Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka88 wrote:
    Cześć dziewczyny, również życze wszystkiego dobrego na Święta 🎄



    Od stycznia zaczynam przygotowania do kolejnego transferu, pierwszy był udany, ale niestety ciąża biochemiczna, ostatnio miałam histeroskopie i wszystko było ok, teraz będę podchodzić na cyklu sztucznym, ale jak zobaczyłam ilość leków to 🙈, ale doktor mówił, że a sztucznym tak będzie.

    I mam pytanko o Prolutex czy, któraś z Was wie gdzie dostanę w miarę rozsądnej cenie?


    Ja zamawiam na doz, 🙂przestępne ceny też są na Gemini albo apteka Melissa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2020, 17:49

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Muminka88 Znajoma
    Postów: 25 18

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Ja zamawiam na doz, 🙂przestępne ceny też są na Gemini albo apteka Melissa.


    Dziękuje 🙂

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka88 wrote:
    Cześć dziewczyny, również życze wszystkiego dobrego na Święta 🎄



    Od stycznia zaczynam przygotowania do kolejnego transferu, pierwszy był udany, ale niestety ciąża biochemiczna, ostatnio miałam histeroskopie i wszystko było ok, teraz będę podchodzić na cyklu sztucznym, ale jak zobaczyłam ilość leków to 🙈, ale doktor mówił, że a sztucznym tak będzie.

    I mam pytanko o Prolutex czy, któraś z Was wie gdzie dostanę w miarę rozsądnej cenie?


    Właśnie najtaniej wychodzi na doz, koleżanka tak też zamawiała, ja przez kilka tygodni brałam Cyclogest i też najtaniej mnie wyniósł na doz.

    Powodzenia ✊

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka - Gratulacje i kciuki dalej 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytabletki do stymulacji owu trzeba brać o tej samej godzinie?

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Czytabletki do stymulacji owu trzeba brać o tej samej godzinie?


    Ja ostatnia stymulacje owu miałam zastrzyki plus tabletki i staram się mniej więcej brać o stałych porach, ale nie musi być równo jak w zegarku, bardziej przy zastrzykach trzeba pilnować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja ostatnia stymulacje owu miałam zastrzyki plus tabletki i staram się mniej więcej brać o stałych porach, ale nie musi być równo jak w zegarku, bardziej przy zastrzykach trzeba pilnować
    Oki dzieki 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dniu cyklu zwykle doktor was przyjmował na monitoring?

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    W którym dniu cyklu zwykle doktor was przyjmował na monitoring?


    Tutaj myślę, że nie ma się co porównywać, to zależy od danego leku, stymulacji jak rosnie pęcherzyk/pęcherzyki. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 16:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Tutaj myślę, że nie ma się co porównywać, to zależy od danego leku, stymulacji jak rosnie pęcherzyk/pęcherzyki. 😉
    domyślam sie ale doktor akurat wyznaczyl ze albo w 11 albo w 12 dniu cyklu , 11 dc przypada mi na 6 stycznia a to jest świeto a 12 to czwartek i doktor wtedy nie pracuje a 13 dzien cyklu nwm czy nie będzie za póżno.. jutro zadzwonie i sie dowiem na jaki dzień mi ustalą.po prostu mam rozkmine żeby czasem za pozno nie było

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    domyślam sie ale doktor akurat wyznaczyl ze albo w 11 albo w 12 dniu cyklu , 11 dc przypada mi na 6 stycznia a to jest świeto a 12 to czwartek i doktor wtedy nie pracuje a 13 dzien cyklu nwm czy nie będzie za póżno.. jutro zadzwonie i sie dowiem na jaki dzień mi ustalą.po prostu mam rozkmine żeby czasem za pozno nie było


    A bo jest to święto, ja raz mialam sama ocenę cyklu u innej Pani doktor bo akurat nie było doktora w razie w miała się z doktorem kontaktować.

    To najlepiej zadzwonić. 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    A bo jest to święto, ja raz mialam sama ocenę cyklu u innej Pani doktor bo akurat nie było doktora w razie w miała się z doktorem kontaktować.

    To najlepiej zadzwonić. 🙂
    no zobaczymy co mi powiedzą jutro , bo to bedzie moja pierwsza stymulacja i wgl wiec chyba bym wolala juz tego 10 jechać zeby sprawdzić ale zobaczymy.,

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Drzewko - daj znać czy wszystko ok jak będziesz po histeroskopi, może być na priv 🙂, oczywiście jeżeli będziesz miała ochotę 🙂


    Dziękuje, że pytasz 🙂, drożność wyszła ok, jeszcze czekam za wynikiem biopsji,

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które w ciąży miały szew albo pessar mam pytanko jest któraś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że wgl nie będę miała tego monitoringu na początku grudnia byłam ustalić plan to lekarz mówił że muszą mnie zapisać a dzisiaj stwierdził że nie ma takiej opcji bo była mu się pytać. Bardzo mnie to wkurzyło. Sama z SB zapisałam się do Anny Lorenc może któraś była u niej ? I coś może pow o tej pani?

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Myślałam że wgl nie będę miała tego monitoringu na początku grudnia byłam ustalić plan to lekarz mówił że muszą mnie zapisać a dzisiaj stwierdził że nie ma takiej opcji bo była mu się pytać. Bardzo mnie to wkurzyło. Sama z SB zapisałam się do Anny Lorenc może któraś była u niej ? I coś może pow o tej pani?


    Ja raz mialam ocenę cyklu u dr Lorenc w zastępstwie za doktora, lek do stymulacji miałam rozpisany , tylko jedna ocena u doktor, jest sympatyczna, w razie w się kontaktuję z doktorem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2020, 17:49

    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Ja raz mialam ocenę cyklu u dr Lorenc w zastępstwie za doktora, lek do stymulacji miałam rozpisany , tylko jedna ocena u doktor, jest sympatyczna, w razie w się kontaktuję z doktorem.
    a akceptuje wczesniejsze zalecenia doktora bo ja powinnam dostać zastrzyk o to mi najbardziej chodzi że ona postanowi coś i mi go nie zapiosze a doktor mi sam mowil że dostane. o to sie najbardziej martwie.

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    a akceptuje wczesniejsze zalecenia doktora bo ja powinnam dostać zastrzyk o to mi najbardziej chodzi że ona postanowi coś i mi go nie zapiosze a doktor mi sam mowil że dostane. o to sie najbardziej martwie.


    Tak Ona z doktorem konsultuje ją też pierwsza ocenę miałam u Niej, kolejna już u doktora i decydowal o zastrzyku.

    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że u mnie też tak bedzie a kolejną to już po owulacji czy jeszcze przed? bo ja w sumie bede miała 12 dc. i nwm czy po owulacji też trzeba iść.

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dziewczyny, które w ciąży miały szew albo pessar mam pytanko jest któraś?
    Tak jasne, pytaj.. Szew

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ