Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOT


    Olivka pytałaś o fizjo, jestem po i bardzo zadowolona[/QUOTE]

    Dzięki🙂

    PCOS
  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do Waszych rozmów SN czy CC, pierwszego synka urodziłam SN, teraz że wskazań medycznych miałam CC, oba porody wspominam dobrze, ale z przewagą na SN🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2021, 09:59

    Dżoni, Moli27 lubią tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    To nie jest dodatkowo płatne, co do przygotowania do transferu jak się przygotowuje u dr w gabinecie wiec tam mam wizyty, mam transfer crio, Ty będziesz miała świeży wiec też inaczej.


    Czyli teoretycznie wizyty na Polnej są „za darmo”? Oprócz pobierania krwi do badań, punkcji i transferu tak?

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Czy was tez tak bolą zastrzyki cetrotide? 😩

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Czyli teoretycznie wizyty na Polnej są „za darmo”? Oprócz pobierania krwi do badań, punkcji i transferu tak?

    W tej cenie która płacisz za procedurę masz wliczone już wszystko, łącznie z usg, znieczulenie do punkcji, opiekę po punkcji.
    Powodzenia ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2021, 10:48

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Czyli teoretycznie wizyty na Polnej są „za darmo”? Oprócz pobierania krwi do badań, punkcji i transferu tak?

    Dokładnie tak jak napisała MuminkAa , cetrotide nie miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2021, 11:10

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ps. Czy was tez tak bolą zastrzyki cetrotide? 😩

    Bolały cholernie 😳

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się wrote:
    Ja, byłam na dwóch wizytach, insulina od 29 tc.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny ✊, 25.04 urodziłam córeczkę, któraś może przejmować brzuszek.🙂

    Gratulacje.

    Dzoni myślę, że rozmowa z dr dobrze zrobi jeżeli chodzi o poród, ja po tych przejsciach mówiłam, że za nic w świecie nie będę kolejny raz rodzic naturalnie, ale po rozmowie, ułożeniu sobie wszystkiego w głowie, rodziłam SN, ale to wiadomo indywidualne preferencje czy nie wiem jak to ująć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2021, 15:09

    Dżoni lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Gratulacje.

    Dzoni myślę, że rozmowa z dr dobrze zrobi jeżeli chodzi o poród, ja po tych przejsciach mówiłam, że za nic w świecie nie będę kolejny raz rodzic naturalnie, ale po rozmowie, ułożeniu sobie wszystkiego w głowie, rodziłam SN, ale to wiadomo indywidualne preferencje czy nie wiem jak to ująć.

    Dzięki za info ❤️ na pewno będę rozmawiać z dr tylko pewnie bliżej porodu, bo teraz tak jak dziewczyny pisały, pewnie powie ze skupiamy się żeby donosić. Poza tym wszystko może się jeszcze 100 razy zmienić i różne mogą być wskazania więc nie chce się nastawiać np na sn, jak się okaże że musi być cc z jakiejś tam przyczyny. No jedno jest pewne, jakoś to dziecko trzeba będzie stamtąd wyjąć prędzej czy później 😂i mimo tego że już milion razy dostałam nauczkę podczas leczenia że planować to mogę sobie zakup lodów w sklepie, to głowa i tak nie odpuszcza i zawsze chciałabym być przygotowana na wszystko 🤷‍♂️

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 1 maja 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ps. Czy was tez tak bolą zastrzyki cetrotide? 😩

    Tak były bolesne 😟

    Udanej majoweczki dziewczyny 🙂

    MuminkAa, Olivia27, Drzewko90 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 1 maja 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mam dwa pytania! Pomóżcie proszę! Przygotowuje się do in vitro. Doktor powiedział, że w pierwszym dniu cyklu mam zrobić sobie progesteron, zapomniałam się zapytać, czy na czczo? Bo nie wiem, czy miesiączkę dostanę rano czy popołudniu 🤦‍♀️Przepraszam za głupie pewnie pytanie, ale chciałabym mieć jasność. I drugie pytanie, dr powiedział, że zastrzyk Cetrotide mam wziąć jak wszystko będzie ok z progesteronem 6 dnia cyklu o 10:00,i teraz nie wiem jak to ma wyglądać, czy brałyście wolne na to? Bo ja nie mam jak trzymać tego zastrzyku w lodówce i wstrzyknąć sobie go o 10:00,kurcze dla mnie całe to on vitro to wielka czarna magia...

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 maja 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Dziewczyny! Mam dwa pytania! Pomóżcie proszę! Przygotowuje się do in vitro. Doktor powiedział, że w pierwszym dniu cyklu mam zrobić sobie progesteron, zapomniałam się zapytać, czy na czczo? Bo nie wiem, czy miesiączkę dostanę rano czy popołudniu 🤦‍♀️Przepraszam za głupie pewnie pytanie, ale chciałabym mieć jasność. I drugie pytanie, dr powiedział, że zastrzyk Cetrotide mam wziąć jak wszystko będzie ok z progesteronem 6 dnia cyklu o 10:00,i teraz nie wiem jak to ma wyglądać, czy brałyście wolne na to? Bo ja nie mam jak trzymać tego zastrzyku w lodówce i wstrzyknąć sobie go o 10:00,kurcze dla mnie całe to on vitro to wielka czarna magia...
    Jedni mówią żeby robić na czczo inni że nie trzeba. Ważne żeby progesteron robić i porównywać zawsze o zbliżonej godzinie. Rano jego stężenia są najwyższe. Co do godzin zastrzyków ja sobie zawsze dostosowaywalam do godzin pracy po wcześniejszej konsultacji z dr. Tutaj też ważna jest systematyczność. Ewentualnie są te takie torebki z apteki termoizolacyjne ale one chyba działają max godzinkę.

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 1 maja 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Dziewczyny! Mam dwa pytania! Pomóżcie proszę! Przygotowuje się do in vitro. Doktor powiedział, że w pierwszym dniu cyklu mam zrobić sobie progesteron, zapomniałam się zapytać, czy na czczo? Bo nie wiem, czy miesiączkę dostanę rano czy popołudniu 🤦‍♀️Przepraszam za głupie pewnie pytanie, ale chciałabym mieć jasność. I drugie pytanie, dr powiedział, że zastrzyk Cetrotide mam wziąć jak wszystko będzie ok z progesteronem 6 dnia cyklu o 10:00,i teraz nie wiem jak to ma wyglądać, czy brałyście wolne na to? Bo ja nie mam jak trzymać tego zastrzyku w lodówce i wstrzyknąć sobie go o 10:00,kurcze dla mnie całe to on vitro to wielka czarna magia...

    Ja krwawienia dostałam późniejszym popołudniem, robiłam następnego dnia, dla pewności pisałam sms do doktora.

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Dziewczyny! Mam dwa pytania! Pomóżcie proszę! Przygotowuje się do in vitro. Doktor powiedział, że w pierwszym dniu cyklu mam zrobić sobie progesteron, zapomniałam się zapytać, czy na czczo? Bo nie wiem, czy miesiączkę dostanę rano czy popołudniu 🤦‍♀️Przepraszam za głupie pewnie pytanie, ale chciałabym mieć jasność. I drugie pytanie, dr powiedział, że zastrzyk Cetrotide mam wziąć jak wszystko będzie ok z progesteronem 6 dnia cyklu o 10:00,i teraz nie wiem jak to ma wyglądać, czy brałyście wolne na to? Bo ja nie mam jak trzymać tego zastrzyku w lodówce i wstrzyknąć sobie go o 10:00,kurcze dla mnie całe to on vitro to wielka czarna magia...


    Nie, nie trzeba robić progesteronu na czczo. Ja robiłam późnym popołudniem jak dostałam miesiączkę. Co do cetrotide to bedziesz brała kilka dni, nie tylko tego 6 dnia. Ja wolnego nie brałam, trzymałam w pracy w tej srebrnej torbie z apteki, ale w niej można trzymać do max 2 godz jeśli jest w chłodnym miejscu. Moze ustal z doktorem inna godzinę przyjmowania leku. Ja szóstego dnia tez miałam wziąć o 10:00 ale ze byliśmy w Poznaniu a lek miałam w domu 200 km dalej to doktor na ten jeden dzień zezwolił wziąć o 13:00, pózniej wróciłam do zalecanej godziny 10:00, choć jest to niekomfortowe w pracy gdyż mnie zastrzyk boli, szczypie i bardzo swędzi przez około godzinę po podaniu...

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Jesteście naprawdę bardzo pomocne i kochane. Mam nadzieję, że jakoś to sobie poukładam 😘

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie pytałam się dr co do szczepienia, dr mnie skierował prosto do szpitala na obserwacje, też nie miałam głowy, ale sytuacja opanowana.

    Udało się - gratulacje ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 09:23

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 2 maja 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dziewczynki nie pytałam się dr co do szczepienia, dr mnie skierował prosto do szpitala na obserwacje, też nie miałam głowy, ale sytuacja opanowana.

    Dużo sił 😘, też ostatnio byłam na obserwacji , obecnie już w domku 🙂

    Alicjaaa, Drzewko90, MuminkAa, Ania0692 lubią tę wiadomość

    PCOS
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 2 maja 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Alicjaaa wrote:
    Dziewczynki nie pytałam się dr co do szczepienia, dr mnie skierował prosto do szpitala na obserwacje, też nie miałam głowy, ale sytuacja opanowana.

    Dużo sił 😘, też ostatnio byłam na obserwacji , obecnie już w domku 🙂

    Dziękuje

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 2 maja 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dniu cyklu tak mniej więcej przystępuje się do punkcji? I czy ktoś moze opisać tu lub na priv przebieg punkcji?

    Ciri86 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 2 maja 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    W którym dniu cyklu tak mniej więcej przystępuje się do punkcji? I czy ktoś moze opisać tu lub na priv przebieg punkcji?

    Też się chętnie dowiem jak to wszystko wygląda z waszego doświadczenia, bo czytałam tylko jakieś ogólne info, ale to nie to samo.

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ