Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula1706 wrote:A tak sobie ostatnio myślałam o Tobie, byłam ciekawa co u Ciebie i jak się czujesz. Ja tydzień dalej od Ciebie jestem, ale pewnie ty prędzej się rozpakujesz ze względu na cisnienie.
Trzymam kciuki za spokojna końcoweczke i szczęśliwe rozwiązanie 😊✊✊
Nawet przy tym nadciśnieniu jest różnie, ja z dr różne warianty omawiałam jak mi się pojawiło białko w moczu i ogólnie przy nadciśnieniu jak sytuacja stabilna, ciśnienia w normie to planowa cesarka w 39, tak ogólnie to indukcja po 38 tc, cały czas pisze jak sytuacja stabilna, przy stanie przedrzucawkowy to zależy od wyników indukcja albo w 37 jak gorzej jak wymaga stan to i wcześniej, jak lepiej to w 38, tak mi doktor mówil, skomplikowane jest to nadciśnienie, i wszystko zależy od przypadku 🙈🙈
Calineczka2106 lubi tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:A masz jakieś wskazania tak jak dziewczyny? Ja nie mam 🤔
Ciężko stwierdzić... najogólniej mówiąc to jestem po rozległych złamaniach w obrębie miednicy i kręgosłupa i przez to też niewiele czułam 🙈 A skurcze miesni to znowu u mnie norma po niedowładzie czterokończynowy, więc to chyba jedyne logiczne uzasadnienie i najprawdopodobniej było to po prostu dmuchanie na zimne -
Krysia89 wrote:Witam Was Staraczki ☺️
No i rano był ból brzucha i... brązowe plamienia ... także czekam,aż rozbuja się miesiączka ...
Chyba już nie ma sensu żebym jechała jutro na Betę...
No cóż przygotowujemy się kolejny miesiąc do IUI... ☺️
Przykro mi 😔 -
Krysia89 wrote:Hej dziewczyny,
Wynik 0,102
także zaczynamy kolejny miesiąc przygotowań do IUI i starania ☺️
Może ten miesiąc będzie nasz ☺️
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊🏻🍀
Przykro mi 😔 podczytuje Was od jakiegoś czasu, również leczę się u doktora, to będziemy podchodzić w kolejnym cyklu razem do UIU, ja teraz czekam na miesiączke i zaczynamy działać, mieliśmy wcześniej, ale miałam z mężem covid wiec zrobiliśmy przerwę.
-
Pierniczkowelove wrote:Kwas foliowy metylowany z jakiej bierzecie firmy?
Mi doktor polecił Prenatal uno (ale nie wiem czy to jest kwas metylowany)
Dziękuję
właśnie się zmartwiłam bo dostałam tel z rejestracji, że dr dzisiaj coś wypadło i przepisują mnie do kogoś innego (a muszę być dzisiaj bo mam drugą ocenę cyklu)
Jakie wskazania do iui ? - jeśli można wiedzieć?
miałam covida w listopadzie i zauważyłam, że od tego czasu nie ma owu ;/Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:39
Pierniczkowelove lubi tę wiadomość
-
Pierniczkowelove wrote:Kwas foliowy metylowany z jakiej bierzecie firmy?
Też bralam prenatal uno, teraz duo, tam są formy metylowane kwasu foliowego i b12, osobno to solgar albo swanson, kwas foliowy metylowanyWiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 11:49
Pierniczkowelove lubi tę wiadomość
-
Ola_koniczynka wrote:Mi doktor polecił Prenatal uno (ale nie wiem czy to jest kwas metylowany)
Dziękuję
właśnie się zmartwiłam bo dostałam tel z rejestracji, że dr dzisiaj coś wypadło i przepisują mnie do kogoś innego (a muszę być dzisiaj bo mam drugą ocenę cyklu)
Jakie wskazania do iui ? - jeśli można wiedzieć?
My mieliśmy covida w listopadzie i powiem Ci, że zauważyłam, że nie mam owu od tamtego czasu ;( masakra ...
Mąż ma troche obniżone parametry nasienia, i naturalnie nie wychodzi, u mnie insulinooporność.
Z tym covidem to masakra, u mojego męża wyszło pogorszenie wyników nasienia, ale teraz robiliśmy i już jest ok, więc to takie przejściowe.
-
Ja123 wrote:Ciężko stwierdzić... najogólniej mówiąc to jestem po rozległych złamaniach w obrębie miednicy i kręgosłupa i przez to też niewiele czułam 🙈 A skurcze miesni to znowu u mnie norma po niedowładzie czterokończynowy, więc to chyba jedyne logiczne uzasadnienie i najprawdopodobniej było to po prostu dmuchanie na zimne
To super, że udało się zajść w ciążę i donosić 🤗 mam znajoma po urazie miednicy po wypadku i niestety ma problemy aby donosić ciąże.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Ola-koniczynka piernikowelove...
Proponujecie coś na podwyższenie nasienia ? Morfologii? U mojego męża kiepsko ... już jest lepiej o wiele niż 3 miesiace temu,ale musimy mieć nasienie po „obróbce” najlepiej z 1 z przodu ...
Ja biorę prenatal...
Wcześniej brałam folik ... i prenatal
I okazało się ze kwas foliowy miałam ponad normę 🙈🙈🙈
Ja tez czekam na miesiączkę dzisiaj się coś zatrzymało .... 🙈🙈🙈
No to dziewczyny ten rok będzie Nasz!!! I u dr w poczekalni będziemy z kawkami siedzieć na pogaduchach 😁 Proponuje kawkę jak będziemy mieć zbliżone terminy ☺️ Tak jak miałyśmy z Olka... Olka teraz musimy się poznać 😁
Głowy do góry, nogi w górę
✊🏻🍀 -
PaulinaP wrote:To super, że udało się zajść w ciążę i donosić 🤗 mam znajoma po urazie miednicy po wypadku i niestety ma problemy aby donosić ciąże.
Donosic a nawet trochę przynosić 😂 mój chirurg mówił wprost, że najwiękym testem jak spisali się lekarze przy tych wszystkich operacjach i ja przy rehabilitacji, ćwiczeniach itd będzie właśnie ciąża. Razem ze mną w tamtym szpitalu leżała pani, która miała bardzo podobne obrażenia do moich i niestety w ciąży doszło do komplikacji i wózek a poród cc. Tu w Gnieźnie lekarz mnie wyśmiał ciążą po taki czymś.... bo ja się śmieję, że zderzylam się z tirem i jeszcze na to wszystko pociąg mnie przyjechał 🙈 -
Krysia89 wrote:Ola-koniczynka piernikowelove...
Proponujecie coś na podwyższenie nasienia ? Morfologii? U mojego męża kiepsko ... już jest lepiej o wiele niż 3 miesiace temu,ale musimy mieć nasienie po „obróbce” najlepiej z 1 z przodu ...
Ja biorę prenatal...
Wcześniej brałam folik ... i prenatal
I okazało się ze kwas foliowy miałam ponad normę 🙈🙈🙈
Ja tez czekam na miesiączkę dzisiaj się coś zatrzymało .... 🙈🙈🙈
No to dziewczyny ten rok będzie Nasz!!! I u dr w poczekalni będziemy z kawkami siedzieć na pogaduchach 😁 Proponuje kawkę jak będziemy mieć zbliżone terminy ☺️ Tak jak miałyśmy z Olka... Olka teraz musimy się poznać 😁
Głowy do góry, nogi w górę
✊🏻🍀
Mój stosuje zdrową dietę, piję dużo wody, bierze suplementy ale lepiej przysfajalne osobno, bawełniane bokserki, też bierzemy razem prebiotyki. -
Pierniczkowelove wrote:Mąż ma troche obniżone parametry nasienia, i naturalnie nie wychodzi, u mnie insulinooporność.
Z tym covidem to masakra, u mojego męża wyszło pogorszenie wyników nasienia, ale teraz robiliśmy i już jest ok, więc to takie przejściowe.
A kiedy przechodziliście na covid?
Ja w listopadzie, dlatego wolałam poczekać do teraz z tym iui, żeby organizm się zregenerował, ale jak widać to za krótko 🙈Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:39



