Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy na każdej wizycie ciążowej dostajecie zdjęcie usg? Ja prawie na żadnej 🤔 (tylko gdy poproszę) ale mi głupio prosić skoro sam nie daje 😅

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 22 lutego 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Czy na każdej wizycie ciążowej dostajecie zdjęcie usg? Ja prawie na żadnej 🤔 (tylko gdy poproszę) ale mi głupio prosić skoro sam nie daje 😅

    Też jakoś wybitnie często nie dostaje zdjęcia, ja mówię doktorowi czy jak będzie dobre ujęcie to mogę poprosić o zdjęcie i dostaje, ostatnio jak doktor robił usg 3d/4d to były ładne ujęcia, u mnie maluch często śpi albo się zasłania.

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 22 lutego 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Jak wyglądała wizyta u dr Trzcińskiego? Z tego co obserwuję wątek widziałam , że niedawno miałaś iui. Jak wygląda sam zabieg?

    Ja niestety Ci nie pomogę, myśle, ze są tu dziewczyny, które mają większe doświadczenie ode mnie i na pewno Ci doradzą 😊
    Ja ze względu na problemy rodzinne przerywam starania.
    Wam dziewczyny życzę powodzenia ✊

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ja niestety Ci nie pomogę, myśle, ze są tu dziewczyny, które mają większe doświadczenie ode mnie i na pewno Ci doradzą 😊
    Ja ze względu na problemy rodzinne przerywam starania.
    Wam dziewczyny życzę powodzenia ✊

    Wszystkiego dobrego 🙂

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Jak wyglądała wizyta u dr Trzcińskiego? Z tego co obserwuję wątek widziałam , że niedawno miałaś iui. Jak wygląda sam zabieg?

    Byłam trzy razy na zastępstwie u dr głównie oceny cyklu, ale dr M rozpisywał stymulację, miły, konkretny, wytłumaczy.

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn z PCOS ja akurat wierzę w pozytywny rezultat, ja nie mam pełnoobjawowego, ale warto brać inozytol czysty jak jest PCOS to większe dawki 4/5 mg dziennie, na poprawę jakości komórek Q10, ale inozytol też.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 23 lutego 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ja niestety Ci nie pomogę, myśle, ze są tu dziewczyny, które mają większe doświadczenie ode mnie i na pewno Ci doradzą 😊
    Ja ze względu na problemy rodzinne przerywam starania.
    Wam dziewczyny życzę powodzenia ✊
    Wszystkiego dobrego, trzymaj się 🙂

  • Weronika1990 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam jeszcze pytanko o hsg. Czy ten zabieg boli?
    Czy można się starać zaraz po zabiegu, czy trzeba sobie zrobić przerwę od starań?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam jeszcze pytanko o hsg. Czy ten zabieg boli?
    Czy można się starać zaraz po zabiegu, czy trzeba sobie zrobić przerwę od starań?
    Bol jak przy miesiączce.
    My się staraliśmy od razu .

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ja niestety Ci nie pomogę, myśle, ze są tu dziewczyny, które mają większe doświadczenie ode mnie i na pewno Ci doradzą 😊
    Ja ze względu na problemy rodzinne przerywam starania.
    Wam dziewczyny życzę powodzenia ✊

    Oby wszystko jak najszybciej się poukładało ✊✊✊

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam jeszcze pytanko o hsg. Czy ten zabieg boli?
    Czy można się starać zaraz po zabiegu, czy trzeba sobie zrobić przerwę od starań?

    Dużo zależy od Twojego poziomu odczuwania bólu i samego nastawienia do badania.... jeśli tak można to ująć. Ja nie czułam kompletnie nic 🤷‍♀️ bardziej się stresowałam tym czekaniem aż coś poczuje i tym, że jest coś nie tak skoro nic nie czułam 🙈 i to do tego stopnia, że mnie położna uspokajała na sali zabiegowej a po badaniu jak czekałam to dr Trzciński tylko wyskoczył dał płytę i powiedział że spokojnie nic nie znalazł.

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dużo zależy od Twojego poziomu odczuwania bólu i samego nastawienia do badania.... jeśli tak można to ująć. Ja nie czułam kompletnie nic 🤷‍♀️ bardziej się stresowałam tym czekaniem aż coś poczuje i tym, że jest coś nie tak skoro nic nie czułam 🙈 i to do tego stopnia, że mnie położna uspokajała na sali zabiegowej a po badaniu jak czekałam to dr Trzciński tylko wyskoczył dał płytę i powiedział że spokojnie nic nie znalazł.

    Dokładnie, jak leżałam do porodu poznałam dziewczynę od tego drugiego rezydenta co też robi dużo hsg i mówił jej, że u nas na oddziale robią na ketanolu na innych z paracetamolem, ogólnie nie jest to badanie bolesne, ale jak miała sytuację, że jeden jajowod był niedrożny i jej akurat podawał silniejszy lek przeciwbólowy przed tym hsg, ale podobno to standardowe hsg jest dokładniejsze niż te z pianka czy solą fizjologiczna, jeżeli chodzi o drożność jajowodów.

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 23 lutego 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika1990 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam jeszcze pytanko o hsg. Czy ten zabieg boli?
    Czy można się starać zaraz po zabiegu, czy trzeba sobie zrobić przerwę od starań?
    Myślę, że każda z nas inaczej odczuwa ból. Ja miałam sprawdzaną droznosc w szpitalu św. rodziny bez leków przeciwbólowych. Rano przyjecie na czczo, wykonanie badania nie było bolesne. Czuć delikatnie moment kiedy jest wstrzykiwany kontrast. Mnie nie bolało, ale też miałam wszystko drozne. Nie wiem jaki jest ból gdy któryś jajowod nie jest drozny. Ja się na pewno stresowalam za mocno. Całkowicie niepotrzebnie 🙃.

    Na spokojnie, trzymam kciuki ✊✊

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 23 lutego 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dokładnie, jak leżałam do porodu poznałam dziewczynę od tego drugiego rezydenta co też robi dużo hsg i mówił jej, że u nas na oddziale robią na ketanolu na innych z paracetamolem, ogólnie nie jest to badanie bolesne, ale jak miała sytuację, że jeden jajowod był niedrożny i jej akurat podawał silniejszy lek przeciwbólowy przed tym hsg, ale podobno to standardowe hsg jest dokładniejsze niż te z pianka czy solą fizjologiczna, jeżeli chodzi o drożność jajowodów.

    Dla mnie czasami jest gorsze samo pobieranie krwi albo raczej próba jej pobrania bo u mnie w żyłach to zrost na zroście zrostem poganiany 🙈 u nas w laboratorium kiedyś pani mnie przywitała nie dzień dobry tylko o matko to znowu pani 😂 na samym początku to nawet Dr pytał co mi się stało bo jak ofiara przemocy domowej wygladalam 🙈

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 23 lutego 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dokładnie, jak byłam na oddziale to poznałam dziewczynę od tego drugiego rezydenta co też robi dużo hsg i mówił jej, że u nas na oddziale robią na ketanolu na innych z paracetamolem, ogólnie nie jest to badanie bolesne, ale jak miała sytuację, że jeden jajowod był niedrożny i jej akurat podawał silniejszy lek przeciwbólowy przed tym hsg, ale podobno to standardowe hsg jest dokładniejsze niż te z pianka czy solą fizjologiczna, jeżeli chodzi o drożność jajowodów.

    P. P lubi tłumaczyć i dobrze mu to idzie,przed CC jak byłam i i akurat miał studentów to aż sama słuchałam 🙂, też mi cc dwa razy robił z doktorem, Trzciński też jest spoko 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2022, 22:24

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 23 lutego 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka ja też często nie dostawałam usg, jak chciałam to poprostu prosiłam 🙂

    P. M. lubi tę wiadomość

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 24 lutego 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ja niestety Ci nie pomogę, myśle, ze są tu dziewczyny, które mają większe doświadczenie ode mnie i na pewno Ci doradzą 😊
    Ja ze względu na problemy rodzinne przerywam starania.
    Wam dziewczyny życzę powodzenia ✊

    Olka nie jesteś sama , my w tym cyklu też odpuściliśmy :)

    Jesteśmy we dwie :)

    Uda się !! :) Wierzę w to :*

  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 24 lutego 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Też jakoś wybitnie często nie dostaje zdjęcia, ja mówię doktorowi czy jak będzie dobre ujęcie to mogę poprosić o zdjęcie i dostaje, ostatnio jak doktor robił usg 3d/4d to były ładne ujęcia, u mnie maluch często śpi albo się zasłania.
    a na usg 3d/4d jakoś odrębnie się zapisywałaś czy to było w ramach normalnej wizyty? :)

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 24 lutego 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabaaa wrote:
    a na usg 3d/4d jakoś odrębnie się zapisywałaś czy to było w ramach normalnej wizyty? :)

    To najlepiej pogadać z doktorem, badanie jest robione w innym gabinecie niż doktor przyjmuje, można połączyć z wizyta standardową albo umówić się osobno, tylko na samo usg i film ja tak miałam,ale dziewczyny pisały, że miały łączone.

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 24 lutego 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor napisał zze przyrost bhcg ok, progesteron też 🙂ufff

    PozytywnaAna, MuminkAa, Paula1706, ***Sikorka***, ZuzaMaruda, AgnieszkaB, Karina89, Ciri86, Kolorowanki, Pierniczkowelove, Dżoni, Malina1991 lubią tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ