Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Krysia89 wrote:Ola-koniczynka piernikowelove...
Proponujecie coś na podwyższenie nasienia ? Morfologii? U mojego męża kiepsko ... już jest lepiej o wiele niż 3 miesiace temu,ale musimy mieć nasienie po „obróbce” najlepiej z 1 z przodu ...
Ja biorę prenatal...
Wcześniej brałam folik ... i prenatal
I okazało się ze kwas foliowy miałam ponad normę 🙈🙈🙈
Ja tez czekam na miesiączkę dzisiaj się coś zatrzymało .... 🙈🙈🙈
No to dziewczyny ten rok będzie Nasz!!! I u dr w poczekalni będziemy z kawkami siedzieć na pogaduchach 😁 Proponuje kawkę jak będziemy mieć zbliżone terminy ☺️ Tak jak miałyśmy z Olka... Olka teraz musimy się poznać 😁
Głowy do góry, nogi w górę
✊🏻🍀
No tak ostatnio miałyśmy wizytę jedna po drugiej, ale wydaje mi się, ze jakieś zamieszanie było 🙈
Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:40
-
Paula1706 wrote:Mam pytanie do dziewczyn które rodziły, czy plan porodu omawialyscie razem z dr?
Mi sam się dr zapytał na wizycie czy mam plan, miałam i chciał zobaczyć.
Skwitował tylko ze spoko i ze po tym planie widzi że wiem jakie są realia i ogarnę poród 😂
Położna na porodówce się z nim zapoznała i obie podpisałyśmy.
Paula1706 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Pierniczkowelove wrote:Kwas foliowy metylowany z jakiej bierzecie firmy?
Solgar brałam 🙌
Pierniczkowelove lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Mi sam się dr zapytał na wizycie czy mam plan, miałam i chciał zobaczyć.
Skwitował tylko ze spoko i ze po tym planie widzi że wiem jakie są realia i ogarnę poród 😂
Położna na porodówce się z nim zapoznała i obie podpisałyśmy.
Mogłabyś mi napisać na priv co w nim zamieściłaś czy zbyt osobiste?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Dżoni wrote:Mi sam się dr zapytał na wizycie czy mam plan, miałam i chciał zobaczyć.
Skwitował tylko ze spoko i ze po tym planie widzi że wiem jakie są realia i ogarnę poród 😂
Położna na porodówce się z nim zapoznała i obie podpisałyśmy.
Ja dostałam taki gotowy już jak mi na wizycie kartę ciazy dr założył. Teraz położna środowiskowa przypomniała mi że coś takiego trzeba mieć więc wróciłam do tej kartki. Dr wspomniałam ostatnio na wizycie o tym to powiedział że przeanalizujemy. Zobaczymy jak to będzie bo ja wszystkich punktów nie ogarniam dlatego tak podpytuje.
Drugi mam od położnej w razie porodu u siebie na miejscu.06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Ja dostałam taki gotowy już jak mi na wizycie kartę ciazy dr założył. Teraz położna środowiskowa przypomniała mi że coś takiego trzeba mieć więc wróciłam do tej kartki. Dr wspomniałam ostatnio na wizycie o tym to powiedział że przeanalizujemy. Zobaczymy jak to będzie bo ja wszystkich punktów nie ogarniam dlatego tak podpytuje.
Drugi mam od położnej w razie porodu u siebie na miejscu.
Tak, ale ja bardziej z polożną to ogarniałam i trochę mi pomagała napisać bo nie kumalam tego na początku.
Paula1706 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Jeszcze muszę dodać, że bynajmniej u mnie faktycznie trzymali się planu porodu, słyszałam, że to różnie z tym bywa, ale też miałam gładki poród i bez komplikacji.
Paula1706 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Dziś pierwszy raz wyszły mi liczne bakterie w moczu 😕 już się naczytałam o poronieniach i przedwczesnych porodach z powodu bakterii. Któraś miała? Szybko antybiotyk pomógł? Jutro mam wizytę28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Dziś pierwszy raz wyszły mi liczne bakterie w moczu 😕 już się naczytałam o poronieniach i przedwczesnych porodach z powodu bakterii. Któraś miała? Szybko antybiotyk pomógł? Jutro mam wizytę
Też raz tak miałam.... to pamietam, że Dr kazał zrobić powtórkę badania i wysłać mu wynik smsem jak najszybciej. Możesz go uprzedzić i zrobic sama jeszcze raz badanie moczu najlepiej jutro rano i pamiętaj o prawidłowym pobraniu próbki 🙈 jakkolwiek to brzmi 😂
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:Dziś pierwszy raz wyszły mi liczne bakterie w moczu 😕 już się naczytałam o poronieniach i przedwczesnych porodach z powodu bakterii. Któraś miała? Szybko antybiotyk pomógł? Jutro mam wizytę
Miałam, dr kazał powtórzyć jeszcze raz ogólne moczu jak dalej bakterie mocz na posiew,sle to nic strasznego, szybko można wyleczyć.Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2022, 12:59
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Ja123 wrote:Też raz tak miałam.... to pamietam, że Dr kazał zrobić powtórkę badania i wysłać mu wynik smsem jak najszybciej. Możesz go uprzedzić i zrobic sama jeszcze raz badanie moczu najlepiej jutro rano i pamiętaj o prawidłowym pobraniu próbki 🙈 jakkolwiek to brzmi 😂
Właśnie w zaleceniach z poprzedniej wizyty miałam zlecone morfologię i badanie ogólne moczu z dopiskiem, ze jeśli wyjdą liczne bakterie to wtedy posiew. I pierwszy raz wyszły 🙈 wiec nie wiem czy jutro rano zrobić już ten posiew czy jeszcze raz te ogólne? Czytałam ze na posiew i tak się czeka 7 dni
próbkę moczu zawsze pobieram prawidłowo i pojemnik tez zawsze używam jałowy
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Właśnie w zaleceniach z poprzedniej wizyty miałam zlecone morfologię i badanie ogólne moczu z dopiskiem, ze jeśli wyjdą liczne bakterie to wtedy posiew. I pierwszy raz wyszły 🙈 wiec nie wiem czy jutro rano zrobić już ten posiew czy jeszcze raz te ogólne? Czytałam ze na posiew i tak się czeka 7 dni
próbkę moczu zawsze pobieram prawidłowo i pojemnik tez zawsze używam jałowy
To ja już bym zrobiła ten posiew, my jak czekaliśmy na wynik posiewu to dostałam coś, ale nie pamiętam już nazwy do wypicia.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:To ja już bym zrobiła ten posiew, my jak czekaliśmy na wynik posiewu to dostałam coś, ale nie pamiętam już nazwy do wypicia.
Ale faktycznie czekałaś tez 7 dni na wynik?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Ale faktycznie czekałaś tez 7 dni na wynik?
Do 5 dni roboczych, jeżeli nie ma bakteri to tak do 3 dni.
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Dziewczyny, ponawiam propozycję oddania Wam leków do stymulacji :* + dodatkowo kilka z pierwszego trymestru ciąży.
Jeśli któraś jest zainteresowana - piszcie na priv.
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
***Sikorka*** wrote:Właśnie w zaleceniach z poprzedniej wizyty miałam zlecone morfologię i badanie ogólne moczu z dopiskiem, ze jeśli wyjdą liczne bakterie to wtedy posiew. I pierwszy raz wyszły 🙈 wiec nie wiem czy jutro rano zrobić już ten posiew czy jeszcze raz te ogólne? Czytałam ze na posiew i tak się czeka 7 dni
próbkę moczu zawsze pobieram prawidłowo i pojemnik tez zawsze używam jałowy
To ja bym zrobiła jedno i drugie dla świętego spokoju.... czasami zdarzają się jakieś błędy laboratoryjne i wychodzą później cuda. Raz trafiłam do laboratorium gdzie pani kazała mi nad zlewem samej przelewać mocz do ich probówki i tyle było z mojego pobierania i jałowego pojemniczka 🙈 no i na zwykle badanie czekasz krócej i szybciej możesz być spokojna 😉
***Sikorka***, PozytywnaAna lubią tę wiadomość



