Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja tylko z szybkim pytaniem, wie może któraś jaki jest teraz termin do doktora. Pozdrawiam.

    7 marca...

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    7 marca...

    Looooooo,dzięki

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda jesteś? Jak się czujesz? Ja mam za tydzień wizytę, pomału stres mnie dopada czy będą ❤️❤️

    MuminkAa, ZuzaMaruda, Paula1706 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda jesteś? Jak się czujesz? Ja mam za tydzień wizytę, pomału stres mnie dopada czy będą ❤️❤️

    Trzymam kciuki 🤞🤞

  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 682 158

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może ile się czeka na 1 wizytę ciążową u dr?
    🙂

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    Powrót po rodzeństwo
    Transfer 28.10.25
    28dpt mamy ❤️
    9+3 tc 💔
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda jesteś? Jak się czujesz? Ja mam za tydzień wizytę, pomału stres mnie dopada czy będą ❤️❤️

    ✊✊✊

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny wiecie może ile się czeka na 1 wizytę ciążową u dr?
    🙂

    Jeżeli wizyta pierwszorazowa to niestety dopiero termin na tego 7 marca jak dziewczyny pisały wyżej, ewentualnie dzwonić i pytać czy coś się nie zwolniło.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 682 158

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Jeżeli wizyta pierwszorazowa to niestety dopiero termin na tego 7 marca jak dziewczyny pisały wyżej, ewentualnie dzwonić i pytać czy coś się nie zwolniło.

    A jak byłam w zeszłym roku u dr na wizycie na ułańskiej ? Czy to nie ma znaczenia? 🙂

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    Powrót po rodzeństwo
    Transfer 28.10.25
    28dpt mamy ❤️
    9+3 tc 💔
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    A jak byłam w zeszłym roku u dr na wizycie na ułańskiej ? Czy to nie ma znaczenia? 🙂

    Teoretycznie nowa pacjentka nie jesteś 😉 więc może ten kto odbierze telefon weźmie to pod uwagę i poszuka jakiegoś fajnego terminu. Mi się tak udało z pierwszą ciążowa i zamiast czekać jakoś prawie dwa miesiące na wizytę miałam po 1.5 tygodnia. Po prostu musisz zadzwonić i to jak najszybciej i tak jak Malina pisała co kilka dni próbować bo może gdzieś ktoś wypadnie

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda jesteś? Jak się czujesz? Ja mam za tydzień wizytę, pomału stres mnie dopada czy będą ❤️❤️
    Hejka. Jestem 😉 ja mam w piątek. Stresuje się codziennie i kiedyś zwariuje.

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Hejka. Jestem 😉 ja mam w piątek. Stresuje się codziennie i kiedyś zwariuje.

    To powodzenia 😘 mi dr teraz przeciągnął na 2,5 tygodnia, ja się zajęłam ubieraniem choinki, strojeniem, jakoś muszę zająć głowę.

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, ZuzaMaruda powodzenia na wizytach 🍀🍀

    Nie wiem czy znajdę czas w tym natłoku swiatecznych przygotowań, więc życzę Wam już dziś dziewczyny, wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta, bądźcie szczęśliwe, dużo sił dla staraczek, ciężarówek i mamusiek 😘

    Kolorowanki, Gosia9305, ZuzaMaruda, MuminkAa, Olivia27, Malina1991, Paula1706, Asmrt, PaulinaP, Dżoni lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś sposoby na męczące nudności?

    ZuzaMaruda jak u Ciebie, jak masz ochotę oczywiście napisać 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny macie jakieś sposoby na męczące nudności?

    ZuzaMaruda jak u Ciebie, jak masz ochotę oczywiście napisać 🙂

    Teraz w drugiej ciąży mdłości mnie wykańczały, dr przepisał Imbifem, jeść częściej ale mniej, później miałam rennie 2 tabletki godzinie po posiłku i przed snem to mi pomagało najlepiej.

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Teraz w drugiej ciąży mdłości mnie wykańczały, dr przepisał Imbifem, jeść częściej ale mniej, później miałam rennie 2 tabletki godzinie po posiłku i przed snem to mi pomagało najlepiej.

    Dzięki 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.

    06.03.2022 Basia❤
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.

    Część, też miałam usg 3d /4d jesteśmy prawie na podobnym etapie u mnie 30 tc, chyba na to ułożenie nie ma jakiś specjalnych patentów oprócz właśnie spróbowania na kolejnych wizytach , ja też jadłam słodycze przed, u mnie nic doktor nie mówił o nieodpowiednim ułożeniu tylko bobo spało ale to najpierw doktor próbował jakoś ubudzić, potem miałam chodzić po gabinecie i była współpraca, trzymam kciuki aby udało się na następnej wizycie ✊

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Karina89, Malina1991 poradzicie coś odnośnie usg 3d/4d. Miałam mieć w tym tygodniu na wizycie ale mała nie ułożyła się odpowiednio. Będziemy próbować na kolejnej w styczniu, nawet zjedzone słodycze przed wizytą nie pomogły.

    Paula1706 na ten temat nic nie wiem, u mnie córeczka była odpowiednio ułożona, jest jeszcze szansa na kolejnej wizycie.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 jak się czujesz?

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Malina1991 jak się czujesz?

    Raz lepiej raz gorzej, zgaga mnie męczy, szybciej się męczę, dr ostatnio pocieszył bo mówił największy kryzys przychodzi w 36 tygodniu bo macica jest najwyżej, ogólnie wszystko dobrze 🙂

    A jak u Ciebie?

    Asmrt, Paula1706 lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ