Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - jak się czujesz na progynova? Ja mam w poniedziałek monitoring jestem ciekawa jaka będzie reakcja bo też brałam ten lek przed stymulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Anka - jak się czujesz na progynova? Ja mam w poniedziałek monitoring jestem ciekawa jaka będzie reakcja bo też brałam ten lek przed stymulacja.
    Oo jaka podobna sytuacja. A tez clo?
    Powiem ci że bardzo dobrze nie mam żadnych skutków ubocznych. Jak brałam duphaston i estrogen to miałam a przy tym leku nic jakbym nic nie brała.a u cb jakieś były?

  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Oo jaka podobna sytuacja. A tez clo?
    Powiem ci że bardzo dobrze nie mam żadnych skutków ubocznych. Jak brałam duphaston i estrogen to miałam a przy tym leku nic jakbym nic nie brała.a u cb jakieś były?


    Letrozol, doktor chce jeszcze jedna stymulacje z tym lekiem,poprzednia Pani dokyor mnie tym stymulowała, ale coś siadlo, wcześniej chodziłam do lekarza z oddziału endokrynologi to też miałam estrofem i później dołączyć duphaston to średnio było, u mnie też samopoczucie dobre 🙂

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Nadzieja - czekam na wizytę serduszkowa i okrutnie się skresuje 🙈, ale będzie dobrze 🙂, mam nadzieję 🙏

    Missi -_m- powodzenia 😁


    Mocne ✊✊✊🍀🍀, pamiętam swój stres przed wizytą serduszkowa 🙈

    Zosia - wyszłaś już do domu, jak się czujesz?

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Letrozol, doktor chce jeszcze jedna stymulacje z tym lekiem,poprzednia Pani dokyor mnie tym stymulowała, ale coś siadlo, wcześniej chodziłam do lekarza z oddziału endokrynologi to też miałam estrofem i później dołączyć duphaston to średnio było, u mnie też samopoczucie dobre 🙂
    A no to super a ty kilka cykli brałaś ten cyclo? Bo ja biorę tylko jeden do środy w sumie. Po ilu dniach od odstawienia dostałaś miesiączkę?

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Letrozol, doktor chce jeszcze jedna stymulacje z tym lekiem,poprzednia Pani dokyor mnie tym stymulowała, ale coś siadlo, wcześniej chodziłam do lekarza z oddziału endokrynologi to też miałam estrofem i później dołączyć duphaston to średnio było, u mnie też samopoczucie dobre 🙂


    My mamy w planach w styczniu podejsc do inseminacji ale jak nie torbiel to teraz infekcje 😌

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Mocne ✊✊✊🍀🍀, pamiętam swój stres przed wizytą serduszkowa 🙈

    Zosia - wyszłaś już do domu, jak się czujesz?


    Tak już w domu, leżę i odpoczywam 🙂

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo nie wiem czy pisać do doktora czy tak może być mam 9 +4 tc i od dziś rana sporadyczne plamienia, miała któraś z Was na takim etapie?

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Dziewczyny mam pytanie bo nie wiem czy pisać do doktora czy tak może być mam 9 +4 tc i od dziś rana sporadyczne plamienia, miała któraś z Was na takim etapie?


    Myślę, że pojedyncze plamienia są do obserwacji, może być od jakiegoś podrażnienia jak masz luteinę, albo też bakterii, ja raz miała w 25 tc (ale to byłam po założeniu szwu) czasem też może pęknąć jakieś naczynko, jak się utrzymują albo zwiększają to już doktor mówi do konsultacji..


    Ps :wie może któraś z Was jak teraz z terminami do doktora,? zapomniałam, że muszę się zapisac na kontrolę i dopiero dziś sobie przypomniałam 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2020, 18:43

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Myślę, że pojedyncze plamienia są do obserwacji, może być od jakiegoś podrażnienia jak masz luteinę, albo też bakterii, ja raz miała w 25 tc (ale to byłam po założeniu szwu) czasem też może pęknąć jakieś naczynko, jak się utrzymują albo zwiększają to już doktor mówi do konsultacji..


    Ps :wie może któraś z Was jak teraz z terminami do doktora,? zapomniałam, że muszę się zapisac na kontrolę i dopiero dziś sobie przypomniałam 🙈


    Dziękuje 🙂

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Myślę, że pojedyncze plamienia są do obserwacji, może być od jakiegoś podrażnienia jak masz luteinę, albo też bakterii, ja raz miała w 25 tc (ale to byłam po założeniu szwu) czasem też może pęknąć jakieś naczynko, jak się utrzymują albo zwiększają to już doktor mówi do konsultacji..


    Ps :wie może któraś z Was jak teraz z terminami do doktora,? zapomniałam, że muszę się zapisac na kontrolę i dopiero dziś sobie przypomniałam 🙈


    Czesc 🙂, ja ostatnio miałam mega problem i byłam na szybkiej wizycie ale to pisalam do doktora, Panie w rejstracji podawały termin na drugą połowę lutego,ale to chyba pierwszorazowe.

    Niebieska gwiazdka lubi tę wiadomość

  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane🥰 ale dawno mnie nie było znów musiałam Was nadrobić uff😁😉 jak się czujecie ? Wszystkim nowo starającym się życzę powodzenia i trzymam kciuki. A do moich kochanych ciezaroweczek mam pytanko: wybrałyscie może już położną czy raczej nie podchodzicie z tematem jesli chodzi o prywatną? będę miała cc planowane i zastanawiam się czy w ogóle jest sens taką położną brać ... i czy w ogóle na Polnej są teraz takie możliwości ...🤔

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Cześć kochane🥰 ale dawno mnie nie było znów musiałam Was nadrobić uff😁😉 jak się czujecie ? Wszystkim nowo starającym się życzę powodzenia i trzymam kciuki. A do moich kochanych ciezaroweczek mam pytanko: wybrałyscie może już położną czy raczej nie podchodzicie z tematem jesli chodzi o prywatną? będę miała cc planowane i zastanawiam się czy w ogóle jest sens taką położną brać ... i czy w ogóle na Polnej są teraz takie możliwości ...🤔


    A Ty jak się czujesz? Ja rodziłam SN ale był doktor, nie miałam położnej, co do CC to myślę, że w takim wypadku położna nie będzie Ci potrzebna 🙂, co do możliwości to są 3, które mogą.

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Cześć kochane🥰 ale dawno mnie nie było znów musiałam Was nadrobić uff😁😉 jak się czujecie ? Wszystkim nowo starającym się życzę powodzenia i trzymam kciuki. A do moich kochanych ciezaroweczek mam pytanko: wybrałyscie może już położną czy raczej nie podchodzicie z tematem jesli chodzi o prywatną? będę miała cc planowane i zastanawiam się czy w ogóle jest sens taką położną brać ... i czy w ogóle na Polnej są teraz takie możliwości ...🤔


    Oj dawno 😁 ja nie wiem kiedy ten czas leci 🙈, pamiętam jak robiłam pierwsze wyniki bety a tu już po prenatalnych 😱, u nas wszystko dobrze,a Ty jak się czujesz?

    Co do porodu i położnej to szczerze jeszcze o tym nie myślę, 😅więc tu nie pomogę

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Cześć kochane🥰 ale dawno mnie nie było znów musiałam Was nadrobić uff😁😉 jak się czujecie ? Wszystkim nowo starającym się życzę powodzenia i trzymam kciuki. A do moich kochanych ciezaroweczek mam pytanko: wybrałyscie może już położną czy raczej nie podchodzicie z tematem jesli chodzi o prywatną? będę miała cc planowane i zastanawiam się czy w ogóle jest sens taką położną brać ... i czy w ogóle na Polnej są teraz takie możliwości ...🤔


    Moja znajoma miała, jest taka możliwość 🙂, ja akurat się nad tym jeszcze ie zastanawiałam.

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A no to super a ty kilka cykli brałaś ten cyclo? Bo ja biorę tylko jeden do środy w sumie. Po ilu dniach od odstawienia dostałaś miesiączkę?


    Ja dwa cykle, dostałam jakoś 4 dni po odstawieniu...

    Maladziewczynka - no czasem tak jest, my też, walczyliśmy z torbielą, która nie chciała się zmniejszyc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Ja dwa cykle, dostałam jakoś 4 dni po odstawieniu...

    Maladziewczynka - no czasem tak jest, my też, walczyliśmy z torbielą, która nie chciała się zmniejszyc.
    Też walczyłam z torbiela bo nie chciała się wchłonąć nie dosyć że ta walka jest taka ciężką to jeszcze coś musi stać na drodze i stoi się w miejscu...

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 - zobacz proszę na priv, mam pytanko 😊

    Nowa szansa - i jak monitoring?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 18:00

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Nadzieja88 - zobacz proszę na priv, mam pytanko 😊

    Nowa szansa - i jak monitoring?


    Już patrzę 🙂

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Powodzenia ✊✊, szczerze ja się dopiero po pierwszych prenatalnych jakoś zaczęłam wyluzowywac 😂, miałam dwie wizyty, że byłam tak zestresowana, że doktor najpierw robił usg a potem rozmawialiśmy 🙈


    Jutro mam wizytę............

    Nowa szansa 93, Dżoni, Ania0692, Moli27, Gosia9305, Starajaca28, MilenaMi lubią tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ