Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ola_koniczynka wrote:Dziewczyny czy Wam też tak przekładają wizyty u doktora ? W piątek miałam mieć wizytę niestety przełożona na dzisiaj....przed chwilą telefon, że dzisiaj doktora też nie będzie ;-(
Tak, Panie mówiły, że to chwilowe, tak nie miałam przekładanych wizyt. -
Ola_koniczynka wrote:hm... dzisiaj nie miałam pilnej wizyty, ale jeśli chodzi o zapisanie leków to przecież inny lekarz raczej nie jest aż tak w temacie, żeby wiedzieć jak zadziałać na dany cykl ;-( co w takich sytuacjach robicie ? Piszecie do dr ?
Jest wszystko w systemie więc inny lekarz widzi jak dr działał, jak raz miałam taka sytuacje to zapisałam się do dr Trzcińskigo też siedzi w tych temat, w razie wątpliwości pisałam do doktora M. -
Pierniczkowelove wrote:Jest wszystko w systemie więc inny lekarz widzi jak dr działał, jak raz miałam taka sytuacje to zapisałam się do dr Trzcińskigo też siedzi w tych temat, w razie wątpliwości pisałam do doktora M.
Tak tak.... Jak byłam częstym gościem w poradni i na oddziale to też często był i robił mi badania, hsg czy po prostu przyjęcia na oddział -
Też miałam mieć dziś wizytę u dr, ale miałam w zastępstwie u kogoś innego i mam zalecona kolejna za tydzień i się okazuje że też nie u dr bo nie miały mnie w rejestracji gdzie już wcisnąć.
A ja już cała w nerwach na tej końcówce, takie zawirowania wizytowe. Dopiero 28.02. mam u dr planowo, ale czy dotrwam🤦♀️06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Też miałam mieć dziś wizytę u dr, ale miałam w zastępstwie u kogoś innego i mam zalecona kolejna za tydzień i się okazuje że też nie u dr bo nie miały mnie w rejestracji gdzie już wcisnąć.
A ja już cała w nerwach na tej końcówce, takie zawirowania wizytowe. Dopiero 28.02. mam u dr planowo, ale czy dotrwam🤦♀️
Ojej... wcale się nie dziwie. Kciuki, żebyś dotrwała do wizyty u dr B ✊
Trochę to średnie bo ja np specjalnie dojeżdżam na wizytę 2h (ponad 100km) i chciałabym ją mieć u dr którego wybrałam bo do niego mam zaufanie 😊
A co chwile jestem u kogoś innego i wiem, że nic nie wiem ...🙈Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:42
Karina89, Paula1706, ***Sikorka***, Dżoni lubią tę wiadomość
-
Ola_koniczynka wrote:Ojej... wcale się nie dziwie. Kciuki, żebyś dotrwała do wizyty u dr B ✊
Trochę to średnie bo ja np specjalnie dojeżdżam na wizytę 1,5h i chciałabym ją mieć u dr którego wybrałam bo do niego mam zaufanie 😊
A co chwile jestem u kogoś innego i wiem, że nic nie wiem ...🙈
No nie jest to komfortowe, też mam te min. 1,5h drogi na wizytę. A jak dziś rano miałam tel. ze dr nie będzie to jakbym jakieś de javi miała bo w zeszłym roku jak zaczynałam stymulacje do in vitro to też 14 lutego dowiedziałam się że dr kontuzjowany i już do końca stymulacji nie byłam pod jego nadzorem i myślę sobie dziś że znów będzie jakaś powtórka z rozrywki🙈 i już dr nie zobaczę.
Obym nie miała racji.06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:No nie jest to komfortowe, też mam te min. 1,5h drogi na wizytę. A jak dziś rano miałam tel. ze dr nie będzie to jakbym jakieś de javi miała bo w zeszłym roku jak zaczynałam stymulacje do in vitro to też 14 lutego dowiedziałam się że dr kontuzjowany i już do końca stymulacji nie byłam pod jego nadzorem i myślę sobie dziś że znów będzie jakaś powtórka z rozrywki🙈 i już dr nie zobaczę.
Obym nie miała racji.
Doktor to ma "pecha" pod tym względem, ale jak taka sytuacja to dajmy mu odpoczac, pierwszy raz jak miał problemy ze zdrowiem to pamiętam jak w bólach przyjmował w gabinecie, widać było, że się źle czuł, to było ponad dwa lata temu.
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Karina89 wrote:Doktor to ma "pecha" pod tym względem, ale jak taka sytuacja to dajmy mu odpoczac, pierwszy raz jak miał problemy ze zdrowiem to pamiętam jak w bólach przyjmował w gabinecie, widać było, że się źle czuł, to było ponad dwa lata temu.
Pewnie, to tylko człowiek tez ma prawo chorować 😊
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Ola_koniczynka wrote:Dziewczyny a to winko jak długo piłyście ? Jeszcze po owulacji ?
Ja piłam jeszcze tak z 8 dni po inseminacji, ale to jak czytałam różnie, jedne piją tylko do owulacji na wzrost endometrium i ukrwienie, moja znajoma piła po transferze do bety -
Asmrt wrote:Paula1706 jutro ciąża donoszona 🤗
Ja we wtorek do szpitala, dzisiaj z osiem razy sprawdzam czy wszystko spakowałam, wykładałam, przekładałam 🙈🙉 o jacie.
Szczęśliwego rozwiązania 🤗✊20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ola_koniczynka wrote:Dziewczyny a to winko jak długo piłyście ? Jeszcze po owulacji ?
Ja głównie piłam do owulacji, potem jeszcze z trzy /cztery dni, ale ja nie przepadam za winem.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙



