Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
missi_m wrote:Czekam na wizytę i scratching, mam nadzieję, że z kolejnym cyklem zaczniemy przygotowania, więc tak mniej więcej koniec marca byłby tranafer. Dobrze się czułam na cyklu sztucznym, endometrium było piękne, więc myślę, że to powtórzymy...ehhh gdyby nie covid to też już bym widziała czy się udało
To oby tym razem wszystko poszło zgodnie z planem ✊ u mnie teraz na sztucznym też było ładne endometrium 🙂 -
Asmrt wrote:Chyba już coraz bliżej 😍 dziś na porodówce pod Oxytocyną i powoli się rozkręca.
🤞🙂
Mnie dziś jakieś przerażenie🤯 dopadło że ja przecież za "chwile" też rodze i nie mam pojęcia jak to bedzie🙈. Ale jednak w sensie pozytywnym❤ Starania były długie a ciaza mi tak szybko przeleciała🙉
Chyba uwierzę w to naprawdę jak zobaczę tą moją kruszynkę😄
***Sikorka***, Dżoni lubią tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:🤞🙂
Mnie dziś jakieś przerażenie🤯 dopadło że ja przecież za "chwile" też rodze i nie mam pojęcia jak to bedzie🙈. Ale jednak w sensie pozytywnym❤ Starania były długie a ciaza mi tak szybko przeleciała🙉
Chyba uwierzę w to naprawdę jak zobaczę tą moją kruszynkę😄
Też tak miałam, starania ciągnące się w nieskończoność a ciąże lecą jak expres, teraz w drugiej to już w ogóle, przy synku mam wrażenie, że doba robi się coraz krótsza a niedługo będzie kolejne już.
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:Asmrt jak tam? 🙈❤️
Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.
Paula1706 to teraz kolej na Was 😍
Gosia9305, Olivia27, Ciri86, ***Sikorka***, ZuzaMaruda, Paula1706, Pierniczkowelove, PaulinaP, Karina89, Zaba90, Pszczolaaa, MuminkAa, Weronika1990 lubią tę wiadomość
-
Asmrt wrote:Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.
Paula1706 to teraz kolej na Was 😍
Gratulacje 🙂
Asmrt lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Asmrt wrote:Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.
Paula1706 to teraz kolej na Was 😍
Gratulacje 💝
Dużo zdrówka dla synka i Ciebie 😘
Asmrt lubi tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
Asmrt wrote:Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.
Paula1706 to teraz kolej na Was 😍
Gratulacje dla Was 😘
Asmrt lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
To teraz kolejna Paula1706 a potem my z Sikorką🙉 ja też mam wrażenie,że czasu mi brak na wszystko a to już coraz bliżej 🙂
Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2022, 18:47
***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Pszczołaaa kciuki za przyrosty ✌️✌️
***Sikorka***, Pszczolaaa lubią tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:To teraz kolejna Paula1706 a potem my z Sikorką🙉 ja też mam wrażenie,że czasu mi brak na wszystko a to już coraz bliżej 🙂
O jacieee😱 ani mi nie mów. Rano zaliczylam fizjoterapeutke i byłam jeszcze spokojna, ale teraz już mi lekka nerwówka się włączyła. Rozdarta jeszcze gdzie rodzic, teściowa już mi papiery z naszego szpitala zaczęła wypełniać🤯w razie porodu u siebie bo tego ponoć duzo A ja chce narazie w spokoju dotrwać do poniedziałkowej wizyty, udało się zorganizować że dr mnie przyjmie, bo wyszedł mi zbyt mały przyrost wagi małej i tym się martwię.
Normalnie młyn😬06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:O jacieee😱 ani mi nie mów. Rano zaliczylam fizjoterapeutke i byłam jeszcze spokojna, ale teraz już mi lekka nerwówka się włączyła. Rozdarta jeszcze gdzie rodzic, teściowa już mi papiery z naszego szpitala zaczęła wypełniać🤯w razie porodu u siebie bo tego ponoć duzo A ja chce narazie w spokoju dotrwać do poniedziałkowej wizyty, udało się zorganizować że dr mnie przyjmie, bo wyszedł mi zbyt mały przyrost wagi małej i tym się martwię.
Normalnie młyn😬
To super, że się udało 🙂 ja jak coś się dzieje to też pisze albo dzwonię bezpośrednio do doktora czy mogę przyjechać wcześniej🙂06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Paula1706 wrote:O jacieee😱 ani mi nie mów. Rano zaliczylam fizjoterapeutke i byłam jeszcze spokojna, ale teraz już mi lekka nerwówka się włączyła. Rozdarta jeszcze gdzie rodzic, teściowa już mi papiery z naszego szpitala zaczęła wypełniać🤯w razie porodu u siebie bo tego ponoć duzo A ja chce narazie w spokoju dotrwać do poniedziałkowej wizyty, udało się zorganizować że dr mnie przyjmie, bo wyszedł mi zbyt mały przyrost wagi małej i tym się martwię.
Normalnie młyn😬
Będzie dobrze ✊ jak masz wizytę u doktora w poniedziałek to spokojnie, jak coś doktorowi nie będzie się podobało z wagą to może Ciebie skierowac na oddział i sprawa rozwiązana o teraz już nie ma co obserwować jak ciąża donoszona.
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Asmrt wrote:Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.
Paula1706 to teraz kolej na Was 😍
Gratulacje i zdrówka 🙂





