Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Gosia9305 wrote:Dziewczyny macie jakieś sposoby na męczące nudności?
Też stosowałam krople, wspomagająca, doktor też radził aby jeść mniej a częściej, ale szczerze, pewnego dnia poprostu samo przeszło, były dni, że już nie czułam mdłości, następnego dnia wracały. -
Malina1991 wrote:Raz lepiej raz gorzej, zgaga mnie męczy, szybciej się męczę, dr ostatnio pocieszył bo mówił największy kryzys przychodzi w 36 tygodniu bo macica jest najwyżej, ogólnie wszystko dobrze 🙂
A jak u Ciebie?
Czuje się dobrze, jedynie co to nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji do spania bo tak źle i tak niedobrze🤦♀️Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 12:03
-
Paula1706 wrote:Mam dokładnie tak samo🙈 Czasami to wogole wcale bym mogła nie spać.
Dwa tygodnie temu byłam pięć dni na oddziale obserwacja, robili mi jeszcze dobową zbiórkę moczu, we trzy byłyśmy na sali to myślałam, ze te dziewczyny to mnie wywalą z pokoju bo ja albo nie spałam albo się kręciłam 🙈🙈, ale co poradzę, poduszka ciążowa trochę ratuje.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 13:36
-
Malina1991 wrote:Raz lepiej raz gorzej, zgaga mnie męczy, szybciej się męczę, dr ostatnio pocieszył bo mówił największy kryzys przychodzi w 36 tygodniu bo macica jest najwyżej, ogólnie wszystko dobrze 🙂
A jak u Ciebie?
O co chodzi z tym kryzysem w 36 tc 😁06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:O co chodzi z tym kryzysem w 36 tc 😁
Ostatnio mam jakiś spadek wydolności, ciągle jestem zasapana 😂😂, był dzień gdzie prysznic bralam na raty, wejście po schodach na piętro też zadyszka, i właśnie doktor mówil, ze w 36 tc macica jest najwyżej, jest najmocniejszy ucisk na przeponę i moment kryzysowy, potem podobno może być lepiej.1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Malina1991 wrote:Ostatnio mam jakiś spadek wydolności, ciągle jestem zasapana 😂😂, był dzień gdzie prysznic bralam na raty, wejście po schodach na piętro też zadyszka, i właśnie doktor mówil, ze w 36 tc macica jest najwyżej, jest najmocniejszy ucisk na przeponę i moment kryzysowy, potem podobno może być lepiej.
Aaaa dzięki ☺️06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Paula1706 wrote:Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.
Paula1706 nic nie podpowiem bo nie miałam takiej sytuacji, trzymam kciuki za kolejne podejście 🙂
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Malina1991, Nadzieja88, Kolorowanki, Asmrt, Ciri86, Gosia9305, MuminkAa, kwiatkibratki, PaulinaP, Karina89, Dżoni, Ania0692, Alicjaaa, ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość
10dp bhcg 49
12dp bhcg 110 -
ZosiaM wrote:Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Gratulacje 😘1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
ZosiaM wrote:Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Gratulacje 💙 -
ZosiaM wrote:Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Gratulacje i zdrówka dla Was! -
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może badania kariotypów w Genesis w Poznaniu i mogłaby mi przybliżyć jak to tam wygląda? (czas oczekiwania, ceny, konsultacje, czy jest refundacja?) Będę wdzięczna! Wesołych i płodnych Świąt dla wszystkich staraczek! 🤗
-
MemyselfandI wrote:Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może badania kariotypów w Genesis w Poznaniu i mogłaby mi przybliżyć jak to tam wygląda? (czas oczekiwania, ceny, konsultacje, czy jest refundacja?) Będę wdzięczna! Wesołych i płodnych Świąt dla wszystkich staraczek! 🤗
Tak my robiliśmy czeka się ponad miesiąc, koszt około 500 zł jak dobrze pamiętam, potem możesz się zapisać na konsultacje z genetykiem, na NFZ podobno też można zrobić ale to trzeba spełniać określone wymogi dokładnie nie wiem i to chyba mu musiał lekarz rodzinny wystawić.
Karina89, MemyselfandI lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
ZosiaM wrote:Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Gratulacje!!2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
MemyselfandI wrote:Hej dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może badania kariotypów w Genesis w Poznaniu i mogłaby mi przybliżyć jak to tam wygląda? (czas oczekiwania, ceny, konsultacje, czy jest refundacja?) Będę wdzięczna! Wesołych i płodnych Świąt dla wszystkich staraczek! 🤗
Ja robiłam badanie kariotypu w Genesis, miałam skierowanie od lekarza rodzinnego ze względu na 2 poronienia. Badanie było wykonywane na NFZ - czas oczekiwania na wynik 3 miesiące…
Karina89, MemyselfandI lubią tę wiadomość
-
ZosiaM wrote:Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Gratulacje ☺️
Ps :to teraz na mnie kolej 🙈 za dobre trzy tygodnie ccWiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2021, 19:11
-
ZosiaM wrote:Dziewczyny moja droga dobiegła szczęśliwego końca, zostałam mama zdrowego synka,ktory przyszedł na świat w wyniku planowanego CC, jeżeli któraś z Was potrzebuje mam do oddania Mensinorm, duphaston.
Pozdrawiam Was serdecznie i wesołych Świat 🎄🎄🎄
Gratulacje i dużo zdrówka dla Was ❤️Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Karina89 wrote:Gratulacje ☺️
Ps :to teraz na mnie kolej 🙈 za dobre trzy tygodnie cc
Coraz bliżej 🙈 jak tam samopoczucie na końcówce? 😉Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dziewczyny!
Wesołych Świąt życzę, zdrówka, czasu dla siebie i bliskich, odpoczynku i pyszności 🌲🎀❤️
Niech każdej się spełni to o czym marzy! 🎅
Karina89, Malina1991, PaulinaP, Ania0692, Alicjaaa, Paula1706 lubią tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻


