Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny macie jakieś sposoby na męczące nudności?

    Też stosowałam krople, wspomagająca, doktor też radził aby jeść mniej a częściej, ale szczerze, pewnego dnia poprostu samo przeszło, były dni, że już nie czułam mdłości, następnego dnia wracały.

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Raz lepiej raz gorzej, zgaga mnie męczy, szybciej się męczę, dr ostatnio pocieszył bo mówił największy kryzys przychodzi w 36 tygodniu bo macica jest najwyżej, ogólnie wszystko dobrze 🙂

    A jak u Ciebie?

    Czuje się dobrze, jedynie co to nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji do spania bo tak źle i tak niedobrze🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 12:03

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Czuje się dobrze, jedynie co to nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji do spania bo tak źle i tak niedobrze🤦‍♀️

    Mam dokładnie tak samo🙈 Czasami to wogole wcale bym mogła nie spać.

    06.03.2022 Basia❤
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Mam dokładnie tak samo🙈 Czasami to wogole wcale bym mogła nie spać.

    Dwa tygodnie temu byłam pięć dni na oddziale obserwacja, robili mi jeszcze dobową zbiórkę moczu, we trzy byłyśmy na sali to myślałam, ze te dziewczyny to mnie wywalą z pokoju bo ja albo nie spałam albo się kręciłam 🙈🙈, ale co poradzę, poduszka ciążowa trochę ratuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 13:36

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Raz lepiej raz gorzej, zgaga mnie męczy, szybciej się męczę, dr ostatnio pocieszył bo mówił największy kryzys przychodzi w 36 tygodniu bo macica jest najwyżej, ogólnie wszystko dobrze 🙂

    A jak u Ciebie?

    O co chodzi z tym kryzysem w 36 tc 😁

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    O co chodzi z tym kryzysem w 36 tc 😁

    Ostatnio mam jakiś spadek wydolności, ciągle jestem zasapana 😂😂, był dzień gdzie prysznic bralam na raty, wejście po schodach na piętro też zadyszka, i właśnie doktor mówil, ze w 36 tc macica jest najwyżej, jest najmocniejszy ucisk na przeponę i moment kryzysowy, potem podobno może być lepiej.

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Ostatnio mam jakiś spadek wydolności, ciągle jestem zasapana 😂😂, był dzień gdzie prysznic bralam na raty, wejście po schodach na piętro też zadyszka, i właśnie doktor mówil, ze w 36 tc macica jest najwyżej, jest najmocniejszy ucisk na przeponę i moment kryzysowy, potem podobno może być lepiej.

    Aaaa dzięki ☺️

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.

    Paula1706 nic nie podpowiem bo nie miałam takiej sytuacji, trzymam kciuki za kolejne podejście 🙂

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄

    Malina1991, Nadzieja88, Kolorowanki, Asmrt, Ciri86, Gosia9305, MuminkAa, kwiatkibratki, PaulinaP, Karina89, Dżoni, Ania0692, Alicjaaa, ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄

    Gratulacje 😘

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄

    Gratulacje 💙

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄

    Gratulacje i zdrówka dla Was!

  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może badania kariotypów w Genesis w Poznaniu i mogłaby mi przybliżyć jak to tam wygląda? (czas oczekiwania, ceny, konsultacje, czy jest refundacja?) Będę wdzięczna! Wesołych i płodnych Świąt dla wszystkich staraczek! 🤗

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może badania kariotypów w Genesis w Poznaniu i mogłaby mi przybliżyć jak to tam wygląda? (czas oczekiwania, ceny, konsultacje, czy jest refundacja?) Będę wdzięczna! Wesołych i płodnych Świąt dla wszystkich staraczek! 🤗

    Tak my robiliśmy czeka się ponad miesiąc, koszt około 500 zł jak dobrze pamiętam, potem możesz się zapisać na konsultacje z genetykiem, na NFZ podobno też można zrobić ale to trzeba spełniać określone wymogi dokładnie nie wiem i to chyba mu musiał lekarz rodzinny wystawić.

    Karina89, MemyselfandI lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄

    Gratulacje!!

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 212 281

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może badania kariotypów w Genesis w Poznaniu i mogłaby mi przybliżyć jak to tam wygląda? (czas oczekiwania, ceny, konsultacje, czy jest refundacja?) Będę wdzięczna! Wesołych i płodnych Świąt dla wszystkich staraczek! 🤗

    Ja robiłam badanie kariotypu w Genesis, miałam skierowanie od lekarza rodzinnego ze względu na 2 poronienia. Badanie było wykonywane na NFZ - czas oczekiwania na wynik 3 miesiące…

    Karina89, MemyselfandI lubią tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄


    Gratulacje ☺️

    Ps :to teraz na mnie kolej 🙈 za dobre trzy tygodnie cc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2021, 19:11

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.

    Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄

    Gratulacje i dużo zdrówka dla Was ❤️

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Gratulacje ☺️

    Ps :to teraz na mnie kolej 🙈 za dobre trzy tygodnie cc

    Coraz bliżej 🙈 jak tam samopoczucie na końcówce? 😉

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Wesołych Świąt życzę, zdrówka, czasu dla siebie i bliskich, odpoczynku i pyszności 🌲🎀❤️
    Niech każdej się spełni to o czym marzy! 🎅

    Karina89, Malina1991, PaulinaP, Ania0692, Alicjaaa, Paula1706 lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ