Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 lutego 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missi_m wrote:
    Czekam na wizytę i scratching, mam nadzieję, że z kolejnym cyklem zaczniemy przygotowania, więc tak mniej więcej koniec marca byłby tranafer. Dobrze się czułam na cyklu sztucznym, endometrium było piękne, więc myślę, że to powtórzymy...ehhh gdyby nie covid to też już bym widziała czy się udało

    To oby tym razem wszystko poszło zgodnie z planem ✊ u mnie teraz na sztucznym też było ładne endometrium 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 17 lutego 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy doktor już przyjmuje ? Tzn czy już jest?

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 17 lutego 2022, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Asmrt jak sytuacja u Ciebie?


    Chyba już coraz bliżej 😍 dziś na porodówce pod Oxytocyną i powoli się rozkręca.

    Ciri86, Paula1706, ***Sikorka***, Nadzieja88 lubią tę wiadomość

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 17 lutego 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Chyba już coraz bliżej 😍 dziś na porodówce pod Oxytocyną i powoli się rozkręca.

    🤞🙂

    Mnie dziś jakieś przerażenie🤯 dopadło że ja przecież za "chwile" też rodze i nie mam pojęcia jak to bedzie🙈. Ale jednak w sensie pozytywnym❤ Starania były długie a ciaza mi tak szybko przeleciała🙉

    Chyba uwierzę w to naprawdę jak zobaczę tą moją kruszynkę😄

    ***Sikorka***, Dżoni lubią tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 lutego 2022, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Kochane czy doktor już przyjmuje ? Tzn czy już jest?

    W poniedziałek mam planowa wizytę u dr, nie miałam odwoływanej, jak coś mogę jutro dać znać, muszę zadzwonić do dziewczyn i zapytam czy coś się zmieniło.

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 lutego 2022, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    🤞🙂

    Mnie dziś jakieś przerażenie🤯 dopadło że ja przecież za "chwile" też rodze i nie mam pojęcia jak to bedzie🙈. Ale jednak w sensie pozytywnym❤ Starania były długie a ciaza mi tak szybko przeleciała🙉

    Chyba uwierzę w to naprawdę jak zobaczę tą moją kruszynkę😄

    Też tak miałam, starania ciągnące się w nieskończoność a ciąże lecą jak expres, teraz w drugiej to już w ogóle, przy synku mam wrażenie, że doba robi się coraz krótsza a niedługo będzie kolejne już.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 18 lutego 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt jak tam? 🙈❤️

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 18 lutego 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Asmrt jak tam? 🙈❤️


    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gosia9305, Olivia27, Ciri86, ***Sikorka***, ZuzaMaruda, Paula1706, Pierniczkowelove, PaulinaP, Karina89, Zaba90, Pszczolaaa, MuminkAa, Weronika1990 lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 18 lutego 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍


    Gratulacje 🙂

    Asmrt lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 18 lutego 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gratulacje 💝
    Dużo zdrówka dla synka i Ciebie 😘

    Asmrt lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 lutego 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gratulacje dla Was 😘

    Asmrt lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 lutego 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz kolejna Paula1706 a potem my z Sikorką🙉 ja też mam wrażenie,że czasu mi brak na wszystko a to już coraz bliżej 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2022, 18:47

    ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 lutego 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczołaaa kciuki za przyrosty ✌️✌️

    ***Sikorka***, Pszczolaaa lubią tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 lutego 2022, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 a Wy jak się macie?? Po suwaczku widzę, że to już 17 tydzień

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 18 lutego 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    To teraz kolejna Paula1706 a potem my z Sikorką🙉 ja też mam wrażenie,że czasu mi brak na wszystko a to już coraz bliżej 🙂

    O jacieee😱 ani mi nie mów. Rano zaliczylam fizjoterapeutke i byłam jeszcze spokojna, ale teraz już mi lekka nerwówka się włączyła. Rozdarta jeszcze gdzie rodzic, teściowa już mi papiery z naszego szpitala zaczęła wypełniać🤯w razie porodu u siebie bo tego ponoć duzo A ja chce narazie w spokoju dotrwać do poniedziałkowej wizyty, udało się zorganizować że dr mnie przyjmie, bo wyszedł mi zbyt mały przyrost wagi małej i tym się martwię.
    Normalnie młyn😬

    06.03.2022 Basia❤
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 lutego 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    O jacieee😱 ani mi nie mów. Rano zaliczylam fizjoterapeutke i byłam jeszcze spokojna, ale teraz już mi lekka nerwówka się włączyła. Rozdarta jeszcze gdzie rodzic, teściowa już mi papiery z naszego szpitala zaczęła wypełniać🤯w razie porodu u siebie bo tego ponoć duzo A ja chce narazie w spokoju dotrwać do poniedziałkowej wizyty, udało się zorganizować że dr mnie przyjmie, bo wyszedł mi zbyt mały przyrost wagi małej i tym się martwię.
    Normalnie młyn😬

    To super, że się udało 🙂 ja jak coś się dzieje to też pisze albo dzwonię bezpośrednio do doktora czy mogę przyjechać wcześniej🙂

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 18 lutego 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    O jacieee😱 ani mi nie mów. Rano zaliczylam fizjoterapeutke i byłam jeszcze spokojna, ale teraz już mi lekka nerwówka się włączyła. Rozdarta jeszcze gdzie rodzic, teściowa już mi papiery z naszego szpitala zaczęła wypełniać🤯w razie porodu u siebie bo tego ponoć duzo A ja chce narazie w spokoju dotrwać do poniedziałkowej wizyty, udało się zorganizować że dr mnie przyjmie, bo wyszedł mi zbyt mały przyrost wagi małej i tym się martwię.
    Normalnie młyn😬

    Będzie dobrze ✊ jak masz wizytę u doktora w poniedziałek to spokojnie, jak coś doktorowi nie będzie się podobało z wagą to może Ciebie skierowac na oddział i sprawa rozwiązana o teraz już nie ma co obserwować jak ciąża donoszona.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 lutego 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gratulacje i zdrówka 🙂

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 lutego 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dr jest od poniedziałku, ja też mam wizytę w poniedziałek i doktor jest.

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 18 lutego 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Czyli dr jest od poniedziałku, ja też mam wizytę w poniedziałek i doktor jest.

    Tak jest🤗

    06.03.2022 Basia❤
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ