X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolodzy endokrynolodzy WARSZAWA
Odpowiedz

Ginekolodzy endokrynolodzy WARSZAWA

Oceń ten wątek:
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakich lekarzy polecacie? U kogo się leczyłyście?

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy studiowałam w Warszawie chodziłam do bardzo dobrego ginekologa endokrynologa, dr Nieżurawski, starszy, doświadczony i bardzo miły, wszystko rzetelnie tłumaczy.Może poszukaj go w necie, przyjmował prywatnie na Migdałowej

    kasjja lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • kasiulek Koleżanka
    Postów: 34 29

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.rogiewicz.pl ( jakos tak):-)

    kasjja lubi tę wiadomość

    oar8vfxm9yoo80vz.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki piękne za kontakty:)

    Żeby wszystko było w jednym miejscu wklejam info od Sebzy z innego wątku:
    Aktualnie nie mieszkam w PL,ale jakbym mieszkała, to na pewno moim lekarzem byłby Wojciech Borucki. Umie zdiagnozować problem i bardzo troszczy się o swoje pacjentki w ciąży. Oczywiście ma dużo pacjentek i jak jest w Septimie na Bemowie, to nie można spędzić u niego godziny, ale nawet, jak czułam niedosyt wiedzy po wizycie, to miałam jego telefon i mogłam dzwonić kiedy chcę i z czym chcę. Polecam.

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o naprotechnologach dr Baryle i Klimasie, którzy przyjmują w poradni na Madalińskiego. Polecała mi ich koleżanka, która jest położną i zajmuje się naturalnymi metodami.

    Jeśli znacie jeszcze jakiegoś fajnego lekarza, zachęcam do wpisów, mogą pomóc innym, nie tylko mnie.

    Kontakty do lekarzy przyjmujących na NFZ mile widziane :)

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • martuska507 Koleżanka
    Postów: 46 93

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mną się zajmuje dr Ewa Juchnicka gin-endo ze szpitala na Madalińskiego. Od razu wdrożyła leczenie i skierowała na 3 dniowy pobyt w szpitalu na pobranie badań hormonalnych. Jedynym jej minusem jest to ze jak nic nie dolega to nie bada za kazdym razem ginekologicznie. Wiem, że przyjmuje również w Invimedzie

    kasjja lubi tę wiadomość

    25.03 - beta 470
    29.03 beta 2850
    31.03 beta 6700
    relg3e5ejgo7v50m.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dobrze pamiętam , to byłam na jednym z wykładów dr Klimasa i zasadniczo słyszałam same dobre opinie, oprócz tego, że ma bardzo określony światopogląd i np jest przeciwny in vitro. Ale to już decyzja każdej z nas, jaką drogę wybiera.

    kasjja lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Moniki Grymowicz, przyjmuje prywatnie w gabinecie dr Brankowska. Jest bardzo miła i optymistyczna. Pracuje na oddziale na Karowej, ale nie w poradni (chyba). Mnie tylko niepokoi to, że dała mi rok bez leków na starania, a u mnie ewidentnie by się przydała jakaś ingerencja. Szkoda, że nie mogę do niej chodzić na NFZ, szukam dlatego kontaktów z NFZ.

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja mam jakoś uraz do lekarzy z Madalińskiego wiec ja tam nie pójdę słyszałam że Piotr Czepiński jest dobry wybieram się do niego to ordynator praskiego

    kasjja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją ciąże prowadziła Barbara Stradomska i niestety straciłam dzieciątko szczerze nie polecam wydałam majątek sama wizyta 250 zł plus usg kolejne 80 cytologia 70 i tak przez 8 tygodni 4 razy plus badania krwi i moczu prywatne ok 2000zł więc ładna suma się uzbierała a jak się okazało zlecała nie te badania co trzeba :/ Naprawdę odradzam ona przyjmuję prywatnie w Piasecznie i w medicoverze na wołowskiej :/ gdy poszłam państwowo do lekarza po poronieniu i dowiedział się do kogo poszłam prywatnie złapał się za głowę to chyba o czymś świadczy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2013, 14:27

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Miriam za wiadomości o lekarzach. Przykro bardzo, że straciłaś dzięciątko. Uściski!

    Miriam lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczyła się któraś z Was u prof. Małgorzaty Jerzak?

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:43

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się u niej leczę od roku.Trafiłam do niej po dwóch poronieniach.Zleciła badania, dała leki i kazała się starać.Zaszłam w ciązę ale ponownie poroniłam.Zleciła kolejne badania, tóre nie wniosły zbyt wiele do sprawy.najprawdopodobniej mógł wystapic jakis bład genetyczny.teraz mamy starac sie ponownie.nadal jej ufam, wierze ze tym razem moze sie udac.podchodzi do pacjentek chłodno, ale profesjonalnie.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 18 maja 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam do czynienia z prof. Jerzak. Byłam u niej prywatnie w Medivie. Ona specjalizuje się w poronieniach i problemach immunologicznych. Jest oszczędna w słowach i raczej nie uśmiecha się, ale po tych wszystkich pseudolekarzynach, to ja na przykład nie wymagam aby lekarz było mily, sympatyczny, tylko ma być profesjonalny i jak nie wie co zrobić z danym przypadkiem, to potrafi się do tego przyznać.
    Ja do prof. Jerzak trafiłam z pokaźną teczką badań, opisów, wypisów i usg różnej konfiguracji. Przejrzała dokumentację w milczeniu i powiedziała, że nie stwierdza, ani nie podejrzewa problemów immunologicznych, więc nie będzie mi zlecać kolejnych badań i naciągać mnie na kolejne wizyty, tylko zaproponuje mi wizytę u innego lekarza, który specjalizuje się w problemach, które u mnie podejrzewa. Z resztą sama skontaktowała się z tym lekarzem, a nawet dwoma i umówiła mi termin wizyty.
    Dlatego mam do niej ogromny szacunek i polecam każdej dziewczynie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy lub rady.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 19 maja 2013, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moge polecic dr Joanne Abraszek. Przyjmuje w enel- medzie. Wada: dlugie terminy. dr ma wiedze i praktyke. Oschla w kontaktach, ale mnie to nie przeszkadza. Matylda36 kogo mozesz polecic z Novum? Ile tam kosztuja wizyty i badania?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jesteście w stanie polecić kogoś z luxmedu?

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, z Lux Medu w Warszawie mogę polecić dr Marię Koziara (przy ul. Stanów Zjednoczonych)(moja koleżanka zaszła u niej w ciążę w problemami hormonalnymi), ja teraz chodzę do dr Pawła Kamińskiego (Mariott), ma dobre opinie, byłam dopiero raz więc na razie nie mam efektów.

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prof. Baranowski ze szpitala na Szaserów, prywatnie przyjmuje na Siennej (wizyta niestety 350zł), dr Cyganek na ul. Grochowskiej

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 21 października 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr. Witold Krzywdziński - przychodnia w szpitalu na Madalińskiego. Przyjmuje też prywatnie w Europejskim Centrum Medycznym na Ursynowie. Rewelacyjne opinie do poczytania w necie. Już na pierwszej wizycie wdrożył mi zdecydowane działanie z gonieniem jajeczek :) Bardzo polecam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 21:20

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ