Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Tutaj dziewczyny pisały o Fizjotrzymamy, też byłam, na grupie fb były polecenia RehaPelvic fizjoterapia uroginekologicznej i Ola Kiedrowska jeżeli chodzi o Poznań.
    dziękuję!! 😊

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 20 lutego 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ja robiłam tylko w brzuch, ale przez zastrzykiem schładzalam miejsce żelowym kompresem wyjętym z zamrażalnika


    Dziś działałam z chłodnymi okładami i faktycznie ciut lepiej 🙂

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 20 lutego 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny które miałyście prolutex 2x razy dziennie, ja dopiero biorę drugi zastrzyk od dwóch dni jak mi dr kazał zwiększy dawkę po wyniku progesteronu i robicie tylko w brzuch? Mnie dziś boli jedna strona brzucha po wczorajszym zastrzyku i dziś podałam dwa po tej samej stronie i masakra 😒 albo macie jakieś rady?

    Jeszcze pomagają cieńsze igły 30 g 🙂

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 20 lutego 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gratulacje 🙂

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2022, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja mialam podchodzić do inseminacji mi dr powiedział że mój nie musi mieć żadnych badan

  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 21 lutego 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 21 lutego 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przed pierwszą inseminacja też miałam ja badania, cytologia, czystość pochwy, chlamydia z szyjki, nasienie z fragmentacją.

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 21 lutego 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wieki mnie tu nie było więc tak tak ogólnie gratulacje dla mamusiek i cały czas kciuki za staraczki✊🍀

    Karina89 w wolnej chwili napisałam na priv , mam pytanko jak to jest przy powrocie po rodzeństwo i transferach. Pozdrawiam 🙂

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 22 lutego 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Cześć dziewczyny, wieki mnie tu nie było więc tak tak ogólnie gratulacje dla mamusiek i cały czas kciuki za staraczki✊🍀

    Karina89 w wolnej chwili napisałam na priv , mam pytanko jak to jest przy powrocie po rodzeństwo i transferach. Pozdrawiam 🙂


    Priv, jasne, pozdrawiam 🙂🙂🙂

  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu czytam wątek. Z doktorem idziemy w kierunku iui. Ja i mój mąż mamy wyniki ok, a jednak coś nie wychodzi. Dziewczyny pocieszcie mnie i napiszcie, czy iui się udało i za którym razem? Jak to wygląda u aktualnych staraczek które w niedawnym czasie miały iui? Udało się?

  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    dokładnie. Ja mam w piątek wizytę u dr Trzcińskiego. (już raz byłam na zastępstwie;)
    Jak wyglądała wizyta u dr Trzcińskiego? Z tego co obserwuję wątek widziałam , że niedawno miałaś iui. Jak wygląda sam zabieg?

  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Teraz przed pierwszą inseminacja też miałam ja badania, cytologia, czystość pochwy, chlamydia z szyjki, nasienie z fragmentacją.
    Doktor zlecił te badania? Jestem totalnie zielona w temacie inseminacji. 🤦‍♀️ Ile prób inseminacji można podjąć i czy można próbować co cykl, czy musi być przerwa?

  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Doktor zlecił te badania? Jestem totalnie zielona w temacie inseminacji. 🤦‍♀️ Ile prób inseminacji można podjąć i czy można próbować co cykl, czy musi być przerwa?

    Ja też zaczynam isc w kierunku iui. Trzymam kciuki za powodzenie u Ciebie :)

  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    Ja też zaczynam isc w kierunku iui. Trzymam kciuki za powodzenie u Ciebie :)
    Jestem naprawdę zielona. Czytam i czytam żeby wiedzieć o co zapytać. To forum to taka skarbnica wiedzy. Przyznam szczerze, że na wizytach nawet nie wiem o co pytać, tyle bym chciała wiedzieć, że głowa wielka🙉
    P. M. RÓWNIEŻ trzymam kciuki. Powodzonka

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 22 lutego 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu czytam wątek. Z doktorem idziemy w kierunku iui. Ja i mój mąż mamy wyniki ok, a jednak coś nie wychodzi. Dziewczyny pocieszcie mnie i napiszcie, czy iui się udało i za którym razem? Jak to wygląda u aktualnych staraczek które w niedawnym czasie miały iui? Udało się?

    Część 🙂, badania jak pisały dziewczyny wyżej też miałam i wymazy doktor pobierał na wizycie, ja dorabiałam badania,nam się udała druga i trzecia inseminacja, nie mamy większych problemów, ale niestety nikt nie zna odpowiedzi czy się uda, iui zwiększa szanse na ciąże, znam pary którym się udało, ale też i takie u których inseminacja się nie powiodła, im problem jest bardziej złożony, dochodzi choroby współistniejące tym szansa powodzenia jest mniejsza, ale ja osobiście uważam, że warto próbować, ile podejść to już zależy indywidualnie od przypadku, wyników nasienia, ale tak z 3 inseminacje.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Część 🙂, badania jak pisały dziewczyny wyżej też miałam i wymazy doktor pobierał na wizycie, ja dorabiałam badania,nam się udała druga i trzecia inseminacja, nie mamy większych problemów, ale niestety nikt nie zna odpowiedzi czy się uda, iui zwiększa szanse na ciąże, znam pary którym się udało, ale też i takie u których inseminacja się nie powiodła, im problem jest bardziej złożony, dochodzi choroby współistniejące tym szansa powodzenia jest mniejsza, ale ja osobiście uważam, że warto próbować, ile podejść to już zależy indywidualnie od przypadku, wyników nasienia, ale tak z 3 inseminacje.
    Dziękuję za odpowiedź. Cieszę się bardzo, że Wam się udało i mam nadzieję, że wkrótce i ja będę mogla zapisać się do grona już nie staraczek, a przyszłych mam 😊

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 22 lutego 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Doktor zlecił te badania? Jestem totalnie zielona w temacie inseminacji. 🤦‍♀️ Ile prób inseminacji można podjąć i czy można próbować co cykl, czy musi być przerwa?

    Tak dr robił, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w piątek iui. Z tego co wiem jak nie ma torbieli i psychicznie jest się gotowym to można cykl po cyklu.

  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Tak dr robił, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w piątek iui. Z tego co wiem jak nie ma torbieli i psychicznie jest się gotowym to można cykl po cyklu.
    Trzymam kciuki🍀

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 22 lutego 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Priv, jasne, pozdrawiam 🙂🙂🙂

    Dzięki 🤗

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 22 lutego 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Doktor zlecił te badania? Jestem totalnie zielona w temacie inseminacji. 🤦‍♀️ Ile prób inseminacji można podjąć i czy można próbować co cykl, czy musi być przerwa?
    Większość badań, które wykonasz do iui, będą miały 6 miesiący ważności. Polecam próbować co miesiąc, żeby nie stracić ważności badań. Iui na polnej jest wykonywane pon- sobota. Jak chcesz wiedzieć więcej szczegółów to możesz napisać do mnie na priv 😉.

    Trzymam kciuki ✊✊

‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ