Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 9 lipca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zapomniałam, po wizycie wszystko jest ok mamy pęcherzyk ciążowy 🤗, za dwa tygodnie kolejna wizyta, trochę tarczyca zaszalala więc muszę zrobić badania aby dobrać dawkę leku 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 14:48

    Kwiatek 12, Gabrysia89, AgnieszkaB, Niebieska gwiazdka lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Dziewczyny kochane,
    wczoraj byłam w gabinecie, jest pęcherzyk ciążowy w macicy!!!!
    Mój pierwszy w życiu!!Nigdy nigdy nie byłam w ciąży...
    Ucieszyłam się bardzo,że nie gdzieś poza macicą, u mnie naprawdę były oba niedrożne jajowody! więc wyzyko spore.
    Jest pęcherzyk również żółtkowy ale na razie się nie cieszę za bardzo bo zarodka nie jeszcze widać. Betę z wczoraj mam 23383,33. Doktor powiedział,że może być tak,że gdzieś tam drugi jest poza macicą, generalnie jeszcze wszystkie scenariusze są możliwe.Że nie można ani panikować ani jeszcze się specjalnie cieszyć.
    Teraz czekam na tel od doktora.
    Następna wizyta w środę.

    Trzymam kciuki 🍀🍀🍀🍀🍀


    Nadzieja!! Wspaniały wynik!!niech rośnie wysoko!

    Mówię Wam nie chce już mi się chodzić do pracy, jestem zmęczona, rano mam mdłości straszne. Dr pytał wczoraj czy chcę jakieś zwolnienie ale powiedziałąm,że jeszcze nie.
    Ale dosłownie marzę o tym,żeby móc spokojnie się wyspać bez budzika i zjeść na spokojnie a nie w pośpiechu,wiecie jak to w pracy.

    Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, nie wiem jeszcze jak będzie z moją ciążą, czy się rozwinie czy nie. Ale jak widać cuda się zdarzają... sama nie mogę w to uwierzyć,siła modlitwy robi swoje wierzę w to...

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wszystkie 🍀🍀🍀🍀

    Ja aktualnie pod duphostonie czekam na miesiączkę 🙈
    Od 5 dnia cyklu zaczynam lek, 31 lipca wizyta i zaczynamy stymulację 🙈

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Wczoraj zapomniałam, po wizycie wszystko jest ok mamy pęcherzyk ciążowy 🤗, za dwa tygodnie kolejna wizyta, trochę tarczyca zaszalala więc muszę zrobić badania aby dobrać dawkę leku 🙂


    Super 🙂

    Miedzianna jak przeczytałam Twoją historie to nie może być innego zakończenia niż happy end i tego Ci życzę 🤗

    miedzianna lubi tę wiadomość

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miedzianna też mam niedrozne jajowody, obecnie jestem po histeroskopii hsg, doktorowi udało się jeden u drożność więc zobaczymy jaki dalszy plan. Trzymam mocno kciuki 🙂

    Anka - wysłałam wiadomość na priv.

    miedzianna lubi tę wiadomość

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Miedzianna też mam niedrozne jajowody, obecnie jestem po histeroskopii hsg, doktorowi udało się jeden u drożność więc zobaczymy jaki dalszy plan. Trzymam mocno kciuki 🙂

    Anka - wysłałam wiadomość na priv.
    Dziękuję :) i odpisalam 😊

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 9 lipca 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Gratuluję! Też miałam 6 zarodków, dzisiaj został podany jeden i mam nadzieję, że zostanie ze mną na 9 miesięcy 😊

    Dziekuje.Oby jak najwięcej zostało 🙂

    Dziewczyny czy Wy też miałyście taki wzdety brzuch po punkcji i ewentualnie ile dni??? 🙈, dokgor napisał, że to normalne, ale kazał mierzyć obwód brzucha

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Dziekuje.Oby jak najwięcej zostało 🙂

    Dziewczyny czy Wy też miałyście taki wzdety brzuch po punkcji i ewentualnie ile dni??? 🙈, dokgor napisał, że to normalne, ale kazał mierzyć obwód brzucha
    Tak też miałam duży brzuch, to niestety od hormonów, po trzech daniach minęło, więc bądź spokojna. Aha i ważna jest dieta wysokobiałkowa.

    AgnieszkaB lubi tę wiadomość

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Udało się jutro USG 😊


    Zgadza się lepiej dzwonić w godzinach popołudniowych aby umówić się na badanie , do południa badania, położne są zabiegane, przyjęcia itd.

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Zgadza się lepiej dzwonić w godzinach popołudniowych aby umówić się na badanie , do południa badania, położne są zabiegane, przyjęcia itd.
    Podobno do 14 tylko można wuec dziś nie dałam rady. Jutro zadzwonię 😌

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Podobno do 14 tylko można wuec dziś nie dałam rady. Jutro zadzwonię 😌

    To może jak trzeba się zapisać na badanie, ja jak dzwoniłam o wynik histopatologiczny, też miałam zadzwonić na oddział czy jest już do odbioru to odebrały koło 16. W każdym razie te godziny między 12 a 14 są najlepsze 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 22:07

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    To może jak trzeba się zapisać na badanie, ja jak dzwoniłam o wynik histopatologiczny, też miałam zadzwonić na oddział czy jest już do odbioru to odebrały koło 16. W każdym razie te godziny między 12 a 14 są najlepsze 😁
    Mam takie pytanie czy jak okażą się nie drożne do doktor kieruje od razu na udrożnienie? Kurde tak się boje że będą nie drożne już bym chciała mieć to za sobą 😣
    Liczę że jutro się dodzwonie sxybko , a o 12;40 USG u doktora.

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Mam takie pytanie czy jak okażą się nie drożne do doktor kieruje od razu na udrożnienie? Kurde tak się boje że będą nie drożne już bym chciała mieć to za sobą 😣
    Liczę że jutro się dodzwonie sxybko , a o 12;40 USG u doktora.

    To wszystko wychodzi na bieżąco, ja akurat miałam HSG na, Ulanskiej i u mnie przez jeden jajowod kompletnie kontrast nie przechodził natomiast przez drugi z oporem ale przechodził , doktor dłużej podawał i później całkowicie swobodnie przechodził, ale mówił, że mogła to być lekka niedroznosc, wszystko zależy jak to tam wygląda jak ten płyn przepływa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    To wszystko wychodzi na bieżąco, ja akurat miałam HSG na, Ulanskiej i u mnie przez jeden jajowod kompletnie kontrast nie przechodził natomiast przez drugi z oporem ale przechodził , doktor dłużej podawał i później całkowicie swobodnie przechodził, ale mówił, że mogła to być lekka niedroznosc, wszystko zależy jak to tam wygląda jak ten płyn przepływa.
    No słyszałam że niby kontrastem ale doktor też wspominał coś o udroznsbiu operacyjnym itp.

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    No słyszałam że niby kontrastem ale doktor też wspominał coś o udroznsbiu operacyjnym itp.


    Tak, ale to wszystko zależy jaki jest wynik HSG, ja cieszę się z jednego drożnego🙂, trzymam kciuki 🙂

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Tak, ale to wszystko zależy jaki jest wynik HSG, ja cieszę się z jednego drożnego🙂, trzymam kciuki 🙂
    Super! Kiedy teraz masz wizytę? Będziecie ustalać co dalej .

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 9 lipca 2020, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Zgadza się lepiej dzwonić w godzinach popołudniowych aby umówić się na badanie , do południa badania, położne są zabiegane, przyjęcia itd.

    I jak sytuacja?

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 10 lipca 2020, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Dziekuje.Oby jak najwięcej zostało 🙂

    Dziewczyny czy Wy też miałyście taki wzdety brzuch po punkcji i ewentualnie ile dni??? 🙈, dokgor napisał, że to normalne, ale kazał mierzyć obwód brzucha


    Tak, też tak miałam, dokładnie dieta białkowa, ja kupowałam białko w aptece, piłam izotoniki 🙂Będzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 00:24

    AgnieszkaB lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie rady 🙂

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    I jak sytuacja?


    Dziękuję, że pytasz, dokyor powiedział, że zobaczyny jak się sytuacja rozwinie jak ściągniemy szew i będziemy podejmować decyzje 🙂, więc grzecznie słucham i czekam 🤗, a Ty jak się czujesz?

    nick nieaktualny, Moli27 lubią tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ