Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ola_koniczynka wrote:A kiedy przechodziliście na covid?
My w listopadzie, dlatego wolałam poczekać do teraz z tym iui, żeby organizm się zregenerował, ale jak widać to za krótko 🙈
Wrzesień, ale ja ciężko przechodziłam, jestem zaszczepiona, musiałam dojść do siebie. -
Mmk wrote:Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę
ja już byłam pod koniec stymulacji i zachorowałam na covid wiec wszystko poszło na marne
muszę zaczekać i ponownie będziemy zaczynać od stymulacji… już bym miała właśnie punkcję 😓
Cześć Mmk! Witam w klubie, w dniu transferu pozytywny wynik 😢 transfer odwołany 😢
Było już tak blisko i znowu czekamy...
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
***Sikorka*** wrote:Mogłabyś mi napisać na priv co w nim zamieściłaś czy zbyt osobiste?
Jak ci się nie spieszy to poszukam go i podeślę na dniach
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
missi_m wrote:Cześć Mmk! Witam w klubie, w dniu transferu pozytywny wynik 😢 transfer odwołany 😢
Było już tak blisko i znowu czekamy...
O nieee 😭tak mi przykro 😩
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
missi_m wrote:Cześć Mmk! Witam w klubie, w dniu transferu pozytywny wynik 😢 transfer odwołany 😢
Było już tak blisko i znowu czekamy...
Przykro mi 😔 ja mam za dwa dni transfer.
Karina89, Paula1706, Zaba90, Alicjaaa, Asmrt, Ania0692 lubią tę wiadomość
-
Ja123 wrote:A jak po wizycie?
Nie ma leukocytów w moczu wiec jest Ok. Saszetka do wypicia tak jak miała PaulinaP, no i wykonanie posiewu i wysłanie doktorowi MMS z wynikiem jak już będzie
ale za to dziecko duże 🙈 30+4 a waga 1800g doktor mówi ze jest w górnej normie, jest o tydzień jakby cięższe ale ze jest Ok. Ale jak zapytałam jaka moze byc szacowana waga do porodu, to wolałam nie słyszeć odpowiedzi 😂 3.900-4 kg 🙈😅
Paula1706 lubi tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Dziś pierwszy raz wyszły mi liczne bakterie w moczu 😕 już się naczytałam o poronieniach i przedwczesnych porodach z powodu bakterii. Któraś miała? Szybko antybiotyk pomógł? Jutro mam wizytę
Cześć, przerabiałam temat 2 razy. Saszetka się nazywa Monural. Za pierwszym razem nie pomogła, za drugim razem w posiewie nie wyszły już bakterie, w moczu jednak jeszcze tak. Przeleczone na koniec Uroseptem - aktualnie zero jakichkolwiek bakterii. Będzie dobrze, bądź dobrej myśli - wiem, że Cię to słabo pocieszy na tą chwilę, że są mniejsze i większe kłopoty, ten bym zaliczyła do tych zdecydowanie mniejszych. Oczywiście nie wolno lekceważyć i leczyć do skutku i kontrolować. Trzymam kciuki!
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Wysłałam zaproszenie. Przyjmij proszę i odezwij się na priv.Krysia89 wrote:Kochana jakie masz leki? ☺️PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
***Sikorka*** wrote:Nie ma leukocytów w moczu wiec jest Ok. Saszetka do wypicia tak jak miała PaulinaP, no i wykonanie posiewu i wysłanie doktorowi MMS z wynikiem jak już będzie
ale za to dziecko duże 🙈 30+4 a waga 1800g doktor mówi ze jest w górnej normie, jest o tydzień jakby cięższe ale ze jest Ok. Ale jak zapytałam jaka moze byc szacowana waga do porodu, to wolałam nie słyszeć odpowiedzi 😂 3.900-4 kg 🙈😅
To najważniejsze, że wszystko dobrze 🙂 mi tez mówił że 3900 z czymś na ostatniej wizycie ciążowej a przy urodzeniu 3680 więc bez stresu... Śmiałam sie że z wagą się pomylił to śmiał się że usg od siebie dorzuciło 😉
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
-
Ja123 wrote:To najważniejsze, że wszystko dobrze 🙂 mi tez mówił że 3900 z czymś na ostatniej wizycie ciążowej a przy urodzeniu 3680 więc bez stresu... Śmiałam sie że z wagą się pomylił to śmiał się że usg od siebie dorzuciło 😉
200/300 g plus /minus zawsze właśnie jako błąd pomiaru.
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Karina89 wrote:200/300 g plus /minus zawsze właśnie jako błąd pomiaru.
A nawet i 500g gorzej jak będzie na plus a nie minus 😅
Paula1706 lubi tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:A nawet i 500g gorzej jak będzie na plus a nie minus 😅
Dokładnie 🙈, coś pamiętam, że pisałaś o prenatalnych, że te tydzień do przodu u dr Ićka, u mnie Panowie podobnie podawali masy maluchów,ale ten błąd pomiaru zawsze trzeba liczyć. Najważniejsze, że wszystko ok. -
missi_m wrote:Cześć Mmk! Witam w klubie, w dniu transferu pozytywny wynik 😢 transfer odwołany 😢
Było już tak blisko i znowu czekamy...
Przykro mi, trzymam kciuki żeby następne podejście obyło się bez przeszkód i zakończyło się pozytywnie🤞😊06.03.2022 Basia❤





