X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolodzy endokrynolodzy WARSZAWA
Odpowiedz

Ginekolodzy endokrynolodzy WARSZAWA

Oceń ten wątek:
  • Ameiva Autorytet
    Postów: 751 726

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś miał styczność z dr. Bańkowską w Medicover? Jeśli tak to ciekawa jestem Waszych uwag na jej temat, ja mam mieszane uczucia.

    rewq lubi tę wiadomość

    dqpr3e5e2vsf93fd.png

    w4sqs65guiprfo6k.png
  • shiness Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wybieram do dr Jerzak, zobaczymy, jak będzie. Bardzo na nią liczę, musi się udać z jej pomocą, nie widzę innego wyjścia. A jak już będę po wizycie i osągnę sukces, odezwę się :)

    Nadzieja umiera ostatnia ....
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś miała kontakt z dr Wojciechem Sierawskim?
    Obecnie pracuje w Lux Medzie. Ale ma też prywatny gabinet w Nowym Dworze

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shiness wrote:
    Ja się wybieram do dr Jerzak, zobaczymy, jak będzie. Bardzo na nią liczę, musi się udać z jej pomocą, nie widzę innego wyjścia. A jak już będę po wizycie i osągnę sukces, odezwę się :)

    trzyma kciuki
    ja dzięki niej zbliżam się mam nadzieję wreszcie do szczęśliwego końca.

    kasjja lubi tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie coś wiecej o prof Jerzak. Polecacie? Macie już jakieś pozytywne doświadczenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka41 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś miała kontakt z dr Wojciechem Sierawskim?
    Obecnie pracuje w Lux Medzie. Ale ma też prywatny gabinet w Nowym Dworze

    Ja pochodze z NDM i niestety dobrych opinii na temat tego lekarza nie ma :/ Zależy co chcesz u niego leczyc...

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możecie polecić jakiegoś lekarza w Warszawie? Obu specjalności najlepiej i najlepiej z grupy luxmed

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:43

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez sensu w takim razie, moze zrezygnuje z luxmedu w takim razie. Normalnie aż trudno uwierzyć ze tak ciezko o dobrego lekarza

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, ja byłam ostatnio u dr Anetty Karwackiej, naczytałam się bardzo dobrych opinii na jej temat. Czy może któraś z Was miała styczność z tą Panią?? nie wiem czy iść do niej kolejny raz czy może szukać kogoś innego...

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ROK leczenia w luxmedzie figę z makiem dał...
    Lekarze nie chcą wypisywać skierowań na badania hormonów. Jak wyszło u mnie TSH to tylko tego się uczepili i koniec tematu.
    W końcu jak zaczęłam naciskać to lekarz prosto w twarz mi powiedział, że oni w luxmedzie leczeniem niepłodności się nie zajmują... I dał mi skierowanie do kliniki (i po to płacę abonament?!)


    Polecam za to Instytut rodziny. Chodziłam do dr. Aleksandry Baryły. Po 2 miesiącach pełen zestaw wyników, przepisane witaminy i prowadzenie dokładnych obserwacji śluzu modelem creightona. No i jestem w ciąży :)

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:03

  • Martita88 Autorytet
    Postów: 776 1101

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie :)

    Słyszałyście coś o lekarzach w szpitalu bródnowskim??

    dqprwn15leplej5m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita ja chodze prywatnie do lekarza z brodnowskiego, moge napisac w wiadomosci prywatnej, na razie jestem zadowolona, mam wprowadzone leczenie, natomiast jest to ginekolog o pojedynczej specjalizacji.

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 08:02

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczyłam się w instytucie rodziny.
    Dr. Aleksandra Baryła specyficzna. Prowadziła nas i jako lekarzowi wystawiłabym jej 5+ (w końcu czekam na dzidziusia), ale jako osoba męcząca i trudno było mi się z nią dogadać.
    dr. Katarzyna Jankowska - znajomi ją bardzo polecali, szczególnie jeśli wiadomo coś o problemach endokrynologicznych
    dr. R. Maksym - do niego chodziłam tylko na USG gdy w pierwszych tygodniach ciąża była zagrożona poronieniem. Dość młody, sympatyczny, rzeczowy.

    atdck6nlmznf5qze.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwiedziłam kilka gabinetów w Warszawie. Byłam też w invimedzie, który skutecznie mnie zniechęcił.
    Mogę polecić dr Elżbietę Woźną - jest zakonnicą, ale i ginekologiem-endokrynologiem, ma gabinet na ul. Dobrej. Uważam ją za naprawdę dobrego fachowca. Przeszkadzało mi trochę, że nie ma usg w gabinecie, więc co miesiąc musiałam jeździć w inne miejsce na badanie. Duży nacisk kładzie na samoobserwację.
    Teraz chodzę do fertimedica na Emilii Plater. Jeszcze za wcześnie żeby mówić, ale narazie robią na mnie dobre wrażenie.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Zelma Znajoma
    Postów: 22 21

    Wysłany: 3 września 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was chodziła może do dr Elżbiety Kozłowskiej (centrum damiana/wizyty prywatne)?

  • vila86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczę w psychomedic.pl na Filtrowej w Warszawie. Poradnia jest nowoczesna, dobrze wyposażona. Jak potrzebuje zrobić jakieś badanie to nie ma z tym żadnego problemu, nie muszę nikogo prosić godzinami tylko od razu jestem zapisywana na badanie. Lekarz uprzejmy, ma dużą wiedzę i chodzę do niego z przyjemnością, co mi się wcześniej nie zdarzało.

    vila86
  • Pancia23 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie leczę się u dr Barbary Kurek !!! Polecam jeśli ktoś preferuje naprotechnologię też pomoże..

    Odradzam dr A. Kaplińskiego !!!!!!!

    PCOS, Hashimoto, IO, Hiperprolaktynemia ;/
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ