Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Calineczka2106 wrote:Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.
Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka
Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
Pozdrawiam!
Gratulacje 🎉10dp bhcg 49
12dp bhcg 110 -
Dziewczyny, na wypisie ze szpitala mam zapis ze muszę odebrać wynik posiewu z pochwy. Czy wiecie gdzie można odebrać ten wynik? (Nie jestem z Poznania i pierwszy raz tam leżałam)28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Dziewczyny, na wypisie ze szpitala mam zapis ze muszę odebrać wynik posiewu z pochwy. Czy wiecie gdzie można odebrać ten wynik? (Nie jestem z Poznania i pierwszy raz tam leżałam)
Najlepiej zadzwonić na oddział i dopytać jak nie masz podane na wypisie, ja miałam przed szwem na oddziale i wynik w trakcie pobytu przed założeniem więc się nie orientuje, ale mojej znajomej gin daje posiewy na, Polna i wyniki dostaje albo na e-mail, też są na stronie elektronicznej jak zaznaczyła, że tak będzie odbierać -
Nadzieja88 wrote:Najlepiej zadzwonić na oddział i dopytać jak nie masz podane na wypisie, ja miałam przed szwem na oddziale i wynik w trakcie pobytu przed założeniem więc się nie orientuje, ale mojej znajomej gin daje posiewy na, Polna i wyniki dostaje albo na e-mail, też są na stronie elektronicznej jak zaznaczyła, że tak będzie odbierać
Ja muszę osobiście ☺️28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
PozytywnaAna, Ja123, ***Sikorka***, Kolorowanki, ZuzaMaruda, Pszczolaaa, MuminkAa, Zaba90, Ciri86, Karina89, Gosia9305, Pierniczkowelove, Dżoni, PaulinaP, Nadzieja88, Starajaca28, Calineczka2106 lubią tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
No w końcu 🙈 gratulacje dla Was Dziewczyny 😘😘😘😘😘
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Paula1706 wrote:Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
Gratulacje dla Ciebie i małej Basi 💕
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Paula1706 wrote:Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
Gratulacje!
Paula1706 lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Paula1706 wrote:Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
Gratuluję!! Dużo zdrowka dla Ciebie i córeczki 😊Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 12:51
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:Dziś mam pierwszą wizytę po udanym transferze, proszę o kciuki, lekki stresik mam
Powodzenia ✊ ja jeszcze kilka dni do bety, aczkolwiek pewnie już by i dzisiaj wyszła, ale czekam 🙈
Karina89, PaulinaP, Kolorowanki lubią tę wiadomość
-
Karina89 wrote:Dziewczyny czy któraś z Was miała atosiban przed transferem? Dr kieruję na podanie na oddział czy robią w centrum niepłodności?
Cześć, przed transferem idziesz przez izbę przyjęć, ale atosiban podawany jest tam gdzie masz transfer czyli w centrum niepłodnosci, nie na oddziale w szpitalu, normalnie panie położne ci podpinają kroplówkę w tych pokojach, gdzie czekalo się przed punkcja. To jest też dodatkowo płatne chyba 300 zł
Karina89 lubi tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
missi_m wrote:Cześć, przed transferem idziesz przez izbę przyjęć, ale atosiban podawany jest tam gdzie masz transfer czyli w centrum niepłodnosci, nie na oddziale w szpitalu, normalnie panie położne ci podpinają kroplówkę w tych pokojach, gdzie czekalo się przed punkcja. To jest też dodatkowo płatne chyba 300 zł
Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 to koleżanka ma taki pomysł z dr( ja już mam synka i córeczkę) właśnie pamiętam, że dziewczyny miały fenoterol w pompach na zatrzymanie akcji porodowej na oddziale a jeszcze się nie dopytywała szczegółów.
Kciuki dziewczyny ✊





