X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 24 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Byłam już tutaj u Was, kiedy wybieraliśmy klinikę i tak mi się spodobało, że wybór padł właśnie na Gametę i panią dr RBS :)

    Jestem nieszczęśliwą posiadaczką endomendy, AMH mam prawie na minusie (0,2), poza tym nie mam jednej nerki, którą odebrało mi jakieś parszywe wodonercze... o losie, tak się teraz będę przedstawiać :(

    Jeśli będzie mi dane podejść do ivf - podejdziemy. Jestem na etapie kompletowania badań i tutaj mam do Was pytanie. A mianowicie - p. dr na skierowaniu wśród badań wymieniła "toxoplazma gondi - p/c IgG (surowica)", a ja w moim panelu badań w ramach dodatkowego ubezp mam do wyboru następujące badania: p.ciała przeciw toxoplazmozie IgG, toxoplasma gondi metodą PCR, toxoplazmoza panel (IgG, IgM) i nie wiem, które zrobić. Pomożecie?

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 24 października 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chyba to 3 zrobiła, bo musisz mieć igg i igm. A możliwe, że Pani dr po prostu zapomniała dopisać, że te dwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2018, 18:57

    M&M
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 24 października 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ja bym chyba to 3 zrobiła, bo musisz mieć igg i igm. A możliwe, że Pani dr po prostu zapomniała dopisać, że te dwa.

    W zestawie jest IgG i IgM, ale też w moim pakiecie jedno i drugie ma kilka opcji. Najwyżej dopytam w labie.

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 24 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Gratuluję Wszystkim Szesliwym Dziewczyną! !! Cały czas podczytywalam teraz kolej na mnie badania zrobione w pon wizyta u PR
    Jak juz wcześniej wspominałam wśród badań nie miałam wpisane chlamydie i czystość pew nie zrobi mi na miejscu i tu moje pytanie czy Bende mogła ruszyć z procedura czy dopiero jak gender miała wyniki tych badań

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Inna_79 Ekspertka
    Postów: 195 67

    Wysłany: 24 października 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Witam
    Gratuluję Wszystkim Szesliwym Dziewczyną! !! Cały czas podczytywalam teraz kolej na mnie badania zrobione w pon wizyta u PR
    Jak juz wcześniej wspominałam wśród badań nie miałam wpisane chlamydie i czystość pew nie zrobi mi na miejscu i tu moje pytanie czy Bende mogła ruszyć z procedura czy dopiero jak gender miała wyniki tych badań
    W moim przypadku ruszylam z drugim podejsciem Nie majac kompletu badan. Zaczelam stymulacje do punkcji wszystkie wyniki musza byc w karcie.

    endometrioza III stopień
    2008 laparotomia + 6 miesięcy Zoladex
    05.11.2008 pozytywny test
    09.07.2009 - urodził się upragniony synek
    2014 niespodzianka niestety ciąża zakończona poronieniem w 13 tc
    Maj 2018 ICSI :( brak mrozaczkow
    Wrzesień 2018 II ICSI transfer 2 z. 4AB 4BB :(
    2 blastki 4BB zamrożone
    przerwa
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 25 października 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Witam
    Gratuluję Wszystkim Szesliwym Dziewczyną! !! Cały czas podczytywalam teraz kolej na mnie badania zrobione w pon wizyta u PR
    Jak juz wcześniej wspominałam wśród badań nie miałam wpisane chlamydie i czystość pew nie zrobi mi na miejscu i tu moje pytanie czy Bende mogła ruszyć z procedura czy dopiero jak gender miała wyniki tych badań
    Fajnie,że już zaczynacie działać;)
    Co do badań do przypomnij PR przed badaniem to wymaz na wizycie Ci pobierze a jeśli chodzi o chlamydie to możesz zrobić w Gamecie i spokojnie z wynikiem zdarzysz do punkcji bo do punkcji musi być komplet. Kwestia taka czy korzystasz z jakiegoś dofinansowania czy zupełnie komercyjnie. Jak komercyjnie to nie stresuj się brakiem tych badań ;)

  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 25 października 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie uspokoiłam się tak komercyjnie podchodzę
    Pola pisałaś mi kiedys ze komercyjnie wyszło Ci ok 9.000 ale to chyba było bez jakiś leków. A propo leków gdzie kupowalyscie

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Inna_79 Ekspertka
    Postów: 195 67

    Wysłany: 25 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Dzięki wielkie uspokoiłam się tak komercyjnie podchodzę
    Pola pisałaś mi kiedys ze komercyjnie wyszło Ci ok 9.000 ale to chyba było bez jakiś leków. A propo leków gdzie kupowalyscie

    ja w aptece ROSA na Tatrzanskiej, ale tylko dlatego, ze tam zawsze byly dostepne..... nie porownywałam cen.

    Martoszka, alaw87 lubią tę wiadomość

    endometrioza III stopień
    2008 laparotomia + 6 miesięcy Zoladex
    05.11.2008 pozytywny test
    09.07.2009 - urodził się upragniony synek
    2014 niespodzianka niestety ciąża zakończona poronieniem w 13 tc
    Maj 2018 ICSI :( brak mrozaczkow
    Wrzesień 2018 II ICSI transfer 2 z. 4AB 4BB :(
    2 blastki 4BB zamrożone
    przerwa
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 25 października 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Dzięki wielkie uspokoiłam się tak komercyjnie podchodzę
    Pola pisałaś mi kiedys ze komercyjnie wyszło Ci ok 9.000 ale to chyba było bez jakiś leków. A propo leków gdzie kupowalyscie
    Wiesz co sama procedura ivf ok 9 tys plus badania , leki, itp 15 tys się zmieściliśmy. Poza tym jak leki masz refundowane to bez względu gdzie kupisz będzie taka sama cena, leki do stymulacji kupowałam na Tatrzańskiej w Rosie a do transferów już u siebie w mieście i wtedy spr ceny bo progesteron na 100% w każdej aptece inaczej kosztował.

    alaw87 lubi tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 25 października 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Dzięki wielkie uspokoiłam się tak komercyjnie podchodzę
    Pola pisałaś mi kiedys ze komercyjnie wyszło Ci ok 9.000 ale to chyba było bez jakiś leków. A propo leków gdzie kupowalyscie
    Powodzenia!

    Kochana, leki dostępne są w sieci Rosa (Tatrzańska, Rojna, Lutomierska i Armii Krajowej).

    alaw87 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 25 października 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki
    Szczerze juz nie mogę się doczekać poniedziałku
    Pozdrawiam

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 26 października 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Dzięki
    Szczerze juz nie mogę się doczekać poniedziałku
    Pozdrawiam
    Powodzenia!!! ;))
    &&

    alaw87 lubi tę wiadomość

  • Joannaaaa Przyjaciółka
    Postów: 74 37

    Wysłany: 29 października 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale wolałam z boku was czytać ;)
    U nas ostatnio dużo się działo, podjęliśmy z mężem decyzję, że jednak spróbujemy jeszcze w tym roku podejść do walki. Miałam zamrozone 6 oocytow i na nich zrobiliśmy procedurę... Przeżyliśmy to bardzo bo po odmrozeniu 3 komórki zdegenerowaly... :( zostały nam tylko 3,z których dwie się zaplodnily.
    8 października miałam transfer 3dniowego zarodka najwyższej klasy, piękny. Drugi był hodowany do blastocysty...w 6 dobie dostałam telefon, że niestety nie udało się zamrozić tego zarodka. Oczywiście przeżyłam to bardzo, bo miałam świadomość, że w sobie mam ostatnią szansę.
    Po 12 dniach od transferu odebrałam wynik bety... 715! Nie mogliśmy w to uwierzyć, od razu telefon do Pani doktor ;) dziś byliśmy sprawdzić czy wszystko ok... I tak tak tak ;) za 2 tygodnie mam nadzieję, że usłyszymy serduszko :)
    Dziewczyny nie poddawajcie się! O marzenia musimy walczyć! I walczymy dalej :*

    Bella93, Lubię_czekoladę, alaw87, Inna_79, ultraviolet, sylvuś lubią tę wiadomość

    Starania od 2014r.
    29 lat
    Słabsze nasienie męża
    2016r. - 2 IUI - brak ciąży
    06.2018r. - IMSI - 2 zarodki
    07.2018r. - criotransfer 1 zarodka - ciąża biochemiczna
    08.2018r. - criotransfer 2go zarodka - :(
    10.2018 - 2 IMSI, brak ❄️, transfer 3dniowego zarodka - 12dpt beta 715!
    16ud6vgc3f6ods0i.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaaa, gratulacje :)

    Joannaaaa lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale wolałam z boku was czytać ;)
    U nas ostatnio dużo się działo, podjęliśmy z mężem decyzję, że jednak spróbujemy jeszcze w tym roku podejść do walki. Miałam zamrozone 6 oocytow i na nich zrobiliśmy procedurę... Przeżyliśmy to bardzo bo po odmrozeniu 3 komórki zdegenerowaly... :( zostały nam tylko 3,z których dwie się zaplodnily.
    8 października miałam transfer 3dniowego zarodka najwyższej klasy, piękny. Drugi był hodowany do blastocysty...w 6 dobie dostałam telefon, że niestety nie udało się zamrozić tego zarodka. Oczywiście przeżyłam to bardzo, bo miałam świadomość, że w sobie mam ostatnią szansę.
    Po 12 dniach od transferu odebrałam wynik bety... 715! Nie mogliśmy w to uwierzyć, od razu telefon do Pani doktor ;) dziś byliśmy sprawdzić czy wszystko ok... I tak tak tak ;) za 2 tygodnie mam nadzieję, że usłyszymy serduszko :)
    Dziewczyny nie poddawajcie się! O marzenia musimy walczyć! I walczymy dalej :*
    Cudowne wieści <3 Gratulacje!!

    Joannaaaa lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Inna_79 Ekspertka
    Postów: 195 67

    Wysłany: 29 października 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale wolałam z boku was czytać ;)
    U nas ostatnio dużo się działo, podjęliśmy z mężem decyzję, że jednak spróbujemy jeszcze w tym roku podejść do walki. Miałam zamrozone 6 oocytow i na nich zrobiliśmy procedurę... Przeżyliśmy to bardzo bo po odmrozeniu 3 komórki zdegenerowaly... :( zostały nam tylko 3,z których dwie się zaplodnily.
    8 października miałam transfer 3dniowego zarodka najwyższej klasy, piękny. Drugi był hodowany do blastocysty...w 6 dobie dostałam telefon, że niestety nie udało się zamrozić tego zarodka. Oczywiście przeżyłam to bardzo, bo miałam świadomość, że w sobie mam ostatnią szansę.
    Po 12 dniach od transferu odebrałam wynik bety... 715! Nie mogliśmy w to uwierzyć, od razu telefon do Pani doktor ;) dziś byliśmy sprawdzić czy wszystko ok... I tak tak tak ;) za 2 tygodnie mam nadzieję, że usłyszymy serduszko :)
    Dziewczyny nie poddawajcie się! O marzenia musimy walczyć! I walczymy dalej :*
    Gratulacje!

    Joannaaaa lubi tę wiadomość

    endometrioza III stopień
    2008 laparotomia + 6 miesięcy Zoladex
    05.11.2008 pozytywny test
    09.07.2009 - urodził się upragniony synek
    2014 niespodzianka niestety ciąża zakończona poronieniem w 13 tc
    Maj 2018 ICSI :( brak mrozaczkow
    Wrzesień 2018 II ICSI transfer 2 z. 4AB 4BB :(
    2 blastki 4BB zamrożone
    przerwa
  • zabcia90 Znajoma
    Postów: 28 20

    Wysłany: 29 października 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale wolałam z boku was czytać ;)
    U nas ostatnio dużo się działo, podjęliśmy z mężem decyzję, że jednak spróbujemy jeszcze w tym roku podejść do walki. Miałam zamrozone 6 oocytow i na nich zrobiliśmy procedurę... Przeżyliśmy to bardzo bo po odmrozeniu 3 komórki zdegenerowaly... :( zostały nam tylko 3,z których dwie się zaplodnily.
    8 października miałam transfer 3dniowego zarodka najwyższej klasy, piękny. Drugi był hodowany do blastocysty...w 6 dobie dostałam telefon, że niestety nie udało się zamrozić tego zarodka. Oczywiście przeżyłam to bardzo, bo miałam świadomość, że w sobie mam ostatnią szansę.
    Po 12 dniach od transferu odebrałam wynik bety... 715! Nie mogliśmy w to uwierzyć, od razu telefon do Pani doktor ;) dziś byliśmy sprawdzić czy wszystko ok... I tak tak tak ;) za 2 tygodnie mam nadzieję, że usłyszymy serduszko :)
    Dziewczyny nie poddawajcie się! O marzenia musimy walczyć! I walczymy dalej :*
    Gratuluję!!! ☺

    Joannaaaa lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    12.2012 - laparotomia, usunięcie jajowodu prawego
    26.05.2017 - HSG, jajowód niedrożny
    07.2018 - badanie nasienia - bardzo słabe wyniki
    02.11.2018 - punkcja (6 mrozaczków)
    07.01.2019 - crio
    15.01.2019 - beta 96,80
    18.01.2019 - beta 286
    21.01.2019 - beta 1040
  • ultraviolet Autorytet
    Postów: 627 644

    Wysłany: 29 października 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale wolałam z boku was czytać ;)
    U nas ostatnio dużo się działo, podjęliśmy z mężem decyzję, że jednak spróbujemy jeszcze w tym roku podejść do walki. Miałam zamrozone 6 oocytow i na nich zrobiliśmy procedurę... Przeżyliśmy to bardzo bo po odmrozeniu 3 komórki zdegenerowaly... :( zostały nam tylko 3,z których dwie się zaplodnily.
    8 października miałam transfer 3dniowego zarodka najwyższej klasy, piękny. Drugi był hodowany do blastocysty...w 6 dobie dostałam telefon, że niestety nie udało się zamrozić tego zarodka. Oczywiście przeżyłam to bardzo, bo miałam świadomość, że w sobie mam ostatnią szansę.
    Po 12 dniach od transferu odebrałam wynik bety... 715! Nie mogliśmy w to uwierzyć, od razu telefon do Pani doktor ;) dziś byliśmy sprawdzić czy wszystko ok... I tak tak tak ;) za 2 tygodnie mam nadzieję, że usłyszymy serduszko :)
    Dziewczyny nie poddawajcie się! O marzenia musimy walczyć! I walczymy dalej :*
    Joannaaaa gratulacje!!

    Joannaaaa lubi tę wiadomość

    dqprj48akwkgc0se.png
    6 lat starań o rodzeństwo, niedrożność, endometrioza, poronienie, laparoskopia
    02.2018 ICSI 😢 nie pobrano komórek
    06.2018 ICSI - podejście II
    07.2018 punkcja pobrano 6 komórek, mamy ❄❄
    10.2018 histeroskopia
    16.11.2018 FET ❄️😢
    21.11.2019 FET ❄️😢
    ...
    23.06.2020 - 7tc ❤️
  • Joannaaaa Przyjaciółka
    Postów: 74 37

    Wysłany: 29 października 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam bardzo, ale trzymajcie ciągle kciuki :)
    Siedzę w pracy i nie mogę się skupić ;D

    Bella93, Lubię_czekoladę, ultraviolet lubią tę wiadomość

    Starania od 2014r.
    29 lat
    Słabsze nasienie męża
    2016r. - 2 IUI - brak ciąży
    06.2018r. - IMSI - 2 zarodki
    07.2018r. - criotransfer 1 zarodka - ciąża biochemiczna
    08.2018r. - criotransfer 2go zarodka - :(
    10.2018 - 2 IMSI, brak ❄️, transfer 3dniowego zarodka - 12dpt beta 715!
    16ud6vgc3f6ods0i.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 31 października 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia, jak tam? Szykujesz się do punkcji?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 941 942 943 944 945 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ