Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 6 marca 2022, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🙂 czekam na wizytę, ostatnio mam totalny zjazd jeżeli chodzi o samopoczucie, na początku czułam sue bardzo dobrze.

    Miłej niedzieli 🙂

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 6 marca 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Wracam do żywych po ponad 2 tygodniach na oddziale...
    Dużo się działo, trudne cc, stan przedrzucawkowy, wysokie ciśnienia, o pobycie nie będę pisać, nie będę nikogo nastawiać negatywnie, jak coś to tylko priv.
    Ale - dr do samego końca ręka cały czas na pulsie, dobrze poinformowany, zainteresowany, można liczyć na jego wsparcie, mimo, że sam nie robił cc - kontakt i zaangażowanie oceniam Wam tutaj na najwyższym poziomie. Mam porównanie, wiem co mówię - dr stawia naprawdę wysoko poprzeczkę innym lekarzom, swoim zaangażowaniem, kulturą osobistą i całokształtem.

    Córka zdrowa, 10 pkt, cc 38+0. Ja walczę z ciśnieniami, temat rzeka :(
    Jak macie pytania odnośnie czegokolwiek po szpitalu - priv.
    Pozdrawiam!

    Gratulacje 🎉

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 6 marca 2022, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny, czy ten Imbifem pomagał Wamna nudności?

    Jedzenie mniej a częściej i koniecznie po przebudzeniu przed wstaniem ( tak było u mnie) miałam zawsze coś przygotowane koło łóżka.

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 6 marca 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na wypisie ze szpitala mam zapis ze muszę odebrać wynik posiewu z pochwy. Czy wiecie gdzie można odebrać ten wynik? (Nie jestem z Poznania i pierwszy raz tam leżałam)

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 6 marca 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Dziewczyny, na wypisie ze szpitala mam zapis ze muszę odebrać wynik posiewu z pochwy. Czy wiecie gdzie można odebrać ten wynik? (Nie jestem z Poznania i pierwszy raz tam leżałam)

    Najlepiej zadzwonić na oddział i dopytać jak nie masz podane na wypisie, ja miałam przed szwem na oddziale i wynik w trakcie pobytu przed założeniem więc się nie orientuje, ale mojej znajomej gin daje posiewy na, Polna i wyniki dostaje albo na e-mail, też są na stronie elektronicznej jak zaznaczyła, że tak będzie odbierać

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 6 marca 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Najlepiej zadzwonić na oddział i dopytać jak nie masz podane na wypisie, ja miałam przed szwem na oddziale i wynik w trakcie pobytu przed założeniem więc się nie orientuje, ale mojej znajomej gin daje posiewy na, Polna i wyniki dostaje albo na e-mail, też są na stronie elektronicznej jak zaznaczyła, że tak będzie odbierać

    Ja muszę osobiście ☺️

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 6 marca 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ja muszę osobiście ☺️

    No to jak osobiście to chyba tylko na oddział, ślę jeszcze się upewnij, kiedyś wyniki histopatologii itd odbierało się na oddziale.

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 7 marca 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
    Jest cała zdrowa i cudowna😍❤

    Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰

    Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘

    Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊

    PozytywnaAna, Ja123, ***Sikorka***, Kolorowanki, ZuzaMaruda, Pszczolaaa, MuminkAa, Zaba90, Ciri86, Karina89, Gosia9305, Pierniczkowelove, Dżoni, PaulinaP, Nadzieja88, Starajaca28, Calineczka2106 lubią tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 7 marca 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
    Jest cała zdrowa i cudowna😍❤

    Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰

    Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘

    Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊

    No w końcu 🙈 gratulacje dla Was Dziewczyny 😘😘😘😘😘

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 8 marca 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
    Jest cała zdrowa i cudowna😍❤

    Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰

    Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘

    Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊

    Gratulacje dla Ciebie i małej Basi 💕

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 8 marca 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
    Jest cała zdrowa i cudowna😍❤

    Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰

    Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘

    Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊

    Gratulacje!

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 marca 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
    Jest cała zdrowa i cudowna😍❤

    Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰

    Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘

    Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊

    Gratuluję!! Dużo zdrowka dla Ciebie i córeczki 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 12:51

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 9 marca 2022, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam pierwszą wizytę po udanym transferze, proszę o kciuki, lekki stresik mam

    PozytywnaAna, ZuzaMaruda, Karina89, ***Sikorka***, Dżoni, Ciri86, PaulinaP lubią tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 9 marca 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziś mam pierwszą wizytę po udanym transferze, proszę o kciuki, lekki stresik mam

    Powodzenia ✊ ja jeszcze kilka dni do bety, aczkolwiek pewnie już by i dzisiaj wyszła, ale czekam 🙈

    Karina89, PaulinaP, Kolorowanki lubią tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 9 marca 2022, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was miała atosiban przed transferem? Dr kieruję na podanie na oddział czy robią w centrum niepłodności?

    Ania0692 lubi tę wiadomość

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 9 marca 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was miała atosiban przed transferem? Dr kieruję na podanie na oddział czy robią w centrum niepłodności?

    Nie chciałam polubić, z tego co wiem to na oddziale.

    Karina89 lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 9 marca 2022, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was miała atosiban przed transferem? Dr kieruję na podanie na oddział czy robią w centrum niepłodności?

    Cześć, przed transferem idziesz przez izbę przyjęć, ale atosiban podawany jest tam gdzie masz transfer czyli w centrum niepłodnosci, nie na oddziale w szpitalu, normalnie panie położne ci podpinają kroplówkę w tych pokojach, gdzie czekalo się przed punkcja. To jest też dodatkowo płatne chyba 300 zł

    Karina89 lubi tę wiadomość

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 9 marca 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missi_m wrote:
    Cześć, przed transferem idziesz przez izbę przyjęć, ale atosiban podawany jest tam gdzie masz transfer czyli w centrum niepłodnosci, nie na oddziale w szpitalu, normalnie panie położne ci podpinają kroplówkę w tych pokojach, gdzie czekalo się przed punkcja. To jest też dodatkowo płatne chyba 300 zł

    Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 to koleżanka ma taki pomysł z dr( ja już mam synka i córeczkę) właśnie pamiętam, że dziewczyny miały fenoterol w pompach na zatrzymanie akcji porodowej na oddziale a jeszcze się nie dopytywała szczegółów.

    Kciuki dziewczyny ✊

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 9 marca 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie wszystko dobrze jak na ten moment 🤗

    missi-m mocne kciukasy za Ciebie 🙂🙂

    ***Sikorka***, Ciri86, ZuzaMaruda, Dżoni, PaulinaP, Starajaca28, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 9 marca 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowelove wrote:
    Powodzenia ✊ ja jeszcze kilka dni do bety, aczkolwiek pewnie już by i dzisiaj wyszła, ale czekam 🙈

    Również trzymam ✌️

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ