X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolodzy endokrynolodzy WARSZAWA
Odpowiedz

Ginekolodzy endokrynolodzy WARSZAWA

Oceń ten wątek:
  • nieustannie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lutego 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ktoś zna lek. Marię Mickiewicz-Laskowską? To endokrynolog przyjmująca w tommed.waw.pl Jak przebiega leczenie? Warto zaufać tej lekarce? Do kogo z Wawy warto iść, najlepiej na Woli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat i proszę o namiary na dobrych lekarzy endo-gin. Obecnie "leczę się" u lekarki ze szpitala na Karowej, ale mam wrażenie i poczucie, że to strata czasu. Widzę po wykresie, że potrzebuję czegoś na zbicie prolaktyny i prawdopodobnie dodatkowo progesteronu. Chciałabym skonsultować swoje podejrzenia i obawy. Proszę, polećcie kogoś sprawdzonego.

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka nie wiem u kogo się leczysz z Karowej, ja chodziłam i chodzę w ciążach do dr Grymowicz i jest naprawdę godna polecenia.

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałaś mierzony poziom prolaktyny? Bibi a do kogo chodzisz z Karowej? ja dołączam do kasjji. też chodzę do tej dr i póki co jestem zadowolona.

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 22:56

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ