Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nowa32 Nowa
    Postów: 1 8

    Wysłany: 6 lipca 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂, jak cudownie czyta się takie posty ☺️

    Jestem pacjentka doktora Brazerta od 5 lat, jestem mamą 2 wspaniałych synkow, które mam dzięki leczeniu u doktora Macieja później doktor pomógł Im przyjść na świat, jest to wspaniały człowiek i lekarz ❤️, nasza droga nie była łatwa, ma każdym etapie byliśmy objęci wspaniała opieka. Trzymam bardzo mocno kciuki i pozwolicie, że z Wami zostanę, jako "bardziej" doświadczona koleżanka.

    nick nieaktualny, Lenaa91, Maleszczescie Maleszczescie, Niebieska gwiazdka, LilianaBa, Agata93, Zaba90, Moli27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa32 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂, jak cudownie czyta się takie posty ☺️

    Jestem pacjentka doktora Brazerta od 5 lat, jestem mamą 2 wspaniałych synkow, które mam dzięki leczeniu u doktora Macieja później doktor pomógł Im przyjść na świat, jest to wspaniały człowiek i lekarz ❤️, nasza droga nie była łatwa, ma każdym etapie byliśmy objęci wspaniała opieka. Trzymam bardzo mocno kciuki i pozwolicie, że z Wami zostanę, jako "bardziej" doświadczona koleżanka.
    pewnie, witamyu w naszym licznym już gronie :)

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 6 lipca 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli podejdę na spokojnie do tego 🙂 witaminy są wporzadku z tego co badałam 👍🏻 Ahh ile tu dziś pozytywnych wiadomości aż człowiek nabiera większej nadziei ❤️

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 6 lipca 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, zrobiłam sobie kilka dni przerwy, a tu już tyle stron 😁

    Gratulacje! 🙂

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 6 lipca 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po krótkiej przerwie, ale się tu ruch zrobił 😀

    Witamy nowe dziewczyny 🙂

    Gratulacje pozytywnych wieści 🙂

    Niebieska - daj znać jak sytuacja?

    Niebieska gwiazdka lubi tę wiadomość

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 6 lipca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    Witam się po krótkiej przerwie, ale się tu ruch zrobił 😀

    Witamy nowe dziewczyny 🙂

    Gratulacje pozytywnych wieści 🙂

    Niebieska - daj znać jak sytuacja?

    Dziękuję, że pytasz, wstępne przyjęcia w następny poniedziałek i mogę rodzic 😁, za dwa dni ktg, i zobaczyny jak będą się pisały skurcze to już do szpitala, doktor mówił że przy tym szwie trzeba bardzo uważać na skurcze, dziś dłużej polezalam, ale na szczęście nie było dużo.
    Pozdrawiam 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2020, 20:42

    LilianaBa, Kwiatek 12, Agata93, Moli27 lubią tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, śledzę wątek od dłuższego czasu, wizytę u doktora mam dopiero 12 sierpnia, będę zmieniała lekarza prowadzącego ciążę, ze względu na chorobę, zostałam skierowana do dr Brazerta.

    Miło mi będzie do Was dołączyc 🙂

    Agata93, Zaba90, Moli27, Udało się lubią tę wiadomość

  • LilianaBa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 6 lipca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena93 wrote:
    Cześć dziewczyny, śledzę wątek od dłuższego czasu, wizytę u doktora mam dopiero 12 sierpnia, będę zmieniała lekarza prowadzącego ciążę, ze względu na chorobę, zostałam skierowana do dr Brazerta.

    Miło mi będzie do Was dołączyc 🙂


    Pewnie witaj 🙂

    Dziewczyny gratulacje ☺️

    Niebieska - niedługo przywitamy kolejne kokejne forumowe Bobo ☺️, ale super 🤗

    Kwiatek 12 lubi tę wiadomość

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 6 lipca 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Ale cudowne wieści, gratulacje 😁

    Kwiatek - wizyta mam w środę 🤗 A Ty jak się czujesz??


    A dziękuję, wiesz co, że nawet lepiej, te leki które doktor przepisał łagodzą objawy i o wiele lepiej się czuje 🤗

    Trzymam kciuki ✊

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 6 lipca 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska - zaciskam kciuki 🙂, jeszcze chwilkę i poznasz swoje maleństwo 🙂

    Witamy nowe dziewczyny 🙂

    Co do przebiegu stymulacji, ja podchodziłam
    na luzie, słuchałam się zaleceń doktora i do przodu 🙂, nie ma jakiś złotych rad, oprócz życzenia powodzenia.

    Miedzianna daj koniecznie znać co u Ciebie ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2020, 23:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    To witaj 🙂, ale taka figura bo ciąży bliźniaczej ☺️, marzenie.....


    Hehe, przy dwójce szkrabow jest co robić i te kilogramy lecą 🤣, jak jedna w prawo druga w lewo,

    Trzymamy mocno kciuki 🙂

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 6 lipca 2020, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje 🙂

    Karina - wysłałam zaproszenie, mam pytanie🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 7 lipca 2020, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytę teraz mam 31 lipca i wtedy będziemy zaczynać stymulację 🙈 zaczynam codziennie jeść garść orzechów i sok wyciskany może to coś wspomoże 🙈

    Karina89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdopodobnie nie będę musiała wykonywać badania na covid do HSG 🙈 podobno zalecają do ok laparodkopi i do innych zabiegów do HSG nie, cieszę się bo dla mnie to dodatkowy stres 🙄

  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 7 lipca 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    nie udało mi się wczoraj wbić do dr ,Pani w gabinecie miała mnie wcisnąć gdzieś między pacjentkami ale ostatecznie okazało się,że są jakieś opóźnienia a o 22 dr musiał jeszcze jechać do kliniki.
    Także u mnie wizyta w środę... nawet dobrze,bo gdyby mi zadzwoniła o 22 że można przyjeżdżać to i tak już byłam tak wykończona ,że nie miałabym siły ;) No nic,pozostaje czekanie...

    Agata93 :*
    Alicjaaa91 gratulacje trzymam kciuki!
    Carolajn- ja jednak niezmiennie stawiam na akupunkturę i terapię wisceralną :)

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 7 lipca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Prawdopodobnie nie będę musiała wykonywać badania na covid do HSG 🙈 podobno zalecają do ok laparodkopi i do innych zabiegów do HSG nie, cieszę się bo dla mnie to dodatkowy stres 🙄


    Ooo, przed laparoskopia dzwonią i każą robić, ale koleżanka mówiła, że to niezbyt przyjemne, 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2020, 09:04

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 7 lipca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Dziewczyny
    nie udało mi się wczoraj wbić do dr ,Pani w gabinecie miała mnie wcisnąć gdzieś między pacjentkami ale ostatecznie okazało się,że są jakieś opóźnienia a o 22 dr musiał jeszcze jechać do kliniki.
    Także u mnie wizyta w środę... nawet dobrze,bo gdyby mi zadzwoniła o 22 że można przyjeżdżać to i tak już byłam tak wykończona ,że nie miałabym siły ;) No nic,pozostaje czekanie...

    Agata93 :*
    Alicjaaa91 gratulacje trzymam kciuki!
    Carolajn- ja jednak niezmiennie stawiam na akupunkturę i terapię wisceralną :)


    To jeszcze chwilka napięcia ✊, ja w środę nadam betę 🙂


    CAROLAJN - ja też wcinalam orzechy, migdały, pestki dyni, ogólnie dobrze na endometrium działają, a po inseminacji, transferach, staraniach naturalnych warto jeść kilka plasterkow ananasa 🙂

    miedzianna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się wrote:
    Ooo, przed laparoskopia dzwonią i każą robić, ale koleżanka mówiła, że to niezbyt przyjemne, 🙄
    Nwm dokładnie na czym to polega. Aale w sumie cieszę się że jednak nie muszę. Ale jeszcze na pewno dopytam jak będę dzeonic teraz tylko na okres czekać 🙈

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 7 lipca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dziewczyny gratulacje 🙂

    Karina - wysłałam zaproszenie, mam pytanie🙂

    Przyjęłam 🙂

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 7 lipca 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to jeszcze muszę kupić ananasa po wizycie i zajadać 🙈
    Tez się zastanawiam nad akupunkturą nawet znalazłam w Wrocławiu polecaną Panią ale do pierwszej stymulacji chyba podejdę na spokojnie jedząc orzechy i inne nasiona a po ananasa i zobaczymy co przyniesie pierwszy cykl 🙈 a później zacznę myśleć poważniej co dalej może pomóc 🙂

    Dobrze, że tu jesteście jakoś raźniej będzie !

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ