Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 27 lutego 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Szpital :) ale jutro lub pojutrze chyba juz wyjdę. Trafiłam na oddział w środę prosto z wizyty u doktora

    Trzymajcie się 🙂

    Mniej tutaj zaglądam bo brak czasu, ale trzymam kciuki za najbliższe rozwiązania, testowania i wizyty ✊

    ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość

  • Calineczka2106 Przyjaciółka
    Postów: 64 81

    Wysłany: 28 lutego 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Ja123, Asmrt, PaulinaP, Zaba90, Malina1991, Kolorowanki, ZuzaMaruda, Gosia9305, Zabaaa, Paula1706, MuminkAa lubią tę wiadomość

    PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
    3 lata starań
    2012 - resekcja jajników, hsg
    2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
    czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
    10.2013 - ciąża naturalna
    05.2014 - CC, córka 10pkt
    05.2020 - polip endometrialny
    01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
    03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
    AMH - 4,19 ng/ml
    05.2021 - scratching endometrium
    06.2921 - planowana stymulacja do IVF
    26.07.2021 - mamy <3..., ciąża nat.
    luty 2022 - ur. kwiatuszka
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 28 lutego 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje ❤️❤️❤️ dużo zdrówka i sił dla Was 🤗

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 28 lutego 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje dla Was Dziewczyny 😘😘😘😘 odpoczuwajcie i nabierajcie sił a wszystko się powoli ułoży 🙂

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 28 lutego 2022, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!


    Calineczka2106 gratulacje 😘😘😘😘😘

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 28 lutego 2022, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje 🙂

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 28 lutego 2022, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje 💕 zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 28 lutego 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Najcudowniejsze zakończenie, gratulacje dla Ciebie i zdrowej córeczki 🎉🎉

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 1 marca 2022, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje!

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 1 marca 2022, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje dla Was i drowia życzę 😘

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 1 marca 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje 🥰🥰 super, ze czułaś się zaopiekowana. Ja się nieco rozczarowałam brakiem obecności, moze nie rozczarowałam ale byłam zaskoczona bo nie zostałam poinformowana, ze dr nie będzie 😉😉😉

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 1 marca 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!


    Gratulacje 💕

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 1 marca 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda priv, pozdrawiam 😘

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 1 marca 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Piękne wieści, bardzo się cieszę i gratulacje! , dużo zdrówka 🙂

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 1 marca 2022, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje💗 wszystkiego dobrego dla was😘

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 2 marca 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 trzymasz się jeszcze? Jak samopoczucie?

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 2 marca 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Paula1706 trzymasz się jeszcze? Jak samopoczucie?

    Cos to moje dziecko nie spieszy sie na świat.
    Moja szyjka jest strasznie oporna, twarda i tylko 1cm rozwarcia. Skurczow brak, jedynie bole krzyza.

    Wczoraj byłam cała w nerwach bo spadło jej tętno i juz mnie wywieźli na porodówkę, ale sytuacja opanowana i z powrotem wrocilam na oddzial.

    Dr zalecil indukcję, dzis jakis zel mi podali na ta szyjkę a jutro balonik chyba, ale boje się tego i chciałabym tego uniknąć.

    Także atrakcji mi nie brakuje. Myślałam że jakos łatwiej to sie potoczy. Zobaczymy...

    A co u Was, jak sobie radzicie z maluszkiem.

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 2 marca 2022, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Cos to moje dziecko nie spieszy sie na świat.
    Moja szyjka jest strasznie oporna, twarda i tylko 1cm rozwarcia. Skurczow brak, jedynie bole krzyza.

    Wczoraj byłam cała w nerwach bo spadło jej tętno i juz mnie wywieźli na porodówkę, ale sytuacja opanowana i z powrotem wrocilam na oddzial.

    Dr zalecil indukcję, dzis jakis zel mi podali na ta szyjkę a jutro balonik chyba, ale boje się tego i chciałabym tego uniknąć.

    Także atrakcji mi nie brakuje. Myślałam że jakos łatwiej to sie potoczy. Zobaczymy...

    A co u Was, jak sobie radzicie z maluszkiem.

    Dużo sił i będzie wszystko dobrze zobaczysz 💕 jamie rodziłam sn, ale do 37 tygodnia i rozwiązania 6 razy byłam na porodówce, sytuację się udało opanować i na oddział, to były najbardziej stresujące momenty.

    U nas ogólnie wszystko dobrze,jestem szczęśliwa dochodzę do siebie i formy bo jednak te tygodnie leżenia i szpital przeczołgał mnie fizycznie i psychicznie,ale już o wszystkim zapomniałam i jest cudownie ❤️

    Trzymamy ✊✊

    Paula1706, Malina1991, PaulinaP lubią tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 marca 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Cos to moje dziecko nie spieszy sie na świat.
    Moja szyjka jest strasznie oporna, twarda i tylko 1cm rozwarcia. Skurczow brak, jedynie bole krzyza.

    Wczoraj byłam cała w nerwach bo spadło jej tętno i juz mnie wywieźli na porodówkę, ale sytuacja opanowana i z powrotem wrocilam na oddzial.

    Dr zalecil indukcję, dzis jakis zel mi podali na ta szyjkę a jutro balonik chyba, ale boje się tego i chciałabym tego uniknąć.

    Także atrakcji mi nie brakuje. Myślałam że jakos łatwiej to sie potoczy. Zobaczymy...

    A co u Was, jak sobie radzicie z maluszkiem.

    Mi przed balonikiem zrobili jeszcze "masaż" szyjki i też była cisza 🤷‍♀️🙈 A balonikiem rozkręcić sprawę, nie ma się czego bać spokojnie ✊

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 2 marca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Mi przed balonikiem zrobili jeszcze "masaż" szyjki i też była cisza 🤷‍♀️🙈 A balonikiem rozkręcić sprawę, nie ma się czego bać spokojnie ✊


    U mnie po masażu poszło właśnie rozwarcie, chociaż "przeklinałam" Prof co mi robił, nie było to zbyt przyjemne🙈, dr Maciej znajoma mi mówiła, że chociaż się pytał przed zrobieniem czy da radę wytrzymać

    PaulinaP, Paula1706 lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ