Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Czy brała któraś z was duphaston? Po ilu dniach od odstawienia przyszedł u was okres?


    Częściej do 3 dni, aczkolwiek dwa razy miałam po tygodniu i tak też może być.

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Częściej do 3 dni, aczkolwiek dwa razy miałam po tygodniu i tak też może być.
    Ja liczę że przyjdzie do 3-4 dni . Ja wiele razy brałam i nigdy nie miałam tak że czekałam aż tydzień .

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja liczę że przyjdzie do 3-4 dni . Ja wiele razy brałam i nigdy nie miałam tak że czekałam aż tydzień .


    Po odstawieniu antykoncepcji też czasem czekałam około tygodnia , częściej te 3/4 dni, doktor mówi że do 7 dni jest norma

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    Po odstawieniu antykoncepcji też czasem czekałam około tygodnia , częściej te 3/4 dni, doktor mówi że do 7 dni jest norma
    Wiem wiem że to norma ale nie należę do osób cierpliwych i już bym chciała dostać i umawiać HSG 😌

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Też jestem pacjentka dr Macieja, przechodzę właśnie przez ivf na Polnej, jutro criotransfer.
    Trzyma kciuki za wszystkie starające się dziewczyny.
    Doktor wie co robi, ale czasem niektórym z nas do sukcesu potrzeba więcej czasu.

    Niebieska gwiazdka, Karina89, Nadzieja88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Też jestem pacjentka dr Macieja, przechodzę właśnie przez ivf na Polnej, jutro criotransfer.
    Trzyma kciuki za wszystkie starające się dziewczyny.
    Doktor wie co robi, ale czasem niektórym z nas do sukcesu potrzeba więcej czasu.
    Trzymam kciuki! ✊✊

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Trzymam kciuki! ✊✊
    Dziękuję, jakoś tak podchodzę do tego spokojnie. Stymulacja była bardziej stresująca, teraz zdaje się już tylko na szczęście i sprawne ręce doktora 😊

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po dzisiejszym ktg, prosto do szpitala, Małemu spadalo dość często tętno i zapisały się skurcze.

    Nana84-powodzenia 🙂

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy może ktoś wie jak długo teraz czeka się na wizytę do Pana Doktora? Czy przyjmuje nowe pacjentki? Jestem w 17 tyg. Ciąży bliźniaczej i i zastanawiam się nad przeniesieniem. O Panu Dr słyszałam same dobre opinie. Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z prowadzenia u niego ciąży?
    Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam kciuki;)

    21.09.2020 - ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaFrog wrote:
    Cześć, czy może ktoś wie jak długo teraz czeka się na wizytę do Pana Doktora? Czy przyjmuje nowe pacjentki? Jestem w 17 tyg. Ciąży bliźniaczej i i zastanawiam się nad przeniesieniem. O Panu Dr słyszałam same dobre opinie. Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z prowadzenia u niego ciąży?
    Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam kciuki;)
    Kurde ciężka sprawa bo na pierwszą wizytę czeka się nawet ponad miesiąc.. a jak ty w ciąży to chyba raczej nie możesz tyle czekać tym bardziej jak ciąża bliźniacza.. ale może jak orzedzeonisz to może panie cię gdzieś wcisna.

    JustynaFrog lubi tę wiadomość

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 8 lipca 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaFrog wrote:
    Cześć, czy może ktoś wie jak długo teraz czeka się na wizytę do Pana Doktora? Czy przyjmuje nowe pacjentki? Jestem w 17 tyg. Ciąży bliźniaczej i i zastanawiam się nad przeniesieniem. O Panu Dr słyszałam same dobre opinie. Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z prowadzenia u niego ciąży?
    Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam kciuki;)


    Co do pierwsze wizyty u doktora to faktycznie terminy są od 6 do 8 tygodni, ale warto w rejestracji powiedzieć, że ciąża bliźniacza i może uda się gdzieś wcisnąć na tą pierwszą wizytę.🙂

    Co do prowadzenia ciąży to zawsze jest miło, sympatycznie i profesjonalnie, doktor poświęca dużo czasu na wizytę aby wyjść bez żadnych wątpliwości, jak coś się dzieje to wysyła do szpitala na obserwacje, jak jest zle to zawsze podniesie na duchu, parę razy przyjechałam na wizytę zdolowana, ale z dokta podejście szybko przechodzi, super kontakt telefoniczny, i to, że jest cały czas mobilny jak coś się dzieje a nie ma terminów w ten dzień, to zostanie dłużej i przyjmie nawet o 23, albo przyjedzie wcześniej . Nie zostawi bez pomocy.

    JustynaFrog lubi tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Inozytol jest suplementem, ale pośrednio dobrze wpływa na hormony i insulinę u pacjentek z PCOS.

    Czyli kupić bym mogła bez konsultacji puki co z lekarzem i zażywać zgodnie z instrukcja na opakowaniu ?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    A ja po dzisiejszym ktg, prosto do szpitala, Małemu spadalo dość często tętno i zapisały się skurcze.

    Nana84-powodzenia 🙂


    To "przyjemnego" pobytu 🙂, zostajesz do końca?

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny moja beta z dziś 648!!!,dokyor napisał, że się bardzo cieszy i teraz dopiero za 5 dni zbadać 🙂

    Miedzianna jak u Ciebie????

    Dżoni, Niebieska gwiazdka, nick nieaktualny, Starajaca28 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    A ja po dzisiejszym ktg, prosto do szpitala, Małemu spadalo dość często tętno i zapisały się skurcze.

    Nana84-powodzenia 🙂


    Trzymaj się tam i czekamy na relacje 🙂

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziękuję, jakoś tak podchodzę do tego spokojnie. Stymulacja była bardziej stresująca, teraz zdaje się już tylko na szczęście i sprawne ręce doktora 😊

    Powodzenia i ✊

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Jeny dziewczyny moja beta z dziś 648!!!,dokyor napisał, że się bardzo cieszy i teraz dopiero za 5 dni zbadać 🙂

    Miedzianna jak u Ciebie????
    super! niech rośnie!

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Jeny dziewczyny moja beta z dziś 648!!!,dokyor napisał, że się bardzo cieszy i teraz dopiero za 5 dni zbadać 🙂

    Miedzianna jak u Ciebie????
    Gratuluję! Takie dobre wiadomości naprawdę podbudowują i dają nadzieję

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    A ja po dzisiejszym ktg, prosto do szpitala, Małemu spadalo dość często tętno i zapisały się skurcze.

    Nana84-powodzenia 🙂

    Kciuki ✊, pozdrowionka dla mojego ulubione ONIER 🙂

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    To "przyjemnego" pobytu 🙂, zostajesz do końca?

    Dzięki 😏, jest miło, prawie cały czas pod ktg, jeszcze nie wiem, doktor mówił, że jak będzie to porozmawiamy co i jak, Dam znać.

    NADZIEJA super 😁, też czekam na wieści od Miedziany .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 21:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ