Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziś mnie wzięło jakoś na wspomniania jak poczytałam forum, akurat przypadła mi ciąża jak doktor był nieobecny dwa /trzy miesiące już nawet dokładnie nie pamiętam, jak dobrze było zobaczyć jak doktor wrócił i ten Jego spokój.
Paula1706 lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Kochane jakie winkoAsmrt wrote:Ja piłam jeszcze tak z 8 dni po inseminacji, ale to jak czytałam różnie, jedne piją tylko do owulacji na wzrost endometrium i ukrwienie, moja znajoma piła po transferze do bety

Dajcie dobre rady
Ananasa zajadam codziennie, mąż aż 6 ostatnio kupił
Wino czerwone? przy stymulacji ? hmmm:) -
Krysia89 wrote:Kochane jakie winko

Dajcie dobre rady
Ananasa zajadam codziennie, mąż aż 6 ostatnio kupił
Wino czerwone? przy stymulacji ? hmmm:)
Czerwone wytrawne, to tak jak z orzechami, jak są jakieś problemy z endometrium słabo rośnie to wino i orzechy jakoś pomagają, i też wino działa na ukrwienie, ile w tym prawdy to nie wiem bo niektórzy mówią aby faktycznie był efekt działania to by trzeba było się nieźle nabomblować😝, też jest rezweratrol do połykania z tym składnikiem co w winie,wiesz tak jak z ananasem na psychikę też działa 🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
***Sikorka*** wrote:Jasne, nie ma problemu

Napisałam wiadomość prv
Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 21:12
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Cześć,
Jestem tutaj nowa i trochę przerażona. Wczoraj zaliczyłam pierwsza wizytę u doktora Brązerta. Będę stymulowana lametta i będę miala robiona inseminacje. Czy możecie mi powiedzieć z jakimi kosztami mam się liczyć?
No i najważniejsze... Czy Wam to pomogło...? -
Hejka.P. M. wrote:Cześć,
Jestem tutaj nowa i trochę przerażona. Wczoraj zaliczyłam pierwsza wizytę u doktora Brązerta. Będę stymulowana lametta i będę miala robiona inseminacje. Czy możecie mi powiedzieć z jakimi kosztami mam się liczyć?
No i najważniejsze... Czy Wam to pomogło...?
U mnie 3 stymulacji lametta i 2 ciążę. Jedna po inseminacji jedna naturalnie.
Wcześniej stymulacjie na aromek u innego lekarza bez efektów.
Koszt inseminacji na Polnej to 450 zł. Taka cena była w zeszłym roku.
Jesteś w dobrych rękach 😉 -
Wirusowe plus wymazy to koszt ok 500 zł jak dobrze pamiętam.P. M. wrote:Mam 29l i niskie AMH 1,15, owulacje się pojawiają
Mąż obniżony ruch postepowy, ale bardzo duża ilość plemników, morfologia 4%, fragmentacja 17%.
A jaki mniej wiecej jest koszt tych wszystkich badań do inseminacji? -
Na Polnej też odwoływali wizyty u dr bo jest chory mi tranafer robił ktoś inny w zastępstwie, ale beta wyszła dodatnia 5 dpt 🙈 nie wytrzymała dłużej, zobaczymy jak będzie dalej.
Ciri86, Paula1706, Asmrt, Dżoni, ***Sikorka***, Nadzieja88, PaulinaP, Zaba90, MuminkAa lubią tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:Na Polnej też odwoływali wizyty u dr bo jest chory mi tranafer robił ktoś inny w zastępstwie, ale beta wyszła dodatnia 5 dpt 🙈 nie wytrzymała dłużej, zobaczymy jak będzie dalej.
Dalej będą już tylko piękne przyrosty ❤️ trzymam mocno kciuki
Pszczolaaa lubi tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Pszczolaaa wrote:Na Polnej też odwoływali wizyty u dr bo jest chory mi tranafer robił ktoś inny w zastępstwie, ale beta wyszła dodatnia 5 dpt 🙈 nie wytrzymała dłużej, zobaczymy jak będzie dalej.
Ja tez robiłam bete piątego dnia ❤️ I czuje jakby to było wczoraj, a tu za 2 dni juz 32 tydzień 🙈
Pszczolaaa, Paula1706 lubią tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Ja tez robiłam bete piątego dnia ❤️ I czuje jakby to było wczoraj, a tu za 2 dni juz 32 tydzień 🙈
Czas leci jak szalony🙈, ja pamiętam jak dziś pierwszy transfer, a trochę czasu minęło do drugiego podejścia
***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:Dziękuję🙂, teraz kciuki za Twoje przygotowania 😘
Czekam na wizytę i scratching, mam nadzieję, że z kolejnym cyklem zaczniemy przygotowania, więc tak mniej więcej koniec marca byłby tranafer. Dobrze się czułam na cyklu sztucznym, endometrium było piękne, więc myślę, że to powtórzymy...ehhh gdyby nie covid to też już bym widziała czy się udało
Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Pszczolaaa wrote:Na Polnej też odwoływali wizyty u dr bo jest chory mi tranafer robił ktoś inny w zastępstwie, ale beta wyszła dodatnia 5 dpt 🙈 nie wytrzymała dłużej, zobaczymy jak będzie dalej.
Kciuki za przyrosty✊😊
Pszczolaaa lubi tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
missi_m wrote:Czekam na wizytę i scratching, mam nadzieję, że z kolejnym cyklem zaczniemy przygotowania, więc tak mniej więcej koniec marca byłby tranafer. Dobrze się czułam na cyklu sztucznym, endometrium było piękne, więc myślę, że to powtórzymy...ehhh gdyby nie covid to też już bym widziała czy się udało
Bardzo trzymam kciuki za Ciebie i piękne zakończenie ✊😘
Niedługo zwalniam brzuszek więc możesz przejąć 🤗
Ciri86 lubi tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤




