Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 13 lutego 2022, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    ✊✌️☘️

    U mnie zaczął się nowy cykl i startujemy że stymulacją🙂

    Powodzenia ! Trzymam kciuki 🍀

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 14 lutego 2022, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknego dnia miłości dla każdej z Was osobna ❤️

    Pierniczkowelove, Paula1706 lubią tę wiadomość

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 lutego 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam też tak przekładają wizyty u doktora ? W piątek miałam mieć wizytę niestety przełożona na dzisiaj....przed chwilą telefon, że dzisiaj doktora też nie będzie ;-(

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 14 lutego 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Dziewczyny czy Wam też tak przekładają wizyty u doktora ? W piątek miałam mieć wizytę niestety przełożona na dzisiaj....przed chwilą telefon, że dzisiaj doktora też nie będzie ;-(

    Tak, Panie mówiły, że to chwilowe, tak nie miałam przekładanych wizyt.

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... dzisiaj nie miałam pilnej wizyty, ale jeśli chodzi o zapisanie leków to przecież inny lekarz raczej nie jest aż tak w temacie, żeby wiedzieć jak zadziałać na dany cykl ;-( co w takich sytuacjach robicie ? Piszecie do dr ?

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    hm... dzisiaj nie miałam pilnej wizyty, ale jeśli chodzi o zapisanie leków to przecież inny lekarz raczej nie jest aż tak w temacie, żeby wiedzieć jak zadziałać na dany cykl ;-( co w takich sytuacjach robicie ? Piszecie do dr ?

    Jest wszystko w systemie więc inny lekarz widzi jak dr działał, jak raz miałam taka sytuacje to zapisałam się do dr Trzcińskigo też siedzi w tych temat, w razie wątpliwości pisałam do doktora M.

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 14 lutego 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Jest wszystko w systemie więc inny lekarz widzi jak dr działał, jak raz miałam taka sytuacje to zapisałam się do dr Trzcińskigo też siedzi w tych temat, w razie wątpliwości pisałam do doktora M.

    Tak tak.... Jak byłam częstym gościem w poradni i na oddziale to też często był i robił mi badania, hsg czy po prostu przyjęcia na oddział

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 14 lutego 2022, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam mieć dziś wizytę u dr, ale miałam w zastępstwie u kogoś innego i mam zalecona kolejna za tydzień i się okazuje że też nie u dr bo nie miały mnie w rejestracji gdzie już wcisnąć.

    A ja już cała w nerwach na tej końcówce, takie zawirowania wizytowe. Dopiero 28.02. mam u dr planowo, ale czy dotrwam🤦‍♀️

    06.03.2022 Basia❤
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 lutego 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Też miałam mieć dziś wizytę u dr, ale miałam w zastępstwie u kogoś innego i mam zalecona kolejna za tydzień i się okazuje że też nie u dr bo nie miały mnie w rejestracji gdzie już wcisnąć.

    A ja już cała w nerwach na tej końcówce, takie zawirowania wizytowe. Dopiero 28.02. mam u dr planowo, ale czy dotrwam🤦‍♀️

    Ojej... wcale się nie dziwie. Kciuki, żebyś dotrwała do wizyty u dr B ✊

    Trochę to średnie bo ja np specjalnie dojeżdżam na wizytę 2h (ponad 100km) i chciałabym ją mieć u dr którego wybrałam bo do niego mam zaufanie 😊
    A co chwile jestem u kogoś innego i wiem, że nic nie wiem ...🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:42

    Karina89, Paula1706, ***Sikorka***, Dżoni lubią tę wiadomość

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 14 lutego 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ojej... wcale się nie dziwie. Kciuki, żebyś dotrwała do wizyty u dr B ✊

    Trochę to średnie bo ja np specjalnie dojeżdżam na wizytę 1,5h i chciałabym ją mieć u dr którego wybrałam bo do niego mam zaufanie 😊
    A co chwile jestem u kogoś innego i wiem, że nic nie wiem ...🙈

    No nie jest to komfortowe, też mam te min. 1,5h drogi na wizytę. A jak dziś rano miałam tel. ze dr nie będzie to jakbym jakieś de javi miała bo w zeszłym roku jak zaczynałam stymulacje do in vitro to też 14 lutego dowiedziałam się że dr kontuzjowany i już do końca stymulacji nie byłam pod jego nadzorem i myślę sobie dziś że znów będzie jakaś powtórka z rozrywki🙈 i już dr nie zobaczę.
    Obym nie miała racji.

    06.03.2022 Basia❤
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 14 lutego 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    No nie jest to komfortowe, też mam te min. 1,5h drogi na wizytę. A jak dziś rano miałam tel. ze dr nie będzie to jakbym jakieś de javi miała bo w zeszłym roku jak zaczynałam stymulacje do in vitro to też 14 lutego dowiedziałam się że dr kontuzjowany i już do końca stymulacji nie byłam pod jego nadzorem i myślę sobie dziś że znów będzie jakaś powtórka z rozrywki🙈 i już dr nie zobaczę.
    Obym nie miała racji.

    Doktor to ma "pecha" pod tym względem, ale jak taka sytuacja to dajmy mu odpoczac, pierwszy raz jak miał problemy ze zdrowiem to pamiętam jak w bólach przyjmował w gabinecie, widać było, że się źle czuł, to było ponad dwa lata temu.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 lutego 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Doktor to ma "pecha" pod tym względem, ale jak taka sytuacja to dajmy mu odpoczac, pierwszy raz jak miał problemy ze zdrowiem to pamiętam jak w bólach przyjmował w gabinecie, widać było, że się źle czuł, to było ponad dwa lata temu.

    Pewnie, to tylko człowiek tez ma prawo chorować 😊

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 lutego 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a to winko jak długo piłyście ? Jeszcze po owulacji ?

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 14 lutego 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Pewnie, to tylko człowiek tez ma prawo chorować 😊

    Dokładnie🙂

    06.03.2022 Basia❤
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 14 lutego 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Dziewczyny a to winko jak długo piłyście ? Jeszcze po owulacji ?

    Ja piłam jeszcze tak z 8 dni po inseminacji, ale to jak czytałam różnie, jedne piją tylko do owulacji na wzrost endometrium i ukrwienie, moja znajoma piła po transferze do bety

  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 15 lutego 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doktor niestety chory ale Panie w recepcji mówiły ze zaraz wraca :)

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 15 lutego 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Dziewczyny, doktor niestety chory ale Panie w recepcji mówiły ze zaraz wraca :)

    Hej, a wiadomo już kiedy wraca? Zdrówka dla niego 🙂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 15 lutego 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, a wiadomo już kiedy wraca? Zdrówka dla niego 🙂

    Tej tydzień ma dr nie być, kolejny już najprawdopodobniej tak.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 15 lutego 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Paula1706 jutro ciąża donoszona 🤗

    Ja we wtorek do szpitala, dzisiaj z osiem razy sprawdzam czy wszystko spakowałam, wykładałam, przekładałam 🙈🙉 o jacie.

    Szczęśliwego rozwiązania 🤗✊

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 15 lutego 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Dziewczyny a to winko jak długo piłyście ? Jeszcze po owulacji ?


    Ja głównie piłam do owulacji, potem jeszcze z trzy /cztery dni, ale ja nie przepadam za winem.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ