Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 marca 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

    Hej, nam się udalo. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2022, 07:37

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 marca 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, nam się udalo, ale dopiero za trzecim razem. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    Super gratulacje 🙂

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 marca 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

    Tak u nas druga udana, niestety poronienie, trzecia inseminacja też udana bliźniaki, prawdopodobnie synek i córeczka 😍

    Trzymam kciuki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2022, 15:16

    MuminkAa, PozytywnaAna, Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 16 marca 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Paula jesteście z Basia już w domku? Jak się czujesz?

    Tak jesteśmy w domku😊, szybko mnie wypuścili, już w dzień kobiet. Sama byłam zdziwiona i nie przygotowana na to. Ale w domu to jednak w domu, po tych dwóch tygodniach już chcialam choć jeszcze tyle siły nie miałam. Pierwsze kilka dni było najgorszych, teraz już w miarę ok. Jakieś dolegliwości po ciazowe są i po porodowe wiadomo.

    A przy małej w domu panuje istny armagedon chyba jak u każdego🤣 Jakoś się uczymy wspólnego funkcjonowania. Ale i tak jest cudownie😍

    MuminkAa, Dżoni lubią tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 16 marca 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Tak jesteśmy w domku😊, szybko mnie wypuścili, już w dzień kobiet. Sama byłam zdziwiona i nie przygotowana na to. Ale w domu to jednak w domu, po tych dwóch tygodniach już chcialam choć jeszcze tyle siły nie miałam. Pierwsze kilka dni było najgorszych, teraz już w miarę ok. Jakieś dolegliwości po ciazowe są i po porodowe wiadomo.

    A przy małej w domu panuje istny armagedon chyba jak u każdego🤣 Jakoś się uczymy wspólnego funkcjonowania. Ale i tak jest cudownie😍

    Z jednej strony dobrze, nie ma to jak domek i swoje łóżeczko, ja dochodziłam do siebie z
    dwa tygodnie też miałam przetaczana krew, ale był krwotok podczas CC przez to łożysko centralnie przodujące

    Trzymajcie się w zdrowiu, uściski 🙂

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 16 marca 2022, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, nam się udalo, ale dopiero za trzecim razem. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    Gratulacje ✊

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 16 marca 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak u nas druga udana, niestety poronienie, trzecia inseminacja też udana bliźniaki, prawdopodobnie synek i córeczka 😍

    Trzymam kciuki 🙂

    ❤️

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, nam się udalo, ale dopiero za trzecim razem. Ja przestałam wierzyć w sikance. Mi nawet przy wysokiej becie wychodziła mega blada druga kreska. Lepiej poczekac, albo zbadać betę z krwi.
    Trzymam mocno kciuki za Was !!✊✊

    ❤️

  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak u nas druga udana, niestety poronienie, trzecia inseminacja też udana bliźniaki, prawdopodobnie synek i córeczka 😍

    Trzymam kciuki 🙂

    ❤️

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Dokładnie tak. Tak jak pisałam, np. na onier został tylko ordynator. Jak potrzebowałam pilnie wieczornej konsultacji to ściągali kogoś z ginekologii

    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Tak jesteśmy w domku😊, szybko mnie wypuścili, już w dzień kobiet. Sama byłam zdziwiona i nie przygotowana na to. Ale w domu to jednak w domu, po tych dwóch tygodniach już chcialam choć jeszcze tyle siły nie miałam. Pierwsze kilka dni było najgorszych, teraz już w miarę ok. Jakieś dolegliwości po ciazowe są i po porodowe wiadomo.

    A przy małej w domu panuje istny armagedon chyba jak u każdego🤣 Jakoś się uczymy wspólnego funkcjonowania. Ale i tak jest cudownie😍

    Duuzo zdrówka, wytrwałości i cierpliwości. Wszystko będzie dobrze ❤️

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Też się zastanawiam co ta się podziało jak prawie wszyscy odeszli,dziś dzwonię aby się wbić na wizytę do doktora o jednak tego profesjonalizmu i spokoju nie ma żaden inny lekarz jak dla mnie, a myślałam o rezydencie co Ci pisałam, ale u nas po wizycie wszystko ok umawiam prenatalne 🙂

    I tak u mnie cud naturalna ciąża, wpadka 🙈 wierzcie dziewczyny do samego końca i trzymam kciuki ✊

    Kolorowanki, PozytywnaAna, Dżoni, Karina89, Starajaca28, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄
    Ja miesiąc temu płaciłam 300 zł.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 16 marca 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Wizyta 300, chyba pierwsza wizyta teraz 400 ale to mogę się mylić, dokładnie nie wiem.

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 marca 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄
    Przynajmniej od września wizyta kosztuje 300 zł. Byłam w tym tygodniu i cena była taka sama.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa czyli to plotki. Pytanie kto i po co je rozsiewa. Za moich czasów ciążowych też było 300zl I widzę że nic się nie zmieniło. Moja mama usłyszała w szpitalu wersje że 550zl, więc lekko mnie zamurowało.

    @ANIA0692 nie wiem co napisać, tak bardzo się cieszę ze wszystko ok, ogrimne gratulacje I oby bezproblemowo do końca ❤️ ta wpadka to na Cerazette czy odstawiłaś anty? 😎

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 300 zł.

    Właśnie bardzo przykre, onier miał świetną ekipę, Profesor Pawelczyk, Prof. Jędrzejczak, Prof. Spaczyński, docent Brazert i inni, ile oni ciąż uratowali, ciężkich przypadków doprowadzili do szczęśliwego rozwiązania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2022, 19:03

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie wierzę, co tam się dzieje w tym szpitalu. Jestem pewna obaw o istnienie onieru i trochę nie wyobrażam sobie jak to jest bez dr I innych lekarzy w szpitalu. Musiało być grubo że takie czystki. Ale powiedzcie w budynku D gdzie ivf dr działa czy jak? I jeszcze mam pytanie, ile teraz kosztuje wizyta u dr B, bo moja mama właśnie wróciła ze szpitala na Polnej po zabiegu i mówiła mi że krążą plotki o dramatycznej kwocie za wizytę 🙄

    Dr Brazert jest w centrum ivf

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie byłam na oddziale onier, ale słyszałam o nim same pozytywne opinie. Z ciekawości przeszukałam 'internety' i rzeczywiście nie ma doktora B. na oddziale Onier, ale jest wpisany na oddziale Położniczo-Ginekologicznym I. Są więc szanse, że jest dalej na miejscu, w szpitalu 🙃.

    Nie wiem na ile jest to aktualna lista ( https://placowki.mp.pl/unit/index.html?id=501615 )

    Dżoni lubi tę wiadomość

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ