo sie po szczepieniach limfocytami meza. A bylas u immunologa?

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    Witaj Ewaa. U mnie tez wszystkie wyniki byly super. U meza tez. Walczylismy 4 lata az wreszcie mamy Tosie :) Udalo sie po szczepieniach limfocytami meza. A bylas u immunologa?
    nie nie byłam u immunologa.... nigdy nikt mi nie poradził takiej wizyty.

    Ja narazie to leczyłam się u swojego gina ale niestety chyba wyczerpały mu się pomysły i dlatego sam zasugerował jakąś klinikę, bo jak widać nie jesteśmy normalnym przypadkiem :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 17:45

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaa wrote:
    Hej :)

    Od 4 lat z mężem staramy się o dziecko i niestety bez skutku. Miałam robionych wiele badań - raczej w większości ok - biorę metformax i clostilbegyt, bo wcześniej nie miałam owulacji.
    Teraz ją mam, nawet czuję kiedy jest, bo czuję pobolewanie jajnika. Miałam HSG - też wszystko ok.
    Mąż badanie nasienia i też wszystko dobrze.

    Dostałam informację żeby może spróbować teraz z Gametą, może uda się ustalić co jest przyczyną tego że nam się nie udaje...

    Możecie mi polecić dobrego lekarza? Planuję zadzwonić i umówić sie na konsultacje
    Witaj na forum ;)
    Ja szczerze mogę polecić Radwanów zarówno Pawła jak i Michała - dzięki nim mam synka. Między Tobą a lekarzem musi ' coś zagrać' żeby współpraca się dobrze ułożyła. Nawet jeżeli wybrany lekarz Ci ' nie podpasuje' zawsze możesz zmienić na innego a nikt nie będzie Ci się pytał dlaczego teraz się przeniosłaś do innego.
    Niestety nieraz jest długa droga do osiągnięcia naszego największego marzenia jakim jest dziecko - my po dwóch latach doczekaliśmy się ciąży.
    Musisz się uzbroić w cierpliwość.
    Życzę Ci powodzenia! ;)

  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 11:46

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
‹‹ 883 884 885 886 887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ