Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    mam nadzieje że u mnie też tak bedzie a kolejną to już po owulacji czy jeszcze przed? bo ja w sumie bede miała 12 dc. i nwm czy po owulacji też trzeba iść.


    To zależy co wyjdzie w 12 DC, ja jeszcze miałam jedna ocenę i dopiero na kolejnej zastrzyk., a po owulacji dostałam luteine.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2020, 19:07

    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    To zależy co wyjdzie w 12 DC, ja jeszcze miałam jedna ocenę i dopiero na kolejnej zastrzyk., a po owulacji dostałam luteine.
    a rozumiem w taki sposob to troche miałaś tych monitoringów . no zobaczymy w czwartek ale mam nadzieje że to bedzie jeden monitoring

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Tak jasne, pytaj.. Szew


    Wysłałam Ci zaproszenie🙂, mam jedno pytanko a nie wiem czy dobrze zrozumiałam jak mi doktor tłumaczył na wizycie

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dziewczyny, które w ciąży miały szew albo pessar mam pytanko jest któraś?

    Jak co to też jestem 😉

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 - moja towarzyszko rozkrakanej szyjki, odpisałam dopiero 😅

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ewela25 - moja towarzyszko rozkrakanej szyjki, odpisałam dopiero 😅
    Haha ja wiem mamuska..czasu zero. Hihi

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie🙂, mam jedno pytanko a nie wiem czy dobrze zrozumiałam jak mi doktor tłumaczył na wizycie
    Jasne przyjelam, czekam :)

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Anka - możliwe też, że to takie chwilowe zawirowania, u doktora końcówka /przełom roku jest nawał pacjentek.

    Trzymam kciuki za czwartek 🙂
    Mam nadzieję że to jest jednorazowe ale najbardziej chyba mnie wkurza to że jak nie pyknie to znowu trzeba z 2 miesiące czekać na dalsze działania .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie czy jest tu jakąś dziewczyna, która miała operacje endometriozy u doktora? Mam jedno pytanie, organizacyjne, niestety po ciąży mi się nasiliła i czekam na laparoskopie.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Będzie dobrze 🙂

    Dr Lorenc też jest ok, ja u Niej byłam raz jak jeszcze czekałam na pierwsza wizytę do doktora i pomogła.
    no wierze że jest okej ale martwie sie tylko tym że nie da mi zastrzyku oleje po prostu.
    po za tym nie dostalalm zadnego sms o wizycie? czy mogly zapomniec zaznaczyć?

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    no wierze że jest okej ale martwie sie tylko tym że nie da mi zastrzyku oleje po prostu.
    po za tym nie dostalalm zadnego sms o wizycie? czy mogly zapomniec zaznaczyć?


    Ale poczekaj najpierw na ocenę cyklu, ale myślę, że jak powiesz, że były takie ustalenia z doktorem to będzie, ja czasem dostaje sms, czasem dzwonią, jak coś to dzwonie aby się upewnić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 18:11

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja sobie chyba zadzwonie żeby sie upewnić teraz jakoś sie boje że mogly jednak nie zapisać. mojej znajomej lekarz robil wymaz na ureplasme i te inne a jednego one nie zaznaczyly i nie miala tego badania zrobionego.
    wiesz ja ten monitoring mam w 12 dc wiec podekrzewam że już na tej wizycie powinna mi przepisać. bo watpie że na kolejne usg mnie w tym cyklu zapiszą. skoro takie problemy...

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka88 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie czy jest tu jakąś dziewczyna, która miała operacje endometriozy u doktora? Mam jedno pytanie, organizacyjne, niestety po ciąży mi się nasiliła i czekam na laparoskopie.


    Tak ja, jak coś to pytaj 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    U mnie też raz coś się pokrecilo na rejestracji , zadzwoniłam i się wyjaśniła sytuacja, myślę, że Pani dr powie co dalej.
    zobaczymy jak to bedzie, w poniedzialek zadzwonie i sie jeszcze upewnie czy ta wizyta jest bo mam obawy jednak .

  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    zobaczymy jak to bedzie, w poniedzialek zadzwonie i sie jeszcze upewnie czy ta wizyta jest bo mam obawy jednak .

    Anka napisalam Ci wiadomość na priv., miałam podobna sytuację i było dobrze😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Anka napisalam Ci wiadomość na priv., miałam podobna sytuację i było dobrze😊
    zaraz zobacze )

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - no czasem tak jest, że doktor ma jakiś większy nawał pacjentek i jest monitoring u Pani doktor, ale ja doktora podziwiam jak łączy pracę z gabinetem masa pacjentek do tego szpital, - dyżury - operacje - zabiegi a znajdzie czas by wejść na salę i powiedzieć co i jak. Będzie dobrze. ✊

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Anka - no czasem tak jest, że doktor ma jakiś większy nawał pacjentek i jest monitoring u Pani doktor, ale ja doktora podziwiam jak łączy pracę z gabinetem masa pacjentek do tego szpital, - dyżury - operacje - zabiegi a znajdzie czas by wejść na salę i powiedzieć co i jak. Będzie dobrze. ✊
    no pwnie tgeż podziwiam ale prawda jest taka że nie mam rego monitoringu u niego przez te panie z rejestracji .
    i narazie tak naprawde nie mam pewności czy ta babka mnie zapisala zadzwonie w pon żeby potwierdzić ale to juz by było przegiecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 20:07

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Anka - no czasem tak jest, że doktor ma jakiś większy nawał pacjentek i jest monitoring u Pani doktor, ale ja doktora podziwiam jak łączy pracę z gabinetem masa pacjentek do tego szpital, - dyżury - operacje - zabiegi a znajdzie czas by wejść na salę i powiedzieć co i jak. Będzie dobrze. ✊
    Nie zawsze znajdzie czAs by wejsc na sale:)) moze do wybranych:)))

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Nie zawsze znajdzie czAs by wejsc na sale:)) moze do wybranych:)))


    No u mnie też podczas jednego pobytu nie był, ale było widać , że miał turbo młyn w szpitalu 😜, poprosiłam doktora o rozmowę to wszystko wytłumaczyl.

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ