Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny wiecie może ile się czeka na 1 wizytę ciążową u dr?
🙂11.18 Histeroskopia ,2xIUI
06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
07.19 Transfer
, 12.19 Transfer 
05.20 Transfer
Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
Zmiana kliniki - 4 procedura
22.11 transfer 4bb i 3ba
7dpt 165🍀
9dpt 372🍀
11dpt 601🍀
14 dpt 1081🍀
21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
34 dpt Mamy jedno ❤
Powrót po rodzeństwo
Transfer 28.10.25
28dpt mamy ❤️
9+3 tc 💔 -
Aguś93 wrote:Dziewczyny wiecie może ile się czeka na 1 wizytę ciążową u dr?
🙂
Jeżeli wizyta pierwszorazowa to niestety dopiero termin na tego 7 marca jak dziewczyny pisały wyżej, ewentualnie dzwonić i pytać czy coś się nie zwolniło.
Aguś93 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Malina1991 wrote:Jeżeli wizyta pierwszorazowa to niestety dopiero termin na tego 7 marca jak dziewczyny pisały wyżej, ewentualnie dzwonić i pytać czy coś się nie zwolniło.
A jak byłam w zeszłym roku u dr na wizycie na ułańskiej ? Czy to nie ma znaczenia? 🙂11.18 Histeroskopia ,2xIUI
06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
07.19 Transfer
, 12.19 Transfer 
05.20 Transfer
Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
Zmiana kliniki - 4 procedura
22.11 transfer 4bb i 3ba
7dpt 165🍀
9dpt 372🍀
11dpt 601🍀
14 dpt 1081🍀
21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
34 dpt Mamy jedno ❤
Powrót po rodzeństwo
Transfer 28.10.25
28dpt mamy ❤️
9+3 tc 💔 -
Aguś93 wrote:A jak byłam w zeszłym roku u dr na wizycie na ułańskiej ? Czy to nie ma znaczenia? 🙂
Teoretycznie nowa pacjentka nie jesteś 😉 więc może ten kto odbierze telefon weźmie to pod uwagę i poszuka jakiegoś fajnego terminu. Mi się tak udało z pierwszą ciążowa i zamiast czekać jakoś prawie dwa miesiące na wizytę miałam po 1.5 tygodnia. Po prostu musisz zadzwonić i to jak najszybciej i tak jak Malina pisała co kilka dni próbować bo może gdzieś ktoś wypadnie
Aguś93 lubi tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Hejka. Jestem 😉 ja mam w piątek. Stresuje się codziennie i kiedyś zwariuje.
To powodzenia 😘 mi dr teraz przeciągnął na 2,5 tygodnia, ja się zajęłam ubieraniem choinki, strojeniem, jakoś muszę zająć głowę.
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia, ZuzaMaruda powodzenia na wizytach 🍀🍀
Nie wiem czy znajdę czas w tym natłoku swiatecznych przygotowań, więc życzę Wam już dziś dziewczyny, wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta, bądźcie szczęśliwe, dużo sił dla staraczek, ciężarówek i mamusiek 😘
Kolorowanki, Gosia9305, ZuzaMaruda, MuminkAa, Olivia27, Malina1991, Paula1706, Asmrt, PaulinaP, Dżoni lubią tę wiadomość
-
Gosia9305 wrote:Dziewczyny macie jakieś sposoby na męczące nudności?
ZuzaMaruda jak u Ciebie, jak masz ochotę oczywiście napisać 🙂
Teraz w drugiej ciąży mdłości mnie wykańczały, dr przepisał Imbifem, jeść częściej ale mniej, później miałam rennie 2 tabletki godzinie po posiłku i przed snem to mi pomagało najlepiej.
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Agata93 wrote:Teraz w drugiej ciąży mdłości mnie wykańczały, dr przepisał Imbifem, jeść częściej ale mniej, później miałam rennie 2 tabletki godzinie po posiłku i przed snem to mi pomagało najlepiej.
Dzięki 🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Paula1706 wrote:Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.
Część, też miałam usg 3d /4d jesteśmy prawie na podobnym etapie u mnie 30 tc, chyba na to ułożenie nie ma jakiś specjalnych patentów oprócz właśnie spróbowania na kolejnych wizytach , ja też jadłam słodycze przed, u mnie nic doktor nie mówił o nieodpowiednim ułożeniu tylko bobo spało ale to najpierw doktor próbował jakoś ubudzić, potem miałam chodzić po gabinecie i była współpraca, trzymam kciuki aby udało się na następnej wizycie ✊
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Paula1706 wrote:Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.
Paula1706 na ten temat nic nie wiem, u mnie córeczka była odpowiednio ułożona, jest jeszcze szansa na kolejnej wizycie.
Paula1706 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Asmrt wrote:Malina1991 jak się czujesz?
Raz lepiej raz gorzej, zgaga mnie męczy, szybciej się męczę, dr ostatnio pocieszył bo mówił największy kryzys przychodzi w 36 tygodniu bo macica jest najwyżej, ogólnie wszystko dobrze 🙂
A jak u Ciebie?
Asmrt, Paula1706 lubią tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270




