Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 marca 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

    Hej, nam się udalo. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2022, 07:37

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 marca 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, nam się udalo, ale dopiero za trzecim razem. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    Super gratulacje 🙂

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 marca 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

    Tak u nas druga udana, niestety poronienie, trzecia inseminacja też udana bliźniaki, prawdopodobnie synek i córeczka 😍

    Trzymam kciuki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2022, 15:16

    MuminkAa, PozytywnaAna, Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 16 marca 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Paula jesteście z Basia już w domku? Jak się czujesz?

    Tak jesteśmy w domku😊, szybko mnie wypuścili, już w dzień kobiet. Sama byłam zdziwiona i nie przygotowana na to. Ale w domu to jednak w domu, po tych dwóch tygodniach już chcialam choć jeszcze tyle siły nie miałam. Pierwsze kilka dni było najgorszych, teraz już w miarę ok. Jakieś dolegliwości po ciazowe są i po porodowe wiadomo.

    A przy małej w domu panuje istny armagedon chyba jak u każdego🤣 Jakoś się uczymy wspólnego funkcjonowania. Ale i tak jest cudownie😍

    MuminkAa, Dżoni lubią tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 16 marca 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Tak jesteśmy w domku😊, szybko mnie wypuścili, już w dzień kobiet. Sama byłam zdziwiona i nie przygotowana na to. Ale w domu to jednak w domu, po tych dwóch tygodniach już chcialam choć jeszcze tyle siły nie miałam. Pierwsze kilka dni było najgorszych, teraz już w miarę ok. Jakieś dolegliwości po ciazowe są i po porodowe wiadomo.

    A przy małej w domu panuje istny armagedon chyba jak u każdego🤣 Jakoś się uczymy wspólnego funkcjonowania. Ale i tak jest cudownie😍

    Z jednej strony dobrze, nie ma to jak domek i swoje łóżeczko, ja dochodziłam do siebie z
    dwa tygodnie też miałam przetaczana krew, ale był krwotok podczas CC przez to łożysko centralnie przodujące

    Trzymajcie się w zdrowiu, uściski 🙂

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 16 marca 2022, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, nam się udalo, ale dopiero za trzecim razem. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    Gratulacje ✊

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 16 marca 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak u nas druga udana, niestety poronienie, trzecia inseminacja też udana bliźniaki, prawdopodobnie synek i córeczka 😍

    Trzymam kciuki 🙂

    ❤️

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, nam się udalo, ale dopiero za trzecim razem. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    ❤️

  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak u nas druga udana, niestety poronienie, trzecia inseminacja też udana bliźniaki, prawdopodobnie synek i córeczka 😍

    Trzymam kciuki 🙂

    ❤️

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Dokładnie tak. Tak jak pisałam, np. na onier został tylko ordynator. Jak potrzebowałam pilnie wieczornej konsultacji to ściągali kogoś z ginekologii

    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Tak jesteśmy w domku😊, szybko mnie wypuścili, już w dzień kobiet. Sama byłam zdziwiona i nie przygotowana na to. Ale w domu to jednak w domu, po tych dwóch tygodniach już chcialam choć jeszcze tyle siły nie miałam. Pierwsze kilka dni było najgorszych, teraz już w miarę ok. Jakieś dolegliwości po ciazowe są i po porodowe wiadomo.

    A przy małej w domu panuje istny armagedon chyba jak u każdego🤣 Jakoś się uczymy wspólnego funkcjonowania. Ale i tak jest cudownie😍

    Duuzo zdrówka, wytrwałości i cierpliwości. Wszystko będzie dobrze ❤️

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Też się zastanawiam co ta się podziało jak prawie wszyscy odeszli,dziś dzwonię aby się wbić na wizytę do doktora o jednak tego profesjonalizmu i spokoju nie ma żaden inny lekarz jak dla mnie, a myślałam o rezydencie co Ci pisałam, ale u nas po wizycie wszystko ok umawiam prenatalne 🙂

    I tak u mnie cud naturalna ciąża, wpadka 🙈 wierzcie dziewczyny do samego końca i trzymam kciuki ✊

    Kolorowanki, PozytywnaAna, Dżoni, Karina89, Starajaca28, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄
    Ja miesiąc temu płaciłam 300 zł.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 16 marca 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Wizyta 300, chyba pierwsza wizyta teraz 400 ale to mogę się mylić, dokładnie nie wiem.

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 marca 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄
    Przynajmniej od września wizyta kosztuje 300 zł. Byłam w tym tygodniu i cena była taka sama.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa czyli to plotki. Pytanie kto i po co je rozsiewa. Za moich czasów ciążowych też było 300zl I widzę że nic się nie zmieniło. Moja mama usłyszała w szpitalu wersje że 550zl, więc lekko mnie zamurowało.

    @ANIA0692 nie wiem co napisać, tak bardzo się cieszę ze wszystko ok, ogrimne gratulacje I oby bezproblemowo do końca ❤️ ta wpadka to na Cerazette czy odstawiłaś anty? 😎

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 300 zł.

    Właśnie bardzo przykre, onier miał świetną ekipę, Profesor Pawelczyk, Prof. Jędrzejczak, Prof. Spaczyński, docent Brazert i inni, ile oni ciąż uratowali, ciężkich przypadków doprowadzili do szczęśliwego rozwiązania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2022, 19:03

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Dr Brazert jest w centrum ivf

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie byłam na oddziale onier, ale słyszałam o nim same pozytywne opinie. Z ciekawości przeszukałam 'internety' i rzeczywiście nie ma doktora B. na oddziale Onier, ale jest wpisany na oddziale Położniczo-Ginekologicznym I. Są więc szanse, że jest dalej na miejscu, w szpitalu 🙃.

    Nie wiem na ile jest to aktualna lista ( https://placowki.mp.pl/unit/index.html?id=501615 )

    Dżoni lubi tę wiadomość

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ