Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
missi_m wrote:No i niestety wszystko się pokomplikowalo, bo badaniu męża
wyszło mega źle pewnie przez covid, który mieliśmy miesiąc temu, nie wiem co teraz będzie i jak długo będziemy to naprawiać .... 😓
😓, my też mieliśmy covid w planach inseminacja, ale niestety też musimy odczekać, przesyłam dużo pozytywnych myśli.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:😓, my też mieliśmy covid w planach inseminacja, ale niestety też musimy odczekać, przesyłam dużo pozytywnych myśli.
Gosia9305 jak długo Wam zalecono czekać ?
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
missi_m wrote:Gosia9305 jak długo Wam zalecono czekać ?
Jutro mam wizytę u dr i będziemy rozmawiać, przed covidem planowaliśmy na maj,ja też dość kiepsko przechodziłam, zobaczymy obstawiam lczerwiec /lipiecWiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 12:25
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyOki, dziękuję mam nadzieję że z recepta na ovitrelle też bez problemu da. Bo ostatnio jak byłam u jakieś Chmielewskiej to mi nie dała 🤷Olivia27 wrote:Prof J Brazert prowadził mi kilka wizyt w ciąży jak dr Maciej był na L4, też jest bardzo fajny, konkretny.
-
Mam wynik bhcg 49 🙂
Missi_m mam nadzieję, że uda się w miarę szybko poprawić wyniki ✊
nick nieaktualny, ***Sikorka***, Ciri86, Paula1706, Dżoni, nick nieaktualny, Karina89, Ania0692, Calineczka2106, AgnieszkaB, Nadzieja88, Maja87 lubią tę wiadomość
10dp bhcg 49
12dp bhcg 110 -
***Sikorka*** wrote:Dziewczyny, a która to Pani Monika o której tu nie raz wspominacie?
W dyżurce położnych są zazwyczaj 3 babeczki, pani Ela - z charakterystycznym głosem i co wygląda na najstarsza, p. Monika - taka blondynka, jest w wieku pani Eli ale wygląda młodziej i trzecia taka najmłodsza, imienia nie pamiętam.
W zeszłym roku Pani Ela była raczej na monitoringach i planie stymulacji, a pani Monika na punkcjach i opieka po. Ta najmłodsza w sumie nie wiem czym się zajmuje
@ZosiaM cudownie 😍 🙌🤞
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Nie denerwuj się, mój mąż po "nie stwierdzonym" covidzie (ja miałam wynik pozytywny, on siedział ze mną w domu bez testu) i w kolejnym miesiącu inseminacja, a wyniki męża tragiczne! Załamałam się wtedy, wyczytałam na forum, że mężczyzna na nasienie powinien brać cynk, kupiłam mu cynk forte, lykal 1,5 msc, wizyta u androloga a tu szok i niedowierzanie, wyniki po prostu super! Więc jeśli mogę polecić, to niech bierze cynk, nie zaszkodzi a pomoże!missi_m wrote:No i niestety wszystko się pokomplikowalo, bo badaniu męża
wyszło mega źle pewnie przez covid, który mieliśmy miesiąc temu, nie wiem co teraz będzie i jak długo będziemy to naprawiać .... 😓
Karina89, Ciri86 lubią tę wiadomość
-
ZosiaM wrote:Mam wynik bhcg 49 🙂
Missi_m mam nadzieję, że uda się w miarę szybko poprawić wyniki ✊
Kciuki za przyrosty ✊
Ja dziś miałam wizytę u dr rośnie pęcherzyk dominujący, coraz bliżej transferu 🙂
Maraga32, Paula1706, Dżoni, Ania0692, Calineczka2106, AgnieszkaB, Nadzieja88 lubią tę wiadomość
-
Dzoni czy Ty masz może jutro wizytę 🤔? Ja właśnie mam jutro, kupiłam sobie detektor tętna, chociaż doktor na ostatniej wiza ie jak się pytałam to mi powiedział, że mi zakazuje 😂😂, chyba faktycznie miał rację 🙈, ale stresu się najadłam, nie mogłam tętna znaleźć.
-
Ania0692 wrote:Dzoni czy Ty masz może jutro wizytę 🤔? Ja właśnie mam jutro, kupiłam sobie detektor tętna, chociaż doktor na ostatniej wiza ie jak się pytałam to mi powiedział, że mi zakazuje 😂😂, chyba faktycznie miał rację 🙈, ale stresu się najadłam, nie mogłam tętna znaleźć.
Tak, mam dzisiaj 😍 ja bym wolała mini przenośny zestaw do usg 😂 cobym mogła sobie podejrzeć codziennie co tam słychać 😂
Mam nadzieję że wszystko będzie dzisiaj ok ❤️
Maraga32 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
***Sikorka*** wrote:Dziewczyny, a która to Pani Monika o której tu nie raz wspominacie?
Tak jak pisała Dzoni, p. Ela jest na monitoringach a p. Monika później. Wszystkie 3 są bardzo opiekuńcze.
Ja miałam hiperke więc czułam się fatalnie i byłam przymulona po narkozie to p. Monika siedziała ze mną dopóki leki nie zaczęły działać.
Poza tym cały czas może być z tobą maz/partner (z tego co wiem wcześniej musieli wyjść przez covid).
Dżoni, Alicjaaa lubią tę wiadomość
-
Byłam dzisiaj na Polnej i przy okazji weszłam do kliniki niepłodności żeby zgłosić urodzenie mojej Zosi (tego się wymaga przy procedurze in vitro). Ile tam dziewczyn dzisiaj czekało na ocenę 😮 szok, nie spodziewałam się że jest nas tak wiele. Za wszystkie Was mocno trzymam kciuki, bądźcie dzielne i wierzcie że się uda!
Dżoni, Nadzieja88, ***Sikorka***, Ania0692 lubią tę wiadomość
-
Nana84 wrote:Byłam dzisiaj na Polnej i przy okazji weszłam do kliniki niepłodności żeby zgłosić urodzenie mojej Zosi (tego się wymaga przy procedurze in vitro). Ile tam dziewczyn dzisiaj czekało na ocenę 😮 szok, nie spodziewałam się że jest nas tak wiele. Za wszystkie Was mocno trzymam kciuki, bądźcie dzielne i wierzcie że się uda!
Dziękujemy 🥰 to prawda, było nas tam dziś bardzo dużo28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍





