Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 6 lutego 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    A tak sobie ostatnio myślałam o Tobie, byłam ciekawa co u Ciebie i jak się czujesz. Ja tydzień dalej od Ciebie jestem, ale pewnie ty prędzej się rozpakujesz ze względu na cisnienie.

    Trzymam kciuki za spokojna końcoweczke i szczęśliwe rozwiązanie 😊✊✊


    Nawet przy tym nadciśnieniu jest różnie, ja z dr różne warianty omawiałam jak mi się pojawiło białko w moczu i ogólnie przy nadciśnieniu jak sytuacja stabilna, ciśnienia w normie to planowa cesarka w 39, tak ogólnie to indukcja po 38 tc, cały czas pisze jak sytuacja stabilna, przy stanie przedrzucawkowy to zależy od wyników indukcja albo w 37 jak gorzej jak wymaga stan to i wcześniej, jak lepiej to w 38, tak mi doktor mówil, skomplikowane jest to nadciśnienie, i wszystko zależy od przypadku 🙈🙈

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 6 lutego 2022, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    A masz jakieś wskazania tak jak dziewczyny? Ja nie mam 🤔

    Ciężko stwierdzić... najogólniej mówiąc to jestem po rozległych złamaniach w obrębie miednicy i kręgosłupa i przez to też niewiele czułam 🙈 A skurcze miesni to znowu u mnie norma po niedowładzie czterokończynowy, więc to chyba jedyne logiczne uzasadnienie i najprawdopodobniej było to po prostu dmuchanie na zimne

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 7 lutego 2022, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie to były igły do Prolutexu, po których lepiej wchodził lek?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 7 lutego 2022, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Witam Was Staraczki ☺️

    No i rano był ból brzucha i... brązowe plamienia ... także czekam,aż rozbuja się miesiączka ...


    Chyba już nie ma sensu żebym jechała jutro na Betę...

    No cóż przygotowujemy się kolejny miesiąc do IUI... ☺️

    Przykro mi 😔

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 7 lutego 2022, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny jakie to były igły do Prolutexu, po których lepiej wchodził lek?

    30 g🙂, podchodzicie do transferu?

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 7 lutego 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    30 g🙂, podchodzicie do transferu?

    Dzięki, tak 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 7 lutego 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dzięki, tak 🙂


    ✌️✌️

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 7 lutego 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Wynik 0,102 :) także zaczynamy kolejny miesiąc przygotowań do IUI i starania ☺️

    Może ten miesiąc będzie nasz ☺️

    Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊🏻🍀

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 7 lutego 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Wynik 0,102 :) także zaczynamy kolejny miesiąc przygotowań do IUI i starania ☺️

    Może ten miesiąc będzie nasz ☺️

    Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊🏻🍀

    Przykro mi...
    Trzymam mocno kciuki za następny miesiąc ...

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Wynik 0,102 :) także zaczynamy kolejny miesiąc przygotowań do IUI i starania ☺️

    Może ten miesiąc będzie nasz ☺️

    Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊🏻🍀

    Przykro mi 😔 podczytuje Was od jakiegoś czasu, również leczę się u doktora, to będziemy podchodzić w kolejnym cyklu razem do UIU, ja teraz czekam na miesiączke i zaczynamy działać, mieliśmy wcześniej, ale miałam z mężem covid wiec zrobiliśmy przerwę.

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola - koniczynka powodzenia dzisiaj

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy metylowany z jakiej bierzecie firmy?

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Kwas foliowy metylowany z jakiej bierzecie firmy?

    Mi doktor polecił Prenatal uno (ale nie wiem czy to jest kwas metylowany)

    Dziękuję ;-) właśnie się zmartwiłam bo dostałam tel z rejestracji, że dr dzisiaj coś wypadło i przepisują mnie do kogoś innego (a muszę być dzisiaj bo mam drugą ocenę cyklu)

    Jakie wskazania do iui ? - jeśli można wiedzieć?

    miałam covida w listopadzie i zauważyłam, że od tego czasu nie ma owu ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:39

    Pierniczkowelove lubi tę wiadomość

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Kwas foliowy metylowany z jakiej bierzecie firmy?

    Też bralam prenatal uno, teraz duo, tam są formy metylowane kwasu foliowego i b12, osobno to solgar albo swanson, kwas foliowy metylowany

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 11:49

    Pierniczkowelove lubi tę wiadomość

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 7 lutego 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Mi doktor polecił Prenatal uno (ale nie wiem czy to jest kwas metylowany)

    Dziękuję ;-) właśnie się zmartwiłam bo dostałam tel z rejestracji, że dr dzisiaj coś wypadło i przepisują mnie do kogoś innego (a muszę być dzisiaj bo mam drugą ocenę cyklu)

    Jakie wskazania do iui ? - jeśli można wiedzieć?

    My mieliśmy covida w listopadzie i powiem Ci, że zauważyłam, że nie mam owu od tamtego czasu ;( masakra ...

    Mąż ma troche obniżone parametry nasienia, i naturalnie nie wychodzi, u mnie insulinooporność.

    Z tym covidem to masakra, u mojego męża wyszło pogorszenie wyników nasienia, ale teraz robiliśmy i już jest ok, więc to takie przejściowe.

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 7 lutego 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Ciężko stwierdzić... najogólniej mówiąc to jestem po rozległych złamaniach w obrębie miednicy i kręgosłupa i przez to też niewiele czułam 🙈 A skurcze miesni to znowu u mnie norma po niedowładzie czterokończynowy, więc to chyba jedyne logiczne uzasadnienie i najprawdopodobniej było to po prostu dmuchanie na zimne

    To super, że udało się zajść w ciążę i donosić 🤗 mam znajoma po urazie miednicy po wypadku i niestety ma problemy aby donosić ciąże.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 7 lutego 2022, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-koniczynka piernikowelove...

    Proponujecie coś na podwyższenie nasienia ? Morfologii? U mojego męża kiepsko ... już jest lepiej o wiele niż 3 miesiace temu,ale musimy mieć nasienie po „obróbce” najlepiej z 1 z przodu ...

    Ja biorę prenatal...

    Wcześniej brałam folik ... i prenatal
    I okazało się ze kwas foliowy miałam ponad normę 🙈🙈🙈


    Ja tez czekam na miesiączkę dzisiaj się coś zatrzymało .... 🙈🙈🙈

    No to dziewczyny ten rok będzie Nasz!!! I u dr w poczekalni będziemy z kawkami siedzieć na pogaduchach 😁 Proponuje kawkę jak będziemy mieć zbliżone terminy ☺️ Tak jak miałyśmy z Olka... Olka teraz musimy się poznać 😁

    Głowy do góry, nogi w górę :D

    ✊🏻🍀

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 7 lutego 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    To super, że udało się zajść w ciążę i donosić 🤗 mam znajoma po urazie miednicy po wypadku i niestety ma problemy aby donosić ciąże.

    Donosic a nawet trochę przynosić 😂 mój chirurg mówił wprost, że najwiękym testem jak spisali się lekarze przy tych wszystkich operacjach i ja przy rehabilitacji, ćwiczeniach itd będzie właśnie ciąża. Razem ze mną w tamtym szpitalu leżała pani, która miała bardzo podobne obrażenia do moich i niestety w ciąży doszło do komplikacji i wózek a poród cc. Tu w Gnieźnie lekarz mnie wyśmiał ciążą po taki czymś.... bo ja się śmieję, że zderzylam się z tirem i jeszcze na to wszystko pociąg mnie przyjechał 🙈

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 7 lutego 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Ola-koniczynka piernikowelove...

    Proponujecie coś na podwyższenie nasienia ? Morfologii? U mojego męża kiepsko ... już jest lepiej o wiele niż 3 miesiace temu,ale musimy mieć nasienie po „obróbce” najlepiej z 1 z przodu ...

    Ja biorę prenatal...

    Wcześniej brałam folik ... i prenatal
    I okazało się ze kwas foliowy miałam ponad normę 🙈🙈🙈


    Ja tez czekam na miesiączkę dzisiaj się coś zatrzymało .... 🙈🙈🙈

    No to dziewczyny ten rok będzie Nasz!!! I u dr w poczekalni będziemy z kawkami siedzieć na pogaduchach 😁 Proponuje kawkę jak będziemy mieć zbliżone terminy ☺️ Tak jak miałyśmy z Olka... Olka teraz musimy się poznać 😁

    Głowy do góry, nogi w górę :D

    ✊🏻🍀

    Mój stosuje zdrową dietę, piję dużo wody, bierze suplementy ale lepiej przysfajalne osobno, bawełniane bokserki, też bierzemy razem prebiotyki.

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 7 lutego 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Mąż ma troche obniżone parametry nasienia, i naturalnie nie wychodzi, u mnie insulinooporność.

    Z tym covidem to masakra, u mojego męża wyszło pogorszenie wyników nasienia, ale teraz robiliśmy i już jest ok, więc to takie przejściowe.

    A kiedy przechodziliście na covid?
    Ja w listopadzie, dlatego wolałam poczekać do teraz z tym iui, żeby organizm się zregenerował, ale jak widać to za krótko 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:39

‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ