Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • LilianaBa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 4 lipca 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ten czas szybko biegnie, nasze szkraby rosną w oczach, u nas już pyknely 2 latka ☺️, pomału muszę się zapisywac na wizytę bo pewnie około 2 miesiace będę musiała poczekać 😁

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 5 lipca 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Haha normalnie mam to samo, Kinga tez:)) mimo zlych chwil ta ulanska i podejacie dr ciagnie z powrotem:) my dzis konczymy juz 5 miesiecy! I wiem ze napewno wrócę.. Ze zwgledu na kolejny szew musimy trochę poczekać :(


    To zapewne i mnie czeka powtórka z rozrywki😒, ale ten kolejny raz to już na większym luzie 🙂

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 5 lipca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    O to super że za długo tam nie pobede 😆 a opis wyniku też od razu?


    To daj znać jak będziesz po, ja jutro usg na jakim etapie jest mój cykl, więc zapewne będziesz miała wczesniej😏

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    To daj znać jak będziesz po, ja jutro usg na jakim etapie jest mój cykl, więc zapewne będziesz miała wczesniej😏
    Gdzie robisz USG?
    Bo ja też muszę mieć czy torbiel zniknęła a u SB pewnie się tak nie dostanę z dnia na dzień i muszę w Poznaniu 🤦

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Gdzie robisz USG?
    Bo ja też muszę mieć czy torbiel zniknęła a u SB pewnie się tak nie dostanę z dnia na dzień i muszę w Poznaniu 🤦


    Ja u doktora, mieliśmy być w kontakcie czy miesiączka przyjdzie sama albo wywołujemy.

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Ja u doktora, mieliśmy być w kontakcie czy miesiączka przyjdzie sama albo wywołujemy.
    A umawiasz u nich w rejestracji? Jak nie umowie u SB to mam nadzieję że jak zadzwonię to mnie umówią tak z dnia na dzień.

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂, ale tu radosne wieści ☺️ Gratulacje!

    Ja jutro idę na betę 😁🙈

    Tak na marginesie, jak ja się wkrecilam w ten kanał Marzeny na instagramie, i youtobe, boskie ❤️❤️❤️, łezki lecą.

    EWELA25 - czytałam, że znacie się osobiście, powiedz, że ma kolejna fanke 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2020, 11:45

    ZosiaM, miedzianna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂, ale tu radosne wieści ☺️ Gratulacje!

    Ja jutro idę na betę 😁🙈

    Tak na marginesie, jak ja się wkrecilam w ten kanał Marzeny na instagramie, i youtobe, boskie ❤️❤️❤️, łezki lecą.

    EWELA25 - czytałam, że znacie się osobiście, powiedz, że ma kolejna fanke 🤗


    To teraz która z Was musi się postarać o bliźniaki jednojajowe 😏(najlepiej chłopaki) , na chwilę obecną jest przewaga dziewczynek, nasze córeczki jeszcze jedna znajoma, Marzena chłopaki,

    ZosiaM lubi tę wiadomość

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 5 lipca 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A umawiasz u nich w rejestracji? Jak nie umowie u SB to mam nadzieję że jak zadzwonię to mnie umówią tak z dnia na dzień.


    Tak u Pan w rejestracji 😏, ale mi doktor odpisał, że mam w pon zadzwonić do rejestracji i się umówić,jak Tobie powiedział, że masz być na usg podczas miesiączki to powiedz Panią w rejestracji, że tak doktor mówił u wyznaczył.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2020, 13:55

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Tak u Pan w rejestracji 😏, ale mi doktor odpisał, że mam w pon zadzwonić do rejestracji i się umówić,jak Tobie powiedział, że masz być na usg podczas miesiączki to powiedz Panią w rejestracji, że tak doktor mówił u wyznaczył.
    No to super jak tylko @ przyjdzie to się omawiam na oddział i na USG . Jutro ostatnia dawka duphastonu i liczę że przyjdzie po 2-3 dniach .

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 5 lipca 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Dopiero dziś trafiłam na ten wątek , sama tez leczę się u dr. Macieja jest cudownym człowiekiem ❤️

    nick nieaktualny, Olivia27 lubią tę wiadomość

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 5 lipca 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😏

    Również ja dołączam do grona pacjentek doktora
    😏, leczę się już od prawie 5 lat, aczkolwiek do tej pory były to bardziej wizyty kontrolne i ogarnięcie hormonów , dopiero pod koniec lipca ruszamy, że staranimi o maluszka, do dnia dzisiejszego nie mam pojęcia jak doktor to robi, ale nie ważne co się dzieje, czuję się poprostu spokojnie i bezpiecznie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 00:28

    PCOS
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂, ale tu radosne wieści ☺️ Gratulacje!

    Ja jutro idę na betę 😁🙈

    Tak na marginesie, jak ja się wkrecilam w ten kanał Marzeny na instagramie, i youtobe, boskie ❤️❤️❤️, łezki lecą.

    EWELA25 - czytałam, że znacie się osobiście, powiedz, że ma kolejna fanke 🤗
    Znamy sie, a co najlepsze poznalysmy się oe na ovu haha... A pozniej juz osobiście:) no swietna kobieta!! Insta tez ma:))

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂
    Dopiero dziś trafiłam na ten wątek , sama tez leczę się u dr. Macieja jest cudownym człowiekiem ❤️
    Witamy:) noz kuzwa opinie chyba mówią samw za siebie :) zeby Dr wiedzial jako ma fanklub to by padl!
    🤣🤣

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Cześć dziewczyny 😏

    Również ja dołączam do grona pacjentek doktora
    😏, leczę się już od 3 lat, aczkolwiek do tej pory były to bardziej wizyty kontrolne i ogarnięcie hormonów , dopiero pod koniec lipca ruszamy, że staranimi o maluszka, do dnia dzisiejszego nie mam pojęcia jak doktor to robi, ale nie ważne co się dzieje, czuję się poprostu spokojnie i bezpiecznie 🙂
    Witamy, czyzby pcos? :)

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Witamy, czyzby pcos? :)


    PCOS i taki pakiecik😂 - hiperinsulinemia, hiperandrogenizm, Hipercholestetolemia i AMH 17 🙈,

    PCOS
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja PCOS oraz IO plus AMH 8,69 🙈 2 lata starań od lekarza do lekarza którzy mówili „ cieszcie się sobą „ , od sierpnia zaczynam pierwsza stymulację u dr Macieja

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ja PCOS oraz IO plus AMH 8,69 🙈 2 lata starań od lekarza do lekarza którzy mówili „ cieszcie się sobą „ , od sierpnia zaczynam pierwsza stymulację u dr Macieja


    To startujemy w podobnym czasie🙂, do urlopu doktora mam brać antyki, i po urlopie zaczynamy 🤗
    Powodzenia

    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    To startujemy w podobnym czasie🙂, do urlopu doktora mam brać antyki, i po urlopie zaczynamy 🤗
    Powodzenia
    Kiedy dr ma urlop? 😊

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    PCOS i taki pakiecik😂 - hiperinsulinemia, hiperandrogenizm, Hipercholestetolemia i AMH 17 🙈,
    Bo my hiper babki:) polowe mialam, teraz po karmieniu zrobie badanka.. Ciekawe co wroci😁

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ