Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Nadzieja88 wrote:Szczęśliwego rozwiązania!!
Gosia gratulacje i powodzenia na dalsze etapy ciąży 💛
Wczoraj miałam wizytę jak się okazało ostatnią na Ułańskiej, za tydzień na oddział 🙈, teraz co dwa dni ktg, w tej ciąży też problemy z pępowiną, ale jeszcze dwa tygodnie, jak to zleciało 🙈
A Ty jak się czujesz?
Dżoni, PaulinaP, Malina1991, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Karina89 wrote:Wczoraj miałam wizytę jak się okazało ostatnią na Ułańskiej, za tydzień na oddział 🙈, teraz co dwa dni ktg, w tej ciąży też problemy z pępowiną, ale jeszcze dwa tygodnie, jak to zleciało 🙈
A Ty jak się czujesz?
Dziękuję, ze pytasz 🙂 czuje się rewelacyjnie,juz drugi trymestr leci 🙈
Jeszcze raz kciuki i powodzenia ☘️
Malina1991, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny szczęśliwego Nowego Roku 🎊🎊🎊🍾🍾 spełnienia tego najskrytszego marzenia dla staraczek
Nadzieja88, Malina1991, Paula1706, Gosia9305 lubią tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Paula1706 wrote:Malina1991 masz jakieś sposoby na zgage. Też mnie dopadła. Najgorzej wieczorem i w nocy, nie daje spac😔
Złotej rady niestety nie mam, mi pomaga Rennie, u mnie ostatnio co zjem to masakra 😔 trochę pomaga dieta wątrobowa i lekkie jedzenie , piję dużo mleka roślinnego migdałowego i kokosowego, pocieszające, że po ciąży przechodzi
Paula1706 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
***Sikorka*** wrote:Czy są tu dziewczyny niezaszczepione, których mąż/partner również jest niezaszczepiony? Chciałabym zapytać o coś na priv.
Priv 🙂
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dzięki!❤️Gosia9305 wrote:Tak my robiliśmy czeka się ponad miesiąc, koszt około 500 zł jak dobrze pamiętam, potem możesz się zapisać na konsultacje z genetykiem, na NFZ podobno też można zrobić ale to trzeba spełniać określone wymogi dokładnie nie wiem i to chyba mu musiał lekarz rodzinny wystawić.
-
Malina1991 wrote:Złotej rady niestety nie mam, mi pomaga Rennie, u mnie ostatnio co zjem to masakra 😔 trochę pomaga dieta wątrobowa i lekkie jedzenie , piję dużo mleka roślinnego migdałowego i kokosowego, pocieszające, że po ciąży przechodzi
U mnie też się sprawdza Rennie, biorę doraźnie hak już nie daje rady.
Jak się czujesz?
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Asmrt wrote:U mnie też się sprawdza Rennie, biorę doraźnie hak już nie daje rady.
Jak się czujesz?
Ogólnie ciężko, ale jeszcze trochę, ostatnio mniej zaglądam dopijam wyprawkę, jest nadciśnienie więc będziemy szybciej rozwiązywać ciąże, ostatnio były lekkie zawirowania, córeczka rośnie i ma się dobrze a to najważniejsze 🙂
Ty jak tam?
Paula1706, Asmrt lubią tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Malina1991 wrote:Ogólnie ciężko, ale jeszcze trochę, ostatnio mniej zaglądam dopijam wyprawkę, jest nadciśnienie więc będziemy szybciej rozwiązywać ciąże, ostatnio były lekkie zawirowania, córeczka rośnie i ma się dobrze a to najważniejsze 🙂
Ty jak tam?
To faktycznie coraz mniej czasu, obecnie czuje się bardzo dobrze więc korzystamy i wyjechaliśmy na krótkie wakacje , zapewne to nasz ostatni wspólny wyjazd przed porodem, jak wrócę tez mam zamiar pozamykać wszystko bo to już ostatnia prosta, jak ten czas leci, masakra 🙈Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 13:37
Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość
-
Paula1706 wrote:MuminkAa a co u Ciebie. Jak samopoczucie?
Podczytuje Was cały czas, trzymam kciuki za każdą z Was nic się prawie nie odzywam bo czasem brak sił, nie spodziewałam się, ze, taka mi się trafi ciąża, że więcej niż połowę spędzę w szpitalu, tym bardziej przy braku odwiedzin, ja niestety do porodu zostaje na oddziale, najważniejsze, że już mamy bezpieczny tydzień, dr mówi, ze będzie chciał rozwiązać ciąże w 37 tc i robić CC, jeszcze trochę.
Jak Twoje samopoczucie?Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:49
Paula1706 lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
MuminkAa wrote:Podczytuje Was cały czas, trzymam kciuki za każdą z Was nic się prawie nie odzywam bo czasem brak sił, nie spodziewałam się, ze, taka mi się trafi ciąża, że więcej niż połowę spędzę w szpitalu, tym bardziej przy braku odwiedzin, ja niestety do porodu zostaje na oddziale, najważniejsze, że już mamy bezpieczny tydzień, dr mówi, ze będzie chciał rozwiązać ciąże w 37 tc i robić CC, jeszcze trochę.
Jak Twoje samopoczucie?
Trzymam kciuki ✊✊ najważniejsze, że już bezpieczny tydzień a doktor to jak anioł stróż jeżeli chodzi o pilnowanie wszystkiego będzie dobrze ☺️
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Ania0692 wrote:Trzymam kciuki ✊✊ najważniejsze, że już bezpieczny tydzień a doktor to jak anioł stróż jeżeli chodzi o pilnowanie wszystkiego będzie dobrze ☺️
A to się zgadzam ☺️ dr działa w porę, już miałam dwa razy podawane sterydy drugi raz po już ta pierwsza dawka co miałam nie chroniła, ale jeszcze muszę wytrzymać dobry miesiąc 🙂🙂
Paula1706 lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
MuminkAa wrote:A to się zgadzam ☺️ dr działa w porę, już miałam dwa razy podawane sterydy drugi raz po już ta pierwsza dawka co miałam nie chroniła, ale jeszcze muszę wytrzymać dobry miesiąc 🙂🙂
Oo jaki pokój, wysłałam zaproszenie na priv, to odwiedzę 🙂





